Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emmi

małżeństwo i samotność cz.2

Polecane posty

🖐️ Witam dziewczyny i chłopaka👄. Dawno tu nie byłam, moje życie jest coraz gorsze. Ciągle cos nie tak. Ja też tutaj miałam różne nastroje, i radość i smutki. Na przemian, tak jak moje życie. Już nie czekam na ciepłe jego spojrzenie, na miły gest z jego strony.Żyjemy obok siebie, ja już nie zabiegam i dlatego tak jest. Przez 20 lat zabiegałam o jego względy, o to, żeby była miła atmosfera w domu. I było niby ok. Jesteśmy w związku już 25 lat, i tylko 5 lat po ślubie było naprawdę super. Reszta to tylko gra. W czerwcu mieliśmy 25 rocznicę ślubu i wraz z kwiatami tego dnia było \"Wutrzymasz jeszzce trochę ze mną?\" Nie było dziękuje za ćwierć wieku mojej służby, bo zawsze wszystko u mnie musi być na czas. zawsze obiadek, posprzątane, uprane, dzieci dopilnowane.Ale to ja stawiałam sobie takie wymagania, jemu najwazeniejsze obiadek i telewizja. Dziewczyny zmądrzałam już. Dzieci mam już starsze, i teraz mam czas dla siebie. Już umiem uśmiechać się jak dawniej. A on niech leży na kanapie przed tv. Określam go mianem 4p. Pojeść Poleżeć Pooglądać tv Pospać Dziewczyny, myślecie o sobie. Coś wydarzyło się w moim życiu - poczułam się znów kobietą. Pozdrawiam Was bardzo serdzecznie🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Witam Was w ten ponury poniedziałek. Buber ciesze się, że mnie pamiętasz. Miłego dnia wszystkim 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Cię Beauceron , Iwe,Buber ,She,Agrypina ,Ciepła,Cicha 😘 Poniedziałek :( ale przynajmniej sloneczko świeci ,nie jest tak żle......... Miłego tygodnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Buber - łobuzie dzięki👄 she - wybacz Buberowi, to dlatego że wróciłam. Ale pisać mi się nie chce, mam dziś wisielczy humor. Wszystko mnie drażni i płakać mi się chce, buuuuuu Czy to burza hormonów????? Pa pa miłego popołudnia tym co dzis tu zajrzą👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wygadany gość
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buber - może napisał byś cos więcej???? Miłego popołudnia wszystkim👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Buber jestem już w domu. Pracuje w godz 7 - 15. Od pewnego czasu mam net w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beauceron🌻co 4p? cześć kochana,nic nie piszesz o sobie,jak astma? Mnie jak na razie to chyba katar łapie,własciwie to mi go córka chce sprzedać-ona jest smarkata a ja będę pociagająca:)pozdrawiam Aha ,u mnie bez zmian czyli szaro buro i ....no zimy jeszcze nie ma na szczęście:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
She🖐️ 4p-to patent Iwe,który mi się bardzo spodobał.Co tu mówić...ważne że żyjemy,znaczy jest nadzieja(mam nadzieję,ze w końcu się spotkamy,to pogadamy) A teraz cytacików kilka z ostatnio przeczytanej przeze mnie książki M.Wolskiego-Miejsce dla dwojga ...skąd bierze się powszechna wśród kobiet opinia,ze małomówni mężczyźni sa mądrzy i głębocy?Tajemniczy i fascynujący?Trudno o większą iluzję.Dziś już wiem,ze jesli mężczyzna milczy,to po prostu nie ma nic do powiedzenia... ...Najgorzej za dużo nad wszystkim się zastanawiać.trzeba wierzyć własnym impulsom,ale nawet ich nie traktować zbyt poważnie.Świat to wielki cyrk,lunapark,targowisko próżności,gra iluzji.Jeśli zacznie się go traktować na serio,może stać się koszmarem... Potrzeba wymiany myśli jest równie silna jak głód,pragnienie,tęsknota za miłością...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I kolejny,z książki Sparksa-\"Prawdziwy cud\" ...w miłości chodzi przede wszystkim o zaangażowanie,poświęcenie i wiarę,ze lata spędzone z określoną osobą,stworza coś więcej niż suma dokonań każdej z osobna....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze,z \"Domu nad rozlewiskiem\"-Kalicińskiej ...wiem,ze człowiek żyje dla drugiego człowieka.Nawzajem dla siebie.To podanie herbaty,troska,czułość,dobra rozmowa wypełniająca wieczorną ciszę,możliwość dzielenia się.Tak,to najważniejsze.Piękno i dramatyzm najlepiej przeżywa się we dwójkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znaczy,że trzeba szukać i wierzyć i żyć czyli doświadczać a to znaczy,ze czasem boli a czasem człowiek aż lewituje ze szczęścia.Byle nie trwać-tak myślę ale warto szukać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IWE____ucieszyłem sie ,ze wróciłas bo lubiłem czytać Twoje posty. Pozdrawiam panie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Buber ubiegłes mnie dzisiaj. Nie miałam czasu rano zrobić Wam pobudki i zaprosić na kawe. Beauceron - piękne sa te cytaty. Twój MM też 4p? Ja mysle, że MM mnie jeszcze troche kocha? ale to taka miłość wygodna, samolubna, tylko brać. Miłego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dowiedziałam się dzisiaj jak trzeba opiekować się swoim facetem w domu, tak jak psem. Dobrze nakarmić Nie drażnić Wypuścić na noc A mnie wcześniej nikt o tym nie powiedział!!!!! dlatego popełniałam błędy. Pozdrawiam i słoneczka życze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwe🌻jak samolubna to czy to miłość?:4p-tak ale zamiast poleżec-posklejać(modele) a zamiast pospać-poczytać,ale właściwie na jedno wychodzi. Pozdrawienia dla wszystkich🖐️🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry🖐️ U mnie od rana świeci słoneczko, aż chce się żyć. Miłego dnia wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×