Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego faceci kochają duże pupy?

Polecane posty

Gość gość
gość dziś - Mówi się trudno. ;)gość dziś - To już twoja sprawa w co wierzysz nie moja. ;)gość dziś - Good joke. ;)gość dziś - Dziwisz się? ;) Cały dzień na mnie najeżdżają i po czasie ma się już tego dość. ;PUciekam na siłownie i tam się wyładuję z niepozytywnej energii. ;PA reszta może płakać dalej jak chce. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hizol ja mysle ze to ta dupiata z poznania cie troluje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, on by Ci nie p**********il ;) to Ty jemu p**********ilas ;) i to zdrowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie bez powodu kafeteria nazywana jest szpitalem psychiatrycznym:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwię się :D Przegięcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogłeś odpuścić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hisol św. przemysław przy tobie to normalny gość :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahaha szpital haha To chyba nie szpital bo tam sie leczy ;) Tutaj to jest stan przedszpitalny czyli rozpierducha maksa . A ja to kocham ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:51 nie ma czegoś takiego jak prowokowanie do bicia:D Normalny facet odpuści, a ty jak chcesz lataj za nim i uważaj, żeby nie przesolić zupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:30 Tu jest oddział zamknięty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt tu za nim nie lata , ja tylko chce napisac ze przegielas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hisiol to chyba jakiś znajomy pavla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet jeśli bym przegięła to nie powinien tak reagować ;) Ja go nie wyzywałam, a on dostał szału po wstawieniu swojego zdjęcia. Napisałam, że nie jest w moim typie i zaczęła się gówno-burza. To narcyz, który myśli, że powali wszystkich urodą. Sorry, ale mój facet wygląda lepiej i nie będę słodzić jakiemuś facecikowi z babskiego forum. Nie lubię pozorantów. Wczoraj ze swoją dziunią też wszystkich wkurwili. Jeśli lubisz facetów, którzy chętnie startują z łapkami do kobiet to twoja sprawa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwię się, że nie widzisz jego obłudy. Wczoraj słodził tej lasce z Poznania, a dziś nabijał się z jej szerokiej dupy;) Myślisz, że tak zachowuje się facet, który jest ok? Jest milutki, ale niewiele trzeba, żeby pokazał swoje prawdziwe oblicze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak sobie wszedłem na internet zobaczyć co tu się wyprawia. ;)Gdyby nie internet w telefonie to bym się nie miał jak bronić przed waszymi oszczerstwami. ;)gość dziś - Możesz ich słuchać jak chcesz. W większości to co opowiadają to kłamstwa a to już sam Bóg ich za to pokaże.gość dziś - Przemysław to mi może buty czyścić jak mu pozwolę.gość dziś - Nie znam. ;)gość dziś - Kłam dalej. ;) Ty nie masz faceta bo nikt by nie chciał takiej kłamliwej i jadowitej suki jak ty. ;)gość dziś - Nikomu nie słodziłem zazdrośnice. ;) To była zwykła rozmowa.Wracam do swoich zajęć. Pa pa kłamcy ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko można wywnioskować z odpowiedzi moich i gości;) Widzę, że dalej cię nosi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zazdrośnice :D Tak hisol bo wszystkie tu na ciebie lecą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Siostro Basen psychotropy nie działają. Proszę wezwać ordynatora:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tutaj ordynator nawet nie pomoze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tutaj to nawet najlepsza klinika psychiatryczna bylaby bezradna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pozniej wam koledzy z psychiatryka napisze dlaczego nasmiewal sie z granicy francuskiej . To moja działka ;) teraz ona mści sie na nim bo rzeczywiscie wczoraj byl mily ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:33 ok;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość droserarouge
Hisol: Po co tutaj siedzisz i im odpisujesz? Nie widzisz że tworzysz w ten sposób tym samotnym i zazdrosnym osobom zajęcie? Oni całe życie niczego nie osiągnęli ani nawet nie maja przyjaciół z którymi mogli by wyjść popołudniu na kawę tylko siedzą na tej Kafeterii i nawet dzieci z gimnazjum się z nich śmieją :P Jak chcesz ze mną pisać to na gadu albo na skype, nie wiem, poprzez pocztę, tutaj siedzą takie osoby z których ja się zawsze z koleżankami śmieję i jak są jakieś domówki to zakładamy fake konta tylko po to by prowokowac te wszystkie grażyny ze wsi która nawet po 40-stu latach nie osiągną tyle co niektórzy osiągnęli w wieku 10 lat :) A obce kraje to chyba tylko w tv widzieli i z gazetach znają obce kultury :) I na prawdę myślą że brzmi to poważnie i że nie robią z siebie pokrak na srodku internetu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coraz gorsze przypadki tu trafiają ;) Myślałam, że św. przemysława nic nie przebije, a że hisol to zrobi to już w ogóle. Ale neptyk też wydawał się normalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość droserarouge
A panie którym przeszkadza to że jestem interesująca i gdziekolwiek się nie pojawię zawsze spotkam jakiegoś uprzejmego pana - Ciekawe jakbyście zareagowały gdybyście wiedziały ilu dziennie się o mnie mężczyzn ubiega i ilu nastu pisze do mnie dziennie komplementując mnie nazywając księżniczką <3 Kojarzycie mi się trochę z tymi kultowymi babciami w chustach mieszkającymi na wsi, które komentują każdą osobę, przechodzącą o bok nich i mającą ciekawsze życie. Gdybyście były choć trochę bystre to ogarnęły byście że to tylko internet i wystarczy odłączyć kabel i już po kłopocie, prawdziwa rzeczywistość zaczyna się poza nim, a prosto w twarz to byście mi nic nie powiedziały tylko się zawstydziły i uciekły :) kozak w necie, p***a i nieudacznik w świecie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość droserarouge
Hisol jest normalny i pewnie sto razy więcej wart niż pani ;) Przynajmniej ma życie poza tym żałosnym forum ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O Kali-baba wrócić. Nie utopieć palec i cała reszty w galarety kolezanka? Myslec ze ty nie zyc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość droserarouge
20: 48 - pokaż mi się w realnym świecie i powiedz mi to prosto w twarz :) Tyle w temacie :P :P :P A internet i tak ci całkowicie anonimowości nie załatwi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×