Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Przyjaźnie z wymarzonych kreseczek

Polecane posty

Gość gość
Ola zawsze mi wypadaly dosc dlugo je maluje w ciazy tez malowalam wlosy mam do polowy plecow i uwazam ze przy dziecku przybajmniej dla mnie lepiej miec dlugoe zawsze mozna zwiazac w kok. A jak ci dlugo schna jesyem fryZjerka proponuje je mocno wycieniowac i wystopniowac nie beda tak obciazone i lepiej beda sie ukladac asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ola
Asia, właśnie chce je obciąć ale tak, żeby jeszcze spiąć, kiedyś wycieniowałam mocno to miałam loki, same mi się krecily. A z drugiej strony to mi ich szkoda. Obetnę chyba za lopatki, kiedyś odrosną. A co do chrzcin to zawsze lepiej garnitur, ale dżinsy chyba też mogą być, aby ciemne, albo pasujące do marynarki, ogólnie zeby elegancko wyglądało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój mąż miał na chrzcinach czarne jeansy koszule i swetr bo to zima była. Chrzestny małej też miał ciemne jeansy a w garniturze nie był nikt. Justyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale mi ciężko mój mały wstał godzinę temu zjadł i nie myśli o spaniu woze go wózkiem a na 9do pracy zarazmeza będę budzić niech siedzi i tak śpi w dzień to wnocy niech pomoże Asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ola ja i fryzjera spędziłam prawie 3 godziny u czuje się o niebo lepiej :) pofarbowalam, podcielam, zrobiła mi pełna regenerację włosów, a farbowalam juz drugi raz w ciąży. Moja fryzjerka mówi, że nie można farbowac jak jest zawartość amoniaku, moja ma jakieś farby które go nie mają i są bardzo dobre. Mojej mamie wiecznie po farbowaniu garściami wyłazi włosy a od kiedy do niej chodzi to może kilka wypadnie albo na szczotce zostanie. Nie martwię się tymi przesadami a czuje się o wiele lepiej, bardziej zadbana. Dziewczyny mam pytanie macie jakiś sposób na spuchniete nogi? Czy mogę coś brać, pić jakieś zioła czy coś, ostatnio mam tak mocno spuchniete nogi i stopy, że kostek nie widać :( i ten straszny dyskomfort, nogi takie obrzmiale:( Sali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi lekarz mówił że jak spuchną mi nogi to mam zaraz do niego przyjść ale ja na szczęście nie miałam takich dolegliwości ale zawsze przy wizycie o to pytał a kiedy idziesz do lekarza ? Mi się wydaje ze ciaza to jakiś odległy temat a przecież niedawno jeszcze chodziłam z brzuchem. To wszystko tak szybko się zapomina. Justyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Justyna wizytę mam dopiero w sobotę :( nie zawsze mam spuchniete, nie wiem od czego to zależy bo wczoraj niby dużo w domu nie robiłam, a wyglądałam jak te logo michelina :( o 2 w nocy musiałam wymoczyc stopy w lodowatej wodzie bo bym nie usnęła :( Sali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak odpoczniesz to Ci przechodzi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taak ale nie do końca, w środku dalej czuje jak palą, jednak obrzęk maleje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na spuchniete nogi prZynajmniej mi pomagalo picie duzej ilosci wody nogi puchna bo maz duzo zatrzymanej wody w organizmie a woda ktora wypijasz ja wydala i mniej jest juz trzymaj nogi do gory jak najczesciej pomoze ja mialam straszne mrowienie nog i apac niw dalam rady jejku jal sie ciesze ze to juz za mna jest a dzisiaj pierwszy raz od dwoch miesiecy kapie sie w bardzo goracej wodzie juz sie niw bojw o szwy bo ich nie ma moze sa w srodku bo do pol rolu sie rozpuszczaja a teraz pelen relaks maz z malym siedzi bo dzisiaj nasz typek ma zly humor i chce spac i niw spi masakra jakas . Jutro jedzieny na badania watroby 3godz w jedna stronw ale masakra dobrze.ze dominik spi w auciw i jest spokoj . Asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie mam szanse.,ostatnie przytulanie 05.09 a 12.09 zrobilam bete wyszla negatywna. Według kalendarzyka dopiero 10 dni plodne ale ostatnio ciagle mi sie wszystko przesuwa. Mam taka nadzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ola
Gościu, cierpliwość! :) jak zajdziesz, to będziesz musiała jeszcze dluzej czekać na wszystko, jak ty wytrzymasz? ;) parę dni i się wyjaśni, zajmij na razie głowę innymi, przyjemnymi rzeczami. Dziewczyny jak tam u was? Sali jak sie czujesz? Który to już tydzień? Dziewczyny, jak odróżnić normalną wydzielinę, od infekcji? Przy infekcji tylko śmierdzi, jest grudkowata i jakiś inny kolor czy latwo pomylić z normalna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesc dziewczyny u mnie dziś była teściowa to zawsze są trudne wizyty ale ze względu na mała trzeba to jakos tolerować. Rozbawila mnie jedną rzeczą. Mamy nowe klucze do klatki a ona wchodzi i mi mówi że chciała sobie sama otworzyć a tu zmieniony klucz i mamy jej dorobić. Jeszcze czego hihi . Paskudna pogoda u nas nawet nie idzie wyjść bo ciągle pada. Szkoda mi małej bo tak biedna musi siedzieć cały dzień w domu. Sali jak tam nogi ? Ola jak Ty się czujesz ? Asia jak tam mały ? Justyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ola
Justyna, ja to się cieszę, że mam teściową 100 km stąd :D najbardziej mnie zawsze irytuje tymi komentarzami, że chuda jestem, mój mąż schudł (tak, pewnie dlatego że go glodze bo to male dziecko :) ). Ona jest szczupła, ale jej mąż, córka i młodszy syn maja nadwagę, teść ma już problemy z nadciśnieniem, a dalej pcha w nich tluste, niezdrowe żarcie. Mąż tez miał za dużo kg jak tam mieszkal. I ciągle te komentarze jak juz zjem :"jedz jeszcze bo taka chuda jesteś" a ja już nie mam sily nic wcisnąć po takim kalorycznym, niezdrowym żarciu i to że będę jeść dużo to przecież nie sprawi że będę grubsza tylko problemów z żołądkiem się nabawię. A teraz to już sobie wyobrażam co będzie.... Do niej nie dotrze to, że lepiej jeść mniej a zdrowo niż wpychać na sile byle co, aby jak najwięcej. Aż się boję świąt.... Ehhh no to się wygadalam :D a ja czuję się świetnie, wyleczyłam przeziębienie czosnkiem, tylko te zaparcia mnie męczą... Dzisiaj sie zalatwilam pierwszy raz od 4 dni... A pogoda beznadziejna, chociaż póki co nie pada. Siedzę sama w domu i nie wiem co ze sobą zrobić. Jeszcze nie mam tu żadnej koleżanki, wszystkie w innym mieście i pracują do popołudnia, to nawet nie ma za bardzo jak się spotkać. No i tak się dłuży strasznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dziewczyny u mnie nogi lepiej, jednak już wiem, że to od tego ze w weekend byli u nas goście i siedziałam przy stole chyba z 6 godzin, brak zmiany miejsca i dlatego puchna, bo jak chodzę i coś robię za dnia to jest dobrze. Mam już 35 tydzień, jej już tak blisko, jestem taka szczęśliwa :D Dzisiaj przyszły meble to pokoju malenstwa i mąż po pracy ma skręcać, jutro zaczynam prac i wszystko szykować, ciesze się bo poukładam wszystko po swojemu:D w sobotę mamy wizytę u lekarza tez nie mogę się doczekać, chociaż lekarz będzie mi pobierał różne wymazy i będzie badał, także będę skrępowana, nie lubię tego. Justyna u nas pochmurno strasznie ale nie pada, Ola jak się jeszcze leczyłas? Mnie zaczyna coś brać a nie chce być chora, szczególnie teraz. U Ciebie Ola który to już tydzień? Asia kiedy przyjeżdżacie do Polski ? Sali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ola
Sali, teraz 15 tydzień, od czwartku będzie 16, jeszcze mam tak daleko :/ Ja jadłam czosnek do kanapek, ale nie można podobno więcej niż 2,3 ząbki dziennie i oprócz tego piłam herbaty z cytryną i gorące mleko z miodem, chociaż poprawę zawsze po czosnku widziałam. W ogóle uwielbiam czosnek. No i leżałam i się wygrzewałam. Teraz widzę, że dużo osób jest chorych, mnie złapało na tym weselu chyba, potem mój mąż też zachorował i raz miał prawie 38 stopni. Jak byłam we wtorek na wizycie to spytałam lekarza co robić w razie choroby, a on, że dużo witaminy c, syropy dla dzieci można. A gorączkę zbijać jak jest powyżej 38, ale też lepiej do lekarza pojechać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ola szybko zleci, dopiero co mówiłaś ze okresu nie masz i pewnie Ci się coś przesunęło, a już 15 tydzien:) No ja na wieczór nogi do wrzątku i gorąca herbata z miodem i cytryna :) Sali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój mąż też był chory miał tak zwana grupę bostonska to jest taka wysypka na dloniach i stopach bardzo zaraźliwe ale na szczęście nas to nie dopadlo ja mialam tylko katar a mala w zasadzie nic. Byłam z mała na spacerze i wracaliśmy ok 19.00 a tu już normalnie ciemno było. Znowu się zaczną te długie ciemne wieczory. Justyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Justyna denerwuje mnie jego spanie nie chce mi spac dp 24 siedz z nim a on ujada pozniwj o 3wstanie jesc i znowu nie spi i tak od tygodnia nie wiem co mu wczesniej sie kladl o 19wstawal o 3jadl i spal dalej a teraz jest meka krayczy placze nie mam juz sil maz tez . Twoja mala kiedy przestala sie budzic w nocy wiesz moze?czy nadal aie budzi? I te odbijanie to koszmar bo zasnie przy butli a póŹniej wstaje bo odbijanie i tak nie odbije mu sie tylko jest placz . Sali ola pozniej poczytam co pisalyscie narazie padam na pysk przepraszam :-( asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sali 1paŹdziernika przylatujemy wiec kolo 1wnocy 2 pazdziernika bede w bialymstoku i zostajemy az do 15 ale sie ciesze tyle nianiek bedIe na tego potwora małego co on z nami ostanio robi to koszmar ! Wczoraj usnal i naszla nas z mezem ochota ale zanim do cZegoś doszlo to on wstal i do 24siedziałam z nim az sama zasnelam maz tez czekal az usniw ale nic tego narzekam teraz ale ciesze sie ze jest i go kocham wsZystko inne idzie w bok i nie stety przez to sie oddalamy troche z mezem . Ola ja zawsze mialam zaparcia wczoraj sie najadlam ostrej pizzy z chili i jelepano a dzisiaj po 2tyg sie zalatwilam ale i to jak zaluje w takich momentach ze jadlam ta pizze hehe ale ulga jest w ciąży te mialam zaparcia najgorzej bylo po porodzie bo przez 2tyg albo 3 czulam jakby mi szwy sie rozchodzily a do tego wtedy akurat codziennie mi sie chcialo jak na Złość z placzem szlam do toalety :-( asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ola
Asia, to niedługo trochę odsapniesz. Wiecie co, jak bralam ślub rok temu to paznokcie robila mi znajoma, która była akurat po poronieniu. Ja dopiero teraz się dowiedziałam, że pare dni temu urodziła. Dopiero po porodzie zaczęła wstawiac zdjęcia, swojego dziecka i wczesniej brzucha. Nikt praktycznie nie wiedział. Pewnie się bała i nie chciała się chwalić, zeby nie zapeszac. Mam to samo. Z chęcią bym calemu światu powiedziała o swojej ciąży, ale się boję. Zazdroszczę które ciesza się ciąża od samego początku, ja też za pierwszym razem się cieszylam. A teraz wiedza tylko niektórzy, chociaż ostatnio się dowiedzialam, ze tesciowa wygadala calej dalszej rodzinie. Wiem, że trzeba się cieszyc, chwalić, ale ja już teraz nie umiem. Chociaż sama w duchu już zaczynam się cieszyc, ale nie chce wszystkim rozpowiadac, nie każdy dobrze zyczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Asiu z moja mała też był i jest wieczny cyrk, każde ubieranie wyjście to męka jej nawet body nie można przebrać bo wrzeszczy. Przed kąpielą wrzask po kąpieli to samo , śpiąca ryczy wyspana też ryczy. Jedynie to noce w miarę ptzesypiala. Przez pierwszy miesiąc chodziła spać ok 20 i spała tak mniej więcej do 5.00 oczywiście budziła się na picie bo piła jeszcze dwa razy. Od pierwszego do trzeciego miesiąca nagle zaczęła chodzić spać ok 23.00 a ja przez cały czas nosiłam ja na rękach i piła jeszcze dwa razy. Od czwartego miesiąca znowu przestawila się na spanie o 20.00 i piła już tylko o 23.00 a potem o 7.00 rano. Teraz ma 7 miesięcy i też zasypia ok 20 ale jej ostatnie picie to przed spaniem i potem dopiero o 7.00. Nie martw sie ja też myślałam że to nigdy się nie skończy a wszystko jakoś się poukladalo. Teraz czasem w nocy sie przebudzi ale spi dale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Justynamasakra jakas a teraz marudzi ze spac chce.mimo ze dwie godziny temu wstal trzymam go na sile jeszcze godzinw aby go wykapac i zeby poszedl spac ale jest to ciezkoe i nic nie pasuje mam nadzieje ze dzisiejszej nocy bwdzie spal. A ty odbijasz swoja mala? W nocy? Ja zastanawiam sie czy nie zrezygnowac z tego skoro spi znami i moE spac na boku. Ola sali jak sie cZujecie asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy beta 10 dni po stosunku będzie już w miarę wiarygodna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Asia ja czuję się dobrze, dzisiaj juz ogarniałam wszystko w pokoju u naszej gwiazdki , zrobiłam pierwsze pranie, jutro jadę na zakupy. Jeszcze musze kupić sobie parę rzeczy do szpitala. Będę miała cc także musze się zaopatrzyć w jakieś wielkie galoty hahaha :). Dokupić parę podkladow i chce kupić do małej do pokoju takie kosze na różne rzeczy bo nie lubię jak się wszystko wala. Nie mogę doczekać się soboty bo mamy wizytę i tak sobie myślę Asiu ze może udałoby się nam poznać osobiście jak zajade do Białegostoku :) Sali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie sali kontakt mamy ;-) ja jak znajde czas to jestem do dyspozycji ;-) bi chrzest chcemy na wakacje do mikolajek jechac to so dZiadków i jak czas pozwoli to pewnie na kiedy masz termin cc asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyczytałam że dziecko jak pije w nocy to połyka mało powietrza i nie trzeba trzymać do odbijania. Ja robiłam zawsze tak, że nosiłam ją 10 minut jak się jej odbiło to dobrze a jak nie to też nie robiłam z tego tragedii powiem ci że nigdy ani nie bolał ją brzuch ani nic jej nie było. Teraz wieczorem daję jej mleko w łóżeczku i w ogóle sie jej nie odbija. Asiu ja starałam się aby mała spała najdłużej do 17.30 potem miała okres czuwania i o 19.30 zawsze od początku ją kąpię potem mleko no i do łóżeczka. Sali po co Ci te podkłady ? ja dostałam wszystko w szpitalu podpaski, podkłady i wszystko co trzeba było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Asia jeszcze nie wiem na kiedy mamy cc, może w sobotę lekarz jakoś nas juz poinformuje w którym tygodniu będzie robił. Dam znać jak coś z pewnością :). Justyna chce kupić ale nie dużo bo potem nie będzie jak i kiedy kupić, mieszamy poza miastem a mąż za bardzo ogarnięty w tych sprawach nie jest:) podpaski musze kupić i wkładki bo noc nie mam do domu potem:) Sali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Asia jeszcze nie wiem na kiedy mamy cc, może w sobotę lekarz jakoś nas juz poinformuje w którym tygodniu będzie robił. Dam znać jak coś z pewnością :). Justyna chce kupić ale nie dużo bo potem nie będzie jak i kiedy kupić, mieszamy poza miastem a mąż za bardzo ogarnięty w tych sprawach nie jest:) podpaski musze kupić i wkładki bo noc nie mam do domu potem:) Sali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ola
Ja jak byłam na zabiegu to też dostałam po nim wkład, tylko jeden, potem musiałam miec swoje, mialam zwykłe podpaski, na szczęście mocno nie krwawilam. A dziewczyna która miala skurcze i tam trafiła bo myślała ze rodzi miała swoje wkłady. Myślę, że w większości tak jest, ze trzeba miec swoje chociaż może zależy od szpitala, może dużo nie dają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×