Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emmi

małżeństwo i samotność cz.2

Polecane posty

ewanisia dziękuję 👄 Chciał iśc do woja, a teraz pewnie żałuje, bo jest bardzo ciężko. Narzeka, że ciągle jest głodny. Przerwy między posiłkami są za duże, jedzenie niesmaczne. Dobrze, że można go odwiedzać w niedzielę, więc go dokarmiamy co tydzień. Ciesze się, że jest niedaleko naszej miejscowości, bo ok. 60 km, więc nie ma problemu aby do niego pojechać. Miłego dnia wszystkim 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Dzien dobry 🌼 Iwe 👄 oj tak tu jest ten bol ..ale ja jestem za tym zeby mlodzi posmakowali wojska ..oczywiscie jesli chca .. to ich duzo uczy przedewszystkim systematycznosci i kultury osobistej ..na jedzenie to chyba wszyscy narzekaja ..chyba ze robia na kuchni ..ale dobrze przynajmniej ze mozecie go odwiedzac...mam mlodszego brata ale mignal sie od wojska ..odroczyli go ze wzgledu na dziecko ...tak wiec niebylam nigdy na zadnej przysiedze...juz niedlugo i bedzie po zawodach ..mimo wszystko Gratuluje i Pozdrawiam..wszystkiego dobrego dla syna 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wieje, okna pootwierane, to wywiało towarzystwo szanowne ;) No naprawdę dzisiaj rzadkość, zeby do wojska...ale ja tez uważam, ze facetowi wojsko jest potrzebne. IWE, mam znajomego kucharza w wojsku ;) U niego na kuchni nie narzekają ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć miłe towarzystwo:) czyżbyśmy sobie już radziły bez naszego topiku?.....:O U mnie różnie,sesję mam zaliczoną,czytam książki,chodzę na aerobik bo czas mam,rok szkolny u młodego się kończy:)no i wakacje,będzie luz... A MM tak sobie,teraz miewa dni gorsze...krzykliwe,ale co najlepsze,że ja się tym nie przejmuję:P Miłego dnia słonecznego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry ❤️ Takanowa 👄 bo juz lato ..to wszystkich powywiewalo chyba ..🌼 Agrypina 👄 switnie ze juz po ..i lato za pasem ..u mnie moje dziecko juz w piatek ma wakacje ..a drugie 10 lipca...🌼 Wszystkim Jarkom spoznione lecz szczere zyczenia imieninowe 🌼 Wszystkiego Najlepszego 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewanisia, spózniłam się kurcze na tę kawe.... :D Tak, pewnie lato wygoniło wszystkich z domów ;) Ja byłam dziś na pierwszym zebraniu w szkole - moja córka do pierwszej klasy się wybiera.Pewni nie zdążę się objrzeć, a juz te pierwszą klasę skończy ;) Miłego wieczorku życzę {kwiat]🌻🌻 Miły strasznie, jakiś dureń sąsiad pali chyba śmieci w piecu. Fuujjjjj,;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ Ja czekam na kawę:) i z chęcią się napiję:) MM krzykliwy,coś mu nie poszło:Oale ja mam to gdzieś,nie odzywam się:O Boli mnie głowa od wczoraj:O Miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️Dzien dobry !!!❤️ Kawe stewiam i ciacho z kremem brzoskwiniowym:D Dawno mnie nie bylo ,a to za wprawa klopotow w rodzinie,szwagrowi znudzila sie zona i trojka dzieci i sobie poszedl,od tak sobie z dnia na dzien,okazalo soe ze poszukal sobie panienke ,kiedy szwagierka byla w ciazy ,bo dowiedzial sie ze nie bedzie syna tylko kolejna corak:(Cuz takie zycie ,ale nie poddamy sie i nie mamy zamiaru ulatwiac mu zycia.Bardzo zalezy mu na szybkim rozwodzie hmm ,ale nie wie jeszcze ze go nie dostanie hihi..i sie zdziwi. Iwe👄 Takanowa👄 Ewanisia👄:D Agrypina🌼👄:D She👄🌼 Motylek4👄👄👄 Buber👄zajzyj do nas czasem,tak dawno Cie nie bylo:(👄 jako taka🌼 Teoryjka🌼 Cich,Ciepla,Beti,Goldi,Daysy🌼:D Bejbi🌼 Aga🌼 Milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, faceci to mają sposoby, żeby nam urozmaicić życie....Obraził się cholera, że syna mu zona nie dała. Mam kolegę, który ma czworo braci. Fajnie miała ich mama - sześciu facetów w domu i ona sama. Niestety, jej się też znudziło, znalazła sobie jakiegoś \"gacha\" Dobrze chociaż, że oni byli prawie dorośli... Pozdrawiam wszystkich gorąco, choć za oknem jesien.... 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam panie:D i stawiam termos kawy:D dzisiaj w pracy mamy niezla wyzerke,dostalismy certyfikat jakosci i szef stawia bufet i łakoscie:D Milego dzionka ,drogie panie:D 👄❤️👄 no jeszcze dla karzdej po 🌼:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dzisiaj ja stawiam kawę🖐️ Mało nas...wszystkie sobie radzą..... Za dwa dni zakończenie roku,wakacje się zaczynają.....no i urlopy.... jak wam się dziewczyny zapowiadają jakieś wyjazdy? Miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:D Dzieki Agrypinko za kawusie ,dzisiaj sie przyda ,bo strasznie boli mnie glowa:(Ja na wakacje wyjezdzam 3.07.prawie na coly miesiac:D huraaa...:D i mam nadzieje ze na tym niepoprzestaniemy:D Zycze milego dnia i WSZYSTKIM 🌼udanego urlopiku:D🌼:D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry ❤️ dawno mnie niebylo ale mysle caly czas o was ..jak zapewne wiecie mam malo czasu na wszystko ..dom,praca,sprzatanie,gotowanie i tak w kolko i dni szybko leca ...jak u was moje panie ..Pozdrawiam was milo i cieplutko i zycze milego dnia ... kawusia gotowa prosze sie czestowac ... dla wszystkich zaganianych jak ja posylam 👄 i po 🌼 ..dzis sliczny sloneczny dzien wiec biore sie za porzadki .do uslyszenia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! EWANISIU👄:D Dzieki za kawke spuznilam sie ,ale to przez adwokata szwagierki,oni jakos czasu nie licza i poslizgnol sie i kilka godzin-typowe dla nich ...ehhh a jak kasuja?!szkoda gadac.... życze milego wieczorku :A reszta pań pewnie zagoniona w pracy i domciu??? Powodzenia:Dpapa.❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Dzien dobry 🌼 Rzena 👄 to nic pewnie dzis zdazysz .jesli nie zastawiam kawke w termosie:D a z adwokatami tak to juz bywa ..oni sa bardzo zajeci ..zycze Powodzenia dla szwagierki..pewnie wszystko bedzie dobrze ...Pozdrawiam aha Rzena ..zycze Ci milego urlopu..🌼 a dla wszystkich posylam moc buziakow 👄 i 🌼 Takanowa 👄 Iwe 👄 Agrypina 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ och...jestem juz sie czestuje kawusia:D 👄Ewanisi👄-dziekuje i tobie rowniez:D 👄 dla reszty zespolu i100000🌼by starczylo dla kazdego:D Milego dnia ztcze:D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no no, ładnie się przerzedziło :D Nie mam nawet kiedy kompa włączyć, ale jestem z Wami caly czas :) Dużo zajęć nie tylko w domu, ale też \"wokół\" domu, tak to latem u mnie jest. Ja wyjeżdżam 1 lipca, na całe 5 dni. Mam nadzieję, że jakoś to przezyję ;), mój syniu ma dwa latka i nie wiem jak zareaguje na zmiane otoczenia. Życze wsyzstkim cudnych urlopów. Trzymajcie się kobietki 👄👄👄 CO NAS NIE ZABIJE TO NAS WZMOCNI!!! Oby to ZAWSZE była prawda.... To dla Ciebie kochana siostrzyczko 👄🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Witam wszystkich zapracowanych ❤️ oooo i lato i wszystkie mamy malo czasu hihii.. Takanowa 👄 widzisz ja tez mam teraz co robic kolo domu wszystko co posialam tzn; kwiatki teraz musze tego pilnowac..a robic jest co ..ah zachcialo mi sie zeby ladnie wygladalo to trzeba juz dokonczyc dzielo..a Tobie zycze milego spedzenia czasu wolnego..wypoczywaj i ciesz sie sloncem ..moze jakies fotki zrobisz? u mnie raczej sie niezapowiada na urlop ..chyba moj brat wpadnie do nas na dwa tygodnie..ale to to jeszce sie okaze ...🌼 Rzena 👄 widze ze do konca pochlonely Cie sprawy rodzinne ..dobra kobieta z Ciebie ..tylko uwazaj na siebie zebys sobie wrogow nienarobila ..wiesz jak to jest ..oni jeszce moga sie pogodzic...z calym szacunkiem dla Ciebie ..Pozdrawiam 🌼 wszystkim babeczkom i nie tylko posylam 👄 i po 🌼 milego dnia . 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chej dziewczyny👄 Masz racje🌼 EWANISIU🌼 czasem w taki sposob o tym mysle ,ze moge sie przejechac na tym pomaraniu,ale ostatnio sie jej pogorszyly stosunki zM i ma ochoto puscic w dziurawych skarpetach...powiedzial ze jak jej nie stsc na wakacje dla dziewczyn to on jedzie z...i moze je zabrac,w tedy sie wsciekla i obiecala ze tak go zalatwi ze na wikacje mu nie starczy😡 Musze im pomuc bo w sprawie prawnej jest zielona i kompletnie nie wiec gdzie i jak zalatwic. dzieki i pozdrawiam goraco👄❤️👄:D:D:D Poza tym bylam z MM nad morzem i zabralam starsze dziewczynki:D pozdrawiam i 👄 reszte skladu bez wyjatku👄:D:D 🌼Milego wieczorku👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bejbi1
Długo mnie nie było. Jak zwykle mnóstwo spraw na głowie i szukanie sposobu na ułożenie wszystkiego na nowo, a jest to bardzo trudne. Co prawda pojawiła się iskierka w tunelu, chęć naprawy i odbudowy wszystkiego lecz pojawił się inny problem, walka o władzę w małżeństwie.Nie wiem w dalszym ciągu czy nasze małżeństwo ma szansę, ale czas pokaże. Pozdrawiam WAS wszystkie gorąco, zawsze myślami wracam do słów wypowiedzianych przez niektóre z WAS. Dużo mi to pomogło w trudnych chwilach. Pa, pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! Dzisiaj tylko pomacham:D🖐️ Bejbi1-👄 Ciesze sie ze cos sie zaczyna dziac w Twoim zwiazku trzymam kciuki bys zaznala wszystkiego dobrego czego tylko pragniesz👄czasem wladza nie jest najwazniejsza tylko zrozumienie:D👄POWODZENIA:D Pozdrawiam nieobecnych i mocno👄:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ Wakacje...pewnie wasze dzieciaki już na wakacjach albo czekają na wyjazd:)mój na wyjeździe:)potem znowu go nie będzie cały miesiąc:)miło jest mieć taką możliwość:) Kiedy wy na urlop jedziecie? Iwe>>jak twój synuś w wojsku?? Miłego dnia:)coś się u nas chmurzy....:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny 🖐️ Mój synuś radzi sobie całkiem nieźle. Tydzień temu był w domu na przepustce, 13 czerwca miał przysięgę :)Powiedział, że ciężko jest ale każdy facet powinien to przezyć :) No i w związku z przysięgą syna nie mam teraz kasy na letnie wojaże. Mielismy wyjechać na kilka dni nad morze, ale za bardzo poszalałam w czerwcu. U nas jest taka tradycja, że po przysiędze zaprasza się wszystkich znajomych, którzy byli na przysiędze, na uroczysty obiad. W sumie uzbierało się ponad 20 osób... nie żałuję, bo taki dzień zdarza się raz w zyciu a na wakacje mogę pojechać w przyszłym roku :D Pozdrawiam wszystkich serdecznie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bejbi1
Witajcie! Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze. Rzena - dzięki za wsparcie, nigdy nie odczułam takiego poparcia w realu. Tutaj jest zupełnie inaczej, wszyscy są życzliwi, czuje się taką jedność.Miłe słowa płyną z głebi serca.Czasami bardzo to pomaga.Nie sądziłam, że te rozmowy tak wciągają, dodają wigoru do życia.Nie zawsze mam czas tu wchodzić, ale od kiedy znalazlam ten topik jestem myślami z Wami, w pracy zastanawiam się co tu się dzieje.Pozdrawiam wszystkich, udanych wakacji, nawet tych w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ bejbi 🌻 będzie dobrze :D:D:D mnie też pisanie na tym topiku bardzo pomogło :) Miłego dnia wszystkim👄 i po filiżance kawy (_)> bo bez tego dziś nie mogę funkcjonować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość INcoguto
Może miał tu ktoś podobnie. Jak wasze dziecki przeżyły rozwód rodziców ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ Mi ciężko powiedzieć jak dzieci przeżyły rozwód bo go nie miałam,wiem tylko,że moje dziecko przeżywa każdą naszą kłótnię zawsze prosi abyśmy się nie kłócili..... U mnie pochmurno,dzis chłodniej,nie ma upału.....MM na razie się spisuje:) Miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość INcoguto
Dowiedzialam sie ze mama zdradzila ojca za granica jak byla pracy , poznala tam kogos i chce do niego wracac. pod wplywem alkoholu powiedziala ze nic jej w Polsce nie trzyma, ze ma wszystko gdzies ojciec sie zalamal, sciagnal obraczke, plakal mi na ramieniu, potem prawie sie pobili, ja krzyczalam na mame ze to jej wina zeby wracala ze nie chcemy jej znac , ze nie chce byc taka jak ona.. zaczela plakac a ja razem z nia teraz zaluje tego strasznie co powiedzialam bylam pod wplywem emocji i tak czulam po prostu i dalej nie rozumiem jak mozna oszukwiac kogos tyle lat:( wiem ze w malzenstwie nie ukladalo im sie najlepiej z reszta mama przy klotni wykrzyczala tacie ze nie sypiaja ze soba od lat , ze juz dawno zyja obok siebie... ojciec plakal.. bedzie prawdopodobnie rozwód mowila ze sie uwolni od niego, ze ma dosc i w ogole załamka:( przeplakalam cala noc , mam jeszcze 3 mlodszego rodzenstwa kompletnie nie wiem jak to bedzie a przyszlam tu bo jestescie w jakis sposob dojrzalsze i wiecej przezylyscie moze cos mi podpowiecie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×