Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bruno Shatyn

Kaczka na taczkę.. archiwum 35

Polecane posty

Gość gość
Shatyn ty cyganski mośku... ssji wora swojemu przyjacielowi wawciulowi :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Shatyn ty masonie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaz musztardowy
Wawcia wielokrotnie obrażał-a rodziców innych uzytkowników, sugerowała nawet pedofilie... dla mnie to ktoś którego można traktować jak kupę na trawniku. :classic_cool: co najwyżej. Zawsze pretensje są do shatyna , który bez grzechu nie jest, ale zamiast pogonić takie szambo jak ten wyżej pominięty to... :-O szkoda gadać. Dawno powinien mieć zablokowane konto po IP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje nicki i uczestnictwo w tym czy innym topiku sa moją sprawą, ja nikomu nie wyciagam spraw z nim związanych ale skoro mnie prowokują to zawsze mogę wspomnieć groźby karalne jakie padały 4 lata temu wobec jednej uzytkowniczki i kierowane przez... tutejszą bywalczynię :classic_cool: zdaje się że ktoś to nawet wkleił nawet parę miesięcy temu :-P Za fałszywą troskę dziękuję i znikam, tylko żebyście mnie w pomarańczach nie widzieli. ps. Zastanawiające jest to że po remisie Polaków z Kazachami tak wielu ekspertów od piłki znów się pojawiło na necie, a i hejt jest niewyobrażalny ( ze skrajności w skrajność od wychwalania po mieszanie z błotem, typowo polskie) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja piertole jakie wy jestescie pojepane. Dla was komercyjny i mainstreamowy psychiatra to za malo. Trzeba znalezc jakiegos niszowego speca od parowek, moze wyleczy wasze paranoiczne lepki. Wszedzie Shatyn, to was pierwsze zaatakowano, Kowalski to super polityk, ogladalam film o Tesli, mgla w Smolensku. Kurfa, rozumiem ze to forum dla nie do konca normalnych, ale zeby az tak? :D:D I na chooy wbijacie dzien w dzien do Shatyna skoro taki beznadziejny z niego czlowiek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam pastuchy polskie...a o Zachodzie i o Ameryce to polaczki winni pisać i mówić na baczność. zrozumiano pastuchy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKOD
zapraszam na manifestecje w obronie bezprawnemu oczernianiu Pani Prezydent Warszawy oraz do Gdańska w obronie byłego właściciela Amber Gold i dodatkowo wnuka Prezydenta Wałęsy . licznie przybywajmy. niech będą nas miliony!brońmy demokracji!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spierdalaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKOD
Sahatyn przyjdziesz na nasz marsz w Warszawie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Shatynku odpowiedz! bedziesz na marszu KOD w obronie drogich nam wszystkim Polaków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podaj link do strony KOD o tym marszu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakiś prymityw zrobił prymitywną prowokacje. jak to prymitywy narodowo-katolskie maja w zwyczaju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego się nie logujesz mośku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ty powyżej zalogowany jesteś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie mam stałego nicka mośku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje nicki i uczestnictwo w tym czy innym topiku sa moją sprawą, ja nikomu nie wyciagam spraw z nim związanych ale skoro mnie prowokują to zawsze mogę wspomnieć groźby karalne jakie padały 4 lata temu wobec jednej uzytkowniczki i kierowane przez... tutejszą bywalczynię cool.gif zdaje się że ktoś to nawet wkleił nawet parę miesięcy temu jezyk.gif Za fałszywą troskę dziękuję i znikam, tylko żebyście mnie w pomarańczach nie widzieli. ps. Zastanawiające jest to że po remisie Polaków z Kazachami tak wielu ekspertów od piłki znów się pojawiło na necie, a i hejt jest niewyobrażalny ( ze skrajności w skrajność od wychwalania po mieszanie z błotem, typowo polskie) x to wlasnie takie pedaly jak ty ciagle hejtuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
shatyn ty jednaj jestes cep:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Shatynku przyjdziesz POskakać na marsz?KODu rzecz jasna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myrevin
{Do twoje główki nie trafia to, że powiedzenie o kimś "sk*********ysyn" to obrażanie jego matki. } <<>> :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak tam Twoja mama Shatynku Ty mój ukochany....?jeszcze obciąża ZUS?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barramek
żeby zrozumieć dlaczego atakuje się bezwzglednie tego prawdopodobnego psychpopatę wałęsę -bolka , chwalącego się tym np. ,że nie przeczytał żadnej ksiazki i że w kościele nasikał do chrzcielnicy, należy zobaczyć pewien dokument mówiacy także otym o tym co sądzą na jego temat jego bezpośredni przełożeni oraz znajomi z pracy w S stoczni czyli np.Gwiazda i inni ....czylio działalności lecha w związku , gdzie inzynierowie przyjęli go jako zwykłego działacza - leszcza oni lejbę poznali bezpośrednio z najgorszej strony, a ponieważ obiłosiętopóżniej bezpośrednio na nich należy poznać ten niezakłamany i ciekawy kawałek tej historii ....https://www.youtube.com/watch?v=xYk4oeZcim8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frannnca
Do IFTAR>>> Nie wiem czy pamiętasz jak kiedys pisałam (a było to chyba kilka lat temu?) o drugiej twarzy Matki Teresy z Kalkuty wtedy byłaś oburzona i twierdziłaś, że to nieprawda. Jednak temat powraca, ponieważ nie była ona taka osobą jaka próbuje się nam wmówić. Chorzy którymi sie niby zajmowała umierali, bez jakiejkolwiek pomocy w okropnych warunkach, bo jak twierdziła "Jezus tez cierpiał", a sama kiedy była chora leczyła się w najlepszych, najdroższych zachodnich klinikach świata. Nie wspomnę juz o jej rozliczeniach finansowych, które "prowadzila" w zeszycie używając ołówka, a jak kartki w zeszycie się kończyły, to gumką mazała kolumny (bo jak twierdziła była bardzo oszczędna:P) i .... dalej "prowadziła rozliczenia finansowe" Proszę polecam tobie ten tekst, chociaz to jest tylko kropelka w morzu ... pozrdrawiam http://natemat.pl/189143,druga-twarz-matki-teresy-z-kalkuty-za-co-krytykowana-jest-nowa-swieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
barramek dziś > ty jestes po prostu zwykły dureń!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tekst lewactwa. oczernianie. wiadomo dziś wszystko można sfabrykować. w Watykanie nie kanonizowaliby Matki Teresy gdyby to były prawdziwe zdarzenia. w dodatku cuda uzdrowień muszą być za wstawiennictwem kandydatki na Świętą. by był proces beatyfikacji. wbrew pozorom w KK wiele spraw musi być po ziemsku udowodnione. w przeciwieństwie do lewackich wypierdów-paszkwili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kłamstwo i obłuda ze strony Kanzlerin. Jej poparcie w Niemczech spadło o połowę ( nie tak jak podają RTL, Sat1 i inne rządowe tv). Miała nawet zabronione podawać w wywiadach jakiekolwiek informacje na temat jej kandydatury w przyszłym roku, ponieważ jakby potwierdziła to poparcie jej komunistycznej partii jeszcze bardziej by spadło z czego by już się nie podnieśli. Niemiecki naród ma jej dosyć, ma dosyć widoków młodych czarnoskórych uciekinierów z Afryki, pijacych codzienne wieczorami piwo pod sklepami, odzianych w firmowe ciuchy, słuchających muzyki z najnowszych iPhonów, a wszystko z pieniędzy podatników. Przedszkola i żłobki przepełnione dziećmi azylantow, którzy to kasy państwowej nie wnoszą kompletnie nic. Już nawet jej czerwony przyjaciel Sigmar Gabriel zaczął się od niej odsuwać jak zobaczył sondaże. Egoistyka Merkel zaczęła początek końca jednej z najsilniejszych gospodarek świata. Jej główny doradca ps. Rollstuhlfahrer przeliczył się z wyliczeniami ze przynajmniej 60% "uciekających przed wojna" uchodźców w przeciągu 3 lat podejmie pracy, co pomoże załatać ogromną dziurę personalną w obszarach których Niemcy nie chcą już pracować (czyt. Praca fizyczna). Tymczasem imigranci (czyt. Młodzi mężczyźni 20-35 lat, nie mają zamiaru pracować, bo im miesięczne kieszonkowe wystaracza zupełnie, a nawet są w stanie wysyłać jeszcze pieniądze do swoich rodzin w Afryce. W Niemczech jest starannie tuszowane ilu mlodych wykształconych Niemców opuszcza rocznie kraj na rzecz pracy w Japonii, Kanadzie czy w Australii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ej ale frela potem olala specusia i grała przeciw niemu z ajvenem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barramek
a to niby dlaczego jestem zykłym durniem ? - kto to pisze i jakie ma wykształcenie oraz zawód ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×