Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emmi

małżeństwo i samotność cz.2

Polecane posty

Ale sie pokłócilismy !!!!!:(:(:(:( ........................o głupi dywan sie prawie rozwodzimy ! Po malowaniu MM wymyslił ,ze w salonie nie położymy juz dywanu ,bo łatwiej przy psach utrzymać porządek ! Nawet nie ma mowy !!!!! Salon wyglada okropnie nieprzytulnie bez dywanu. Jakbysmy sie dopiero wprowadzili. Ludzie , jak go przekonac ??????????????????????????????? JA NIE USTAPIE ,A ON TEŻ NIE CHCE . jAK TO SIE SKOŃCZY ????????? Chyba z MM sie robi despota na starość . Ale trafiła kosa na kamień. Nic go nie obchodzi moje odczucie. On zadecydowal i juz !!!!!!!! Napiszę później jak sie skończyło. Musze do pracki. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sofia loren
a gdzie Emmi ? ? ? znowu Buber ! ! ! załóż swój topik "Porady 50 -cio latka dla młodych, samotnych mężatek"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hop, hop,... jestem :) bardzo duzo pracuję :(,.. nic nie zostawiam \"na potem\" , moze jakiś urlopik \"wypłaczę\" ;) ........ nie mogę mieć najmniejszej zaległości . U mnie jest powiedzmy - poprawnie - ...z tym ,ze na pewno nie wezme urlopu razem z mezem ...... nie wyrobiłabym z nim 24 g/dobę :( ....... love,..... skąd ja to znam :(....... - tak ma być i już - ...... jego zdanie nie podlega jakiejkolwiek dyskusji, ale dobrze ,ze rzadko się wtrąca ........ ostatnio tak samo miałam ..........o drzwi do pokoju ... jeszcze remont nawet nie zaczęty .......a już awantura na 102..;)............ ech....... Buber, widze ,ze masz dużo wielbicielek ;)...... aktorki:), ... kury, co pieją \"kukuryku\" :)..... i pewnie jakieś blondynki , co udają, - że pomarańczowe niby..:) ............ hehehehhehe ..ale masz powodzenie ;) Buźka dla wszystkich :D, ładnej pogody , długich urlopów i spełnienia planów na odpoczynek :) znikam , bo ludzi mam dużo ..:(....... pappapapappapapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wieczorkiem. Wygralam !!!!!!!!!!!!! Dywan bedzie :):):):):):):):):):) Tylko trochę inaczej ustawiony. MM powiedzial ,ze sie zgadza dla świetego spokoju i żeby mnie uszczęśliwić ,ale jest zasadniczo przeciw. No ,czy nie jest kochany ?????????? Ide dalej sprzatać. Buziaczki dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrypina - pędem do dentysty !!!!! No cos Ty ? Wolisz cierpiec niz do dentysty iść ? Ja tylko sie przywitam , bo dzis mam dzień wolny ????? i sprzątam i głowa mnie boli od tego ,bo cały czas na czworakach , podłogi ,dywan piorę . Wszystko sama ::(:(:( Ale jeszcze troche i będzie czyściutko i laba............. Ciepła 😘 - jakos udalo mi sie wygrać podstepem ,bo z pomocą pana malarza , ale nie znosze tego u MM ,ze nie lubi dyskutowac ,tylko powie i już. To mi sie wydaje atawistyczne ,albo to dowód na brak argumentów sensownych i zawsze łatwiej powiedzieć . Tak ma byc i koniec !!! Margo ,Kaba - żyjecie ? Cicha - juz posprzatalaś ,to sie odezwij. Buber - co te dziewczyny tak Cie śledzą ???? :):):) Anies, Kaja -gdzie sie podziewacie ? Inni ,którzy czytaja - dajcie sygnal. Papatki ,ide dalej do fizycznej pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Love___ nie wiem dlaczego tak mnie sledzą, ale chyba są niezbyt mądre...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukuryku
buber tak głupie są, ciekwe jak na to wpadłes?pewnie IQ masz wysokie hehehehe tak dogryzales Emmi,że teraz sam durny chłopie zobacz jakie to przyjemne hehehehehe kukuryku! pozdrowienia dla mojej ulubionej aktorki sofii loren Drogie Panie- nie miejcie do mnie pretensji, bo nie pisze do tego durnego chłopa bez powodu, niech się wreszcie nauczy kultury i przestanie inyym dokuczać -bubek jeden

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich ja dzisiaj źle sie czuje :( czegos sie wczoraj najdałam ;) i dziś choruje... :( W dodatku taka \"ciężka\" pogoda u mnie.. poza tym jestem jeszcze w sesji... :( wiec teoretycznie powinnam sie uczyc ale ciezko z tym.. ;) obiecuje ze w nastepnym tygodniu bede sie czesciej udzielac :) 🌼 🌼 🌼 dla Wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Love 🌻 chałupę posprzątałam :) teraz wyszłam za zewnątrz :) trzeba było kwiatki i inne roślinki z chwastów wydobyć :) Plecy to mnie bolą od tego jak diabli :( Ciebie pewnie też jak tak zasuwasz. Ale fajnie za to po takiej robocie, nie ? Efekt extra :) Dobrze że wygrałaś z dywanem :) Agrypina 🌻 chyba już zrobiłaś porządek z zębem ??? Czy czekasz jeszcze aż do dentysty pójdziesz z przyjemnością ? Tak po trzech dniach męczarni wizyta u dentysty robi się całkiem miła ;) Buber :) ale masz powodzenie :) To naprawdę wygląda na jakąś namiętność, skoro po innych topikach jesteś \"śledzony\" ;) Pozdrowionka dla wszystkich 🌻 O kurcze, ręce też mnie bolą :( ale kaleka ze mnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze jaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :).. Wydawało mi się ,ze jestem tolerancyjna. Uporczywie trzyma mnie alergia, zawsze kończyła sie z końcem czerwca ,...a teraz wydaje mi się ,ze się nawet nasiliła ................. a szczególnie na pomarańczowy kolor ................ U mnie wszystko - po staremu - ....... czyli - nijak .... i nie wiem , czy to dobrze , czy źle ............... Dziś są 2-gie urodziny mojej małej. Inspekcja ( czyt. teściowa ;) ) pewnie zajzy , ale wcale nie stawałam na głowie ,aby wszytko w domku dopieścić na błysk...... itd... Cicha, love ,.......... no to teraz na konkretny wypoczynek trzeba się wybrać ...... :) ....... kajka ...obiecujesz , obiecujesz..... ;)...pisz kiedy chcesz i ile chcesz ,..dobrze ,ze pamiętasz ...i slady zostawiasz ..:) buber...niech Cię tylko głowa nie zaboli od nadmiaru adoracji,..hihihi ..;) 👄 całuski dla wszystkich ...papappapa ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Love__________Wszystkiego najlepszego z okazji imienin.Dużo słońca i wrazeń estetycznych po remoncie.Cicha, Ciepła Agrypina 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie🖐️ Nie mogę nic pić,bo mam antybiotyk:(ale przechodzi ból zęba.Potem coś więcej,bo nie zdążę Love>>najlepsze życzenia imieninowe,dużo słońca,uśmiechu i zrozumienia i pogody ducha🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Love1966 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 Ciepła 🌻 :) nie zwracaj uwagi, to najlepszy sposób ;) i na pomarańczowy kolor....... i na inspekcję teściowej. Konkretny wypoczynek chyba odpada ale ze dwa dni się pobyczę :) Mam nadzieję :) Agrypina 🌻 :) dobrze że przechodzi :) U mnie cholewcia coś nieciekawie. MM nadąsany, nie wiem o co. Pytam, to mówi że nic ale przecież ślepa nie jestem. To ja się powinnam obrazić na niego, bo co się pożalę na coś to mi zaraz wykład robi zamiast zwyczajnie pocieszyć. To nie, lepiej dobić. Już nie mówię że swoją uwagą jak jadłam jakieś ciastka mi dokopał, pytając czy obiadu nie jadłam. A oczywiście jedliśmy razem. Nadwagi też nie mam ani grama. Więc zwyczajnie chciał mi dokuczyć, tylko nie wiem za co. Już zaczynam mieć jakieś podejrzenia względem pewnej panienki do której swego czasu sms-ki wysyłał po kryjomu a która się właśnie pojawiła na horyzoncie po 3 miesięcznym pobycie w Hiszpanii na jakichś zbiorach. Opalona na mulatkę, młodsza no i cudza..... Może jestem przewrażliwiona, ale zachowanie MM względem mnie zaczyna mi coś przypominać :( Zobaczymy co dalej będzie. Na razie znikam, jak mnie nie będzie przez trzy dni to znaczy że wyjechałam się pobyczyć :) A jak będę, to będę :D :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem sama
w tej budzie od rana i nikt mi nie pomoze z tym coraz gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukuryku
cicha święta racja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie🖐️ Niby jest trochę lepiej,ale nie do końca z tym moim ząbkiem:(byłam u dentysty,ale teraz trzeba poczekać aż zejdzie obrzęk:O,no to łykam tabletki i czekam......Dziś MM nie ma znowu,ale tylko do jutra,także za nie za długo:(bo ja czasem lubie być sama....:)chyba każda z nas czasem lubi być sama,nie?Jutro robimy sobie wycieczkę. Love>>jak tam imieninki??Czy choć w tej gesti mąż był niezrównany?Czy pamietał o tobie?🌻 Ciepła>>jak tam urodzinki małej?przeżyłaś nalot teściowej? Cicha>>trudno wyrokować jaka jest prawda,możesz mieć rację,bo panom w średnim wieku czasem odwala,ja na razie na swojego nie mogę narzekać.Trzym się:):) kukuryku>>jakoś więcej nic napisać nie możesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukuryku
Agrypinya oj odwala panom w srednim wieku;-)prawda buber?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kto nam tu zaśmieca topik? Jestem zła , zmeczona i w ogóle... :( Ale jutro ostatni egzamin wiec ta myśl mnie trzyma :) Poza tym to nic ciekawego się u mnie nie dzieje, taka cięzka sesja mi się w tym roku przytrafiła i wszystko wokól nauki sie kreci ;) nigdzie nie bywam, nikt mnie nie odwiedza :( itp. Ale tylko do jutra !!! :) :) 👄 🖐️ 👄 dla Wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dzisiaj ja pierwsza ...............:):):) imieninki przeszły spokojnie. MM pamietał , był bardzo pomocny . Na razie jest super. Odpoczywamy i cieszymy sie z odnowionego domku. Ale do pracy trzeba iść . Urlop chyba dopiero w sierpniu ......a gdzie pojedziemy ?????nic nie wiemy , cos sie wymyśli . Agrypina - już w porządku z ząbkiem ? dla wszystkich 😘😘😘 miłego tygodnia . Ja jak mówiłam nie lubię poniedziałków :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :D Znowu w pracce, ale jak się uda , to w sierpniu będzie urlopik ;). Wszyscy o tych szkołach, sesjach, egzaminach........ hm...... Ja jak straciłam nadzieję na następne dzieciątko , rozpoczęłam następną szkołę ..... a tu bach! ..ciąża... :D ...szybko zrezygnowałam z zajęć, bo wiedziałam jak to jest-praca, dom, szkoła i małe dziecko . Nie chciałam przechodzić tego jeszcze raz .Już myślałam, ze bedę miała dosć nauki i szkół . Jednak mała ma już dwa latka ....... moze by tak znowu coś zacząć ;).... chyba jestem takim niespokojnym duchem , co ciagle mało i mało mi tej wiedzy :) . Syn zachwycony poczatkiem wakacji :) Mamy bliziutko na plażę i cały dzień by tam przesiedział ,a nie powiem -pogoda dopisuje. Choć alergia jeszcze mnie trzyma i jest to bardzo dla mnie uciążliwe, ale jak widzę jak bardzo sie stara :) dużo mi pomaga, nawet z własnej inicjatywy wyręcza w wielu rzeczach , żebym tylko miała czas dla niego - no nie potrafię mu odmówić :D . Wspólnych planów wyjazdowych z mezem już nie robimy :(, stwierdził ,ze nas na to nie stać (ja jestem innego zdania), ale nalegać nie będę - nie , to nie.... u mnie w pracy znowu szykuje się daleki wyjazd i na pewno skożystam ;) . A teraz już zmykam do pracki . Pozdrawiam wszystkich baaaardzooooo serdecznie 🌻 Jej, jaka to frajda popisac sobie tutaj ;) Pięknego słońca i dużo wypoczynku życzę :D...pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze raz :) Nalot gości ,a w tym i teściowej :) ....przezyłam. Nie było tak źle ;) Lubię bardzo gosci , kawki, herbatki . Nawet sprzatanie po gościach mi odpowiada;) ... może dlatego ,ze w dzisiejszym zapracowanym kraju nie zdarza się to zbyt czesto ..:( ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie🖐️ Wczoraj jakoś nie było jak napisać,ale tradycyjnie zajrzałam,i co?nikogo nie było...czas mnie goni,znowu za wiele nie napisze.....ząb-niby trochę lepiej dziś ide go robić,bo zeszła opuchlizna,narka,muszę lecieć🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie🖐️ Jakoś z rana nie mogę się wyrobić,czasu brak,nie mam teraz popołudniuwek;)wczoraj byłam u dentysty i może da się ząbka uratować,może nie będzie tak źle.Przynajmniej już nie pobolewa:O Tutaj pustki...ogranęła was melancholia??nikogo nie ma,a gdzie poranna kawka i herbatka\\--/??ja już swoją wypiłam ale dla was też jeszcze zrobię,zapraszam....;)Pozdrawiam i życzę miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 Zaglądam ,ale ciągle nic ciekawego nie mam do powiedzenia . Też byłam wczoraj u dentysty ,potem na zebraniu osiedla..................i tu nerwy okropne ,bo część domków nie płaci i mamy ogromne zadłużenie ...... mówię Wam ,nie ma to jak wspólnota ,........zawsze się znajdą czarne owce ,sprawy w sądzie ,a sąd nierychliwy........to juz sie ciągnie od póltora roku i końca nie widać. Ciepełko takie leniwe ,że pisać i pracować się nie chce a do urlopu daleko.......... Agrypina :):):) dzielna dziewczynko ! Przynajmniej Ty jesteś systematyczna ,no ale my dwie to trochę mało :(:(:( Eh ,chciałabym sie kiedyś obudzić i pomyśleć czym to ja sie dzisiaj martwię ??? i stwierdzić : Ojej , niczym ! Nie mam żadnych zmartwień .....Ale to chyba utopia i prawdą raczej jest ,że co się polepszy ,to sie po..........y. Zabieram sie do pracy.Na razie. Milego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×