Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emmi

małżeństwo i samotność cz.2

Polecane posty

witam, dzięki za kawkę, chociaż o tej porze??? Gdzie Was kobietki wywiało? Odezwijci się, co tam w krainach \"szczęśliwości\" słychać? WIOSNA IDZIE :D:D:D:D:D:D:D:D [reka} 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, dzięki za kawkę, chociaż o tej porze??? Gdzie Was kobietki wywiało? Odezwijci się, co tam w krainach "szczęśliwości" słychać? WIOSNA IDZIE :D:D:D:D:D:D:D:D [reka} 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej🖐️ Wiosna już przyszła :D Kraina szczęśliwości gdzieś się zapodziała, mam nadzieję, że to tylko chwilowe. Pozdrawiam i miłego dnia życzę👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beti 333
witam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beti 333
witam jestem strasznie ale to strasznie samotna i już nie daje rady tak dłużej udawać robie wszystko żeby mnie zauważył ale to nie pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej 🖐️ Pogoda dziś zaj.... aż zyć się chce :D:D:D beti 333 🌻 zacznij go lekceważyć ;) Żyj tak, jak by go nie było obok Ciebie. Przekonasz się, że to on zacznie zabiegać o Ciebie :D jeśli mu zalezy na Tobie oczywiście. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj chce się żyć, chce - to dzięki pogodzie zapewne ;) Coś tu cicho przy tej kawce, cicho ;) No to ja stawiam lampeczkę wina :D Może się rozkręci, na temat główny pói co nie zwracać uwagi :D 🌻 [ kwiat] 🌻 pozdrowienia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Dzien dobry 🌼 Takanowa 👄 oj niewiedzialam ze wczoraj stawialas winko ..a moze juz spalam ...hihii...Pozdrawiam i zycze milego dzionka 🌼 Wiosna i jak milo 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ hej ewanisia :D pusto tutaj ostatnio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwe 👄 ,..tez to zauwazylam...ale widze ze my sie trzymamy ..jeszcze kilka osob brakuje do meldunku ..ciekawe co sie dzieje ....Pozdrawiam i co u Ciebie ...u mnie nic nowego praca ..dom...dom..praca..i tak w kolko ale juz niedlugo ..juz za dwa tygodnie startuje z dzialalnoscia na siebie ..i dobrze ,,trzeba cos zmienic w tym zyciu zeby niebylo monotonii....buziaki ..🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziewczyny! już mysłałam, że wiosna to się zapomniało he he. Ale pewnie czasu brakuje :) Ewanisiu, zazdroszczę odwagi, naprawdę. Czym się będziesz zajmować? Chociaż tak ogólnie napisz ;) U mnie niesstety dom, dzieci, mąż, działka, dom, dzieci, mąż, działka - bez PRACY. Mam nadzieję, że gdzies za rok najpóżniej uda mi się wrócić do robotki :D A swoją drogą się zastanawiam, kiedy ja to wszystko robiłam jak pracowałam?? Fakt, miałm wtedy jedno dziecko :D pozdrowionka ze słoneczkiem w tle ( końcu wylazło zza chmur)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takanowa ...Witaj dawno Cie nieslyszalam ..i sorki ale bylam w pracy i na zakupach ..ja teraz to sie czasami dwoje i troje bo mam kilka prac prywatnych i niezawsze ta sama godzine ..ale jak pytasz czym bede sie zajmowac to odpowiem ze ja jestem dobra w prowadzeniu knajpy i kuchni...moze lekka samochwala ..ale coz robilam to kilka ladnych lat i w sumie to lubie....aha a odwaga tez swoja droga jest potrzebna ...ja raczej naleze do tych ludzi ..odwaznych i nieliczacych sie z pieniedzmi ...tzn; nietrzymaja sie mnie ..lubie je wydawac ..wiec teraz nadszedla czas na maly biznesik ...konkretnie kuchnia polska i wloska ...a pozniej jak sie wszystko dobrze ulozy pomyslimy nad czyms jeszcze ...dzieci dorastaja i powoli sie usamodzielniaja a te czasy sa ciezkie ze czas pomyslec o ich zyciu i dobrobycie ...oraz wyprowadzeniu ich na dobra droge ...mysle o tym ze ktos bedzie cos dziedziczyl .wiec dlaczego nie oni ..niebeda musieli za bardzo nic szukac...a i dobry start w zyciu dla nich ...Pozdrawiam i zycze milego wypoczynku na dzialce ...🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Dzien dobry 🌼 ooooooo widze ze znowu sama ...leee gdzie wy wszyscy .... Buber ..a co u Ciebie? 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ Pobudka !! zaczynamy nowy tydzień :D Miłego dnia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słońce będzie jutro :P mam taką nadzieje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Dzien dobry ..pochmurny to jest u mnie ..brrr i zimno do tego ..a kawke p..🌼anie wypija w biegu? hihihi Iwe 👄 Agrypina 👄 Takanowa 👄 czyzbys zostala na tej dzialce? :D 🌼 dla reszty skladu 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawie, Ewanisiu - zapusciłam korzenie :D Umnie słoneczko, ale ciiiiiiii żeby nie zapeszyć :) Dzieki za kawkę, ja dodaję ciacho :) Czenu to tak jest, że żeby było lepiej to musi gorzej ;D Na razie jest lepiej, więc już sie bać zaczynam :D A co u Was? Zaglądacie czasem? Ewanisiu, juz mi pachnią te Twoje pyszności :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawkę moje drogie to ja piję jak Wy jeszcze smacznie śpicie :) U mnie może być ale brakuje mi uniesień ;) MM starzeje sie chyba :( takanowa - nie zapeszaj :P teraz już będzie tak cały czas :D Tak właśnie pomyślałam, ze nie może być zawsze tak pięknie, bo zycie było by nudne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Dzien dobry 🌼 Takanowa ...dzieki ...wczoraj dostalam plany lokalu od miasta ..musze sie nad tym zastanowic ..bo calkiem niezle to wyglada ...bede juz cos wiedziec za tydzien ..a Ty niezapuszczaj korzeni tylko wpadaj czesciej ...🌼 Iwe,...ja wstaje codziennie po piatej ...czy musze czy tez nie ...raczej niemam wyjscia ...jak chce miec auto musze wstac....wiec kawke pije tez rankiem ...hihii...🌼 nic sie niemartwcie ..moj M tez czasami ma takie zagrywki ze mysle ze to juz wiek ....hihiih...ale szybko wskakuje na tory bo ja mam ciety jezyczek i niestety jestem mlodsza o 12 lat ...wiec musi sie do mnie przystosowac...sam chcial pania ...oczywiscie zart....stawiam kawke i zycze milego dnia ...🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Dzien dobry 🌼 ...pije kawke juz z przyzwyczajenia sama....babeczki gdzie jestescie ,...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, melduję się:D Cholerka, mój M chyba za rzadko ma nocki :D Pozdrawiam wiosennie WSZYSTKIE panie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie🖐️ Nie to,żebym nie chciała tu pisać,ale raz miałam nieprzyjemną sytuacje(której nie opiszę,bo za dużo tego)i ona mnie trochę osłabiła w pisaniu tu,za bardzo nie mam aż takich problemów i nękania MM,jakoś sobie radzę,wiadomo raz są lepsze dni raz gorsze....ale nie jest najgorzej.Lubie towarzystwo tu,lubię was poczytywać i sama może teraz częściej coś skrobnę,choć zawsze mam mało czasu....egzaminy....terminy mamy szybciej poumawiane,a le za to szybciej będzie wolne:) Dziś deszczowo:(brr....miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×