Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emmi

małżeństwo i samotność cz.2

Polecane posty

Gość magnollia
dziekuje za pozwolenie przysupniecia na brzegi kanapy :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magnolia//:) Dlaczego na brzegu? Siadaj w sam środek:D i rozpychaj się ile tylko się da:) Ja chyba jestem najchutsza to spadnę pierwsza:) chyba najgrubsza jest margo;) bo wciąż się odchudza, ale wiesz, wścisnęła się kiedyś do mysiej dziury więc nie wiem jak to jest z nią naprawdę:) no ja bym się nie zmieściła:P Mangolia siadaj w środek razem ze wszystkimi najwyżej kanapa się rozleci, ale co tam:):) makia//:) hej:) Co słychać?:):) cicha//:) no proszę... siedzisz cichutko na kanapie, że gdybyś się nie odezwała... pewnie magnolia na Tobie usiadła:):)... to byśmy Cię nie zauważyły. Dlaczego tak cichutko? margo//❤️:):) Mam wspaniały humorek, miałam dzisiaj bardzo udany dzień i znalazłam ,,swoje miejsce,, na tym świecie:D:D Tylko żebym jeszcze znalazła czas na niego:) azyl spokoju i rozkosz dla zmysłów i odpoczynek dla ciała. buziaczki:) goda//👄 wiesz, tak macam kanapę, że może i Ciebie znajdę:):) zona//?👄 już pod kanapą? spadłaś?:):) Gdzie reszta szanownego towarzystwa płci pięknej? Kanapa duża, może za duża? I dlatego nie widać... Harry//🌻 przyjaciel🌻 odezwałbyś się i powiedziałbyś co u Ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o lalala ale błędy...
miało być najchudsza i pewnie coś tam jeszcze by się znalazło... sorki:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Emmi a mi za co sie oberwalo? no ladnie moja pieta achillesa zostala zraniona wiec teraz zapewne polegne:):):) dobra teraz przyznam sie ze mam lekka nadwage:)ale nie za duzai da sie z tymzyc:) film nawet nawet ale pierwsza czesc o niebo lepsza...posiedze tu dzis troszke:) moze kogos przydybie:) narazie papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
margo//:):) Ty tu nie czaruj o piecie achillesowej:) Kto zmieścił się w mysiej dziurze???:D:DNo kto do niej wszedł? Masz anoreksję!! i tyle:):):) 👄👄 wiesz,co wstydziłabyś się !! widziałam Cię na zdjęciach:) I jestem zupełnie innego zdania:) Jesteś w sam raz i niekombinuj:):)❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emmi🌻 nie mogę za dużo gadać bo mi moje pseudo nie będzie pasować ;) muszę trzymać fason :) A zrzucić z kanapy czy przygnieść też się nie dam :) Dobrej nocki wszystkim życzę :) wcześnie dzisiaj, ale ja śpioch jestem. Zresztą zanim w końcu wyląduję w wyrku to jeszcze potrwa trochę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emmi🌻 nie mogę za dużo gadać bo mi moje pseudo nie będzie pasować ;) muszę trzymać fason :) A zrzucić z kanapy czy przygnieść też się nie dam :) Dobrej nocki wszystkim życzę :) wcześnie dzisiaj, ale ja śpioch jestem. Zresztą zanim w końcu wyląduję w wyrku to jeszcze potrwa trochę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
margo//:) nie mam gg:( więc nie pogadamy:) Siedzisz,wygodnie? W moim wieku,dostałam szlaban:) tak... szlaban!:D od MM i nie mam gg:D:D Ale czekam na @ bo mialaś mi coś napisać:):):)👄:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
margo//:) nie mam gg:( więc nie pogadamy:) Siedzisz,wygodnie? W moim wieku,dostałam szlaban:) tak... szlaban!:D od MM i nie mam gg:D:D Ale czekam na @ bo mialaś mi coś napisać:):):)👄:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
margo//:) nie mam gg:( więc nie pogadamy:) Siedzisz,wygodnie? W moim wieku,dostałam szlaban:) tak... szlaban!:D od MM i nie mam gg:D:D Ale czekam na @ bo mialaś mi coś napisać:):):)👄:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cicha//hym... to tak wyszło bo w tym samym czasie wysłałyśmy wiadomość:D:D No tak:) oczywiście,fason trzeba trzymać:D:D jak najbardziej:):) dobranoc Ci życzę i niech coś Ci pieknego się przyśni magiczny buziak👄 pod ten sen;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cicha//:) jak Ty masz taki perlisty śmiech idąc spać,to ja Ci tego spania jakoś tak szybko nie wróżę...:D:D❤️:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emmi 👄 hihihi to taki moj kompleksik...bziczek maly:):):) co porabiasz o tej porze przy kompie? pewno czaciki:):):) moze gdzies sie spotkamy przypadkiem? hihihi cicha- dobranoc spij smacznie spioszku slodki:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emmi 👄 hihihi to taki moj kompleksik...bziczek maly:):):) co porabiasz o tej porze przy kompie? pewno czaciki:):):) moze gdzies sie spotkamy przypadkiem? hihihi cicha- dobranoc spij smacznie spioszku slodki:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie MM mnie zadziwia chyba znależliśmy jakiś kompromis.Nawet potrafimy się śmiać do łez ....co się już dawno nam nie zdarzyło.Aż boje się pochwalić by potem nie narzekać.MM jest już dość długo na urlopie i chyba tego mu było trzeba.Ja też postanowiłam(chociaż dużo mnie to nieraz kosztuje)nie być tarczą ochronną dla naszego syna.Czasami staram się w dyskretny sposób rozładować atmosferę i tym samym w domu zrobiło się spokojniej.Między nami również duża poprawa wychodze z założenia że on sam się nie domyśli zeby przytulić kiedy trzeba nawet porozmawiać jest no powiedziałabym taki mocno opancerzony, dlatego pukam w ten pancerz żeby MM nie zasnął i nie chce mi się iść do pracy i nie chcę żeby on szedł do pracy i w ogóle niech trwają wakacjeeeee.Piszę jak małolata o tych wakacjach ale w tym roku są ok. EMMI - opieram się o poręcz tej ławeczki przed chwilą jakiś facet się na niej rozpychał ale już sobie poszedł GODA -oglądałam stronkę z wielkim wzruszeniem, to jest wspaniałe co robicie takie wielkie nasze i tak patriotyczne .mam nadzieję że może się kiedyś gdzieś poprzez ten taniec spotkamy 🌻🌻🌻DLA WSZYSTKICH🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
makia//:):) ❤️ cieszę się, że coś drgnęło:):) u Ciebie. Tak sobie myslę, że nawet jeśli to tylko na chwilę, to i tak warto było:) i warto jest taką chwilę powtórzyć:D prawda? U siebie tyle przeżyłam zniknięć takich chwil i objetnic że nigdy więcej nie będę ich szukać... ale szukam ich zawsze, gdy podniosę się z dołka:):):) Ciesz się,że jest dobrze:):) Fajnie, że napisalaś o tym:):) Teraz ciesz się, ze tak jest i zastanawiaj się za dużo:):):)👄 cicha//:) dobranoc jeszcze raz:) margo//❤️ Jeśli uraziłam to przepraszam... 👄:) Nie jestem na czciku, w ogóle skarbe o co Ty mnie podejrzewasz:):)? Jestem sobie na forum... i tak zaglądam tu co i roż:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i wcieło miało być ,,i nie zastanawiaj się za dużo,,:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc:):) cicha//:) Nie chrapiesz,prawda? Posuń się troszkę ,bo poręcz od kanamy wbija mi się w ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pobudka na tej kanapie!!! ja juz musze do pracy, a tu przez was przebrnac sie nie da...hihi...nie daj ty Boze jeszcze nastapie na kogos, a jeszcze gorzej jak na czyjas piete /diabelski usmiech/ nie wiem jak sie robi...hihi....zapewno nie zauwazyliscie ale i betka z nami jest, pewnie trzeba ja tez budzic bo musi do pracy:) i jak ktoras z was nie zauwazy ,ze my wczoraj z Betka zrobilismy nowe uczesanie i w ogole tak na Bostwo to sie obrazimy, prawda betka???!!!! No ide zaparzac kawe Jacobs.../nie wiem czy u was byla taka reklama, jak synus przyprowadza do domu dziewczyne i zapach kawy obudza rodzicow???/ moze i was obudze o tej porze...hihi...a to pewnie margo bedzie wsciekla:))) makia ciesze sie , ze masz lepszy okres w waszym zyciu, mam nadzieje, ze na dluzej. Zawsze to czlowiek wypoczety bardziej wyrozumialy:) no i ten tego...sami wiecie, bardziej chetny na seks:)) Za oknem wspaniale sloneczko juz teraz 20C, a za kilka godzin 28C, a za dwa dni mam urlop....Huuura:))) i bedziecie mogli sobie chrapac na tej kanapie do pol dnia, nikt nie obudzi tak wczesnie:))) aha, makia dzieki za slowa uznania dla naszego zespolu, prawda stronka strasznie dawno nie wznawiana, moze po urlopie ja zajme sie:) pozdrawiam wszystkich bywalcow i \"czajnikow\" tzn, tych ktore czytaja, ale sie czaja zawziecie:) cicha chyba musisz zmienic nick...hehe...zgadnij jaki ja kiedys mialam? nagroda wycieczka do Wilna i Trok:) wszystkim milego dnia 🌼 [srece na dloni] Emmi przysiadasz sie ze swoim kubeczkiem herbaty?? a kto tam jeszcze czlapie??jesli moje oczeta nie myla to zdanka:))) P.S. jako taka ciesze sie , ze jestes juz z nami, pewnie sama wolalabys jeszcze byc z Kabba:) ona byla taka tajemnicza , tylko pisala , wroci Danusia to sama napisze, wiec pisz prosze wiecej jak tam bylo, czy dzieciaki zadowolone??czy jestes teraz tka dziewczyna braz??:) A swoje uczucia nie osadzaj pochopnie, moze jeszcze cos sie zmieni, wazne tylko zeby TM dostatecznie dlugo sie staral i tak naprawde serdecznie, buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlsanie przed chwila uslyszalam komplement co do uczesania...hehe...nawet szef zauwazyl, a MM albo nie zauwazyl, albo przemilczal :) kiedys bym sie tym martwila, ale teraz??:)...on chyba definitywnie zacial sie po tym , jak scielam bardzo dlugie wlosy, (miedzy innymi to tez zobilam , kiedy postanowilam zmienic wszystko)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry !.....ale chrapałyście..... Goda koniecznie opisz co zrobiłaś z włosami .Napisz coś więcej o swoim image(grzywka ,bez grzywki, i takie tam) Ja też mam ochotę zrobić coś z piórami ale boję się że bedzie gorzej niż jest.Na razie rosną na dziko a kolor wspomagam farbą. U mnie z MM rzeczywiście dobrze a ja i tak mam osobistego dola , który przytrafia mi się w momentach , w których najmniej bym sobie tego życzyła ech Nastawie wodę .Dziewczyny kawa czy herbata?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawka niech będzie, co mi tam i tak boli mnie głowa od 2 dni i chyba przysnęłam na tej kanapce w kąciku . Słoneczne pa - uciekam z kanapy - do pracy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :) ja też napiję się z Wami kawy :). zaraz sobie zrobię, choć obiecałam, ze nie będę tyle piła... i miałam się przestawiać na zdrową i odmładzającą herbatkę zieloną... Goda :) dobrze, że już nie milkniesz.. z tym wypoczęciem to masz rację :) MM wypoczął nieco od dzieci, to się opędzić nie mogłąm ;). NIe wiem dlaczego, ale nie otwiera mi się Wasza strona... spróbuję jeszcze później. jako taka 👄 hmmm.... zazdroszczę poznania Kasi 👄. Cieszę się, ze wypoczęłaś. I dobrze, że w domu przyjemna atmosfera; nawet jak jej towarzyszą Towje przemyslenia - to i tak zawsze milej, gdy mąż się stara, prawda? A jak się dzieciom podobało może? szczególnie synkowi, bbo to chyba jemu obiecałaś? Przezroczysta 👄 👄 👄 teściów mam na szczęście raczej w porządku (wiadomo - inna rodzina) . I nawet sięcieszę, że pomogą przy dzieciach. POza tym to oreślony czas - pół roku maksymalnie (mam nadzieję!). Ty na prawdę jesteś dzielną kobietą!! dziękuję za @. :) :) :) :) MARGO 👄 🌻 👄 świetnie, ze dochodzisz do siebie :). Mi shrek na tyle się podobał, że na drugi dzień nie pamiętałam na czym byłam ;). Wakacje spędzasz z synem? tzn. on z Tobą? czy jeszcze gdzieś wyjeżdżacie? a może namówisz SM na jakąś farmę piękności (obrzydliwa nazwa) dla siebie? w końcu Ci sięnależy po operacji... Zdrówka i humoru :) :) :) EMMI 👄 zdanka9 👄 cicha 👄 NAJCIEPLEJ POZDRAWIAM 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uuuuuuuuuuuuuuuuwaaaaaaaaaaaaaaaaaagaaaaaaaaaaaa!!! przeeeeeeeeeeciągaaaaaaaaam się! Nie chciałabym nikogo pacnąć:D:D:D goda//💤jeszcze ziewająco ale czuję zapach kawusi:) Wolę herbatkę, a raczej nie mam wyboru,bo nie wolno pić mi kawki. Reklama taka była i u nas:) Ale się rozpisałaś i to tak z rana:):)👄 Ten zapał twórczy pewnie dzięki naszej, super wygodnej kanapie:):) Ale jaka piękna fryzura!!! i betka! Proszę, proszę jak to dziewczyny na lato postanowiły bombowo wyglądać. Goda tak sobie myślę,że Ci nasi mężowie, rzadko kiedy widzą zmiany na naszych głowach. Chyba że zmiana jest radykalna jak w moim przypadku:):) Z włosów no powiedzmy do karku na za uszy:D:D:D makia//:) O przepraszam... [zawstydzona minka] to pewnie ja pochrapywałam:) Przynajmniej MM mówi, że chrapię...:) Powiedz coś o tym ,,osobistym dole,, co to się przyczłapało do Ciebie? Może coś wymyślimy? Ja n.p. na moje dziwolągowate dołki, ale małe... to staram się poprawić sobie humor, albo jakimś zakupem, może byc to drobiazg, który sprawi mi przyjemność, albo gotuję sobie coś ulubionego, czy łakomię się na coś słodkiego.👄 dla Ciebie:) zdanka//:)hejka:) Wszyscy śpią w kącikach,to kto zajmuje środek kanapy?:D:D goda//I jak będziesz na urlopie to do nas nie zajrzysz? Na ile wyjeżdżasz? U mnie na okiennym termometrze, terz już 20 stopni:):) może będzie ciepło dzisiaj?? Love//:) słyszysz!!! gdzie się podzialaś? Idę szukać Cię pod kanapą...:) może jeszcze kogoś znajdę...:) buziaczki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja kawka juz przy komputerku:) i popijam goraca mocna bez cukru...mniam...pycha...a towarzystwo rewelacja:)...kanapa wygodna jak rzadna:)...fajnie w tym naszym pokoju zwierzen:):):)...Emmi wczoraj nic juz nie pisalam bo meczyk sie skonczyl i synus pogonil stara matke z kompa hihihi...niczym mnie nie urazilas to tylko zarty;D...cicha wyspalas sie?:) jesli tak wczesnie kladziesz sie spac to pewno nie grozą ci worki pod oczami? i tak trzymaj:) Goda z facetami tak juz jest nie zauwazaja zmian bo na nie nie patrza...obcy faceci to co innego:) oni widza bo chca:) zycze ci udanego milego urlopu:):):) i mam nadzieje ze pogoda dopisze:)...Mokka mam nadzieje ze te pol roku zleci ci jak z bicza strzeli...a potem szybciutko do nowego domku:)...dzieciaki masz urocze no i widac ze maja to po mamusi:) fajnie ze jeszcze zagladasz...prosimy o wiecej:D jako taka pisz cos...pokaz sie...poopowiadaj jak bylo:) my tu tesknimy za toba...a ja w szczegolnosci:D jakie wrazenia z gdanska? na mnie najwieksze wrazenie zrobila starowka nocą...to piekne miasto:):):) Kaba ty tak nie chowaj sie po katach:) na kanapie miejsce puste zawsze na ciebie czeka:) a ty tak rzadko nas odwiedzasz...odezwij sie i napisz cos bo lubie twoje posty...i ciebie tez bardzo:D wiec juz nie masz wyjscia i musisz zagladac czesciej;D alez sie dzis rozpisalam hihi...a teraz lece nakarmic pieska i rodzinke...szczeniak rosnie jak na drozdzach...w jedzeniu i psoceniu nie ma umiaru:D ale kocham te moja mala czarna ksiezniczke...juz ma przydomek mojej corki:D jest naprawde przeurocza:) caluski👄 i papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×