Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jakie buty noszą wasze nastoletnie dzieci?

Polecane posty

Gość gość

Moja córka zawsze nosi adidasy typu nike, adidas, new balance... Nosiła air maxy za 300 zł, teraz ma adidasa za też 300 zł... A wasze dzieci jakie buty noszą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obecnie baleriny, sandały na małym koturnie i płaskie, ma też jedną parę ulubionych czerwonych vansów (czy jak tam to się nazywa - takie tenisówkowate z grubszą podeszwą) - drugą parę wykańcza, typowe sportowe tylko do biegania i gry w kosza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zalezy pewnie od stylu dziecka. Jesli chodzi o koszt butow - to niestety sa one drogie. Buty za 300 zl to taka 'norma'. No ale np dzieki stronie https://www.buty360.pl/ zawsze mozna zaoszczedzic pare zlotych i wybrac najtansza oferte z wielu sklepow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na nike air max była u nas moda 2 lata temu. Teraz nosi vansy, conversy, adidasy superstar. Do szkoły kupiłyśmy nike roshe run. Oczywiście ma też inne buty-sandały, baleriny, szpilki, espadryle. Jednak zdecydowanie najczęściej chodzi w sportowych. Buty to jej konik, mój zresztą też. Nawet mam swoje pierwsze martensy, które teraz córka nosi od czasu do czasu ;-) Jej nowym nabytkiem są kalosze hunter. W sumie ładne. Mam nadzieję, że już noga nie urośnie, bo te markowe buty kosztują fortunę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podróby Conversów, Tomsów i takie tam, czyli głównie tenisówki, trampki, a w upał japonki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje nosza przewaznie sportowe buty: addidasa, pumy ,regatty itp. A dlatego, ze sa taniutkie u mnie, a promocji bez liku :) Syn wiecznie kopie pilke, sandalow nie zalozy :P Do szkoly ma z Clarksa pod uniform szkolny. Cora ma rozmiar 43 :D Nawet u mnie jest problem by znalezc sandaly w takim rozmiarze :P Waska i dluga stopa to problem. I u niej conversy i martensy rzadza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renata24568
Mój syn tylko sportowe. Nie da się przekonać do żadnych innych. Zawsze z mężem kupujemy mu tutaj: http://www.sportservice.pl/pol_m_Obuwie_MESKIE_Buty-miejskie-sportowe-217.html Ceny dosyć przystępne, więc nie odczuwamy tego aż tak bardzo. A wymienia niestety często, bo całe dnie spędza na zewnątrz więc wiadomo - buty niszczą się dość szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja p*****le ale rozpieszczacie te dzieci. Moje dostanie tylko jam sobie na to zapracuje i zasluzy. Watpie żeby ktoś z was w dzieciństwo nosił firmowe. To tylko od święta a teraz rozpoessczona ta młodzieżą, ścigają sie kto ma lepsze, a jak ktoś ma w d***e air maxy to jest biedny i wieśniak. Tragedia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Młoda - Vansy, conversy i martensy. Latem jakies sandały. Młody - tak samo. Nie lubi adidasów. te tylko na zajecia sportowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pawloew

Mój 17 letni syn chodzi w butach Nike Tanjun i chyba sam sobie takie sprawię . Wyglądaja fajnie, a znalezliśmy w internecie tani sklep 11teamsports, gdzie są przecenione, wiec warto skorzystac. W XXI wieku różnice sie nam zatarły i dorośli nie czują obciachu by chodzić w tym co mlodzi. i dobrze :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Moje córki lubią NB, mają sporo butów, ale te wymieniają jako najwygodniejsze. Teraz już chodzą w botkach, kupilam skorzane czarne, klasyczne. Rzeczywiście moda jest taka, że dzieciom i dorosłym pasuje to samo. Mam prawie identyczne botki jak dziewczynki 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Zwykle kupuję buty na Allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Deichmann albo Decathlon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goosc

Syn 13 lat u podobał sobie big stara oraz converse. 

Córka ma 11 i nie zwraca uwagi na obuwie, nosi lasockiego, bardziej do ubrań przywiązuje wagę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×