Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emmi

małżeństwo i samotność cz.2

Polecane posty

A tak poza tym to chciałam uściskać wszystkie Panie, które dodały mi troszkę otuchy w moim problemie... Zona, zdanka9, margo, MOKKA... Dziękuję 🌻 Kiepsko się czuję niestety, brzuch mam obolały, biore leki, i nic... mija już tydzień brania paskudnych tabletek i nic... :-(. Tu nawet nie chodzi o cierpliwość, bo obecnie nawet nie ma \"ryzyka\" że zajde w ciążę. Można by powiedzieć, że obecny seks jest tylko dla relaksu :-). Martwię się tym, że biorę pigułki, które miały mi niby przywrócić cykl, a tu ni widu ni słychu... już 54 dzień... :-( No ale teraz, tak jak piszecie, tylko zmiana mysli, i cierpliwośc mi zostały .... Zona ---> gdybyś Ty wiedziała, jakie my figle czasem wyprawiamy... [zawszydzona minka] :-) . Autorzy kamasurty byli by z nas dumni. Nie narzekam raczej, lecz troszkę się boję, że nie od tego zależy \"sukces\". MOKKA --> właśnie włączyłam sobie tą stronkę www, która mi podałaś. Dziękuję i czytam! Emmi ---> Pozdrowienia dla Danusi przekazałam ! :-) Troszkę sobie pogadałysmy o dziewczynach z kafe, w tym i o Tobie... :-) Ale same dobre rzeczy, nie strachaj się! :-) A tak apropos, wiąż nie doszły do mnie Twoje zdjęcia... :-) :-) I powiedz mi proszę, gdzie Ty jesteś nad morzem? Jakoś mi przeleciało, kiedy pisałas że się wybierasz... Jurto urodzinki Bartka Danusi, musze się postarać, jak na ciocię przystało :-). Eh, słuchajcie wy moje Panie, trójka dzieci, w tak różnym wieku to naprawdę czasem problem, który przerasta możliwości kobitki... Podziwiam Danusię... Ale się nie rozpisuję, bo Danusia tego nie lubi, bo \"nic w tym wielkiego i nadzwyczajnego\" i też ją tu rozumiem.... :-) Pozdrawiam serdecznie: Godę, Cichą, Betkę, Marcelinkę, Love 1966, Agrypinę, Samotną jak nigdy, Makię..... Ależ nas dużo.... Dla Wszystkich 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MOKKA- Aniu 🌻 i ode mnie wszystkiego NAJ NAJ NAJLEPSZEGO🌻 uśmiechu 🌻 radości 🌻 słońca 🌻 spełnienia wszystkich pięknych marzeń 🌻 no i zdrowia oczywiście 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buziaczki dla wszystkich tylko tule bo nie mam jak sie rozpisać. Goda//Wracaj do pisania bo osobiście naleję Cię, co Ci do głowy przyszło!! buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buziaczki dla wszystkich tylko tule bo nie mam jak sie rozpisać. Goda//Wracaj do pisania bo osobiście naleję Cię, co Ci do głowy przyszło!! buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buziaczki dla wszystkich tylko tule bo nie mam jak sie rozpisać. Goda//Wracaj do pisania bo osobiście naleję Cię, co Ci do głowy przyszło!! buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, Emmi , nie wiedzialam , ze taka stroga jestes i to jeszcze ze 3 razy ...hihi, az strach sie bac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobiety ❤️ 👄 ---- KABA (całe naręcze życzeń) :) CICHA ------ dziękuję i zapraszam wszystkie choć na wirtualna kawe i torcik..... dzień mam super leniwy i objadam sie smakołykami że aż mi wstyd, bo w talii mam 2x tyle co w biodrach hihihihiiiii... (to śmiech rozpaczy). KABA --- życzę najszczerzej, by Twój organizm jak najszybciej się opanował :) i uspokoił. POzdrów ode mnie jeszcze gorąco Danusię!! Bardzo sie ncieszyła, ze jedzie do Ciebie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!Ja na chwilę,bo jutro spowrotem wyjeżdżamy nad morze tym razem,i nawet razem całą rodzinką,choć poprzedni wyjazd nie powiem aby był spokojny,czułam sie sama i samotna:( ale takie życie,nie;) Chciałabym wszystkich pozdrowić i życzyć udanego urlopu wypocznijcie dziewczyny:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goda , gdzie sie podziewałas? Wypoczywałas? mam nadzieję ze teraz juz codziennie wstawisz sie na porannej kawie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane kobietki 🌻 🌻 🌻 🌻 to taki pożegnalny bukiecik :( :( :( - lada moment nie będę miała dostępu do netu; przeprowadzamy się do teściów. NIe chcę zbyt sentymentalnie, bo to nie w mojej naturze ;) ale naprawdę będzie mi Was brakować. Ostatnio rzadziej zaglądałam, ale zawsze były to najmilsze chwile relaksu!! 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 Na szczęście do teściów przeprowadzamy się na czas określony, czyli maksymalnie 6 mcy, a potem już do włsnego domku. Tego nie mogę się oczywiście doczekać. Dużo zamieszania przy tej budowie - mam na myśli zamieszanie małżeńskie. ALe chyba już się z MM dotarliśmy, coraz mniej awantur, a te które są to tak nas (szczególnie jego) nie poruszają. ALe czy to to chodzi w małżęństwie, by się do siebie poprzyzwyczajać, tolerować własne humory i niehumory? Oczywiście nie. :( Wczoraj z okazji imienin otrzzymałam z drugiego końca Polski bukiet od mężczyzny, którego najmocniej kochałam. I co ? oczywiście poryczałam sobie solidnie, ale wzięłam sie w garść i trwało to krótko :). Ogladam Ally mcBeal - są powtórki. Film uwielbiałam. Cytat z wczorajszego odcinka: 🌻 miłośc jest jak bieg z przeszkodami - nie wszyscy są na tyle wytrwali, by je pokonywać 🌻 NA pewno jeszcze kiedyś tu zajrzę ! i licze na to, że topik przetrwa i że Wy wszystkie w nim też będziecie. CICHA 👄 żałuję, że nie poznałyśmy się bliżej... EMMI 👄 nadal podziwiam, Że tyle uczucia i czasu wkładasz w ten topik! kontakt do mnie masz ❤️ Co z Twoimi studiami? myślisz już o porzeczkach na działce??? czy idziecie w nasze ślady? dzieje się coś? MARGO 👄 TY tez jesteś wierna od pierwszych chwil topiku :). Tobie to życczę najmocniej, najszczerzej nadziei, spokoju duszy i choć okruchów miłości na codzień... I zmian, zmian, zmian... takich, o jakich najskryciej marzysz ;). ZDANKA9 👄 Tobie dziękuję, za to że zechciałaś się otworzyć i pokazałaś mi swoje małżeństwo. Tak szczęśliwie wyglądacie na tym zdjęciu.... i wszystkie Twoje posty jakoś mnie tak podnosiły na duchu, ze jednak można... MM przez ostatni tydzień (nie było dzieci) był ni edo poznania, tylko podszczypywał, i ten tego ;). Zbytnio mi sięto nie podobało, bo tak raptem... jak już sięprzyzwyczaiłam przez tyle lat, że nic.... jak wzbudzić w sobie pożądanie... gdy już wygasło. KABA 👄 ---- mam nadzieję, ze już wrótce będziesz się cieszyć podwójnie :) ;). Życzę Ci, by na zawsze pozostał w Tobie ten mądry spokój...:) :) :) i serdeczność i życzliwość.Idzie jesień i w te jesienne dni życze Ci jak najmniej zapłakanych, samotnych wieczorów (tak jakoś mi siękojarzysz z łzami z pierwszych wpisów na topiku...). Dla każdej z WAs mam najcieplejsze pozdrowienia - trzymajcie się dzielnie kobiety - w końcu jesteśmy nie dość że silniejsze od mężczyzn (udowodnione naukowymi badaniami) to jeszcze mądrzejsze :) ;) :). 👄 👄 👄 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i sie poryczalam........................................ MOKKA- alez mnie zasmucilas:( i co ja bede teraz bez ciebie robic? do kogo bede slac @? kto mi tak madrze wyjasni ze tak sie dzieje a nie inaczej? bede tesknic i tyle...:( bardzo sie z zżylam z paroma osobami tutaj i wiele rzeczy biore bardzo do siebie... a to zabolalo mnie mocno... 😭😭😭 bede naprawde ryczec gdy cie tu nie bedzie wiec jesli nie szkoda ci biednej margo............................ a moze jakies inne namiary? sa przeciez listy... telefony... wysle ci na @ swoj adres jesli bedziesz chciala podaj adres tesciow:) i chociaz nie lubie pisac listow dla ciebie zrobie wyjatek:):):) caluje cie mocno👄 dla wszystkich bywalczyn naszej kawiarenki 👄 i papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i sie poryczalam........................................ MOKKA- alez mnie zasmucilas:( i co ja bede teraz bez ciebie robic? do kogo bede slac @? kto mi tak madrze wyjasni ze tak sie dzieje a nie inaczej? bede tesknic i tyle...:( bardzo sie z zżylam z paroma osobami tutaj i wiele rzeczy biore bardzo do siebie... a to zabolalo mnie mocno... 😭😭😭 bede naprawde ryczec gdy cie tu nie bedzie wiec jesli nie szkoda ci biednej margo............................ a moze jakies inne namiary? sa przeciez listy... telefony... wysle ci na @ swoj adres jesli bedziesz chciala podaj adres tesciow:) i chociaz nie lubie pisac listow dla ciebie zrobie wyjatek:):):) caluje cie mocno👄 dla wszystkich bywalczyn naszej kawiarenki 👄 i papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Mokka ___ rozumiem jak bedziesz sie czula bez netu, moze ty nie uzaleznilas sie jeszcze tyle co ja, ale dla mnie w swoim czasie to byl problem.na szczescie teraz juz tak nie jest, ale kiedy mialam bardzo ciezki okres w zyciu, o ktorym nie chcialam i nie moglam porozmwiac z nikim w real, to wlasnie w tym niby nierealnym swiecie znalazlam pokrewne dusze, jak mawiala Ania z Zielonego wzgorza:) I chyba nie zgodze sie z twom stwierdzeniem, ze nie musimy przyzwyczajac sie i tolerowac, jasne ze to w pewnych granicach, ale takie przycieranie musi nastapic...poprostu cos tam zaczynasz tolerowac, a cos z biegiem czasu widzisz inaczej, kiedys moze to wygladala katastrofa, a teraz to blahostka i wiesz, ze nie warto wszczynac awantury i potem przezywac ciche dni.....i chyba nauczylam sie postawic na swoim, kiedy to naprawde jest wazne, ale czesciej dobrocia , niz jak kiedys ... A wspolne zajecie( jak w twoim wypadku budowa) potem uzadzanie domku, to chyba najlepsza terapia dla malzenstwa, i wiesz co , jzeeli TM bardzo sie postara i bedziesz miala pewnosc, ze nie na jakis okres, a na stale, to calkiem mozliwe , ze pozadanie wroci:) Ally mcBeal moj ulubiony serial i chyba mam wszystkie cd z jego drozka dzwiekowa, szkoda ze u nas powtorka teraz idzie pozno w nocy i nie zawsze mam sily na ogladanie, ale wczoraj smazac konfiturki malinowe tez ogladalam:))) pewnie nie ten odcinek co u was betka____nigdzie nie znikalam, a urlop mam dopiero w sierpniu, ale chyba nie mialam o czym pisac, albo juz nie bardzo pasuje do tego tematu, (bo u mnie jest coraz lepiej, odopukac w niemalowane:)....) jak stwierdzily dziewczyny, pamietasz ze to nieladnie machac przed nosem glodnemu z koszykiem pelnym jedzenia:) ale jezli chodzi o poranna kawke , to prosze bardzo , ja zawsze moge i tak prace zaczynam od wlaczanie netu i picia kawy:) Agrypina milego urlopu i dobrej pogody:))) a gdzie sie podziala zdanka??niby miala pracowac ze mna przez caly lipiec?:):) Emmi , czy dzis wystarczajaco nabrazgalam?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
margo ___podac ci chusteczke do otarcia lez?:) nie rycz , obiecla ze wroci, a pozatym u was w Polsce tez chyba sa kawiarenki internetowe, to moze czas od czasu poczyta i cos napisze? ciesze sie, ze juz zagladasz tu, to oznacza , ze czujesz sie lepiej, i mam nadzieje, ze z biegiem czasu bedzie coraz lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GODA - masz rację z tym schematem przywiązania się, codzienności itd. Ale ja byłam taka naiwna - właśnie ania z zielonego wzgórza :) - że myślałam, że nasze` małżeństwo pójdzie zupełnie innym torem. Oczywiście wiem, ze tak jak piszesz - po prostu jest, taka kolej rzeczy. Tylo że u nas - tego prawdopodobnie nie doczytałas, bo było to w moich pierwszych postach - poczatek małżeństwa (czyli 3-4 lata) był fatalny. Niczego nie robilismy razem. NICZEGO. potem była moja zdrada, najmszczersza niechciana miłośc do innego mężczyzny, która niewiele obchodziała MM... itd... Więc teraz wbrew temu wszystkiemu i jakiejkolwie logice - trudno mi zaakceptować fakt, że jakos poprawnie się układa. Jakoś :(. Po tych naszych szarpaninach, zmaganiach, łzach zależy mi na tym, by było jak najbliżej, najszczerzej. Ale myślę, ze wszystko jest na dobrej drodze. Tak jak piszesz - urządzanie domu i wszystko, co sięz tym wiąże na pewno zbliży. Tak myślę. Oboje chyba tego chcemy. Mam nadzieję ;). O ile przetrwamy okres u teściów. :) Ścieżki dźwiękowe z AmB też mam wszystkie, ale nie włączam, bo przeważnie przy nich ryczę... U nas aktualnie odcinki z super przystojnym robertem downey jr. Właśnie wrócił do A. :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MARGO 👄 ❤️ 👄 wrócę wrócę :) a poza tym - jak obiecałam w swoim trzecim poście - gdy już będę mieszkać w domu - zapraszam wszystkie ineternetowe koleżanki serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GODA !! KOBIETY!!! co Wy z tym machaniem przed nosem?? EMMI - może w końcu jako szefowa to ustalisz? :) ja osobiście bardzo chętnie czytam o tym, że u którejś z Was w małzęństwie wszystko kolorowo kwitnie :) Przecież każda z nas trafiła na ten topik, kliknęła na ten tytuł, gdy coś układało sięfatalnie, prawda? to chyba miło poczytać, ze u innych sięzmienia - mi to daje nadzieję, ze może i u mnie kiedyś... :) i żałuję, ze przezroczystej jużnie ma... :( buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mokka___no faktycznie chyba nie czytalam, twoich pierwszych postow, zreszta jestem tu jeszcze tak niedawno i nie wszystkich znam:) A co do tego , ze kazda z nas spodziewa sie, z jej malzenstwo bedzie wyjatkowe, to nasza naiwnosc, nie chcemy wierzyc , ze milosc to chemia:) w 80%:)) i jak mowia , tylko ciezka praca pozwala przetrwac uczuciom.Wiesz , ja w wiekszej czesci winie w moim malzenstwie siebie, bo u nas bylo tak sielankowo, tak wspaniale na poczatku i przez wiele lat, ze chyba myslalam, ze tak i musi byc i przestalam starac sie.Nie wierzylam kiedy kolezanki mowily, jaki wyjatkowy jest moj maz i stalo sie, chyba zbyt czesto to slyszal od innych i zbyt malo ode mnie, zreszta wiele sie zmienialo, kazdy z nas ma swoje wady, ja bardziej niz on probowalam go przerobic pod siebie, a tego nie da sie..... Kiedy przez kilka lat mialam tak ciezki okres w malzenstwie, nie wiedzialam nawet czy jeszcze nim jestesmy, poznalam kogos w necie, wspanialego czlowieka, nawet przyjezdzal do Wilna , zeby tylko spotkac siena chwile....i chyba Bog chronil mnie, bo jednak nie dalam sie poniesc uczuciom...nikt o tym nawet nie dowiedzial sie.... nie powiem ile to mi kosztowalo , bo kto to nieprzezyl i tak nie zrozumie.... Ale moze tylko dzieki temu, dalej mam rodzine, dzieciaki sa szczesliwe, a powoli i ja tak sie czuje.....Glowa do gory, napewno przetrwasz okres u tesciow, a moze okaze sie ze nawet calkiem ni ebedzie tak zle jak myslisz( ja prawda mialam wspanialych) ja wczraj ogladlam odcinek , gdzie byla sprwa faceta, ktory probowal skrywac lysine, takim gniazdem z wlosow ( chyba z 2m) i jego chceli za to wywalic z pracy, ale sie usmialam:)a i musze przynac sie, ze jednak muzykia w oderwaniu od fimu nie brzmi tak dobrze:))))) pozdrwienia i trzymaj sie cieplutko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny kochane - oprócz tego, ze będę starała siętu zaglądać - to zawsze będe niezmiernie szczęśliwa, jeśli coś znajdę w swojej skrzynce @. adres pod nickiem. proszę :)))) chociaż żarty :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja wtrące:) mi tez milo poczytac ze komus sie uklada:):):) i wcale nie znaczy to ze ktos macha pod nosem...bo to mile wiedziec ze ktos jest szczesliwy:):):) tutaj mamy takie miejsce gdzie mozemy poplakac pokrzyczec pomarudzic ponarzekac ale i pochwalic sie swym szczesciem swymi radosciami... a my glaskamy po glowie kiedy komus smutno podtrzymujemy na duchu kiedy komus ciezko ale i cieszymy sie kiedy komus dobrze i radosnie:) nie pozwolmy aby smutki rzadzily naszym zyciem! GODA pisz czesciej i odwiedzaj nas z tego wilna:):):) napisz jaka u ciebie pogoda i gdzie wybierasz sie na odpoczynek? wiesz we mnie tez plynie wilenska krew i to jest to co nas lączy;););) MOKKA a ja i tak ryczec bede................................... juz tesknie za toba a jeszcze jestes... wiec co bedzie dalej??? dobra a teraz spadam z domku bo slonko wyjrzalo:):):) papatki i 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja wtrące:) mi tez milo poczytac ze komus sie uklada:):):) i wcale nie znaczy to ze ktos macha pod nosem...bo to mile wiedziec ze ktos jest szczesliwy:):):) tutaj mamy takie miejsce gdzie mozemy poplakac pokrzyczec pomarudzic ponarzekac ale i pochwalic sie swym szczesciem swymi radosciami... a my glaskamy po glowie kiedy komus smutno podtrzymujemy na duchu kiedy komus ciezko ale i cieszymy sie kiedy komus dobrze i radosnie:) nie pozwolmy aby smutki rzadzily naszym zyciem! GODA pisz czesciej i odwiedzaj nas z tego wilna:):):) napisz jaka u ciebie pogoda i gdzie wybierasz sie na odpoczynek? wiesz we mnie tez plynie wilenska krew i to jest to co nas lączy;););) MOKKA a ja i tak ryczec bede................................... juz tesknie za toba a jeszcze jestes... wiec co bedzie dalej??? dobra a teraz spadam z domku bo slonko wyjrzalo:):):) papatki i 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goda moze mogłabys podac jakiś adres mailowy? Napisałabym ci o hobby,.jakie kiedyś (całkiem niedawno) miałam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Babaeczki !!! Serdeczne pozdrowionka !!! Boże jak miło Was znowu spotkać Tyle serdeczności i ciepła to nie ma chyba na zadnym innym topicu .... Od czasu kiedy zaczełam skrycie was podczytytwać i wszystko sobie później przemysliwać analizować i znowu mysleć ... to powiem Wam w sekrecie jakby się tak lepiej robiło w moim M i mam nadzieję że będzie tak dalej ......... Kaba my też staramy się o dzidzię .... Ja tez kiedyś miałam długachne cykle ale od jakiegos czasu zaczęłam zarzywac tabletki ziołowe Castagus i jest lepiej.... Buźka dla wszystkich Pa Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Babaeczki !!! Serdeczne pozdrowionka !!! Boże jak miło Was znowu spotkać Tyle serdeczności i ciepła to nie ma chyba na zadnym innym topicu .... Od czasu kiedy zaczełam skrycie was podczytytwać i wszystko sobie później przemysliwać analizować i znowu mysleć ... to powiem Wam w sekrecie jakby się tak lepiej robiło w moim M i mam nadzieję że będzie tak dalej ......... Kaba my też staramy się o dzidzię .... Ja tez kiedyś miałam długachne cykle ale od jakiegos czasu zaczęłam zarzywac tabletki ziołowe Castagus i jest lepiej.... Buźka dla wszystkich Pa Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Babaeczki !!! Serdeczne pozdrowionka !!! Boże jak miło Was znowu spotkać Tyle serdeczności i ciepła to nie ma chyba na zadnym innym topicu .... Od czasu kiedy zaczełam skrycie was podczytytwać i wszystko sobie później przemysliwać analizować i znowu mysleć ... to powiem Wam w sekrecie jakby się tak lepiej robiło w moim M i mam nadzieję że będzie tak dalej ......... Kaba my też staramy się o dzidzię .... Ja tez kiedyś miałam długachne cykle ale od jakiegos czasu zaczęłam zarzywac tabletki ziołowe Castagus i jest lepiej.... Buźka dla wszystkich Pa Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Babaeczki !!! Serdeczne pozdrowionka !!! Boże jak miło Was znowu spotkać Tyle serdeczności i ciepła to nie ma chyba na zadnym innym topicu .... Od czasu kiedy zaczełam skrycie was podczytytwać i wszystko sobie później przemysliwać analizować i znowu mysleć ... to powiem Wam w sekrecie jakby się tak lepiej robiło w moim M i mam nadzieję że będzie tak dalej ......... Kaba my też staramy się o dzidzię .... Ja tez kiedyś miałam długachne cykle ale od jakiegos czasu zaczęłam zarzywac tabletki ziołowe Castagus i jest lepiej.... Buźka dla wszystkich Pa Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MOKKA 🌻 Ty mnie tu nie strasz że znikasz. Całe szczęście że dopiero teraz przeczytałam dzisiejsze wpisy, bo przynajmniej widzę że jednak będziesz zaglądać czasem. No więc chyba poznamy się bliżej jednak :) Pozwolę sobie czasem skrobnąć na @ do Ciebie :) Powodzenia u teściów. Pół roku wytrzymasz jakoś ;) A co do namiętności - też niedawno zastanawiałam się czy jeszcze do mnie wróci..... i udało się..... mimo okoliczności niezbyt temu sprzyjających. Mogę Ci o tym kiedyś napisać. Będziesz miała na to fachowe spojrzenie a ja jestem ciekawa czy moje laickie podejrzenia się potwierdzą co do powodu :) Goda 🌻 co Ty wymyślasz że nie masz o czym pisać. Zawsze coś jest a jak Ci się akurat nie chce, to chociaż machnij ręką że jesteś, bo się tu wszyscy martwią o Ciebie. Fajnie że Ci się układa szczęśliwie ale możesz się tym podzielić z nami. Ja tam lubię jak ktoś jest szczęśliwy, zawsze to jakaś nadzieja dla mniej szczęśliwych że może im też się ułoży. Emmi 🌻 Zona🌻 KABA🌻 Zdanka9🌻 Margo🌻 Betka🌻 Love1966🌻 Agrypina🌻 Przezroczysta🌻 Jako taka🌻 Gothika🌻 i inni 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MOKKA 🌻 Ty mnie tu nie strasz że znikasz. Całe szczęście że dopiero teraz przeczytałam dzisiejsze wpisy, bo przynajmniej widzę że jednak będziesz zaglądać czasem. No więc chyba poznamy się bliżej jednak :) Pozwolę sobie czasem skrobnąć na @ do Ciebie :) Powodzenia u teściów. Pół roku wytrzymasz jakoś ;) A co do namiętności - też niedawno zastanawiałam się czy jeszcze do mnie wróci..... i udało się..... mimo okoliczności niezbyt temu sprzyjających. Mogę Ci o tym kiedyś napisać. Będziesz miała na to fachowe spojrzenie a ja jestem ciekawa czy moje laickie podejrzenia się potwierdzą co do powodu :) Goda 🌻 co Ty wymyślasz że nie masz o czym pisać. Zawsze coś jest a jak Ci się akurat nie chce, to chociaż machnij ręką że jesteś, bo się tu wszyscy martwią o Ciebie. Fajnie że Ci się układa szczęśliwie ale możesz się tym podzielić z nami. Ja tam lubię jak ktoś jest szczęśliwy, zawsze to jakaś nadzieja dla mniej szczęśliwych że może im też się ułoży. Emmi 🌻 Zona🌻 KABA🌻 Zdanka9🌻 Margo🌻 Betka🌻 Love1966🌻 Agrypina🌻 Przezroczysta🌻 Jako taka🌻 Gothika🌻 i inni 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MOKKA 🌻 Ty mnie tu nie strasz że znikasz. Całe szczęście że dopiero teraz przeczytałam dzisiejsze wpisy, bo przynajmniej widzę że jednak będziesz zaglądać czasem. No więc chyba poznamy się bliżej jednak :) Pozwolę sobie czasem skrobnąć na @ do Ciebie :) Powodzenia u teściów. Pół roku wytrzymasz jakoś ;) A co do namiętności - też niedawno zastanawiałam się czy jeszcze do mnie wróci..... i udało się..... mimo okoliczności niezbyt temu sprzyjających. Mogę Ci o tym kiedyś napisać. Będziesz miała na to fachowe spojrzenie a ja jestem ciekawa czy moje laickie podejrzenia się potwierdzą co do powodu :) Goda 🌻 co Ty wymyślasz że nie masz o czym pisać. Zawsze coś jest a jak Ci się akurat nie chce, to chociaż machnij ręką że jesteś, bo się tu wszyscy martwią o Ciebie. Fajnie że Ci się układa szczęśliwie ale możesz się tym podzielić z nami. Ja tam lubię jak ktoś jest szczęśliwy, zawsze to jakaś nadzieja dla mniej szczęśliwych że może im też się ułoży. Emmi 🌻 Zona🌻 KABA🌻 Zdanka9🌻 Margo🌻 Betka🌻 Love1966🌻 Agrypina🌻 Przezroczysta🌻 Jako taka🌻 Gothika🌻 i inni 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MOKKA 🌻 Ty mnie tu nie strasz że znikasz. Całe szczęście że dopiero teraz przeczytałam dzisiejsze wpisy, bo przynajmniej widzę że jednak będziesz zaglądać czasem. No więc chyba poznamy się bliżej jednak :) Pozwolę sobie czasem skrobnąć na @ do Ciebie :) Powodzenia u teściów. Pół roku wytrzymasz jakoś ;) A co do namiętności - też niedawno zastanawiałam się czy jeszcze do mnie wróci..... i udało się..... mimo okoliczności niezbyt temu sprzyjających. Mogę Ci o tym kiedyś napisać. Będziesz miała na to fachowe spojrzenie a ja jestem ciekawa czy moje laickie podejrzenia się potwierdzą co do powodu :) Goda 🌻 co Ty wymyślasz że nie masz o czym pisać. Zawsze coś jest a jak Ci się akurat nie chce, to chociaż machnij ręką że jesteś, bo się tu wszyscy martwią o Ciebie. Fajnie że Ci się układa szczęśliwie ale możesz się tym podzielić z nami. Ja tam lubię jak ktoś jest szczęśliwy, zawsze to jakaś nadzieja dla mniej szczęśliwych że może im też się ułoży. Emmi 🌻 Zona🌻 KABA🌻 Zdanka9🌻 Margo🌻 Betka🌻 Love1966🌻 Agrypina🌻 Przezroczysta🌻 Jako taka🌻 Gothika🌻 i inni 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×