Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emmi

małżeństwo i samotność cz.2

Polecane posty

Witajcie🖐️ Ale bym sobie pogadała,ale niezyt miłych rzeczy na MM,a tu na forum nie wypada tak brzydko mówić......:Pczasem mam tak dość...ech życie:P Miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jak tu pozytwnie działać i myśleć, kiedy za oknem tak szaro, ponuro i dzeszczowo?brr...ALe wiecie co? Chyba mi się dotrzeć do MM:) Czas pokaże czy oby na pewno i na jak długo.Bardzo bym chciała,żeby to był ten prawdziwy przełom i zmiana na lepsze.Zobaczymy.Wszystkim życzę powodzenia!!I Słońca!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ Ale dziś jestem spóźniona:P Miałam pracowity dzien Pozdrawiam Was serdecznie👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szanowne panie 🌼 i pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ buber;) jak miło👄 Pogodnego dnia wszystkim👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zimno i buro:O:O Jak mnie MM wkurza,jak ja bym chciała to wszystko rzucić w diabły,bo mam go dość:P Miłego dnia:)dziś mam wynik jednego egzaminu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć🌻 jestem i podpisuję listę Trochę zarobiona jestem ale to dobrze bo czas szybciej leci;)i blizej wakacji:P IWE🌻ociągasz sie;) A MM za za swoje bo chory jest:Pchyba go grypa zołądkowa wzięła - a mowilam żeby pił wodke a nie piwo:D Mam dobry humor chyba;)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrypina, jakiego egzaminu?A jaki wynik? DObry? :) Pozdrawiam i miłej nocki! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prosze o glosowanie na mojego synka,dzieki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Słoneczko u mnie świeci juz od rana:) ale zcarne chmury nadchodzą, pewnie znów bedzie padało:( she:) ja tez tak myśle, że wódka jest zdrowsza od piwa:) Ale Ty nie współczujesz TM, zostawiłaś go samego w domu:P Przecież wiesz, że jak chłop jest chory to gorzej niż dziecko:D Agrypina:) ja wyniki?? Może znów będziesz miala więcej czasu?? brakuje mi Twoich wesołych maili:) Kobietki pozdrawiam Was serdecznie Miłego dzionka zyczę👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IWE🌻kiedy ja MM zostawiłam samego w domu,przecież on do pracy chodzi:Pja nie wiem jak mam mu pomóc jak on do lekarza nie chce iść a ja nie wiem co moze mu pomóc dlatego niech sam sie martwi,uszczęśliwiać go na siłę nie będę,wystarczy że dałam mu spokoj i pozwalam zeby sobie spal do woli:P Miłego czwartku wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej🖐️ Wynik pozytywny:)ale zostały mi jeszcze dwa egzaminy,a najwcześniej ten ciężki,który trzeba porządnie wkuć,a coś mi ciężko idzie...She jesteś lepsza ode mnie z nauką,kurczę po takiej przerwie w nauce ciężko idzie...hym:O:O Iwe>>jakos mi brakuje weny do wysyłania,zreszta MM jest w domu i nie mam kiedy nawet dobrze przejrzeć poczty i posłać dalej.....hehe,ale w końcu nadrobię zaległości..... makrotka>>studiuje fizjoterapię,wynik pozytywny..:) Dalej zimno i szaro,deszczowo:P Miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrypina🌻no to zapraszam do Gdyni bo tu jak na razie słonce swieci:Da z nauką to różnie bywa,zależy ile ma sie czasu i ochoty na naukę:Pmnie sie jeszcze chce ale zobaczymy później;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrypina a ja zapraszam Cie do Ełku, u mnie nadal świeci słonko:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dalej pada:(:(:( She>>ratuj jak mam ogarnąć te naukę??....masz dobre sposoby na koncentracje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrypina🌻ja sobie dzielę material na działy i czytam,czytam,czytam,jak czuję ze mi sie robi niedobrze to strzelam sobie piwko,albo kakao:)albo rozwiazuje krzyżówki-tak dla rozluźnienia umyslu-mi to pomaga.Poza tym oprócz czytania swoich notatek szukam w necie dodatkowych informacji,wypozyczam sobie duzo ksiązek ktore przegladam wybiórczo-czyli tylko to co mnie zainteresuje a na odpręzenie ostry sex:Di dalej do ksiązek;)POWODZENIA ja mam jeszcze czas,pierwsze zaliczenia pod koniec czerwca;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I tak myślałam, ze nie na długo to \"pogodzenie się\" wystarczy:((( Przyjaciółka wysyłała mi tony smsów, zebym weszła na gg. MM właśnie grał na kompie w jedną z tych idiotycznych strzelanek. I zrobił mi awanturę za to, ze musi przerwac, żebym mogła pogadac z koleżanką- wielką awanturę!BO czemu moje \"pier...e\" jest ważniejsze od jego hobby? :((((((((( Nienawidzę gier komputerowych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Parę dni nie miałam dostępu do laptopa,potem przyjechała mama,potem byłam nad morzem,potem nadrabiałam zaległości w pracy a teraz wieczory spędzam \"na roli\",wykorzystując deszczyk i sieję i sadzę i myślę,że może dzięki temu nie oszaleję he,he..nadzieja matką itd.I nie mam z kim pogadać tak bezpośrednio,i czuję sie jak na pustyni i w ogóle pi,pi,pi...Ja to chyba w ogóle nienormalna jakaś jestem. Pozdawiam🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie🖐️ Kurczę czy życie musi być takie:P?dość,wypróbuje jakiś twój sposób she,może coś mi to da....:) Miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrypina🌻chodzi Ci o ostry sex?;) Teoryjka🌻a w którym miejscu nad morzem bylaś?Chyba nie gdzieś blisko Gdyni bo byłabym zla na Ciebie ze nie dałaś mi znać,przecież masz mój nr telefonu no nie? IWE🌻wstawaj,piątek juz jest:) pozdrawiam🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc🖐️ Wstałam już dawno, o 4:30:( w pracy byłam tez wcześnie, bo o 6:35 i tylko prześladuje mnie myśl, co ja tutaj robie:P Ach.... jak pracować się nie chce buuu Agrypina - moge przenocować Twojego syna przez jedna noc, i chata będzie wolna;) a wtedy....:D makrotka - moja propozycja:) ustal godziny korzystania z kompa:) u mnie w domu tak zarządziłam, ponieważ jest nas czworo, a komp tylko jeden. Po godzinie siedzenia przy kompie- przerwa. To nawet zgodne z przepisami bhp:) teoryjka - możesz pogadać na gg:) I nie jesteś nienormalna Pozdrawiam serdecznie i miłego dzionka zyczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie🖐️ Iwe>>dzięki bardzo za propozycje:)ale nie wiem czy cos mi to da,bo MM jest już dość leniwy,chyba,że miałabym jakieś zastępstwo;)hehe... She>>seks nie wchodzi w rachubę,bo nie będzie ostry:Ppiwo usypia,ale może cos innego.... teoryjka>>miło,że jesteś,bo rzeczywiście dawno cię nie było.... a może jednak napisze>>nie daj się,może masz zły okres w życiu,wierzę w to,że sobie poradzisz i nie pozwalaj sobie....:) Miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was słonecznie🖐️ Jakoś tak ostatnio jest, że nie chce mi się nawet pisać, jakiś leniwiec mnie opanował:P Miłej niedzieli wszystkim👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Zaczynamy nowy tydzień:) Przyjemnego i słonecznego dnia wszystkim👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co mi tam... napszę
Chyba za dużo czytam.... doszłam do wniosku, ze jestem ofiarą przemocy psychicznej, objawy maltretowania psychicznego pasują... Nie mogę się otrząsnąć, nie mogę się wziąć w garść, nie mogę dać sobie kopa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba za dużo czytam.... doszłam do wniosku, ze jestem ofiarą przemocy psychicznej, objawy maltretowania psychicznego pasują... Nie mogę się otrząsnąć, nie mogę się wziąć w garść, nie mogę dać sobie kopa... Kurcze - literówka i już zamiast czarne to pomarańczowe :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×