Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Poznałam wspaniałego mężczyznę... i tu zaczynają się schody

Polecane posty

Gość gość
To ja autorka. Pierwszy raz korzystam z tego forum i nie spodziewałam się takiej niemiłej reakcji.... jestem w szoku. Czy da się jakoś zlikwidowac ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co prawda Ja jestem katoliczką, ale też myśle że seks jest zadedykowany tylko dla małżeństw. Olej komenty że musi coś mieć z potencją. Wiele ludzi zyje według własnych zasad i nikt nie ma prawa tego oceniac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
musisz byc strasznie zdesperowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeczytałem cały temat. dziś Widac nie masz pojecia o mech. dob. nat.. I co sranie też załatwiasz naturalnie? Pod siebie, bo Ci się chce czy idziesz do kibla? Człowiek XXI potrafi panować nad popędami. Widze że więkoszość kobiet jest spaczonych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Pozatym 2 doroslych ludzi potrafi doskonalic seks poprzez komunikacje. Jesteś po prostu podla dla autorki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie cieszą takie postawy i coraz wiecej młodych ludzi tak podchodzi do życia , nie czarujmy sie małolaty sypia sie na potęgę byle jak byle z kim i co jak dorosną mówią że to pomyłki no wybaczcie tacy ludzie są spaczeni już na całe życie to nie ma nic współnego z religią ale z zasadami wyniesionymi z domu ,dobrego wychowania czy wielkiego szacunku do siebie i osoby przyszłej partnerki-ra oby tylko trafiły na sobie podobnych a nie zostali wykorzystani przez współczesną wyzwoloną patologie , autorko zostaw go w spokoju uszanuj jego wybory tak jak on zachwał sie ok tak i ty zrozum jego on ma coś co dla niego ma ogromną wartość i szuka tej samej wartości , wygląd, czy inne zewnetrze strony ludzi są dla niego bez wartości & Dokładnie, Niech patologia wiaze sie z patologią. Cieszy mnie ze jest ktoś kto tak mysli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja autorka. Nie chodzi mi o to one sobie coś mówią. Niech mówią, najlepiej publicznie prosto w twarz a takie cwane w necie. Jesli chcesz mieć seks z 40000 facetów -świetnie Jeśli chcesz mieć seks z partnerem do konca zycia śweitnie Jeśli nie chcesz mieć wogole seksu świetnie. Wiesz co nie jest świetne? Jak atakujesz i obrażasz kogoś za własną drogę życie. Smutno mi to czytać i szczerze przykro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Współczuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poznałam wspaniałego mężczyznę... i tu zaczynają się schody x Bo na niego nie zasłużyłam i nie mam temu wspaniałemu mężczyźnie nic do zaoferowania. Nie mam nic, czego bym już nie dawała innym. To zapomniałaś dopisać. Za wysokie progi dla Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja generalnie mam zla opinie o Polkach i ten temat potwierdza moje zdanie. Kurd**el? Jak mozna tak kogo kolwiek nazwać. Światowa opinia o polkach to prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cóż ja generalnie mam inne zdanie co do seksu. Ale każdy ma prawo robić jak chce. Też nie lubie polek tu pokazuja swe prawdziwe oblicze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli zauroczył by się w tobie bez pamięci tak jak ty w nim...to już by dawno zainicjował kolejne spotkanie z tobą,pomimo swoich poglądów -poszedł by na ustępstwa.Jesteś tylko człowiekiem i popełniasz błędy,a on uważa się za kogoś lepszego -czystego -bez wad...miałabyś z nim ciężko na dalszą metę..już z takimi "facetami" miałam do czynienia :) takie ideologie są niby wartościowe i imponują kobietą.Ale jak masz klasę i chcesz jeszcze go kiedyś zobaczyć-to nie lataj za nim! To on ma poczuć że czegoś mu brakuje,a ty spraw aby tak się poczuł..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oto polska patologia, degeneracja atakuje kogoś kto jest wzorem do nasladowania! Ludzie!!! To jest właśnie prawidłowy sposób postępowania!!!! Podziwiam tego cżłowieka!!! W tym pop....lonym świecie wszystko jest możliwe i widze jak WY zwyrodnialcy atakujecie kogoś za to że jest INNY i LEPSZY od was. Wstyd!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzisz bo ludzie się po))ło totalnie w głowach. One myślą że będą się puszczać na lewo i prawo a potem ktoś je weźnie błąd!!! Dobrze Ci zrobił!!! Popieram taką postawe, sama nie jestem latawicą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te chłopak to jakiś błazen, a autorka ma problem z własną seksualnością. I dała się temu błaznowi zmanipulować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D Przeciez powiedzial Ci czego szuka, nie rozumie krytyki. Ma on prawo żadać dziewicy jesli jest prawiczkiem. Przecież każdy ma jakie wymagania, preferncje oczekiwania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem w szoku żę potepiacie tego mezczyzne zamiast go podziwać. To wy macie problem moi drodzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko ja jestem dziewica mam 27 lat i tez mialam wiele okazji seksu ale jest to sprzeczne z moimi wartosciami i wychodwaniem. Daj mi do niego namiar chetnie poznam mezczyzne ktory mysli tak jak ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha biuro matrymonialne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za co go podziwiać? Że ma problemy z własną seksualnością? To jakiś pedałek jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za to ze czeka na odpowiednia kobiete i se kontroluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do autorki. Nie obwiniaj siebie za to, że nie jesteś już dziewicą. To, że kogoś miałaś nie znaczy, że jesteś puszczalska. Jeżeli dla tego obecnego wyznacznikiem udanego związku jest zachowane dziewictwo to mógł powiedzieć Ci o tym już na pierwszym spotkaniu, a nie pozwalać Ci na zauroczenie się nim a nawet zakochanie. Po co chciał się z Tobą spotykać, wiedzieć jakie masz marzenia, plany czy poglądy skoro to wszystko było nieważne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:O czasem przegladam to forum. To toksyczne miejsce, tu nikt Ci nie pomoze autorko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko, nikt Cię tu nie atakuje, wręcz przeciwnie - wszyscy Ci próbują pomóc i uświadomić, że nie jesteś złą osobą i nie powinnaś się o nic obwiniać. po prostu nie spełniasz podstawowego wymogu tego wspaniałego człowieka, dlaczego więc się upierasz? przetrwał ciężki trening w Chinach więc niby jak ma się ugiąć i nagiąć swoje zasady z Twojego powodu? skoro sama go tu bronisz i twierdzisz, że ma prawo mieć swoje przekonania, to dlaczego sama próbujesz je na siłę zmienić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poza tym bardzo niemile odpisujesz, widocznie spodziewałaś się głaskania po główce i zachęt, abyś się nie poddawała, bo on jeszcze zmieni zdanie. otóż nie, on zdania nie zmieni. widocznie rzeczywiście nie jesteś tą osobą, której szuka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
D-E-S-P-E-R-A-T-K-A on dziewicy nigdy nie znajdzie _moze w Chinach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co ma jej serce podpowiadać, jak natrafiła na jakiegoś czuba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja autorka, Jesli ktoś z modernatorów przegląda ten temat proszę go usunąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
boli Cie prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×