Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emmi

małżeństwo i samotność cz.2

Polecane posty

Bosa_// :) kwiatuszku:):) Nieraz widuję Cię na innych topikach, ale wiesz, co Ci się będę narzucać... dzięki👄 ale ... jakoś tak ciężko... wydawało mi się, że to będzie najpiękniejszy czas... tak mówią że to najpiekniejszy wiek... ech... a ostatnio rozmawiałam z kimś na prawdę mądrym i ... jestem beznadziejnie głupia... ecch... znikam bo rozklejam się a jestem w pracy... poza tym kogo to obchodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do usmiechu na dzień dobry
raaaaaaaaaaaaaaatuj!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Młoda para spodziewa się dziecka. Nie wiedzieli na co mogą sobie teraz pozwolić w łóżku więc udali się po poradę do lekarza: - Panie doktorze, czy kiedy małżonka jest teraz w ciąży możemy dalej współżyć? - Podczas pierwszych 3 miesięcy mogą państwo całkiem normalnie współżyć. Podczas kolejnych 3 radze kochać się tylko w pozycji \"na pieska\". Podczas ostatnich miesięcy ciąży radzę jednak przejść do pozycji \"na wilka\". - \"Na wilka\" ??!!??A jak to jest !!??!! - Kładzie się pan obok żony i wyje... :-D :-D :-D Żona pyta męża: - Czy widziałeś kiedyś pogięty banknot 100 zł? Mąż na to znudzonym głosem: - Nie. - To popatrz na to... - mówi żona i gniecie banknot 100 zł. Po chwili znowu pyta męża: - Czy widziałeś pogięty banknot 200 zł? - Nie - ponownie odpowiada znudzonym głosem mąż. - To popatrz na to... - mówi żona i gniecie banknot 200 zł. Następnie pyta: - A widziałeś pogięte 100 tys. zł? Mąż na to zaciekwionym głosem odpowiada: - Nie. - To sobie zobacz, stoi w garażu... :-D :-D :-D Synek się pyta: - Tato, co znaczy słowo \"urlop\"? - Urlop synku, to kilkanaście dni w roku, kiedy przestaje się robić to, co każe szef, a zaczyna robić to, co każe żona. :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
usmiech....//:D:D:D:D Jesteś kochany ❤️ dzięki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emmi v^v^v^v^v to jeszcze dla Ciebie ❤️ Dziewczyna próbuje zdać egzamin na prawo jazdy. Komisja zadaje pytanie: - Proszę nam opisać pracę silnika. - A mogę własnymi słowami? - Oczywiście. - Więc: brrrrm, brrryyym...brrrrm, brrryyym...brrrrm, brrryyym... :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Ja tylko na momencik bo mam sporo pracy ... Nie wiem co się stało ale ostatnio trudno wejść na to forum w pracy i z domku ...Strony forum się zatrzymują w połowie ładowania -a inne stronki śmigają aż miło ...ehh dlatego tak sporadycznie mozna coś poczytać ...ale super kawały uśmiech :D -pozdrawiam :) Trzymajcie się ciepło i nie dajcie sie choróbskom wstrętnym ;) Serdecznie pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emmi_______> :):):) Co Ty opowiadasz za glupstwa o sobie!!! Jestes super babka i kropa.:):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D O ! :D :D :D wdzę że coś drgnęło :D Bosa_ 🌻 hej ! :) dawno Cię nie było :) Rafaello :) faktycznie, czasem forum koszmarnie chodzi ( wcale nie chodzi :( ) Też mnie to zniechęca, bo ile można czekać aż strona się otworzy ? Emmi 🌻 mnie się na razie humorek polepszył :) nie wiem na jak długo ale dobre i to :) Ładuję się kawałami jak nie ma czym :) I też pomaga :) Mam nadzieję że się to wyśle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D O ! :D :D :D wdzę że coś drgnęło :D Bosa_ 🌻 hej ! :) dawno Cię nie było :) Rafaello :) faktycznie, czasem forum koszmarnie chodzi ( wcale nie chodzi :( ) Też mnie to zniechęca, bo ile można czekać aż strona się otworzy ? Emmi 🌻 mnie się na razie humorek polepszył :) nie wiem na jak długo ale dobre i to :) Ładuję się kawałami jak nie ma czym :) I też pomaga :) Mam nadzieję że się to wyśle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem zmęczona... uśmiech na dzień dobry//:) Ja bym jeszcze wydawała dzwiek zadyszki silnika ;) Bosa_//:) Miło Cię widzieć:):) Cicha//:) Cieszę się, że nastrój Ci się poprawił 👄 :) dobranoc 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrawiam w przelocie brak czasu i jesazcze brak czasu...w niedziele wyjazd a ja nawet nie zaczelam sie pakowac:(:(:( caluje i sciskam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekam na dostep... do łazienki i w tym czasie zaglądam. Jak wszyscy zapracowani , zmęczeni a ja nie moge zabrać się za żadną konkretną prace i też jestem zmęczona - najbardziej chyba wyrzutami sumienia , że nie załatwiłam wielu spraw :-( Margo czy to juz ferie i wyjazd z rodzinką ? Ja zaplanowany mam wyjazd w 1 tygodniu lutego , jadę odwiedzić siostrę ( około 800 km ) i już sie bardzo cieszę , zaplanowałyśmy sobie fajnie ten czas . Macietek w tym czasie jedzie w góry , MM będzie sam w domu przez tydzień , nie wiem jak sobie poradzi z pracą , z psem ? Tylko nie mam jeszcze podpisanego urlopu ;-) Własnie MM wrócił z nocnego spaceru z psem , macietek zwolnił łazienkę i teraz ja zrobie sobie pół godzinny relaks w pianie , zapalę świeczke i ... pomarzę , przemyslę trochę spraw . Do juterka , a jeszcze przygotuję \\_/>\\_/>\\_/> na poranna kawkę i dobrej nocki i już piąteczek .Buziaki 👄 Tak mi brakuje rankiem wpisów Gody buuuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekam na dostep... do łazienki i w tym czasie zaglądam. Jak wszyscy zapracowani , zmęczeni a ja nie moge zabrać się za żadną konkretną prace i też jestem zmęczona - najbardziej chyba wyrzutami sumienia , że nie załatwiłam wielu spraw :-( Margo czy to juz ferie i wyjazd z rodzinką ? Ja zaplanowany mam wyjazd w 1 tygodniu lutego , jadę odwiedzić siostrę ( około 800 km ) i już sie bardzo cieszę , zaplanowałyśmy sobie fajnie ten czas . Macietek w tym czasie jedzie w góry , MM będzie sam w domu przez tydzień , nie wiem jak sobie poradzi z pracą , z psem ? Tylko nie mam jeszcze podpisanego urlopu ;-) Własnie MM wrócił z nocnego spaceru z psem , macietek zwolnił łazienkę i teraz ja zrobie sobie pół godzinny relaks w pianie , zapalę świeczke i ... pomarzę , przemyslę trochę spraw . Do juterka , a jeszcze przygotuję \\_/>\\_/>\\_/> na poranna kawkę i dobrej nocki i już piąteczek .Buziaki 👄 Tak mi brakuje rankiem wpisów Gody buuuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
summer:) no teraz to ja juz wiem kim jestes;) jak dzieciaczki?wierza w mikolaja? raf:) mnie ostatnio tez ciezko jest wejsc na topik.... emmi:) glowa do gory...!!!!!za chwile wiosna i pierwsze przebisniegi!!!!!i wloszczyzna!!!!;) musze poszukac tych witamin..jak maja takiego kopa!!!!! a tutaj zima przeszla w jesienna pogode..wszystko sie roztopilo..marzy mi sie jakas plaza i swiety spokoj!!!! jutro WEEKEND!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek :D:D:D:D:D OOO ...... kubki umyte :) ,...kanapa pusta, posprzątane ..... ojej .... chyba dawno tu nie było nikogo ,...jakas pajęczynka się zaplatała, czyżby dawno tu nikogo nie było ??;) ...... To zapraszam na pachnącą kawusię , herbatkę , czy moze coś mocniejszego ,... ale później , po pracy .... :):):) .... rafaello na taboreciku i jakieś drineczki na stoliczku , aby miło zacząć weekend. Przecież kanapa nie zawsze dla smutasków musi być :),..a jeśli znajdzie się jakiś smutasek to oczywiscie pocieszymy, przytulimy ,..... Wczoraj wróciłam do starych stron kafe ..... do czasów , gdy Was czytałam , ale się nieodozywałam ....... zupełnie inaczej teraz patrzę na wiele spraw , łezka w oku sie zakreciła,....ech,...... Inaczej jest tylko was czytać , a inaczej gdy zagosciłam wśród was ..... stałyście/liście mi się bardzo bliskie/scy ..... dzięki za miłe przyjęcie 👄👄👄 .... Podczas ferii również wyjeżdzam i chyba zyję już tym wyjazdem . Ubawił mnie wczoraj mój syn :). Spytał jak to będzie z tatą , przecież sam zotaje , jak on sobie pradzi - przecież nawet pralki nie umie właczyć :),..kto mu ugotuje, posprząta , kto zrobi zakupy .... On ma niespełna 11 lat , a widzi dokładnie kto jakie role spełnia w naszym domu ........ hihihihii ............ podsumował to tak ,.... - mamo, niew wierze ,że tata sobie poradzi :(........ ubawiłam się tym i oczywiscie powtórzyłam mężowi obawy syna , ale nie komentowałam ..... hehehehe .... aaaaaaa ,......... juz przed snem syn powiedział , zobaczysz mamuś jaki tatuś będzi miły dla ciebie jak wrócimy , spytałam -dlaczego ?.... ...... bo przekona się ,jak mu trudno i źle będzie bez ciebie ........ hahahahhaah ............. kochane dzieciątko !!! no dobra, zmykam do pracy :):):) Miłego dzionka życzę,... i dużo , dużo uśmiechów :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdanka> ty przygotowałaś \\_/> \\_/> \\_/> a ja zaparzam kawkę tudzież herbatke -zapraszam (chyba sie nie gniewasz). Dziś juz piatek-wiec i mój nastrój bardziej weekendowy . Wczorajszy dzien w pracy jakoś przezyłam ,mam nadzieję że teraz bedzie już tylko lepiej , ale wczoraj wróciłam do domu taka wyczerpana że poprostu padłam o godz. 21,00 juz potulnie spałam , nawet nie słyszałam kiedy MM połozył małego misia spać- chwała mu za to że potrafi zrozumieć moje złe samopoczucie i potrafi zająć się małym misiem . Co do witaminek ,ja moge polecic BODY MAX z wyciagiem z żeń szenia , biorę go juz kilka miesięcy i myslę że są efekty - po pierwsze zwykle o tej porze roku przechodziłam ze trzy razy przeziebienia w tym roku na razie nic ( chyba że EMMI mnie wirtualnie zarazi ) i ogólnie czuje sie chyba lepiej . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) Misiaczek już powędrował do szkółki, dzisiaj na drugą lekcję:) Zaraziłam chyba MM:( bo coś od wczoraj jakiś taki niemrawy... zapachy kawusi i herbatki dobiegają z kanapy to i ja z moją poranną herbatką się przysiadam:) 🌻 Rafaello//:) forum isotnie kiepsko chodzi, ciągle się zacina... najlepiej rano albo późnym wieczorem:) 🌻 margo//:) wyjazd? Gdzie i na jak długo? :) Może troszkę sobie odpoczniesz:) 🌻 zdanka//:) Też tęsknię za Godą :( Cały czas myślę czy wróciła do pracy... ale skoro nie zagląda tu, to pewnie nie... a może nie chce już tu zaglądać... 🌻 zona//:) Czekam! Zima licha w kość nie dała, a ja i tak nie mogę się doczekać wiosny:) Już nawet po pracy wracam moimi działeczkami i wyglądam pierwszych śladów wiosny:D:D A w radiu straszą śniegiem i przymrozkami :O A jak tam u Ciebie z zimą? Nadal szaleje? :) 🌻 ciepła//:) To ja może dzisiaj do tej kawki i herbatki jakieś pierniczki dołączę, tak na słodko może rozpoczniemy piątek :):) Okazja? może piątek... i może poprawi nam się humorek:) 🌻 Margolcia//:) U nas w Wawce panuje epidemia:( straszy tym razem zapalenie oskrzeli... przede wszystkim dziesiątkuje placówki z dziećmi :( Pewnie przez brak mrozu :( 🌻 uśmiech na dzień dobry//:) siemanko Wieczór, mama Emmi leży już zadowolona w łóżeczku, tak jej dobrze, układa się do snu misiaczek, ledwo się położył... - a światło? pyta mama - o jej... - ostatni gasi światło - muuuszę...? Mamie też się nie chce... zapadła cisza... - No dobra...-odzywa się misio podnosząc... - czego się nie robi z miłości. :D:D:D:D 🌻Miłego dnia życzę 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przejmujecie sie goda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ona pisze na innym topiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracuje ma sie dobrze i ma
was w dupie!!!!!!!!!!!!!! emi twoja naiwnosc i wiara w ludzi i mnie rozklada :P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo nie chciała
żeby Emmi odeszła ze swego topiku, i uszanowała jej uczucia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:( masz racje jestem cholernie naiwna... a ja kurcze cały czas przeżywałam, że Goda straciła pracę... a wystarczyłoby po prostu napisać pracuję, mam się dobrze i znikam... myslałam, ze jak tu sobie piszemy o rodzinie, dzieciach, chorobach, przeżyciach współczujemy sobie, martwimy się o siebie to jest to prawdziwe... ale jestem idiotką... :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znowu dzieją się jakieś dziwne rzeczy na tym forum. A o tym co jest prawdziwe lub nie , nie powinna wypowiadac się osoba która wypisuje rzeczy często sprzeczne ze sobą lub niekonsekwetne ,żeby nie rzec nieprawdziwe. Nie wiem kto jest takim tchorzem i wypisuje się pod tym pomarańczowym nickiem. Ale żeby było jasne; to jest forum internetowe, gdzie każdy ma się prawo wpisywac tak lub inaczej, byle kulturalnie. Ale też każdy ma prawo zamilknąc nie tlumacząc się z tego. Zdaję sobie sprawę że zawiazały się tu rozne sympatię. Ale bronie stanowiska Gody. Nie musi się nam tłumaczyc czy jest czy jej nie ma . I nie można być nachalnym i wypytywac kogos dlaczego przestał pisać i wrecz namawiać go do pisania, tak jak i odwrotnie. Ja też zauważyłem ze Gody nie ma . Ale to jej sprawa. Mimo ze lubiłem czytać jej poranne \"felietony\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×