Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emmi

małżeństwo i samotność cz.2

Polecane posty

Hej 🖐️ Niestety zima przyszła, biało dzisiaj u mnie i jest lekki mrozek. Ale wiosnę czuję w kościach ;) Miłego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Dzien dobry 🌼 milego dnia zycze ..u mnie dzis temperatury siegna 15 stopni ciepla fajnie co?....takich samych dni wam zycze i stawiam poranna kawke ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć u mnie tez zima,tzn śnieg z deszczem i wieje:P A tak ogólnie to może być, jest ok;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ 🌼 IWE 🌼 Ewanisia 🌼 She 🌼 Buber :D wszystkiego dobrego zycze:D malo tu nas czyzby reszta zmienila prace jak ja hihi...chyba nie ...to gdzie sie pochowali..👄 na zachete ...wracajcie dziewczynki...i 🌼 pozdrawiam...tatanowa co u Ciebie?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Wiosna wróciła :D U mnie tez może być, jest miło :) oby tak dalej... Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Dzien dobry 🌼 Iwe 👄 dzis sie pogoda przeniosla od Ciebie do mnie ..ale w dalszym ciagu +10 ..tylko pada....🌼 Rzena 👄 czasami jest taki okres ze wszystkie sa zajete..hihihi..ale nieprzejmuj sie ..powinno byc lekkie ozywienie ..bo dzis jest piatek ..weekendu poczatek...🌼 gdzie reszta pan ..faktycznie ..co z wami ..zapraszam na kawke ...jest w termosiku jakby ktos sie spoznil...milego dzionka zycze..... Dla wszystkich pan 👄 i po 🌼 Buber 👄 poniewaz jestes jeden osesek ...prosze 🌼 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:D dzisiaj w pracy mam luza:D huuura! fajnie wikend juz za kilka godzin:D 🌼 Ewanisia:D 🌼 She:D 🌼 IWE:D hej🖐️ Buber :D co u Ciebie:D Udanego dzionka zycze:D:D:D 👄 👄 👄:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdrowia, szczęścia i słodyczy wszystkim kobietom i sobie życzę w dniu naszego święta 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼:D Wiele szczescia ,powodzenia,zycze paniom w calym globie by to świeto stale trwalo i dzis kwiatpw nie bylo za malo:D🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Dzien dobry 🌼 ....................................................................................... Kochane, stu lat w miłości i zdrowiu oraz szczęściu, emocji, szaleństwa, radości, przyjaźni, zabawy, rozkoszy, uniesień, charyzmy, sukcesów, spełnienia i wszystkiego, czego jeszcze zapragniemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ijak świeto mija:D ,ja ide do kina na mojego ulubionego ............ Jonna BAMBO!!!:D:D:D.....🌼 milego dnia 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam świata..
Kochani, czy wpisać na swojej stronie ( http://diety.pozmu.net ) info o super naturalnych afrodyzjakach dla niej i dla niego?! A tak przy okazji jest tam konkurs... Może te dietki z dodatkami zmienią coś w Wszym Życiu:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Widze ze niedziela w pelni...:D nikt sie nawet nie przywita??? To ja dla Was 🌼 👄 ❤️ Gdziekolwiek jestescie ,cokolwiek robicie , mama nadzieje ze tu powrocicie. Choc deszcz pada i jakis wiatr wieje , mam nadzieje ze kogos tu przywieje.👄 pozdrawiam: 👄Ewanisia:D 🌼takanowa 👄IWE:D 👄She:D 🌼Agucci 🌼Agrypina:D 🌼Bieszczadowka Buber 👄 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anty IWE anty rzena
W końcu się wyrównały i siadły na 4 literach... .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do anty IWE --- zajmij się lepiej swoim życiem. Odnoszę wrażenie, że zbyt dużo czasu spędzasz przy kompie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Dzien dobry 🌼 ...kawka dla wszystkich pan i panow i zycze milego dnia... Iwe 👄 nieprzejmuj sie tym te pomaranczki to znajomki ktorzy sie nudza....ciekawe czy niejest im tak glupio czasami...🌼 Rzena 👄 Ty rowniez sie nieprzejmuj ..🌼 Agrypina 👄 ..Witaj co u Ciebie? 🌼 ..u mnie dzis wieje bardzo ale jest cieplo ..mysle ze pozniej bedzie bardzo wiosennie....🌼 dla wszystkich bez wyjatku 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anty IWE anty rzena
A TY IWE OD CZEGO ZACZYNASZ DZIEŃ? GDZIE TERAZ PISZESZ? BUHAHAAAHAAA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiedziałam, że jeszcze przed 12 mi odpiszesz:D Ale ja w piżamce nie siadam do kompa :P Pozdrawiam Was dziewczyny i miłego dnia życzę 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anty IWE anty rzena
Czemu przed 12.?, a morze przed 24.__Moge i o 12, 13, 14 + moj wspolnik nie widzi... . Wiec rzuc haselko kiedy, bede czekal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o 14 :D to jesteśmy umówieni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ panie i panowie... Iwe - niech sobie pisze cala dobe mam to gdzies (blllachacha )bo tak pisze to cos...haha...Ewanisia ma racje nie przejmuj sie :D:D:D :Pzawsze znajdzie sie jakis baton z nudzony soba ze szuka zaczepki :P Agrypima 🌼 pozdrawiam WSZYSYKICH juz na jutro:D przy Waszej kawce... Ja nie pije juz kawusi:D... 🌼 🌼 🌼 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzena - na odwyku jesteś ;) Kawa z rana jak śmietana :D Ja zaczynam dzień od kawy i papierosa. Bardzo higieniczny tryb zycia prowadzę ;) Nie przejmuję się, ale nie lubie być śledzona Miłego dzionka 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Dzien dobry 🌼 hihihi...Iwe 👄 ciekawe stwierdzenie z tym trybem zycia ...moj dzien zaczyna sie tak samo....Pozdrawiam 🌼 Rzena 👄 a coz to za dietka? i postanowienia ...zycze wytrwalosci...🌼 dla reszty skladu 👄 i milego dnia zycze .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wiedziałam że prędzej czy później wrócę tu:( i nie chodzi mi o Was bo lubię z Wami gadać ale o sytuację w domu MM póki nie było problemów był do rany przyłóż ale jak sie pojawił problem to schował głowę w piasek A poszło o głupi urlop, który już dawno obiecał, że weźmie w czasie jak synek ma rekolekcje, a teraz na tydzień przed-nawet mniej niż tydzień mowi mi ze niestety ale nie może kurwa mać A już było wszystko rozplanowane i wizyta u ortodonty(aparat do zrobienia) i dni rozplanowane a on spokojnie mowi-no trudno zadzwoń do ortodontki i to przesuń- a co z synkiem? Czyli obowiązki rodzicielskie znowu na mnie spadają tak?Kurcze przecież oboje jesteśmy rodzicami Już nie mam na to siły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i przepraszam ze tak pozno sie melduje...👄 i ❤️ na przeprasinki:D IWE ;)...mozna to nazwac "odwyk migrenowy":Dw pierwszej kolejnosci nalezy odstawic kawe i papierosy...na moje szczescie juz jakis czas nie pale ,bo napewno byloby mi trudno rzucic ... Miejmy nadzieje ze"baton" sie odczepi:P 👄 Ewanisiu...narazie dieta nisko bialkowa no i miesko gotowane ,postanowienia z powodu boluglowi i poczesci rezerwacji...hihi... She👄...Nasi MM chyba lubia piasek u mnie tez tak sie zdarze i ortodonte tez zalatwialam sama,terminu jednak szkoda by go odkladac bo kolejny moze sie okazac bardzo odlegly,a zanim otrzymacie aparac tez troche wody uplynie...niestety...Synek jest bardzo wazny i trzeba dopilnowac aparatu ,by za kilka lat nie obwinial Ciebie ze go nie mial:D Ja do obowiazkow juz sie przyzwyczailam ,bo nie chce sie klocic,a i tak bylby"piasek" 👄 POZDRAWIAM]👄 glowa do gory drogs SHE...:D slodkich snow zycze...🖐️ 💤 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samotność..... coś na ten temat wiem. Mąż pojechał na pare dni w delegacje. Chciałam go czymś zaskoczyć jak wróci. Pomalowałam mieszkanie( nie ja sama:)) , wysprzątałam na glanc...Myślałam że się ucieszy..A tu niespodzianka..Jego stwierdzenie.. Wybrałam złe kolory:( .Wcale mu sie nie podobają...I jeszcze ma problem bo zrobiło mi sie smutno..Nigdy nie bede wystarczająco dobra.Mam ochote uciec z tego domu...Nie warto sie starać..Zapierniczałam strasznie. Pilnowałam budowy naszego domu, zajmowałam się dzieckiem, zrobiłam porządki w mieszkaniu a ten mnie zdołował zamiast pochwalić... Ps. A mnie te kolorki się podobają. Ide spać bo jestem zajechana.Te sprzątanie...Niech sobie spędza wieczór sam dupek jeden.. Pozdrawiam wszystkie samotne dziewczyny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×