Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emmi

małżeństwo i samotność cz.2

Polecane posty

Witam🖐️ teoryjka może później coś napisze na ten temat, bo teraz nie myśle:D Miłego dnia👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć teoryjka🌻a ja nieuk jestem i nie czytałam wujaszka Szwejka:Pzawsze wolalam tablice matematyczne gdzie pełno numerków;)tzn cyferek:D pozdrawiam i miłego dnia🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie🖐️ Zaglądam na chwile....szukam pretekstu chyba aby się nie uczyć..... Wyglądam fatalnie,raczej nie chciałybyście mnie widzieć:P A wojak szwejk mnie nie interesuje,nie lubie tego typu humorów.... Do miłego:) p.s.MM mnie wkurza....nie jest miły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam popołudniową porą:) Jeśli mam być szczera, też nie lubie Szwejka, ale MM go uwielbia:) Agrypina - ja poprosze o Twoja fotke:D nakleje ją na drzwi lodówki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ No tak,ja do Szwejka miałam stosunek raczej obojętny(do pewnego momentu)Ksiażki nie czytałam a film widziałam pewnie raz i to bez specjalnego skupienia.Natomiast w takiej formie usłyszałam kiedyś od MM wykład,który mnie zdołował,bo większość cech ,będących uzasadnieniem wg.MM na idiotyzm Szwejka,to cechy,które wg.mnie są pozytywne i do których dążę(niestety nie jetsem doskonała,więc ciagle się tylko staram)A tu po ćwierćwieczu znajomości dowiaduję sie,że to co dla mnie jest ważne,dla człowieka,z którym jestem,jest objawem idiocenia.I dlatego chciałam sie upewnić,ze nie dońca jestem jakimś świrem. A tak w ogóle,to poza takimi \"momentami\",to sielanka trwa-a od tego fałszu,mam czasem wrażenie,że niedługo naprawdę zwariuję.Dlatego umówiłam sie po długiej przerwie z p.psycholog,do której chodziłam w ub.roku(teraz w ramach przemiany chodzi równiaż MM)i ciekawe,co usłyszę. Pozdrawiam i trzymajcie sie🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć...urwałamsię jak z choinki,ale wiedzcie,że czytam Wasze posty i choć czasem bywa tu bardzo cicho i niewiele ich jest to zawsze zaglądam. Muszę przyznać,że IWE i She ratują ten topik bo nawet gdy cala reszta milczała One zawsze wpadały się przywitać:)Brawo kobietki za ogromne poczucie obowiązku:D Ja jakoś zyję,cala masa przemian w moim zyciu doprowadziła mnie do brzydkiego wyglądu bo mocno schudłam i wygladam jak wieszak:P,ale zamin pogoda pozwoli na cienkie bluzeczki to mam nadzieję ,że nadrobię choć trochę swoja wagę-no dobra-idę po bułki na sniadanie:) Milego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ Wczoraj zostały pochwalone to dzis ich nie ma??niegrzeczne dziewczynki....jak to ma w opisie Iwe,hehe... Zaczynam się łuszczyć jak schodzi skóra węża....niezbyt to wygląda,ale mam nadzieje,że ścierpie to i wytrzymam:Ow końcu chce się być piękną:P i nie będzie tych niedoskonałości co były wcześniej:O Nauka,siadam....Miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrypina🌻czyżby solarium?;)Ja tezbylam pare razy i od razu mi lepiej;) Teoryjka🌻 Daysy🌻widzialam Ciena paru topikach tzn Twoje wpisy;)mam nadzieję że u Ciebie wszystko ok:) IWE🌻zaspało sie dzisiaj co?;) A ja jestem niegrzeczna dziewczynka:Pbo zaczepiłam na GG instruktora mojego synka i on nie wiedzial ze to ze mną gada:Pfajna zabawa:D Margo🌻Ciepła🌻nacik🌻 Goldi🌻Cicha🌻dziewczyny żyjecie? Pozdrawiam🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ i jeszcze zakupy na mieście. Szukliśmy synowi prezentu na urodziny, dziś kończy 18 lat:) Nogi wchodzą mi w d...., nachodzilismy się z MM:D daysy🌻 jak miło, że wpadłaś na nasz topik:D Pozdrawiam Was serdecznie Miłego dnia kobietki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was🖐️ i życzę miłego dnia👄 Pogoda dziś przepiekna, aż żyć się chce:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie popołudniowo🖐️ Co tam u was?Jak wam mija piękny słoneczny dzień?Aż się życ chce jak napisała IWE....:)Ja już jestem do ludzi,ale nie na słońce....:) Do miłego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pobudka!!! Niedziela upłynęła mi w bardzo miłej atmosferze.:D Poszliśmy nawet na piwo do knajpy (nie bylismy razem juz od wielu lat) a potem długi spacer, tylko my we dwoje, właściwie z przyzwoitką na czterech łapach:) Musze już pracować Miłego dnia👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ Niedziela upłynęła,znowu nowy tydzień:Opotrzebuje kopniaka do nauki,jak mi ciężko się zmobilizować:P:Pjeszcze chyba nie wpadłam w rytm.....:Oa buźka już ok,wygładzona i zeszły przebarwienia.... Iwe>>ja wczoraj MM odstawiłam na służbę i grzecznie siedziałam w domku:) Miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ no co jest? Gdzie jest reszta towarzystwa?? Agrypina🌻 grzeczna dziewczynka jesteś:D Miłego dzionka zyczę👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ No właśnie gdzie reszta towarzystwa?Idę przygotować obiad,bo potem kopniak do nauki i młody i reszta.... Miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IWE🌻znalazłaś mnie:pno to podpisuję listę:) Agrypina🌻ja sie uczę zawsze na ostatnią chwile,przed egzaminem:Pa teraz musze jeszcze pracę kontrolną ze statystyki podszlifowac i mogę wysylać-bo musi być w excelu:P pozdrawiam i miłego dnia zyczę wszystkim,pa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrypina - \"i reszta\" to co masz na mysli;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie grzeczne dziewczynki jesteście:D aż miło, słuchacie się jednak starszych:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Mam grypę i jestem w domu.Systematycznie czytam ale jakoś nastrój taki,że brak słow aby cokolwiek pisać,choć na pozór...bajka. Stąd chowam się za róznymi cytatami z książek,ktore oddają lepiej. She🌻-i nie pisz mi ,żeś nieuk,ty bystrzaku:-) \"...Co to znaczy godzić się? Czy ja mam inne wyjście? Co chciałbyś ode mnie uslyszeć? Co się stanie,to się stanie,bez względu na moje chęci.Wobec tego tak,godzę się z nieuniknionym.Co wcale nie oznacza,że mi się to podoba albo,że nie wolałabym,żeby sprawy potoczyły się inaczej...\" Labirynt Pozdrawiam🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w pochmurny poranek🖐️ E tam, byle jak, nie ma słońca, mój osobisty bodygard w trasie, własnie gdzies nad morzem, jednym słowem wszystko do d..... Miłego dnia 👄 i humorków lepszych niz mój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andrzej22-22
Jest tutaj towarzystwo własnej adoracji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie🖐️ Coś mi się zrąbało gg nie moge się zalogować w ogóle,a bez tego jakos mi dziwnie,a osoba,która może mi pomóc jest w pracy(mam sąsiada komputerowca)nie wiem czy uda mi się odzyskać numer,hym.....:O Miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Ja mam jeszcze gg ale mi miga to moze tez niedługo padnie? Ale wrazie co mam jeszcze tlena:Dprzezorny zawsze ubezpieczony;) Pozdrawiam i dalej do pracy acha-goldi🌻dostałam pozwolenie na wybrakowanie tego co przygotowałam do zniszczenia i dostałam też informacjeże w przyszlym tygodniu mam kontrolę:Pdzieki za pomoc,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×