Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emmi

małżeństwo i samotność cz.2

Polecane posty

Kaba , wiec pijemy wlasnie ta sama herbatke:) smacznego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry,choć szary... Goda, dziękuję za herbatkę, teraz ja zapraszam na zieloną, z żórawinami. A tak w ogóle za bardzo mi ostatnio smutno, żeby pisać, za bardzo sobie nie radzę ze sobą i jakoś nie chce mi się udawać, ze jest inaczej. Jak na złość przypominają mi się różne przykrości -zaszłości i w dodatku gdzie nie spojrzę - tam mówią i piszą o sprawach, których bardzo się boję. W tym wszystkim jednak doceniam, że MM jest taki kochany i choć niektórzy przyjaciele o mnie myślą. A reszta świata - jak zwykle jest za daleko. Tak, wiecie, za oknem. Nawet pies, jeśli można tak powiedzieć. Tak czy inaczej, smutki kiedyś przejdą, życzą wszystkim miłego popołudnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ 🌻 😘 Do rozważenia: Do mędrca przyszła dziewczyna: -Mamy się rozstać czy być razem ?? Mędrzec zadumał się chwilę i odpowiedział: -Cokolwiek zrobisz, będziesz żałować. 🌻 A masaże ..... 🌻 Na początek wypróbowałem na MK. Pomogło jej !!! :-D :-D :-D Nie zdążyłem jeszcze dokładnie przeczytać moich zaległości :-( . Nie wiem dziewczyny jak wy to robicie ?? Zaparzacie sobie kawkę i zanim ją wypijecie już cała stronka na forum zapisana. Ale widzę że jak przyznałem się do masażu, to nagle wszystkie skarżą się na bóle plecków :-D :-D :-D Fajnie, bo już się martwiłem, że zostanę bez pracy :-D :-D :-D Emmi < > < > < > moje ❤️ dla Ciebie Cicha 🌻 🌻 🌻 Margo 🌻 🌻 🌻 Goda 🌻 🌻 🌻 Harry_ kiedy parapetówka :-D :-D :-D Agrypina 🌻 🌻 🌻 Lorna 🌻 🌻 🌻 Kaba < > < > < > dużo zdrówka 🌻 🌻 🌻 Ruminka 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Goda🌻 :D wygląda na to, że jednak się Czort nie wystraszył :D Ale co do masażu, to nie bądź taka pewna że do Ciebie nie będziemy się ustawiać w kolejce :) Nie wiem jak inne dziewczyny, ale ja nie dlatego że Czort to facet, tylko jak napisał o tym masażu to mi się zachciało :) MM mnie czasem musi trochę pomasować jak mi coś dolega ( a ja jego ) i zawsze rewelacyjnie pomaga. Tylko że to taki nieprofesjonalny masaż. MM nie ma wyczucia za bardzo i trochę za mocno masuje :) Emmi 🌻 :) ale się dzisiaj rozpisałaś :D:D:D:D:D jak nigdy :D:D:D:D Czort :D my takie gaduły jesteśmy :D ale nie narzekaj, nie jest tak źle. Na początku dziewczyny tutaj tyle pisały, że miałam duży problem z nadgonieniem zaległości. A topik powstał pod koniec października a ja odkryłam go w styczniu. Ciężko było :) TŻ to ma fajnie :) masażysta w domu :) Ruminka 🌻 nie smuć się :) Wiesz, to co piszesz, że gdzie nie spojrzysz, tam mówią i piszą o sprawach których się boisz..... Kurcze, skąd ja to znam... Też tak miewam. I tak już sobie kiedyś myślałam, czy to aby nie jest tak, że po prostu w pewnym okresie życia akurat na takie a nie inne rzeczy zwracamy uwagę i stąd to wrażenie. Nie wiem. Nie martw się. Będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witanko z wieczorka:) MM podupadł na zdrowiu:) Problemy złapały go o 4 nad ranem:( dobrze, że mam czujny sen i obudziłam się, bo małpiszon nic by nie powiedział, taki zosiek samosiek a tyle razy mu mówiłam, żeby zawsze mnie zawołał, przecież do kurzej nędzy po to jest się razem!! nie? to niech z tego będzie jakiś pożytek... no zezłościł mnie strasznie... teraz już lepiej:) ma się dobrze. Z misiaczkiem przed chwileczką skończyliśmy lekcje, trochę ja trochę MM, nawet sama przysiadłam i coś tam wklepałam w zeszycik:) żeby tak łatwo wklepywało się do główki... ogólnikowo wszystkich pozdrawiam:) Cicha//:) Ciebie dojrzałam z tego przelotu:):) no... rozpisałam się:D:D ruminka//:) 👄👄👄 te magiczne;) Goda//:)👄 i KABA//:)👄 tyle co pamiętam:) na oczy ledwo patrzę, trochę za dużo godzin na nogach jak dla mnie:) dobrej nocki życzę wszystkim i braku takich niespodzianek jak u mnie:) pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was z pierwszym sniegiem:) porzucalismy sie sniezkami i cale mokre wpadlismy do pracy, ale fajowo:) slicznie bialo wszedzie, mozno ulepic balwana, pewni tylko nie zostanie tego sniegu do wieczora, ale teraz cieszy oko:) Emmi___ a z TM to cos powaznego??moze to grypa rozpoczyna sie? moja mala od wczoraj tez jaka niewyrazna i nie pojdzie dzis na basen i chyba do szkoly:( Cicha , moze ja nie tak dobry masazysta w tym ogolnie relaksujacym masazu, czy erotycznym, ale jezli cos z kaszlem, czy plucami, to wal do mnie jak w dym, w tym jestem specem, kiedy mialo sie syna astmatyka, to sie nauczylo wszytkiego w tej dziedzinie, nawet marzylo sie mi wywiezc go na kurs leczniczy do Wieliczki, do tej kopalni soli.Sama bylam tam na wycieczce i do tej pory jestem pod ogromnym wrazeniem:) wszytkim pozdrowienia i milego dzionka 🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek:) Goda//:) przysiadam się z herbatką. Śnieg - powiadasz... hym... u mnie za oknem deszczyk na razie straszy a o śniegu nic nie mówią, misiaczek na razie nie narzeka na jego brak. Bliżej Świąt będzie go brakować, bo jakoś utarło się chyba z tych bajek o św. Mikołaju, że w święta śnieg jest:) MM miał problemy jednodniowe, uciążliwe i bardzo męczące dla organizmu:( i dlatego nie lubię, kiedy z nimi zostaje sam, bo w pojedynkę ciężko ulżyć... a tak poszperałam w apteczce, pocieszyłam słowem, posiedziałam, pomasowałam... i jakoś przeszło:) tyle o ile bo rano po moim marudzeniu nocnym zwolnił się z pracy i pojechał do lekarza:) Wczoraj jeszcze troszkę pobyczył się w łóżeczku i dzisiaj jak nowo narodzony:) no... prawie:) margo//:)👄 ruminka//:) Odradzam udawanie:) to najgorszy pomysł jaki może wpaść do głowy, osoba udająca przekreśla szansę na poprawę, bo zostaje z problemem zupełnie sama i dołuje się jeszcze bardziej... doświadczenie z własnej autopsji, udawanie doprowadziło mnie to sporej depresji:( dla Ciebie ,,wiosenna radość,, na poprawę samopoczucia:) :)🌻🌻🌻🌻🌻🌻:)🌻🌻 🌻:)🌻🌻🌻🌻:)🌻🌻🌻 🌻🌻:)🌻🌻:):)🌻🌻🌻:)🌻🌻 🌻:)🌻🌻:):):)🌻🌻:)🌻🌻🌻 🌻🌻🌻:)🌻:):)🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻:)🌻:)🌻🌻:)🌻🌻🌻 🌻:)🌻🌻:)🌻🌻🌻:)🌻🌻 🌻🌻🌻:)🌻🌻🌻🌻:)🌻 🌻🌻🌻:)🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️na powitanie! U mnie dziś ponuro wieje zimny wiatr,nawet liśćmi zawiewa i to tak nieprzyjemnie.Nie dość,że zimno to jestem podziębiona,taka superową;)opryszczkę mi wywaliło na 👄okropnie:P. Nie lubie zimy,bo strasznie marznę,a jestem zmarźluch,trzeba się ciepło ubierać,grubo dużo.... W domu nie jest źle,tylko MM narzeka,że cos boli i coś stuka,jak to zwykle on:P Czort ja też jestem masażystką,ale MM na masaż musi sobie zasłużyć,oj dawno go nie miał;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-) Zimno i mokro. Szaro buro i ponuro.... I bądź tu człowieku optymistą! :-) Słyszałam, że podobno patrzenie w dół, pod nogi sprzyja pesymizmowi, zaś chcąc się rozpogodzić wystarczy spojrzeć do góry.... Mam co prawda sufit, ale lepszy ten widok niż na podłodze, gdzie jest sporo bałaganu :-D. Jak tak każda z nas pisze, że zna podstawy masażu, to i ja się dołaczam. Co kilka dni masuje plecy MM, bo za dużo przy komputerze, a za mało na basenie. A że jest \"tam\" co masować, to dla mnie niezawodny sposób by sie rozgrzać !! dzisaj idę na \"komisję\" dot orzekania o stopniu niepełnosprawnosci :-( Generalnie, autoprezentacja przed komisją ma wiele z szo[ki i farsy jednocześnie. Dobrze ubrana i umalowana młoda kobieta, z wyższym wykształceniem, pracujaca na pół etatu - o nie..... za dobrze ma!! Takiej to nie damy \"inwalidztwa\"! Ale jak tylko ubiorę się w sweter z łatkami na łokciach, zacznę mówić co chwile \"co?\" i \"nie słyszę\" (słuch), jak zacznę potakiwać \"no, jo\" i najlepiej jeszcze bym się potknęła i ogladała notatki z b. bliska (wzrok), to juz wysoka komisja patrzy przychylnym wzrokiem... Ehhh, jak cię widzą tak cię piszą, tak? Osoby z wyższym wykształceniem, ładnej , ehmmm, niebrzydkiej itp. - nie imaja sie poważne choroby, tak?? Mówie Wam, nasz kraj jest krajem ludzi poplatanych i nieżyciowych. Zamiast byśmy dojrzewali \"społecznie\", ewoluowali w kierunku społeczeństwa dojrzałego społecznie, wciaż tkwimy na niskiej gałezi i w ogóle cieszymy się, że tam wskoczyliśmy! Wszystko co nowe \"z zachodu\", bezkrytycznie akcebtujemy i \"wdrażamy\" u nas. Zmieniamy sie społecznie, ale na gorzej. Głupie kolczyki u 30 - sto paro latek w zaskakujacych miejscach, wolne i wygodne związki bez ślubu, układy seksualne - partnerzy na wymianę i cicha zgoda na seks grupowy, narkotyki na porządku dziennym, brak szczerości i ocena innych po statusie \"posiadania\", a nie po wartościach wewnątrz człowieka.... Łapówki, znajomosci, układziki, partyjniactwo, powiązania polityczno = gospodarcze, zobvojetnianie na krzywdę ludzi spoza rodziny, wulgarność, przemoc wśród najbliższych, brak dialogu .... Schodzimy na psy.... Coś ten brak słonca i wilgoć mnie jakoś tak nastroiły chyba z łowieszczo :-(..... No nic, ide do swoich obowiązków a potem, na 15 na komisję.... Trzymajcie się ciepło!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrypina//:) Ja też nie lubię zimy... i przesyłam 👄 buziaczka i przybij piątkę też mam opryszczkę:) Jeszcze nie jadłam śniadania, więc nie moge wziąć lekarstwa na nią, ale zaraz to naprawię:) KABA//:) ❤️ kwiatuszku kochany i moje ❤️ Jak Cię czytam, to serce mi się kraje w same talarki:( Jesteś wspaniałym człowiekiem i cudowną kobietą - nigdy o tym nie zapomnij!!! Kiedy już nie będziemy miały kontaktu, pamiętaj te słowa pewnej Emmi:) W nic innego nie wierz! ❤️❤️❤️❤️❤️ dla Ciebie od kogoś kto został obdarzony darem patrzenia sercem a nie oczami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D KABA 🌻 ale dołożyłaś ludzkości :) zgadzam się z Tobą w całej rozciągłości :) U mnie też szaro, buro i ponuro :D Toteż na siłę będę się śmiać :D całą gębą :D Może to rozgoni chmury :D Goda 🌻 u nas śnieg zapowiadają na jutro wieczór. Ale taki że zaraz zniknie. Byłam w Wieliczce rok temu. Po 25 latach od pierwszego razu. Przybyło nowych rzeźb solnych od tego czasu. Oczywiście zrobiłam trochę zdjęć, żeby mieć co wspominać :) Emmi 🌻 :D Ruminka 🌻 :D Czort dla Ciebie duży uśmiech :D razy dwa :D bo nie będę faceta kwiatami zasypywać ;) Harry :D :D to samo Jako taka 🌻 :D gdzie przepadłaś ? Daj znak że tu zaglądasz chociaż :) Agrypina 🌻 :D współczuję tej opryszczki. Nie cierpię, a miałam w tym roku już trzy razy. MOKKA 🌻 :D a Ty jakoś też zniknęłaś :( Bosa_ 🌻 :D Bossa nova 🌻 :D Margo 🌻 :D Marsa 🌻 :D Zdanka9 🌻 :D Nicka 🌻 :D Bez-barwna 🌻 :D zjawiłaś się i znikłaś Fio-lka 🌻 :D Betka 🌻 :D Gothika 🌻 :D Love1966 🌻 :D Okone 🌻 :D Bernadetta 🌻 :D Marcelina 🌻 :D Zona 🌻 :D Przyjaciel :D :D Karolina 🌻 :D Inezz 🌻 :D No to troszkę ludzi odkopałam :D może dacie znać czy tu jeszcze zaglądacie ? A ci których nie zdołałam odkopać też :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A we Wrocławiu, na przekór porannym deszczom i wietrzysku zawracającym z drogi do domu, akurat świeci słonko!!! Aż nieprawdopodobne, po tak paskudnym początku dnia...jak w życiu, ze tak optymistycznie napiszę. Cicha, Emmi - dziękuję za dobre, mądre słowa na otuchę, dobrze wiedzieć, ze ktoś o nas myśl, choć przez chwilę, że ludzie żyją i rozwiązują swoje problemy. Dziś mi lepiej na duchu, pewnie dlatego, że dałam sobie \"wycisk\" i nie miałam czasu na myślenie. Bliskość zimy, siłą rzeczy, jakoś zawsze źle na wpływa. A listopad (zawsze pełen złych wspomnień) to najgorszy dla mnie miesiąc w roku. Tak sobie myślę, ze powinno mi się w listopadzie kiedyś zdarzyć coś miłego, dla równowagi :-) Kochani Wszyscy i Wszystkie! Dziś życzę Wam drobnych przyjemności i ogromnych radości !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A we Wrocławiu, na przekór porannym deszczom i wietrzysku zawracającym z drogi do domu, akurat świeci słonko!!! Aż nieprawdopodobne, po tak paskudnym początku dnia...jak w życiu, ze tak optymistycznie napiszę. Cicha, Emmi - dziękuję za dobre, mądre słowa na otuchę, dobrze wiedzieć, ze ktoś o nas myśl, choć przez chwilę, że ludzie żyją i rozwiązują swoje problemy. Dziś mi lepiej na duchu, pewnie dlatego, że dałam sobie \"wycisk\" i nie miałam czasu na myślenie. Bliskość zimy, siłą rzeczy, jakoś zawsze źle na wpływa. A listopad (zawsze pełen złych wspomnień) to najgorszy dla mnie miesiąc w roku. Tak sobie myślę, ze powinno mi się w listopadzie kiedyś zdarzyć coś miłego, dla równowagi :-) Kochani Wszyscy i Wszystkie! Dziś życzę Wam drobnych przyjemności i ogromnych radości !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i ja sie przylaczam do ruminki:):):) zycze wam przyjemnych upojnych chwilek:D:D:D zimno dzis widac w calym kraju...u nas wieje strasznie i ziab taki ze najlepiej koldre na siebie zarzucic i z lozka nie wychodzic:) marzenie......................Goda u nas dopiero w gorach snieg zapowiadaja...zanim dotrze do mnie na pomorze to dlugo bede czekac, ale ja i tak wole cieplutkie lato...chociaz potarzanie po sniegu z jakims przystojniakiem bylo by bardzo mile;)Emmi ty to jednak masz zlote serce:)ja juz chyba nie potrafilabym tak zadbac o mm...kiedys tak ale teraz to pozostal jaks zal i zlosc, tabletke podam i owszem...jesli potrzeba nasmarowac- nasmaruje...nic od siebie...tak jakos mi sie porobilo...Agrypina ty tez masazystka? no prosze ilu profesjonalistow mamy:):):) ale juz ustawiona jestem do czorta:D to skorzystam z tych meskich rąk...:D a propos jesli mm wysle mnie kiedykolwiek do czorta to jaki tam adres:D:D:D??? i kogo mam szukac:D??? pozdrawiam cieplutko i papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teatrzyk jednego widza zakonczony... oklasków nie było - czy przedstawienie się udało, dowiem sie pocztą, za parę dni. Piszę o komisji lekarskiej oczywiście :-). Byłam, nawet z MM pojechałam, bo chciał ze mną być. Teraz przynajmniej i On wie jakie są \"inne\" światy, w których bywam \"jedną nogą\". Uhhh, idę wypić kieliszeczek wina na rozpogodzenie czoła i posłucham sobie troszkę swingu. Ta muzyka na mnie zawsze działa relaksujaco. Tak spłycając tamte czasy, kojarzą mi się z eleganckimi kobietami bez jakichkolwiek problemów i mężczyznami z klasą, pachnącymi cygarem i dobrą wodą kolonską i o głebokim, aksamitnym głosie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie:) u nas dzien drugi katastofy narodowej, dojazd do pracy strasznie utrudniony, wczoraj na drogach ogromna liczba wypadkow, wiele smiertelnych, od kiedy drogowcy przypomna sobie , ze zima moze byc snieg i trzeba byc na to przygotowanym? Mimo tego mrozu i sloty pozdrawiam was cielutko. Kaba wspolczuje Ci takiej glownej roli w tym lekarskim teatrze:( to cholernie nieprzyjemna procedura, cos o tym wiem, kiedys musialam to przechodzic z synem. Dzis mam taki nastroj , nie powiem , ze zdolowany, ale pod gorke, wlasnie z rana dowiedzialam sie, ze zosaje bez pracy, tylko jeszcze nie mam pewnosci od kiedy, calkiem mozliwe, ze to bedzie podarek na Swieta. \_/> \_/> \_/> \_/> \_/> zostawiam herbatke, kawe, sobie zaparzam melise i ide szukac ofiary zeby na kims odegrac sie...hehe, bo nie bardzo wierze w jej cudotworne uspokajanie nerwow Milego weekendu wszytkim, papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goda//:( tak mi przykro... ale może jeszcze coś się zmieni? Może cięcia będą, ale Ty zostaniesz, albo będziesz przeniesiona czy przekwalifikowana? Ja jestem w podobnej sytuacji i też nie wiem jak długo...:( taka sytuacja jest okropna, tak jak by wszystko waliło się :( w końcu w dzisiejszych czasach życie, przetrwanie oparte jest na pieniądzu... bardzo Ci współczuję ❤️ Co do śniegu i przygotowania do zimy, to widzę, że nie tylko w Polsce ma to miejsce:P u nas notorycznie śnieg w zimie zaskakuje służby porządkowe:) Z wypadkami zebraliśmy żniwo w długi weekend z Zaduszkami... bardzo dużo ofiar... Bardzo mocno przytulam Cię do serducha i 👄👄:) KABA//:)👄 trzymam kciuki :) margo//:) taak... której z nas nawet przez chwilę przemknęło, że może małżeństwo, ta cudowna sielanka z tym jednym, wymarzonym może być szara, nijaka, bolesna? Zryw młodzieńczych serc, tęczowy świat, wolność czym dalej od rodziców, wizja cudownego własnego domciu z ukochanym, uwielbianym:) ktróry jakby tylko mógł nosiłby nas na rękach, zapatrzony w nasze oczka... a potem smutna, szara rzeczywistość... zwykłe codzienne życie z problemami różnego kalibru:( Poznając MM nie miałam rózowych okularów, istotnie świat stał się tęczowy, pamiętam ten okres jako słoneczne dni:) Nie szukałam wolności, bo już ją miałam. Mieszkałam z tatą, ale pracowałam i byłam niezależna:) Na MM patrzyłam krytyczym okiem, bo byłam po średnio udanym związku, który mało brakowało a zakończyłby się marszem Mendelsona:D Dlatego MM był pod wielką lupą:P Sama nie ukrywałam swojego cudownego charakterku, nawet poświęciłam na to wieczór, aby opowiedzieć mu o sobie jaka ze mnie jędza:) Chciałam być uczciwa. Może dlatego z nami jest właśnie tak, niby ujdzie, ale w mniejszym czy większym stopniu wspieramy się, jak para staruszków, która będzie się kłócić o ulubiony fotel, ale wszędzie chodzi razem... tylko dziecko... nie było szans aby dowiedzieć się wcześniej jakim będzie ojcem... ruminka//:) Istotnie ten listopad jest dla większości osób ciężki, mnie samą przyprawia o melancholijne podejście do życia, jestem osowiała i taka jakby znudzona życiem, wyostrza mi się zmysł krytycznego podejścia do mojego życia:( i takie tam... Zalecają mądre głowy psychologiczne i medyczne aby zażyć witaminki, które wzmocnią organizm i poprawią samopoczucie. Chyba powinnam zażyć je już we wrześniu, bo teraz jakoś daleko mi do nich i uważam, że to beznadziejne... :) ot i narzekający poranek:D Ale to wina listopada:D:D Agrypina//:) cicha//:D:D Jaka piękna zbiórka:) Może Ciebie posłuchają:) mnie już nie chcą...:) czort//:) Informujesz nas o swoich ,,masujących rączkach,, i myślisz że przejdzie to bez echa?:) Nie znami takie numery:D hym... jakoś długo schodzi Ci się z tym czytaniem:P :) Harry...//:) i już?:) Jest? Własne cztery kąty i życiowy partner piąty? ;) w oryginale ,,Własne cztery kąty i mąż piąty - do obsłużenia,,:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
makia//:) Jak się czujesz? Ustępują smuteczki? Odezwij się:) dla Ciebie 👄👄 te magiczne;) zdanka//:) hej hej!!! tak nagle przepadłaś:( co się dzieje? na wszelki wypadek też wysyłam 👄👄 jako taka//👄👄 no wpis na gg masz porażający:( nie lubię się narzucać, ale to trwa zdecydowanie za długo Odezwij się!!!!! ❤️ dla Ciebie:) betka//:) marsa//:) lorna//? Nicka//? i pozostałe osoby... gdzie jesteście????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane siostry i nieliczni bracia ;) Dzis mam jeden z dni troche spokojniejszych, więcej luzu i spokoju od załatwiania ... Siedze na L-4 dopadła mnie grypa 2004 :):):) ale co tam .Chorobowe zmieniło mi wszystkie plany i sprawy stoją w miejscu mam juz meldunek nie jestem bezdomny :):) hihihihi Mozecie sie smiac ale bez stalego zameldowania nawet nie mozna kupic mieszkania .... wdziek i urok jaskiniowca pomogla mi to obejsc Emmi ........wiesz codziennie gdy otwieram topik jest Twój list twój 1 list zaczynający topik..............-mężatka od 10 lat ,syn, a czuję się bardzo samotnie.Jestem normalna on też. Obydwoje domatorzy ale on trochę bardziej. Żyjemy obok siebie,omawiamy tylko najważniejsze rzeczy.Oboje poważni,zamknięci w sobie. Mąż tryska życiem, gdy jest ktoś trzeci tak to typowy ponurak. Na pewno też czuje się samotny , bo nadal darzymy się uczuciem.Co robić?Nie chce słyszeć o kolacji przy świecach, wyjściu do przyjaciół,czy super seksie! Zawsze przy nim sie usmiecham stwarzasz ze moje buzia sie usmiecha otwieram topik i zawsze myśle o Tobie zawsze ciepła nic sympatii leci do Ciebie. Kaba ...współczuje takie komisje a raczej parodie komisji potrafią czowieka wyleczyc na papierze ze wszystkiego wspólczuje i trzymam kciuki za listonosza przynoszącego dobrą wiadomosc, a propo aksamitnego głosu to musimy kiedys porozmawiac przez telefon ;) Margo- trzymaj sie dzielnie zastanawiałem sie jak mógłbym Ci pomócprzez te pare oststnich dni w moim zyciu zagoscił dziwny scenariusz spotkałem sie z energią Reiki na razie robie próby z pewna przyjaciółką i mówi ze udaje mi sie wejsc w jej ciało i zmienic jaj krązenie i poprawić rytm serca ...... podaj bolące miejsca spróbuje kiedys wejsc w nie na pewno nic Ci nie zaszkodze a jak pomogę to ;) Goda-- gorące usciski wiesz trzymam kciuki wszystko bedzie dobrze bądź optymistką i nie wyzywaj sie na nikim bo to do nas potem wraca ze zdwojoną siłą buziak goracy cicha - parapetówka na pewno bedzie huczna , ciacho torty i masa masa masa dobrych przyjaciół :):):):) czort troche to potrwa mały remoncik i mysle sylwester jest mój :) Agrypina wiesz chciałbym sie kiedys nauczyć masażu troche w zyciu liznałem ale wiesz amator to amator ;) ruminka ja lubie listopad wiesz za co? za dzień wszystkich swietych-wspomionam wtedy tych którzy odeszli na jeden dzień zatrzymuje sie w miejscu ...pierwszy snieg pierwszy mróz lubie czuć zimno morzu jesli jest oczywiscie bezwietrznie lubie te rzeskie powietrze jako taka ja zawsze bede trzymał kciuki za Ciebie i zawsze masz u mnie jak w banku dobre słowo wpadaj czasem jak nie tu to na gg całą reszte pozdrawiam serdeczni i zapraszam na dwa słowa Bosa_ Bossa nova Marsa Nicka Bez-barwna Betka Gothika Love1966 Okone Bernadetta Marcelina Zona Przyjaciel Karolina Inezz Fio-lka 😘 🌻 dla siostrzyczek a dla braci ps. Emmi 4 kąty i 2 ciepłe serca jedno duże drugie małe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Moi Drodzy i Drogie! Harry - nie tracę nadziei, ze i dla mnie kiedyś listopad będzie pełnym dobrych wspomnień miesiącem. Swoją drogą kilka bliskich mi osób ma w tym własnie miesiącu swoje rózne święta :-) Emmi - z tymi witaminkami to jest tak, ze najlepiej jest zacząć je brać dużo wcześniej, zeby organizm mógł je wykorzystywać tak, jak trzeba. Najsmaczniejsze są te \"naturalne\", ale nie zawsze pod ręką. Życzę Ci dużo zdrowia i odpowiednio do tego dużo humoru, ale najlepiej dzięki samopoczuciu, nie witaminkom. Wiem jednak, jak to jest... No, uciekam, do przeczytania trochę później i niech wszystkim Wam uda się ten weekend. Ja jutro idę do kina...Na Bridget Jones...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaba 1
Czesc Wam Mozna dolaczyc do Was? O jak fajnie pada snieg w Polsce. U mnie nie mam co liczyc na snieg. ale nie jest zle po raz pierwszy od tygodnia z przerwami na grad swiec slonce. Pozdrawim wzystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Harry...//:) u la la jak dużo!!:D Jestem pod wrażeniem:) Życzę szybkiego powrotu do zdrowia i ❤️ opieki ;) Rozumiem, że mamy zwalać się do Ciebie na Sylwestra? ok:) nie ma sprawy:) Kochani!!! Będziemy szaleć:D:D:D:D Cieszę się, że moja literkowa osoba kojarzy Ci się z czymś miłym:) dzięki👄 to dla mnie naprawdę wiele znaczy:) Czy możesz teraz, korzystając z dużej ilości czasu opisać nam metr po metrze jak wygląda Twoje cudo:) Uwielbiam, wyobrażać sobie wnętrza, nie wiem dlaczego... i przywołuj, przywołuj:) Może się w końcu wzruszą albo jakaś drobinka tęsknoty za nami się uaktywni:) ps. Podoba mi się:):):) ruminka//:) Jak o witaminkach to już zachwalałam Supradin:) trochę kosztyje ale dla mnie jest idealny:) Są dwa rodzaje musujący i w tabletkach, ale w tabletkach wychodzi taniej. Nie wiem jak u innych, ale u mnie nawet pobudza apetyt i tak mnie nakręca:P że wyremontowałabym całe osiedle:D:D i gdzie tkwi problem? Nie chce mi się go brać... jestem beznadziejna:( wiem o tym... ale popadłam w jakiś marazm i niby wiem, niby powinnam, niby mi z tym źle... ale nic nie robię, a wystarczy tak niewiele. Na razie biorę ohydztwo na oprychę :O i już praktycznie jej nie mam:):) Miłego oglądania, ja mam szkołę... ech... zdanka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Zaba 1//:) Pewnie że można dołączyć:) na naszej kanapie jest jeszcze dużo, dużo miejsca:) Gdzie mieszkasz? Pytanie symboliczne :) mile widziana odpowiedź nawet ogólna:) I co się stało, że Twoje zacne nóżki przyprowadziły Cię na ten topiczek? Nie lubię zimy. Nie podobają mi się brudne ulice, szare chodniki wydrapane od śniegu i wały na poboczach brudnego śniegu :O łyyyyy...:P ale podoba mi się pejzarz zimy dziewiczej:) I takową dzisiaj znalałam i po pracy pozwoliłam sobie pójść na pierwszy zimowy spacerek:) Gdzie? działeczkami... Biało, bielutko, bielusieńko... śnieżek opruszył drzewa, krzaki:) Patrzyłam na okryte gałęzie, przepiękne choinki, biale dachy domków letnich, przepiękne parkaniki i ogrodzenia... bajka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Harry...//:) u la la jak dużo!!:D Jestem pod wrażeniem:) Życzę szybkiego powrotu do zdrowia i ❤️ opieki ;) Rozumiem, że mamy zwalać się do Ciebie na Sylwestra? ok:) nie ma sprawy:) Kochani!!! Będziemy szaleć:D:D:D:D Cieszę się, że moja literkowa osoba kojarzy Ci się z czymś miłym:) dzięki👄 to dla mnie naprawdę wiele znaczy:) Czy możesz teraz, korzystając z dużej ilości czasu opisać nam metr po metrze jak wygląda Twoje cudo:) Uwielbiam, wyobrażać sobie wnętrza, nie wiem dlaczego... i przywołuj, przywołuj:) Może się w końcu wzruszą albo jakaś drobinka tęsknoty za nami się uaktywni:) ps. Podoba mi się:):):) ruminka//:) Jak o witaminkach to już zachwalałam Supradin:) trochę kosztyje ale dla mnie jest idealny:) Są dwa rodzaje musujący i w tabletkach, ale w tabletkach wychodzi taniej. Nie wiem jak u innych, ale u mnie nawet pobudza apetyt i tak mnie nakręca:P że wyremontowałabym całe osiedle:D:D i gdzie tkwi problem? Nie chce mi się go brać... jestem beznadziejna:( wiem o tym... ale popadłam w jakiś marazm i niby wiem, niby powinnam, niby mi z tym źle... ale nic nie robię, a wystarczy tak niewiele. Na razie biorę ohydztwo na oprychę :O i już praktycznie jej nie mam:):) Miłego oglądania, ja mam szkołę... ech... zdanka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Zaba 1//:) Pewnie że można dołączyć:) na naszej kanapie jest jeszcze dużo, dużo miejsca:) Gdzie mieszkasz? Pytanie symboliczne :) mile widziana odpowiedź nawet ogólna:) I co się stało, że Twoje zacne nóżki przyprowadziły Cię na ten topiczek? Nie lubię zimy. Nie podobają mi się brudne ulice, szare chodniki wydrapane od śniegu i wały na poboczach brudnego śniegu :O łyyyyy...:P ale podoba mi się pejzarz zimy dziewiczej:) I takową dzisiaj znalałam i po pracy pozwoliłam sobie pójść na pierwszy zimowy spacerek:) Gdzie? działeczkami... Biało, bielutko, bielusieńko... śnieżek opruszył drzewa, krzaki:) Patrzyłam na okryte gałęzie, przepiękne choinki, biale dachy domków letnich, przepiękne parkaniki i ogrodzenia... bajka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdanka//Jak zebranie u syna? Jakoś tak zamilkłaś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zima, zima. Qrde, to horror jakiś dzisiaj u nas :( Od południa nie mieliśmy prądu, dopiero przed chwilą włączyli. A wichura taka że aż strach było przez okno patrzeć. Teraz już trochę znormalniało. Zaba 1 🌻 :) witaj w klubie :) Harry :D mam nadzieję że Cię grypa za bardzo nie rozłożyła i szybko się jej pozbędziesz. Ruminka 🌻 :D fajnie że idziesz do kina, opowiesz czy fajny film. Choć przypuszczam że fajny :) Pierwsza część była super. Goda 🌻 nie martw się 🌻 KABA 🌻 :) Emmi 🌻 :) łykaj te witaminki, bo lanie dostaniesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cicha//:) siemanko👄 ledwo przyszła i od progu dobranoc krzyczy:) W Wawce wczoraj mało głowy nie urwało, a dzisiaj jak grom z jasnego nieba posypały się płatki śniegu niczym rozpruta poduszka:) zaczęło niewinnie od deszczu ze śniegiem i niewiadomo kiedy zrobiło się w koło biało:) Byliśmy z misiaczkiem na spacerze, to chodziliśmy z głowami do góry, aby widzieć prześliczne, białe drzewa, bo pod nogami już breja i obrzydliwe błoto...fuuuj:O Skarbie i Tobie życzę dobrej nocki 👄:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam z 2-dniowego szkolenia , nie było komputerów tylko pranie mózgów , przygotowałam urodziny dla MM na dzisiaj juz i nie mam już siły . Pozdrawiam nocną porą , udanego zimowego weekendu , ciepełka , za oknem upiornie , chyba jutro nosa nie wychylę z domu . pa kochani . Emmi - :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×