Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kto z was był w Auschwitz Birkenau

Polecane posty

Gość gość
a tutaj ine obalone zydowskie kłamstwo Powiedzmy , że te pociągi przywoziły średnio 4000 żydów każdy i dziennie przyjeżdżało de Bełżca tylko 15 tych pociągów (od 1942 do 1945) a nie 20 ni 30 jak to podaje autor książki to 60,000 żydów na dzień, to daje nam 21,900,000 żydow na rok. Co w ciągu 3 lat osiągnęłoby sumę 65, 700, 000 zamordowanych żydów jedynie w obozie w Bełżcu. Co znaczy, że w tym obozie wymordowano czterokrotną ilość żydów, jaka istniała w tym czasie na CALEJ ZIEMI!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś rozwielitka jak sama nazwa wskazuje jest wielokrotnie inteligenniejsza (...) także dziekuje za komplementusmiech.gif x x Nie dziękuj wiem że możesz się cieszyć że masz AŻ IQ rozwielitki , poniżej wklejam specyfikację -podchodzisz pod upośledzenie umysłowe głębokie ze względu na niewłaściwe geny-co zresztą już dużo wcześniej zauważyłem nazywając cie wielorasowym kundlem i ofc antysemita :-D:-D:-D Zgromadzenie Ogólne Światowej Organizacji Zdrowia uchwaliło w 1968 roku podział upośledzenia umysłowego oparty na ilorazie inteligencji i jako podstawę przyjęto 100, o odchyleniu standardowym 16 punktów, a przy jej ustaleniu przyjęto liczbę odchyleń standardowych, o którą iloraz inteligencji różni się od średniej. Stąd przyjęto podział czterostopniowy : upośledzenie umysłowe lekkie - I.I. 52 – 67 upośledzenie umysłowe umiarkowane - I.I. 36 – 51 upośledzenie umysłowe znaczne - I.I. 20 – 35 upośledzenie umysłowe głębokie - I.I. 0 – 19 Upośledzenie umysłowe jest stanem, a nie chorobą. PRZYCZYNY UPOŚLEDZENIA UMYSŁOWEGO Pojęcie upośledzenia umysłowego jest szerokie, wiele jest przyczyn, które je spowodowały. Do najbardziej oczywistych należą te, które związane są z warunkami wewnętrznymi dziecka, tj. : nieprawidłowe geny, anatomiczne wady rozwojowe,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nie są kłamstwa zydów to sa kłamstwa psudo żydów. zydów jak powszechnie wiadomo wymordowano w czasie wojny a jak sie jacyś ostali to nie ma możliwości żeby było ich obecnie kilkanascie milionów. co nie dziwi bo żyd to wyznanie i każdy może zostać żydem szczególnie jezęli zwietrzy w tym interes. żadnych żydów w europie ani w izraelu juz nie ma. ZAMORDOWANO ICH. jak sie kogoś zamorduje to sie nie zdarza żeby występowałw sadzie o zadoścuczynienie za mord popełniony na nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja spadam sie uczyc a ty czytaj co ci daja do wklejania bo cie odstrzelą za zdrade kretynie. i zamknij morde jak rozmawiasz z mądrzejszym od siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dissmis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś ja spadam sie uczyc x BUAHAHAHAHAHAHAHAHA CIEKAWE CZEGO SIĘ "UCZYSZ" GŁĄBIE ???? Z IQ rozwielitki pewnie się uczysz jak sobie doopę samodzielnie podetrzeć i trafić łyżką do rozdziawionej zaślinionej gęby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozwielitka-tak z ciekawości zapytam-byłeś kiedyś w Auschwitz ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie i sie nie wybieram dekoracje zostały przedstawienia nie ma. średnia przyjemnośc szczególnie jak zaczna sobie liczyć za zwiedzanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale z checią obejrzałbym jak zarabiacie na grze w trzy kubki. gdyby nie to że sztuczka stała sie kuriozalna i nie wypłacacie zakładów wygrywajacym. jak będziecie tak dalej robili to nikt z wami nie będzie grał. ale wasza sprawa. ja z debilami nie chce mieć nic wspólnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak samo jak nie pożycze już nigdy z banku żadneej kasy i będe starał sie rozliczać transakcje w towarze.. oszukiwanie o sztuka a wy jesteście nieudacznikami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozwielitka jesteś Żydem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w dodaku nadętymi i bufoniasttymi. jak to sie wszystko kręci to z pewnością nie dzięki wam. gdyby interesowała mnie jakakolwiek współpraca a nie interesuje to bylibyście ostatnimi do których bym sie zgłosił. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie. jestem rozwielitką. jak będe chciał należeć do większej całości to urosne a nie dam sie zjeść jak ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie piertol możesz być i rozwielitką i Żydem co ci zależy :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja rozwielikowatośc to najwiekszy dar na tym świecie i nie zamienie go na bycie zydem, wikingiem ani nawet bogiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozwielitka mogę pożyczyć ci kasę-nie bój się nie jestem z tych bufoniastych i nadętych i dzięki mnie naprawdę to wszystko się kręci , wiesz ? To jak ,rozwielitka pożyczyć ci hajsu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie nie moge. albo jesteś jednym albo drugim na ym polega istnienie. jak jesteś wilkiem i zającem na raz to jakby cie nie było. spójrz na siebie. co z ciebie za człowiek. nie istniejesz. nurzasz sie w kłamstwach. nie wierzysz w dobro i zło jesteś degeneratem. nie manic za co chciałbyś umrzeć. jestes dnem i zerem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w dooope se wsadź hajs kondonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozwielitka jak nie chcesz pożyczyć hajsu-to może w towarze ???:-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i tak ci wszystko zabiore nie musze nic pozyczać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozwielitka co z ciebie za człowiek ? Ani chłop ani baba , taka picz w spodenkach rurkach , nie masz żadnych wartości i nurzasz się w szaleństwie zamiast się uczyć ! Oj źle z toba Rozwielitka w ch.oj źle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozwielitka wierzysz w kosmitów ? Bo że w Boga nie wierzysz to już pisałeś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jasne że wierze sam jestem kosmitą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oo rozwielitka no to ciekawe-a z jakiej planety ? K-Pax ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie. z planety twoja głowa. niestey zasoby sie wyczerpały i musiałem emigrować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale bez paniki mam planach urządzić tam skansen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to niemożliwe -zasoby tej planety o której mówisz są niewyczerpywalne- widocznie ty nie umiałeś ich należycie wykorzystywać i zdychałeś z głodu i nędzy Rozwielitka pisałeś że masz plany Monowitz-lager może byś tu wrzucił co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×