Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emmi

małżeństwo i samotność cz.2

Polecane posty

Cześć dzisiaj chyba mój dyżur-no to melduję się:) U mnie wszystko ok, nie narzekam,no chyba ze na brak czasu bo nie mam kiedy sie uczyc a egzaminy tuz tuz,teraz w weekend mam dwa i za dwa tygodnie ostatni no i III sem sie zacznie-oczywiście jak zalicze te egzaminy:D Oj szybko ten czas leci,dopiero co zaczęłam studia a tu juz rok z głowy-jeszcze 2,5 roku a potem jak kasy starczy to moze uzupełniające zrobie-no to sie rozmarzyłam:P Mam trochę kłopotow z dorastającą córką ale mam nadzieje ze mam to pod kontrolą Dobra zmykam,milego dnia zycze,pa😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moi chłopcy wracaja a ja nawet nie byłam pobalować:P:P:P Miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kurcze,musiałam temat odkopać bo potem nie znajde tylko troche slońca sie pokazalo to juz nikt tu nie pisze,nieładnie:P Nawet jeśli juz was nie dotyczy to chociaz pomachac mi tu od czasu do czasu:D pozdrawiam i macham🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć jak zwykle ja dyżuruję:P A wiecie ze ja mam dzisiaj 14 rocznicę ślubu? I mogę sie założyć że MM nie bedzie pamiętał:)ale to u niego normalne- i tak dobrze że od jakiegos czasu pamięta o imieninach:P-sąraz w roku i w kalendarzu To są kolejne siódme latka-bo podobno co 7 lat sie w małżeństwie zmienia;)mam nadziejeże to u mnie na lepsze idzie,pozdrawiam🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie🖐️ Dzis ja dyżuruję, haloooo!!!! pobudka!!!! Miłego dnia słoneczka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co IWE🌻teraz to chyba my tu zagladamy:D ale to nic, ważne ze jest nas dwie:P pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Ostatnio jestem strasznie leniwwa do pisania:) Widac to zresztą:P She - jak dobrze, że zajrzałaś tutaj, bo strasznie zimno samej:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ A u mnie znów biało i mrozi, buuu, wiosny juz chce, a najlepiej gdyby to było juz lato:) Miłego dnia👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć IWE🌻u mnie tez biało(od wczoraj)ale ja sie cieszę bo dzieci jutro ferie zaczynają u nas więc nudzic sie nie będą-wywozę ich do dziadka,nie daleko ale zawsze inne miejsce niż dom-tam tez mają swoich znajomych,a dziadek ich rozpieszcza wiec chetnie tam jeżdżą:) pozdrawiam,pa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ Jak wiecie, juz nie jestem samotna, ale bardzo Was lubie, dlatego czasami jeszcze tutaj pisze:) Lece do lekarza, zobacze jak długo pożyje:) Miłego dnia sloneczka👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomomoto
A jak ułożyć sobie zycie, kiedy mąż pracuje daleko i pojawia się co 6tyg. na tydzień . Czuję się samotna. Mimo, że minęło już 8 miesięcy ja nadal przeżywam kazdy jego wyjazd. Mamy 4-letnią córeczkę i gdyby nie ona nie potrafiłabym tego przeżyć. Kiedy Go nie ma wszystkie dni wydają się szare -, nijaki i bezsensu. Mimo, że nasze uczucie nie wygasło,nawet w niektórych sferach jest o wiele lepiej(wcześnie-pojawił si e rutyna) to boje się, że oddalimy się od siebie, zapomnimy o sobie.Rozmawiamy przez sky każdego dnia i sms. Zrobiłam się nawet zazdrosna, mimo ze wierzę mu. Szczególnie kiedy ma imprezę,wtedy jestem wkurzona.Pomóżcie, jak żyć. Czy taki związk przetrwa? Może znacie ciekawe przykłady? A może sami to przeżyliście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atoco
ja pracowałem tak 3 lata teraz pracuje w kraju n,przykro mi to mówic ale nie mam z zona wspolnych tematow oddalamy sie od siebie ,tak jakbysmy nadawali na innych falach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takakika
totomoto,ma szanse przetrwac, jesli codziennie rozmawiacie przez telefon i skajpa? Ja mam podobny zwiazek, na razie trwa 3 lata. Tez czuje sie samotna jak nie ma meza. Moja i jego sytuacja jest nieporownywalna, poniewaz ja nie pracuje a on ma swoje zycie, prace,kolegow, ciekawe wyjazdy zwiazane z praca, a ja koncentruje sie na czekaniu na niego.Powiedz mi, jak radzicie sobie z wizytami rodziny, babc, znajomych gdy on sie pojawia?Czy jestescie caly czas razem, czy jakos kontaktujecie sie ze swiatem zewnetrznym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomomoto
o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takakika.... witaj w klubie,ja meza niewidzialam14 lutego bedzie rowny roczek:(ma dwa dni do przyjazdu..kocham go i tak szesc lat jestesmy w rozlace ale teraz ten rok mnie dobil,to jest prawdopodobnie nasza ostatnia rozlaka.ale jakie mam mysli czarne w glowie to rozpacz.i widzisz jestesmy razem jest nam ciezko...ale co najwazniejsze mamy dziecko 5 letnie.to jest sila przetrwania.... jakos sobie radzimy,ale czujemy sie pokrzywdzeni.tylko madroscia i pozytywem daje rade.i tymze jeszcze ze w koncu bedzie dosc tego,acha pewna tolerancja.czasem duza praca nad soba ... pozdrawiam samotne mezatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prześle zaproszenie do NIVEA malwinasan@wp.pl mam jeszcze kilka :):):):):):):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamila 31-jak radzisz sobie z zazdrością? Może nie odczuwasz tego?Ja zrobiłam się zazdrosna,chociaz nie daje i nie dawał żadnych powodów.Ale od czasu wyjazdu-tracę czasami głowę.Nie lubię soboty,bo wiem ,ze może wyjdzie gdzieś z kolegami ---a to mnie wkurza. Denerwuje mnie, gdy opowiada gdzie był, co widział.To jest chore........ale powoli radzę sobie z tym okropnym uczuciem. Oczywiście przed mężem udaję, że nie jestem zazdrosna i mam nadzieję, że nie domyśla się ,co mi do głowy przychodzi.Taki życie na odległosc jest OKROPNE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila-podziel się swoimi radami, tyle czasu tak żyjesz. Jak wytrzymać ten okres.........................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :D Szczególnie witam -pretor🌻malwinę 🌻kamilę31🌻 i pomarańczki ;) Nasza samotność troche inna od Waszej, ale wszyscy są tu mile widziani 👄. IWE 🌻 przepraszam , ale pozwoliłam sobie na \"ściągnięcie\" Twojego meila od Agrypiny. Ona coś ociąga się ostatnio z przesyłaniem śmiesznostek, to może ja trochę nadrobię :) ...nie ma to jak zacząć dzień od dobrego humoru ;). Jak tam wyniki ??? ... trzymam kciuki i dużo zdrówka życzę 👄🌻. A co dzieje się z resztą ?? nawet listy nie podpisujecie :(. Moje relaje z MM poprawne :D. Choć ostatnio ciagle mamy spięcia o pieska, obiecał od czasu jak kupował nowy samochód, a tu już rok minął :(.... a pieska ..ni ma ......:( ..... dałam mu do wyboru dwie rasy, golden retriewer lub seter irlancki ........ żaden mu się nie podoba :(,.... kurka, o wybór modelu samoch., to się mnie nie pytał .... :( . ..... Młynek w pracy jak zwykle,..znikam,... Pozdrówka serdeczne dla Wszystkich..ppapapappapap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
irlandzki do cholery,.. wolę poprawić ,bo jakaś \"polonistka\" znowu się przyczepi,... ;) wi.ecej grzechów nie pamiętam...... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ Podpisuje liste:) Obecna nieprzytomna:P Ciężko myśli mi się ostatnio. Ciepła🌻 - lepiej nie pytaj o moje wyniki:( Podłamała mnie pani doktór. Musze czekać, brac leki i w lipcu powtórzyć biopsje. Ale jeszcze nie umieram:) Będzie dobrze, tak sobie wmawiam:D Kobietki samotne - tomomoto🌻, atoco🌻, takakika🌻; kamila31🌻, pretor🌻 - musi Wam być bardzo ciężko, współczuje. A gdzie reszta? Pozdrawiam wszystkich serdecznie👄 Miłego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciepła - dzięki za maile👄 zatanawiałm sie od kogo je dostaje:) Staraj sie dalej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:) to i ja podpiszę listę:P A ja mam luzik w domu bo dzieci zaczęły ferie i pojechały do dziadka na całe dwa tygodnie:classic_cool: U mnie egzaminy poszly nawet bardzo dobrze:)pozostawiłam sobie jeden do poprawki na lepszą ocenę-może wyższe stypendium wpadnie;)ale nie chcę zapeszyc-mam 22 lutego-trzymajcie kciuki:) A w sobote zaczynam III semestr:) pozdrawiam,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ Walentynki kofane❤️❤️❤️ posyłam Wam serca z okazji świąt zakochanych Miłego dnia👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć a mój Walenty powiedzial mi wczoraj że nie mam mu nic kupowac bo on tez dla mnie nic nie bedzie mial:Pjaki on romantyczny:D Pozdrawiam i miłego dzionka życzę😍😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mój Walenty jest właśnie w trasie, buziaczek podobno bedzie jutro jak wróci:) a dziś tylko czułe słówka:) przez telefon były już przed 7 Pozdrawiam👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daysy - jak miło Cię widzieć:) Tobie również dużo ciepła i miłości, nie tylko w Dniu Św. Walentego❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Miłego dnia dziewczęta🌻 i chłopcy👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×