Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kto z was był w Auschwitz Birkenau

Polecane posty

Gość gość
ogólnie pomysł przestał mi sie podobać. nara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłem Miejsce jak dla mnie przerażające jednakże bardzo ciekawe. Można było poznać życie ludzi uwięzionych od kuchni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chociaz jeszcze podziękuje dobre z was ludki. dowiedziałem sie mnóstwa rzeczy:) dzięks:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a dlaczego pan nie zrobił jakichś zdjęć pracując tam jako elektryk i mając zapewne mozliwość zabrania ze soba aparatu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oho mamy tutaj paranoika-antysemitę który zaraz w swoim szalonym widzie stwierdzi że Żydzi sami siebie mordowali , dusili cyklonem w komorach gazowych a to wszystko sponsorowali Żydzi z Hameryki ...taak ma człek biedny dobre warunki w szpitalu i dostęp do neta to korzysta i pieprzy bzdury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oo szybko widze czytamy i wyciagamy wnioski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś oo szybko widze czytamy i wyciagamy wnioski x A bo to takie trudne-płaczliwy polski narodzie stękający jak stara koorfa przy każdej okazji- kamienice nasze a wy głowy do interesów nie mieliście nigdy-tylko do złodziejstwa-dla jednej poduszki wyciągniętej starej Żydówce spod głowy potrafiliście zabić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie jestem anysemitą podziwiam dorobek cywilizacyjny ludów bliskiego wschodu niestety zydzi sa semitami akurat tak jak ja. poza tym sie nie znam na genetyce więc nawet jakbym chciał to nie mógłby być antysemitą a nawet jakbym sie znał to żeby nim być musiałbym najpierw zbadac maeriał genetyczny i zinterpretować wyniki wg klucza historycznego. a na historii też sie nie znam. jeżeli twierdzisz że religia i polityka to kwestia genetyki to sam jesteś antysemitą i w dodatku rasistą akwariowym. nie denerwuj mnie od rana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jasne tera pewnie lspie na trj poduszce co ja wycignałem twojej babce. ciekawe gdzie ty wtedy byłeś jak ja wycigałem. musze iść do psychoanalityka niech mnie zahipnotyzuje i pogrebie w zbiorowej nieświadomości to sie dowiemy co jeszcze robiłem twojej babce. może ja zgwałciłem a y jesteś moim wnuczkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zresztą semitami byli również babilończycy u których byliście w niewoli dłużej niż twoja babcia i jej poduszka u mnie więc zastanó sie co mówisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sam zastanów się co bełkoczesz-skoro jesteś semitą to uważaj żeby polscy patrioci mordy ci nie oklepali-wiesz oni są bardzo uwrażliwieni na pewne cechy wyglądu i nawet zapachu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego jeśli chodzi o obozy to pierwsze skojarzenie to Auschwitz ? A czy ktokolwiek słyszał o obozie Gusen? Tam byli prawie sami Polacy, obóz był 100 razy bardziej przerażający niż Auschwitz. Były okropne warunki o czym pisze Stanislaw Grzesiuk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
całą a geneyka o jakas blaga. pobierają jakieś wymazy porównują z innymi wymazami i na podsawie bredni które im ktoś naopowiadał w szkole dokonują wielkiej generalizacji dziejów ludzkości wg tego jak im sie wydaje ze powinna wyglądać. nawet nie chce mi sie w to zbytnio wgłebiac bo szkoda czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Dlaczego jeśli chodzi o obozy to pierwsze skojarzenie to Auschwitz ? x Bo obóz jako jedyny obóz koncentracyjny, znajdujący się na liście światowego dziedzictwa UNESCO, figuruje tam pod oficjalną nazwą Auschwitz-Birkenau. x takie obozy jak Sobibór czy Treblinka Naziści sami zlikwidowali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kolejna niekonsekwencja geneyki jest aka, że najbardziej zróznicowana pula genowa jest ponoć w populacjach pierwotnych czyli tych, któe nie wyemigrowały z rejonów w którym gatunek ewoluował co zresztą też jest jakimś piertoleniem bo cięzko wyobrazić sobie że istnieje do tej pory ta pierwotn grupa łowców zbieraczy ...tak czy inaczzej im dalej od nich tym zróznicowanie genetyczne mniejsze tak twierdzi genetyka. a im dalej tym mniejsze. weź kooorfa teraz popatrz w lustro zastanów sie nad szybkością zmian ewolucyjnych i w świetle tego co twierdzi genetyka przeanalizuj ile wspólnego masz z przodkami z izraela. bo wg mnie niewiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
więc mi kooorfa nie mów że jak mnie wkooorfia czyjeś cwaniactwo to znaczy że jestem antysemitą. ja rozumiem, ze ten argument jest wystarczajacy np do tego aby mnie publicznie skazać i wsadzić bo sądownictwo opiera sie na głupocie ludu ale nie zmienia to faktu że innych argumentów nie masz ewentualnie mieć nie umiesz. zresztą na c***j ja z toba debilu gadam w ogóle. wypiertalaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile wspólnego masz z przodkami z izraela. bo wg mnie niewiele. x x wg ciebie...a kim ty jesteś by przejmować się twoimi gdybaniami-wielorasowy kundlu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kundlu-antysemito weź leki i maść na ból doopki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdyby sie okazało że jestes semita to znaczyłoby ze twój przodek który wyemigrował z pierwotnej wspólnoty był wyjatkowo blady. znając ówczesną polityke plemienna zanim twój przodek by zdązył wyemigrowć to by go zrzucili ze skały jego ziomkowie bo nie mieli zaufania do inności.zresztą dzięki emu brakowi zaufania możemy mówic w ogóle o jakims semiyzmie. jakbyście byli tolerancyjni to nie rozmnazalibyście sie wy łacznie między sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie jesttem antysemita tylko antydebilem. i w dooopie mam co sąd ma do powiedzenia w kwestii tego braku tolerancji dla ułomów twojego pokroju do powiedzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bede was jepani kretyni tępił na wolności zza krat i zza świata bo to do c***ja niepodobne zeby debile rządzili światem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś nie jesttem antysemita tylko antydebilem. x x JeSSteś ANTYSEMITĄ i DEBILEM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo w tej kwesti zasda tolerancji nie obowiązuje. dlaego debile zabija każdego lepszego od nich. ale to sie na debilach niebawem zemści bo jak wiadomo debil jes tylko debilem i jak ktos za niego czegos nie wymysli to będzie zył jak debil czyli spał we własnym gooofnie i pierolł sie z własna matka. spadam sta nara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"głowy do interesów nie mieliście nigdy" xxx wy za to mieliście głowe do rospiertalania każdego interesu pozytecznego społecznie pomijając że najczęściej ta wasza głowa brała sie z przywileju bicia monety i pozyczania jej na procent. wybacz ale to nie jest głowa do interesów tylko warunki w których nikt inny oprócz was interesów robić nie może. skąd ta łaskawość gospodarzy wobec was to już powinniście sie zastanowić. niestety z powodu chciwości i wpojonego przekonania o wyższości rasowej nad resztą gojów nigdy nie przyszło wam do głowy że was ktos w c***ja robi. a może ci przodkowie którzy z tych przywilejów skorzystali dobrze wiedzieli jak to sie skończy ale mieli centralnie wypierolopne na o co spotka ich dzieci. pozdrawiam "semickich" biznesmenów z głowa do licytowania masy upadłościowej doprowadzonej do bankructwa dzięki podstaionym kolesiom. skończ mi kooorfa pieetoloić głodne kawałki dla cymbałow bo mnie to obraża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe że mówi się o ponad milionie ofiar w Auschwitz pomijając najczęściej fakt że 90 % tych ofiar to byli Żydzi a jakiś niedorozwinięty bydlak będzie popychał bzdury że to Żydzi byli mordercami x historycy, za wyczerpującymi badaniami Franciszka Pipera, oceniają, że ogółem do obozu trafiło co najmniej 1,3 miliona osób, w tym: 1,1 mln Żydów; do 150 tysięcy Polaków; 23 tysiące Romów; i ponad 30 tysięcy osób innych narodowości. Liczba zabitych sięgnęła prawie 1,1 mln osób, w tym: 960 tysięcy Żydów, czyli prawie 90% – w tym: 438 tysięcy z Węgier; około 300 tysięcy z Polski; prawie 70 tysięcy z Francji; 60 tysięcy z Holandii; 55 tysięcy z Grecji; ponad 46 tysięcy z Czech i Moraw; ponad 26 tysięcy ze Słowacji; ponad 24 tysiące z Belgii; 23 tysiące z Niemiec i Austrii; 10 tysięcy z Jugosławii; do 75 tysięcy Polaków; 21 tysięcy Romów; 15 tysięcy jeńców radzieckich różnych narodowości; do 15 tysięcy ludzi innych narodowości. Nadal jednak istnieją poglądy, podtrzymujące ocenę liczby ofiar w wysokości 4 lub więcej milionów osób. Liczby te wyprowadzane są z pewnych danych cząstkowych według zasad, którymi posłużyła się wspomniana komisja radziecka. Nie znajduje to uznania u większości współczesnych badaczy. x Kłamstwo oświęcimskie Począwszy od końca lat siedemdziesiątych XX w. różne osoby – na ogół powiązane ze skrajną prawicą – negowały liczbę ofiar Auschwitz, masowe uśmiercanie gazem oraz cały proceder zagłady. Poglądy te noszą miano rewizjonizmu bądź negacjonizmu. W wielu krajach – m.in. w Polsce i Niemczech – twierdzenia takie są zakazane i jako tzw. kłamstwo oświęcimskie – penalizowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co ty kooorfa myślisz, żze jak cie rabi nauczał że każdy oprócz was jest kretynem to znaczy że tak jest. powiem ci kto jest kretynem. ci którzy wierzą we wszystko co sie im powie. tyle jeżeli chodzi o wasze "interesy" każdy jeden to wyprowadzanie cudzego majatku do włąsnej kieszeni w dodatku metodami bezprawnymi. w dooope se wsadź aką głowe do interesów. jak braknie frajerów do dojenia to piertolniecie z głodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko warunki w których nikt inny oprócz was interesów robić nie może. x x to umiejętność wykorzystywania warunków jakie się zastało , niestety głupiec taki jak ty nie wykorzysta żadnej szansy nawet gdyby ci wszystko podać na złotej tacy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mam koorfa prawo być krytycznym wobec metod dzieki którym wyszły takie a nie inne liczby? czy jak je podważe to będe antysemita? ci którzy zgineli w obozach to byli żydzi ci którzy teraz krzyczą że im sie należy odszkodowanie za to że ich mordowano to ci któzy mordowali. prosty interes. dla mnie to oczywiste. zamordować podszyć sie pod dzieci ofiar i krzyczeć na cały świat ze im sie kasa należy. sam mówiłes że macie głowee do interesów. słyszałes kiedys o jakimś biznesmenie który nie minałby sie z prawdą i prawem dla zysków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego mam wam wierzyc? udowodnij mi ze twoi przodkowie zgineli w obozie. i dlaczego skoro oni zgineli to ty zyjesz skoro mordowano całe rodziny. ja żydom współczuje ale tym prawdziwym a nie tym malowanym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×