Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emmi

małżeństwo i samotność cz.2

Polecane posty

Witam wszystkich serdecznie po urlopie ❤️ nadrobie zaleglosci i wskocze ..ale jeszcze pozalatwiam kilka spraw ...buziki dla wszystkich i milego dzionka..🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewcztnki i chlopcy!!!🖐️ jak tam WASZEmajowki ??? Widze ze nas tu malo pewnie juz WSZYSCY przygotowani ne WYPOCZYNEK:D;) Zycze wiele dobrych majawych dni ,ja do Mielna jade:D jak bedzi to sie okarze :D co tom damy rade z wiateam hihi...bo podobno tam wieje Pochwale sie jeszcze : od dzisiaj mamy nowe auto:D:Dtak sie ciesze :D VOLVO s60 2,5,litro pruje niesamowicie ,jutro sie dowiemy ile pojedzie:D No to pa kochani jeszcze raz dobrej zabawy zycze:D:D🖐️i wiele 👄 Iwe Agrypinuś:D Ewanisiu ....i cala ,cala reszta zespolu:D:D:D:D:D:D:D:DD:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich :).... szczególnie Agrypinę :). Poczytałam archiwum i aż się przeraziłam że to już minęło 4 lata jak tu byłam po raz pierwszy :). Pozdrawiam wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No co tam, jeszcze nikt z pochodu nie wrócił??? Witam Panie i Panów majową porą, chociaż u mnie leje deszcz:( Co to za majówka kurde.....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Dzien dobry 🌼 Witam wszystkich 2-go maja ..u mmnie normalne dni pracy ale poniedzialek wolny ...juz sie ciesze ...Pozdrawiam wszystkich i zycze milego dnia ..zostawiam kawke w termosie moze ktoras z pan chetna to prosze bardzo sie czestowac ...wpadne wieczorkiem pa,pa wszystkim zycze milego weekendu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie słonecznie i majowo:) Jako taka>>jak miło cię widzieć:)co u ciebie?jak dzieci? Iwe>>:D rzena>>ostrożnej jazdy? takanowa>>:) ewanisia>>:) My jutro jedziemy na wycieczkę do Karpacza:)westernowe miasteczko:) Miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrypinko >>>> :) u mnie wszystko dobrze :) chyba juz trochę nie pasuję do tego miejsca :).... no może jedynie do \"samotności\" :). Zmieniłam pracę i od listopada już pracuję w innej firmie. Jestem zadowolona a to chyba najważniejsze :). Dzieci.... rosną :) i z tego co widzę to są szczęśliwe, pomimo tego że rozwód jednak wiele ich kosztował tak samo jak i mnie (ex męża pewnie również). Z ex mam bardzo dobre relacje z czego bardzo się cieszę... bo ja tutaj jestem najmniej ważna (choć też!) ale dzieci nie odczuwają tego, że jesteśmy osobno. Po rozwodzie zaczął dbać o dzieci i mnie bardziej niż w trakcie małżeństwa :). A co u Ciebie słychać??? :) Wszystko dobrze? Mam kontakt z Kabą :). Urodziła upragnioną córeczkę :).... ech.... zmieniłyśmy się wszystkie od czasu jak tutaj spotykałyśmy się na pogaduchach :).. Buziaki wielkie posyłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jako taka>>bardzo się zmieniłyśmy:) a u mnie ok,owszem bywaja dni gorsze,ale są i dobre,z MM radzę sobie,zaliczyłam drugi rok studiów został jeszcze trzeci,myślę,że będzie ok.Miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ,Hej...:D wrocilam:D cala i zdrowa:D jazda autem byla suuuper:D no czsem nawet za szypka:D Agrypinuś:D👄dzieki za troske przez chwile zapomnielismy o ostrożności i poszaleliśmy autem:D:D ale już M powiedzial że będzie jeżdził spokojniej bo w tym aucie przed policją niczym sie nie da wytłumaczyć za nadmierną prędkość.:D mam nadzieje że mówił prawde hihi..wiem że i tak go poniesie ...byle nie za bardzo:D poguda nawet sie udala ale nie weszlam do morza..ale moj kolega oszalal i wskoczyl by zanurkowac jako pierwszy na plazy...:D byście widzieli to poruszenie wśród ludzi kiedy ktos zawolal ..."patrzcie tkoś ma kaca"haha myślalam ze sie pokulamy ze śmiechu jak wyskakiwal z morza jak popazony ,okryliśmy go 5-cioma ręcznikami ..tak bylo mu zimno ...wariat sie cieszyl bo wszyscy bili mu brawo za odwage ..a morze mialo 8 stopni brrr dla mnie duzo za malo:D no i poszalal dzisiaj dzwonil ze lezy w wyrku i kicha . Ewanisia👄;) Takanowa👄 Iwe 👄🌼jak bylo w Poznaniu?hihi..kiwalam Ci hihi..👄aż takie udane weselicho bylo że nie dojechalas jeszcze do domciu???:DPozdrawiam:D Jako taka witam:D:D:D👄 👄BUBER 👄:D gdzie sie podziewasz?👄 👄Teoryjka 👄Ciepla 👄Motylek:D 👄Goldi 👄She 👄Beti 333 Cicha 👄Daysy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna25
jestem tu pierwszy raz i poczułam że moze tu znajde kogos z kim będe mogła pogadac o mojej samotności.jestem 3 lata po slubie a czuje jak by minęlo 10 lat.czemu tak predko wszystko zaczyna sie psuc.jest wieczór a mojego męza nie ma w domu a tak bardzo bym z nim chciała porozmawiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna25
w małżenstwie czuje sie jak niepotrzebny smiec no moze jedynie do gotowania sprzatania opieki nad dzeckiem i sexu w ktory musze sie godzic na wszystko a gdy ja czegos chce to nie mam do tego prawa bo nie pracuje zawodowo juz nie pamięta kiedy sobie cos kupilam i nie mam si komu zwierzyc pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj :D Jak tylko wroci M do domu przytul go i o nic nie pytaj naprawia sie bardzio po wili ,i napewno dziewczyny podziela sie z TOBA Samotna25 mi tez pomogl ten topiki uklada sie juz :Do tak❤️ ja juz 13 lat po slubie i stale trzeba zwiazek pielegnowac.Ja z siebie teraz wiecej daje a mniej wolam i nie nazekam tylko staram sie cieszyc ze wszystkiego co sie M przydarzy i jest lepiaj a bylo juz prawie obok siebie:D nie zalamuj sie droga Samotna25 bedzie dobrze tylko pomoz sobie .Wiem moze to brzmi banalnie ale tak mysle ,wiec odwazylam sie napisac pozdrawiam i powodzienia👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga01025
Witaj rzena Dziękuje ci za ciepłe słowa ale ja juz nie bardzo wierze w te naprawianie probowałam już wszystkiego kolacji przy swiecach seksi koszulek itp. bzdur a gdy próbuje z nim rozmawiac zbywa mnie tak jakbym nie była godna jego uwagi i naprawde nie chodzi mi o sterty nowych ciuszków ale o jego akceptacje mojej osoby takiej jaką jestem. jak zaslużyc na jego szacunek i podziw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam cieplutko i majowo, nareszcie. Cześć Samotna25. wiesz, nie chcę, żeby to banalnie zabrzmiało, ale musisz powiedzieć to swojemu mężowi. Tylko bez wykładu, krótko, zwiężle i na temat. Niech się określi, czy mu zależy, powiedz ze czujesz sie odtrącona i wogle wszystko, co czujesz. Od tego trzeba zacząć niestety...Nie zawsze jest tak jakbysmy chcieli.... U mnie niestety małżeńska nuda- zmęczenie bierze górę hi hi ;P ale i z tym sobie poradzimy :D no nie dziweczyny? pozdrowionka dla wszystkich i każdego z osobna do wieczorka 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Aga... Kochana nie poddawaj sie wiem o czym mowie bo mialam podobne klopoty z MM ,ja zaczelam bardziej dbac o siebie i dziecko ,nie bylo latwo ale z biegiem czasu MM zaciekawilo z jakiego powodu takie dziwne zmiany.Zawsze powtarzalam ze dla siebie i niego bym i ja sie czula lepiej jak kobieta a nie kura domowa...bllle nie lubie tego okreslenia,i czas plynal a MM sam zaczal zabiegac o mnie [co nie powiem ze mi sie podoba]:D teraz jest OK.i mam nadzieje ze na dlugo:D ale...stale reka na pulsie by cos mi nie umknelo i zaczelo sie znowu psuc...odpukalam w niemalowane...hihi...mam nadzieje ze i u Ciebie z czasem bedzie lepiej👄pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam!👄 Aga...ja poswiecilam sobie duzo czasu wiecej dbalam o siebie co W koncu MM zauwazyl i zaciekawil z jakiego powodu te zmiany ,jak chcesz to moj gg aktualny:D pozdrawiam nie wolno Ci myslec ze Ty mosisz na coe u MM zaslugiwac szacunku dla siebie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrawiam i słodich nów życze:D mecz sie skńczyl i MM nagl śpiący sie zrobi picer jeden ,chodz po domu i morudzi😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He he, ie spie jeszce, bo MM w pracy na noc :D i moge sobie poklikać troche :D buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To masz dobrz ,MM juz nie pracuje po nocy a taz kiedys mialam tak fajnie hehe... pa Pozdrawiam Cie cieplutko:D:D👄 ide spac bo mi bręczy...och co ja z nim mam ,haha a teraz sie zaczepia i gigla hihi ...lobuz papa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga01025
dzieki dziewczyny za słowa otuchy w końcu jest ktoś kto mnie rozumie. nie sądzę zebym była zaniedbana a moze jestem tylko tego nie widze.po prostu chciałabym zeby czasem podszedł do mnie i zwyczajnie mnie przytulił tak bez powodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga01025
kurczę od jutra spróbuje coś zmienić moze to jeszcze nie koniec bo my naprawde się kochaliśmy i chyba kochamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciagle mało tego przytulania, mnie również .... Czasem sama po prostu podchodzę i sie przytulam. I dopiero sobie zdaję sprawę, że MM też na to czeka. A tu jakos proza życia kurcze i na wszystko brak czasu.... Będzie dobrze, zobaczysz. U mnie sie poprawiać zaczęło, jak "odkryłam", że nie mozna tylko chcieć i czekać. Czasem tez się trzeba postarać Buziaczki, wsio budziet orajt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie nowa
Ja nie nowa i nie stara !!! ------------------------------- Tak daleko dobrneliscie Nie ma mnie juz na tej liscie Teraz krotko was powitam O nic jednak nie zapytam Jest tu duzo nowych osob A poczytac juz nie sposob Powiem jednak tak zawczasu Nie mam dzisiaj na to czasu Tak do wszystkich zatesknilam Druga nowa tutaj bylam Zadko bywam i na necie Ale Wy o tym nie wiecie Teraz wprawdzie tu zajzalam Nawet sie niespodziewalam Tak mi wyszlo od niechcenia Teraz powiem dowidzenia Moze jeszcze cos napisze teraz jednak sie wycisze Zycze wszystkim milej nocki Pisze teraz przed polnocki Dzien zycie ludziom umila Noc magiczna tez jest chwila dobraaaanoc wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie🖐️ Widzę,że są nowe dziewczyny:) Aga trudno zabiegać o związek gdy facet nie przejawia chęci:Owcale się nie dziwię,ja jestem 18 lat po ślubie i tak jedna napisała trzeba ciągle pielęgnować związek....nie ma dobrej recepty,trzeba wybrać swój własny złoty środek....chyba,że straciłaś chęci bo też tak czasem bywa:) Miłego dnia i pozdrawiam wszystkie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry ..tylko macham bom chora i nic niemoge zrobic ..kregoslup sie odezwal a juz mialam spokuj prawie rok ...sorki dojde do siebie to bede na razie to nawet na bok przewracam sie z pomoca ...Pozdrawiam wszystkich i zycze milego dnia ...pamietam o was i mocno sciskam ...bez wyjatku ... 🌼 prosze o wyrozumialosc ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bejbi 1
Chciałabym mieć tylko problemy związane z ożywieniem związku. Moje małżeństwo zawsze było udane, partnerstwo, udany seks i prezenty na każdą okazję. Pewnego pięknego dnia czar prysł, wszystko skończone, po 20 latach małżeństwa.Wydarzyło się coś czego nie potrafię darować mężowi.Tyle przykrych i upokarzających słów jakich usłyszałam ostatnio, przez całe życie nie słyszałam. A on nie robi nic aby to naprawić, tak jakby mu nie zależałó i jeszcze okazuje swoje niezadowolenie w sposób demonstracyjny.Jest wulgarny, opryskliwy i nie interesuje się mną w żadnym wypadku.Nie dotrzymuje obietnic, każdą drobnostkę, którą dla mnie zrobił wypomniał mi.Nie wiem co robić, bo tak żyć dalej nie da się.Zrobił mi coś strasznego i jeszcze oczekuje przeprosin z mojej strony i akceptacji jego czynów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM:D 👄Ewanisiu 😭:(Tak bardzo mi przykro mam nadzieje ze sobie poradzisz z tym bolem ,wiem co to znaczy:(sama mam skolioze i miewam tragiczne dni ...Zycze zdrowia 👄:( choc wiem ze to nie takie proste👄 Aga sorki nie mialam na mysli ze źle wyglądasz tylko bys byla jeszcze lepsza:) wydaje mi sie ze Takanaoa ma racje...moze M czeka na to samo z Twojej strony,moze nie mi osądzac ,tylko nie zrozum mine źle:Dpomoz M to moze i on Tobie 👄 okarze cieplo ,szczera rozmowa jest wazna:) Pozdrawiam👄 Agrypinw:D🖐️👄:D Iwe !!!A Ty gdzie sie zgubilas?👄 Takanowa🌼👄:D:P🌼 Bejbi 1 Witaj ,wiele by radzic ale trudno pomuc. Pewni znajomi roztali sie po20 latach bo ktos zkrzywdzil ,po roku zalowali oboje ale bylo za pozno.Dowiec sie dlaczego tak postepuje skoro zawsze kochal i powiec ze bardzo boli takie traktowanie👄 Powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×