Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bruno Shatyn

Kaczka na taczkę.. archiwum 35

Polecane posty

gość dziś prezydent w 2015 jeszcze nie miał dokładnych danych dotyczących ilości ludzi , którzy skorzystają z tej ustawy x x Czyzbyś to ty była panem niestety prezydentem, że takie rzeczy wiesz? A może po prostu uważasz, że pan prezydent to matołek nie biorący pod uwagę jednej z podstawowych rzeczy>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz te dane są i można już realnie je ocenić , że to nie będzie 10mld rocznie , jak straszą mośki i postkomuna , pragnące aby szary Polak zapie**alał do śmierci na ich wysokie emerytury x x Jak mozesz się w ten sposób wypowiadać o panu niestety prezydencie oraz o pisie?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o koszty reformy, to wbrew temu ,co zarzucali nam nasi oponenci, nie są one aż tak wysokie jak to wielokrotnie było podnoszone w przestrzeni publicznej. W pierwszych latach obowiązywania nowego wieku emerytalnego – na poziomie 60 lat dla kobiet i 65 lat dla mężczyzn – to koszt około 4-5 mld zł. W kolejnych latach ten koszt będzie wzrastał – powiedział rzecznik rządu. x x I rzecznik rządu też uważa, że pan niestety prezydent to oponent rządu? No no...:D Ale. On mówi o 4-5 a potem o wzroście... To gdzie te twoje 3 miliardy ofiaro losu? :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a tak poza - na pewno należy obniżyć ten wiek ludziom , którzy się rzeczywiscie ciężko napracowali i nie powinni sponsorować swoimi podatkami takich różnych nierobów - dziadów całymi dniami judzących na cafele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz wybacz... Musze zająć się praca, żeby z moich podatków i składek opłacać takich "antymośkowych" rencistów i bezrobotnych. A więc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś a tak poza - na pewno należy obniżyć ten wiek ludziom , którzy się rzeczywiscie ciężko napracowali i nie powinni sponsorować swoimi podatkami takich różnych nierobów - dziadów całymi dniami judzących na cafele x x Dokładnie. Własnie o tym powyżej napisałem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a za tę 'ofarę losu ' dostałbyś po modeczce czyli bardzo ładnie i sprawnie obiłbym ci tę pejsatą facjatę, gdybyś był akurat w mojej najbliższej okolicy :) oczywiście dostałbyś jeszcze gratisdość głębokiego szpica w swoje d**ele :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nastepny bohatier przez net buhahahaha:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i poszedł wreszcie dzielny fotograf do pracy cyknąć parę fotek albo wyciszyć jakiś dzwon kościelny za pomocą donosu :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Minister edukacji Annę Zalewska urzekło to, że "o bardzo trudnych rzeczach można mówić wprost i zwyczajnie". - Coś co miało być na początku tylko dokumentem, jest również fabułą - dodała. x - Dzięki filmowi katastrofa smoleńska stała się tematem społecznym. Metamorfoza dziennikarki była szczególnie ważnym elementem – na postaci Niny pokazano, jak tamto wydarzenie zmieniło nawet tych, którzy uczestniczyli w manipulacjach - powiedziała. x Jej zdaniem to film, który powinni zobaczyć polscy uczniowie. - Bardzo często słyszę pytania, czy o katastrofie smoleńskiej powinno się mówić na lekcjach historii. To wszystko się wydarzyło, w związku z czym trzeba o tym mówić. Mam nadzieję, że w przyszłości poznamy całą prawdę na temat tamtych wydarzeń - dodała. Zdaniem szefowej resortu edukacji "Smoleńsk" – film fabularny – może być traktowany również jako obraz edukacyjny, biograficzny, dokumentalny. (http://www.tvn24.pl) x x Jak mozna przypuszczać głównymi widzami tego czegoś będą uczniowie na siłę przyprowadzani do kina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- Film odbieram zarówno w kategoriach filmu dokumentalnego, jak i filmu fabularnego. Sama ta wiedza, która tam jest nagromadzona, niech będzie powszechną - powiedział Jan Żaryn z Prawa i Sprawiedliwości. (http://www.tvn24.pl) x x Film dokumentalny oparty na fantazjach i zmyśleniach? :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- Nie mogłem zgodzić się na te kłamstwa. Ten film jest protestem przeciwko manipulacji prawdą. Kwestia, dlaczego samolot zamiast wzbić się w powietrze i odlecieć na zupełnie inne lotnisko, rozbił się na tysiące części, pozostaje otwarta – tłumaczył Antoni Krauze na uroczystej premierze swego filmu. x x Dlatego na fantazjach oparł swój film? I kwestia nie jest otwarta. Wiadomo dlaczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- Miałem tego dosyć. Myślę, że bardzo wielu Polaków czuło to samo, ponieważ kiedy zacząłem kręcic film, wielu nieznanych mi ludzi próbowało mnie wesprzeć wpłatami finansowymi - dodaje Krauze. x x No to policzmy... Film kosztował ok 8 milionów. Żeby zebrać taką sumę wystarczy tylko, że niecały milion osób da po 10 złotych lub niecałe pół miliona da po 20 złotych... Zdumiewające poparcie...:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Premiera filmu "Smoleńsk", która odbywała się w warszawskim Teatrze Wielkim, zgromadziła nie tylko polityków, ale także znane z telewizji i pierwszych stron gazet postaci. Wśród nich nie zabrakło Ryszarda Makowskiego, kiedyś znanego z występów w kabarecie OTTO, dziś prowadzącego program "Studio YaYo". Po seansie satyryk stwierdził z pewnością, że zaprezentowana wersja wydarzeń z 10 kwietnia 2010 roku w końcu ukazuje ukrywaną prawdę. x x Nastepny "szpecjalista". Powinien natychmiast dołączyć do komisji ludzi z Zespołem Macierewicza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swoją opinią na temat filmu Makowski podzielił się w rozmowie z dziennikarzem "Newsweeka": x - W Smoleńsku był zamach, co wydaje mi się ewidentne od dawna. Jeśli ktoś ma 5 szarych komórek i nie stara się siebie oszukiwać, to wie, co się wydarzyło w Smoleńsku. x x :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Artysta ma prawo do własnej interpretacji, a nawet fantazji na temat wydarzeń historycznych. Kiedy jednak fantazje stają się narzędziem polityki, kiedy zmyślenie podaje się jako niepodważalną prawdę, kończy się sztuka, a zaczyna propaganda kłamstwa. Roman Pawłowski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaz musztardowy
Shatyn jesteś zwykły cham i gnojek :-O Twoje topy powinny się zaczynać od apelu smoleńskiego ! Dlaczego tak nie jest ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No kurza twarz! Na to nie zwróciłem uwagi i co teraz? Na kolanach przed oblicze Pierwszego Sekretarza Jarosława K.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdyby za czasów PO czy SLD... kogokolwiek powstała filmowa propagandówka na którą przymuszano by ludzi ( dzieci ) do chodzenia na nią wtedy larum byłoby niewyobrażalne. Zwolennicy PIS i sam PIS krzyczałby o PRL-u, ifcia i otulona zapomniałyby że niepłacenie alimentów to największa zbrodnia o której warto pisać cały rok :classic_cool: Dla mnie najbardziej obrzydliwe jest zawsze wykorzystywanie dzieci czy to do reklam czy to do siania propagandy - jakiejkolwiek ( katolickiej, politycznej , LGBT itd.) Rodzice powinni się zbuntować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powróce na chwilę do słów Makowskiego... x "- W Smoleńsku był zamach, co wydaje mi się ewidentne od dawna. Jeśli ktoś ma 5 szarych komórek i nie stara się siebie oszukiwać, to wie, co się wydarzyło w Smoleńsku." x x Jak się ma 5 szarych komórek to się opowiada takie dyrdymały jak Makowski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na kolana ? Czy Ty coś sugerujesz ? :classic_cool: moim zdaniem nie zasługujesz na przebaczenie. Jako mosiek i lewak ( wg definicji barana ... ten kto ma poglądy przeciwne do PIS i nacjonalistów ) jesteś już stracony , a arcy bishop Głódź dopilnuje by objęto cię ekskomuniką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gaz musztardowy dziś Gdyby za czasów PO czy SLD... kogokolwiek powstała filmowa propagandówka na którą przymuszano by ludzi ( dzieci ) do chodzenia na nią wtedy larum byłoby niewyobrażalne. x x Pewnie tak by było. Ale jeśli to by zrobiła PO to byłoby "niesłuszne" ale skoro zrobił ten film pis to oczywiście sprawa jest "słuszna"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gaz musztardowy dziś Na kolana ? Czy Ty coś sugerujesz ? cool.gif moim zdaniem nie zasługujesz na przebaczenie. Jako mosiek i lewak ( wg definicji barana ... ten kto ma poglądy przeciwne do PIS i nacjonalistów ) jesteś już stracony , a arcy bishop Głódź dopilnuje by objęto cię ekskomuniką x x Naprawdę??? To straszne. I co ja teraz zrobię? Gdzież ach gdzież się podzieje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do dudy i jego osiągnięć. Bycie prezydentem to osiągnięcie niewątpliwie. Ale jak to ma się do osiągnięć innych uczciwych ludzi ? To większe osiągnięcie jeśli się ludziom mówi jedno w kampanii a potem co innego robi ( kredyty we frankach np) ? A jeśli wcześniej nie miało się wielkiego dorobku a zostaje się wysokim urzędnikiem dzięki poparciu prezesa partii to wielkie osiągnięcie ? :classic_cool: Śmiem twierdzić że większe osiągnięcia ma milion shatynów w Polsce. Swoją drogą jak ktoś kogo duda na dudka wystrychnął a więc ifcia... może go jeszcze bronić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzież ach gdzież się podzieje?? >> Powtórzę klasyka z tego topa... goowno mnie to obchodzi :-O możesz nawet z wawcią na gejowskie bukkake się umówić. :classic_cool: znikam na czas jakiś. Albo apel alebo won ! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śmiem twierdzić że większe osiągnięcia ma milion shatynów w Polsce. Swoją drogą jak ktoś kogo duda na dudka wystrychnął a więc ifcia... może go jeszcze bronić x x Dokładnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
możesz nawet z wawcią na gejowskie bukkake się umówić. cool.gif znikam na czas jakiś. Albo apel alebo won ! x x A jak wawciul mnie nie lubi? A jak Damianek będzie przeciw? Oj ja nieboga, nieboga... Chiba pojade do KRLD...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam lądowanie w macierzystej okolicy Wzgorz Golan :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w twojej ojczyźnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×