Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bruno Shatyn

Kaczka na taczkę.. archiwum 35

Polecane posty

ps. generalnie im ktoś więcej nawija o gejach czy mośkach, zwiększa się prawdopodobieństwo że jego obsesja ma głębokie podłoże psychologiczne. I tak.. baran to mosiek który plując na Wałęsę udowadnia tezę że niektóre mośki chcą nas sponiewierać moralnie czując wyższość nad nami :-P, a inny zakochany w Tobie shatyn od lat, bramowy gej wawcia to pedziu w masce homo wulgarnego chama. ps. 2 Otulona ma rację że TK nie jest od orzekania czy coś zaszkodzi budżetowi Państwa czy nie. Oni powinni badać tylko stan prawny danej sprawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehehe dobre dobre
to podobnie jak Shatyn nawija do myra,lub otuliny o alkoholu,pies ogrodnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamiast udawać jakiegoś przyglupiego psychologa sprawdź w google , kim był autentyczny IO Bruno Shatyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem kim był od dawna. To że ktoś uzywa takiego nicka nie oznacza iż sam jest Żydem. Przygłupie nie potrafiący zrozumieć że ktoś coś napisał z przymrużeniem oka :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Shaman jest moskiem ,a ty widocznie także masz obciety napletek, skoro opluwasz wściekłą pianą monitor i doskonale wiesz kim jest Bruno Sh....(mało kto zna tę postać). Niejaki Szurmiej dyr. teatru żydowskiego twierdził w TV że 4 mln Polaków należy do Światowej Federacji Żydów co może jest nieco przesadzone , ale jednak możliwe . np.moja córka jest....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaz musztardowy
otulona_snem wczoraj >> Może w domu jest inny ? Ale nie ważne... Upierdliwość... natrętność... od 2006 roku się znacie i nienawidzicie mniej więcej od tego samego czasu. Ileż trzeba mieć w sobie zajadłości by tyle lat włazić na topy tego faceta i wciąż pisac jak bardzo jest poy******y :classic_cool: Czy kolejne 10 lat przed wami wspólnie tu na forum cię nie przeraża ? Pisanie do niego musi tobie i reszcie waszego tria w czymś pomagać, zaspokajać jakieś wasze potrzeby bo inaczej dawno byście tego poyeeeba ( jak wy sądzicie ) olali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do Matki Teresy to zdaje się że Hitchens , pewien znany dziennikarz i pisarz zdaje się... z Wlk. Brytanii ( lewak jakby go nazwano w barankowej Bolonii ) , ateista, miał o niej niezbyt pochlebną opinię i jeżeli jego argumenty były prawdziwe to dla mnie jej postać ze świętą niewiele miała wspólnego. Tak w ogóle... jakim prawem jeden człowiek innego obwołuje świętym. Skąd ma takie prawo. Bałwochwalstwo to jedna z kluczowych cech katolików. >> „Uważam, że to piękne, kiedy biedni akceptują swój los, doświadczając męki Chrystusa. Myślę, że cierpienie biednych ludzi bardzo pomaga światu”. >> Ciekawe że tego typu wypowiedzi nie są z powodu politycznej poprawności uznawane za bełkot osoby nie zrównoważonej psychicznie. >> 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arecki 446
ja pierdolę. Wszyscy jesteście popierdoleni. Kiedyś zaglądałem tu częściej, ale jak widzę że autor oszołom zostaje dalej oszołomem ( i wcale tu autora niemam zamiaru obrażać tylko poprostu stwierdzam fakty ), to reszta gadaczy z nim staje się takimi samymi oszołomami. I też poprostu stwierdzam fakty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Arecki Shatyn wg Ciebie jest oszołomem bo: (i tu wstaw parę argumentów z odwołaniem sie do jego postów)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arecki 446
Arecki Shatyn wg Ciebie jest oszołomem bo: (i tu wstaw parę argumentów z odwołaniem sie do jego postów) xxxxxxx widać leniwy jesteś. Polecam poczytanie wszystkich tematów shatyna. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Arecki Spytałem o Twoją ocenę Shatyna a raczej o jej uzasadnienie. To Ty nazwałeś go "oszołom" a nie ja dlatego pytam Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"w moich postach tez staram sie pisac ironicznie" :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Starasz się też pisać mądrze, merytorycznie i z polotem :D:D:D:D Dowcipna zwolenniczka Kowalskiego sie znalazla:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arecki 446
Arecki Spytałem o Twoją ocenę Shatyna a raczej o jej uzasadnienie. To Ty nazwałeś go "oszołom" a nie ja dlatego pytam Ciebie. xxxxx i to jest moje zdanie na temat nie tylko autora. Ty sobie poczytaj tematy i określ swoje zdani.e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Arecki Wiem że to Twoje zdanie i ja mam swoje. Ale na razie pytam o uzasadnienie Twojego zdania i Shatynie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Arecki Tym bardziej że twierdzisz jakobyś opierał sie na faktach. A więc po prostu podaj te fakty i je uzasadnij. Proste jak drut dla człowieka myślacego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _iftar_
generalnie im ktoś więcej nawija o gejach czy mośkach, zwiększa się prawdopodobieństwo że jego obsesja ma głębokie podłoże psychologiczn X Damian jest wymyslem shatyna. Cała nawijka o pedalach też. Podtrzymasz w związku z tym swój wniosek???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widac obeznana jestes:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaz musztardowy
goowno mnie to obchodzi :classic_cool: że tak zacytuję klasyka po raz kolejny, a co do fałszywych przyjaciół jak widać jest ich w bród także w necie :-P Nie jest tak że " to tylko internet".. owszem dystans jest potrzebny ale jak ktoś np. poniewiera Wałęsę ... to to nie jest tylko internet a publiczna platforma do wyrażania opinii i niestety czasem też ubliżania innym, a to kim jestem JA..każdy inteligentny dawno się połapał. Mam wiele imion :classic_cool: każde znacie. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Damian jest wymyslem shatyna. Cała nawijka o pedalach też. Podtrzymasz w związku z tym swój wniosek??? x x :D Damianek moim wymysłem? No co ty....:D Nawijak o pedałach to sprawa wawciula. Wiem, wiem, że nie za bardzo kojarzysz ale może postaram się ci to uświadomic. Pamiętasz pewnie teksty wawci pt. "ssij", "obciągnij mi" itp, itd. A jak jeden facet drugiemu to proponuje to kim może być ów facet? Zajaśniało? Już wiesz skąd się to wzięło? Brawo ty !!! :D:D Posądzanie wszystkich (no prawie), że sa "pedałami" to też wawciul. On "myśli", że to dla innych obraza. To tak jak powiedzieć o kimś "ty Żydzie"... Dla wawciula a raczej w jego górnej wypustce ciała zwanej u innych głową , tkwi przekonanie, że to jedna z powazniejszych "obraz". Ale wiem, że ty o tym nie wiesz... A więc... Daruj sobie...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_iftar_ dziś Obrzydliwe teksty dotyczące rodziców poszczególnych userow też. Shatyn nawet o moich zaczył mimo iż ja nigdy takiego tematu nie poruszałam. x x Moje teksty i czyiś tam rodzicach padały TYLKO i WYŁĄCZNIE jako odpowiedź na czepianie się moich. TYLKO i WYŁĄCZNIE..... Do twoje główki nie trafia to, że powiedzenie o kimś "skoorrrwwwwysyn" to obrażanie jego matki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shatyn przylazil na każdy założony przez nas temat. Tak na marginesie. x x Tak na marginesie to nie jest prawdą. Kłamiesz po prostu. O większości, zdecydowanej większości "waszych" tematów nawet nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja prtdl Iftar jesteś beznadziejna. Co za język..rozumiem że postanowiłaś równać do poziomu pomarańczowego syfu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Arecki Wiem że to Twoje zdanie i ja mam swoje. Ale na razie pytam o uzasadnienie Twojego zdania i Shatynie. Zgłoś x gość dziś Arecki Tym bardziej że twierdzisz jakobyś opierał sie na faktach. A więc po prostu podaj te fakty i je uzasadnij. Proste jak drut dla człowieka myślacego. x x I "arecki" uciekł z podkulonym ogonem. Rozmowa z nim nie ma większego sensu bo on jest "pusty w środku". Tzn jeśli spytac go tak jak "gość' to zrobił, okazuje się, że nie istnieje w realu to o czym "arecki" prawił z taką swoboda. Istnieje to tylko w jego górnej wypustce ciała zwanej u innych głową i tylko tam. Nie ma z tzw realem nic wspólnego. To jego zmyślenia, omamy, fantazje itp, itd... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
„Uważam, że to piękne, kiedy biedni akceptują swój los, doświadczając męki Chrystusa. Myślę, że cierpienie biednych ludzi bardzo pomaga światu”. >> Ciekawe że tego typu wypowiedzi nie są z powodu politycznej poprawności uznawane za bełkot osoby nie zrównoważonej psychicznie. x x Tez mnie to dziwi bo uczynienie tej osoby 'święta" jest ośmieszaniem kk i jego idei. Ale cóż. To w końcu tradycja uznawania za świetych osób chorych psychicznie i gledzących od rzeczy....:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gaz musztardowy dziś ps. generalnie im ktoś więcej nawija o gejach czy mośkach, zwiększa się prawdopodobieństwo że jego obsesja ma głębokie podłoże psychologiczne. x x Dokładnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ps. 2 Otulona ma rację że TK nie jest od orzekania czy coś zaszkodzi budżetowi Państwa czy nie. Oni powinni badać tylko stan prawny danej sprawy x x I własnie TK tak działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_iftar_ dziś Nigdy się twojej matki bi czepiałam. Ty mojej i owszem W 90 % jesteś punktem zapalnym wszystkich tutejszych sporów. x x No tak. I cóż powiedziec na takie dictum? Może matki personalnie nie ale rodziców już tak. I nie chce mi się szukac twoich postów... Sama wiesz, że one istnieją a więc... Daruj sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z dziennika kagiebisty. Jak zginął bohater, który ocalił tysiące Żydów? x Całość: http://tnij.org/c4pu85s x x A to warto, żebyście sobie poczytali. Bo jak znam życie, większość z was nawet o tym Człowieku nie słyszała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I na "dobranoc"... x "Bartłomiej Misiewicz, szef gabinetu ministra i rzecznik prasowy MON, został członkiem rady nadzorczej Polskiej Grupy Zbrojeniowej. Nie przeszkodziło to, że nie ukończył kursu dla członków rad nadzorczych - podaje "Rzeczpospolita"." x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×