Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emmi

małżeństwo i samotność cz.2

Polecane posty

Życie w biegu:) Motylek jeśli twoja siostra jest tam zameldowana przez 10 lat to nikt nie ma prawa jej wyrzucić mimo,że to nie jest jej dom,niech się nie da,trzeba iść do adwokata zrobić rozdzielność i sądownie niech ustalają co można a co nie Miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam panie i panow..🌼 Iwe kochana..👄 chcialabym posiedziec w domu ,ale doktor am inne zdanie na ten temat a rodzinny lekarz gdy urlyszal ze bylam u urologa nie chce zmieniac jego decyzji ...i jak zwykle mam pecha .Dzisiaj jestem juz w pracy i sie oszczedzam:D kolezanki sa bardzo wyrozumiale i minie zastepuja:D 🌼 Milego dnia 🌼 zycze i stawiam pyszna kawusie o...12-00:D👄DLA WSZYSTKICH:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny! rzena, współczuję tych kulek. A może da się chociaż je na coś przerobić? ;) motylku, jakiś d***ek ten twój szwagier, ale mysle ze to \"szprycka\" mamusi. Nie dajcie się!!! A w ogóle jak mozna byc takim egoistą?Czy on nie widzi co robi swoim dzieciom??? U mnie też różnie, przerabiamy znowu tematy lekarsko-apteczne brrrrrrrrrrrrr. za każdym razem myślę, że to juz ostatni raz, chociaz na miesiąc. A tu lipa.... Miałam dzis byc na badaniach genetycznych - to tak na pocieszenie, rzenka :) pozdrowienia a co do ciasta marchewkowego to BOMBA. Prawie karierę zrobiłam w święta u teściów :D 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!...Takanowa:D 🌼i dzieki za cieple slowa . Pomysl na przerobienie kamykow ,hmmm...tylko na co???hihi... aco do apteki ,to ja juz dostalam karte stalego klijeta i po 10 wizycie mam 10 % znizki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja karte klienta to mam juz na maksa wykorzystaną, ciagle jakies gratisy. Ale jak sobie ostatnio podliczyłam z wyciągów z banku to mi włosy na głowie stanęły dęba. Mogłabym za to jakies niezłe wakacje i żeby to chociaż pomogło... juz pal sześć te wakacje :) A te kamienie to może by przerobił na ..... ? nie wiem co??? juz wiem! może chociaz nalewkę da się na nich zrobić?może by jakaś lecznicza była hi hi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D:D No nie zle kombinujesz Takanowa🌼 skojazylam sobie z bursztynianką -taką wódką hahaha... papa dobranoc milych snów:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobranoc rzenka, dobranoc :) jak zrobisz naleweczke to nas zaprosisz oczywiście ;) Dobranoc wszystkim spiochom i niespiochom :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie znalazłam wasz temat.....to smutne że takowy wogóle istnieje....i że mam z nim wiele wspólnego.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczęta i chłopaki 🖐️ szatynka witaj:) Temat istnieje bo takie życie jest. Chociaż ja od pewnego czasu nie jestem już \"samotna\" w związku, to jednak ciągnie mnie tutaj ;) polubiłam dziewczyny, które tutaj piszą :D Wiecie co Wam powiem, starzeje sie chyba :( nic mi sie ostatnio nie chce. MM smieje się, że chyba mnie uszkodzili w czasie operacji ;) Mam nadzieje, że to minie :) Miłego dzionka życzę 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzena koraliki zrób z tych kulek ;) Powinnaś pić dużo wody mineralnej z sokiem jabłkowym. Czytałam, ze to pomaga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Cóż z tą samotnością to dość przewrotna sprawa...bo w sumie ja niby samotna nie jestem mam sporą rodzinkę więc mam czym się zajmować na codzień a jednak brakuje mi czegoś... czasem się zastanawiam czy to coś wogóle kiedykolwiek istniało......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
istniało i wiem z własnego doświadczenia, że można to naprawić :D Czasami jest tak, że zagubimy się w codziennych obowiązkach. Ja stwierdziłam, że życie zaczyna się po 40 :D Wtedy dzieci są juz odchowane, więcej czasu ma się dla siebie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam 🖐️ Nauka bo ostatni egzamin przede mną,ale jestem sama i trochę swobody... Ma być ciepło:)miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betkaetka
witam wszystkie panie i panow, pomyslodawczyni gratuluje swietnego topiku. Jestem ze swoim mezczyzna kilkanascie miesiecy, roznie jest miedzy nami, duzo burz ale i slonca. Dzisiaj obudzilam sie i pomyslalam ze mecze sie ze swoim facetem, ze nie wiem co on do mnie tak naprawde czuje i "vice versa". nie wiem czy malzenstwo udane wogole istnieje. Nie wiem jak mozna zyc z czlowiekiem kazdego dnia i sie nie znudzic. prosze o rady.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!!🌼:D Koraliki to...hahahaha....... Tak chyba zrobie kolczyki ,ponoc ze szlachetnych kamieni sa w modzie..hihi... Ja rowniez Was bardzo lubie temu sle WAM setki 👄🌼 i ❤️:D:D W Poznaniu tez jest piekna pogoda ,mam nadzieje ze dlugi wikend tez bedzie sloneczny:D czego i WAM dziewczyny i chlopcci ZYCZE:d 🌼MILEGO DNIA🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzena z Poznania jesteś? Będę tam 2 maja :) mam wesele siostrzeńca. Pogoda u mnie też piękna :D betkaetka - dlaczego męczysz się ze swoim facetem? Jesteś z nim dopiero kilkanaście miesięcy. Ja ze swoim jestem już prawie 30 lat :) między nami tez różnie bywa. Nie moze byc sielanki cały czas, to tez było by nudne. A czy facet kocha? wystarczą małe gesty... zrobienie śniadania czy kolacji przez niego, podanie herbaty... w życiu codziennym nie można wymagać zbyt wiele, zwłaszcza jak facet cięzko pracuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betkaetka
IWE, masz racje, chyba wymaga zbyt wiele, jestem bardzo niecierpliwa. Przed chwila wyslalam mu wiadomosc i czekam na odpowiedz i sie denerwuje. Jak Tobie udaje sie byc z kims tak dlugo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IWE👄 tak jak pytasz z Poznania:D Ja na wikend jade z MM do Mielna mam nadzieje ze tam tez bedzie kulll:D..a wesela troszke CI zazdroszcze ,bo uwielbiam sie bawic do bialego rana:D👄 Bylam w sobote na podobnej zabawie na starym rynku w rastauracji "Sami Swoi"nogi bolaly mnie do środy,ale warto bylo:D:DPOZDRAWIAM :D Betkaetka👄 bycie z kims na dlugo... to milosc i zrozumienie,kompromisy,tolerancja i chec bycia "na dobre i na złe" 👄:D:D:D:D:D:D👄 Agrypinko👄a czego tak namietnie sie uczysz kochana?:DJuz trzymam kciuki i wierze w CIEBIE ze zaliczysz:D Droga Szatynko🌼co sie dzieje u CIEBIE ze tak cierpisz? czuje tak ogromny smutek w TOBIE ze mi lzy same sie cisna do oczu,nie badz dla siebie taka surow PROSZE usmiechnij sie bo to COŚ istnieje i jak pozwolisz to CIE znajdzie i wroci pogoda ducha:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny Dajcie cos, kurde bo mam doła okropnego oczywiście przez faceta, który jest moim...bratem. Zaczynam miec kompleksy i myślec, że to cos ze mną jest nie tak. Nie jestem od niego zalezna, niczego mu nie zawdzięczam, nie umiem się z nim porozumieć. Mieszkamy bardzo daleko od siebie, widujemy się rzadko...Może różnica wieku - 14 lat w końcu - sprawia, że nie mamy wspólnego języka??? Ale smęcę, cholera, sorki Rzena, jak ja ci zazdroszę Twojego optymimzu i radośći... Dużo zdrówka ci życzę, to a propos tych kamieni oczywiście :D No i dla całej reszty też, oczywiście UFF, dobrze, że jest się gdzie wygadać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam, zeszłam z tematu :) Święta racja - tolerancja, komromisy, zrozumienie - bez tego się nie da żyć z facetem....Trzeba wykazać trochę dobrej woli, wiem to z własnego doświadczenia, niestety. I tak na marginesie, moja koleżanka m.ówi, że "miodem to się też można udławić", niestety. Życie to nie jest bajka.... A szkoda.........;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Takanowa:D Dzieki CI za twoje slowa stale nad soba pracuje by miec optymizm i zataic smutki i no wiesz co mam na mysli... Zycie to nie bajka lecz cudowna ballada ,ktora w swej tresci piekne i smutne chwile posieda:D:D:D:D:D:D👄❤️ DOBRANOC 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Dzien dobry 🌼 macham do wszystkich ..zyje ale jestem na urlopie i na dodatek mam gosci przez kilka dni...posylam do wszystkich piekne sloneczko i ..odezwe sie juz po urlopie pa,pa milego dzionka zycze wszystkim i udanego weekendu ... Pamietam o wszystkich i posylam buziaczki ...milo mi was wszystkich widziec i caluje wszystkich ...sorki ale niewypada przy gosciach pisac na kompie .... do uslyszenia ..🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość człowiek 74
Cześć dziewczyny.Nie jesteście same!!Ja jestem 18 lat w związku i jakoś ostatnio sama z sobą.Niby jest ,ale tak jakby go nie było.Dzieci duże tz.17 i 11 lat.A ja się błąkam tak z kąta w kąt.Chciało by się mieć faceta do pogadania a nie do spania i to od czasu do czasu.Pozdrawiam!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry wieczur:D Czlawiek74]usta] co sie dzieje az tak zle:(...tak mi przykro,ja do pewnych rzeczy tez sie przyzwyczailam i nie mam na to wplywu ,starania zawiodly i tez raczej spi:(ale reszta ok:D znajdz dobre strony i zarezerwuj czas dla siebie i swoje male spa:D usmiechaj sie czesciej :D:D:D powodzenia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
👄 cala niedziele spedzilam na rowerku i pojechalam do pracy,nogi mnie bolaly ale nie poddam sie dam rade:D:D:D 👄i pkwiatek]dla calego zespolu:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ rzena🌻 dzięki Tobie nie miałam kłopotu ze znalezieniem naszego topiku :D Miłego dzionka życzę 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ 🌼PUK,PUK jestam kto:D:Dhihi...🌼 Iwe:D👄do uslug:Djak przygotowanie do wesela bez emnie...hihi...kiecka juz wisi w szafie:D Iwe jak moge prosic spytaj siostry jak dlugo "rodzila"te rozdrobnione kamienie...niby jestem dzielna ,ale jak teraz sobie siedze na kanapce czuje jak boli mnie to paskuctwo:( Agrypinko:D witaj co u Ciebie dobrego słychać:D👄:D Takanowa👄 BUBER 🌼❤️-co słychać u Ciebie:D:D👄 ciepla🌼goldi🌼cicha🌼Daysy🌼 Motylek👄She👄Ewanisia👄:D:D:D:D❤️ 🌼Beti333 👄Teoryjka:D molego wieczorku :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×