Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mania

Pięćdziesięciolatki odchudzamy się nadal część 4

Polecane posty

Gość tojayoana
A ja czekam na zmiennika :P A SŁUŻBĘ to se możeta w domu zatrudnić :P Teraz jest podmiot gospodarczy wykonujący umowę kontraktową z NFZ :P I trzeba dużo kwitów wypełniać i w obieg puszczać, generalnie pacjent w tym przeszkadza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na to wygląda. W czwartek miałam niedzielę, ale mężowidło urlop wziął i za kleszcza robił :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś i jutro też RODZINNIE się zapowiada, D ma przyjść, cały czas za wdowę żałobną robi, już mnie to zaczyna powoli denerwować, chyba muszę nią poważnie potrząsnąć. Albo do roboty zagonić, o , to będzie najlepsze ! Z lenistwa to tylko marudzenie i deprecha 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yoana, nie lubie Cie i nie zauwazam Cie... Ale na krzynki mozeta isc, wiewiora wyskoczy :P Troche monotonne zdjecia bo te same osoby, te same widoki :O 2 http://i64.tinypic.com/2v3mno0.jpg 2 Dzien byl CUDNY! Jutro podobno ma sie spierniczyc. Pozniej przyjechal Piotrus z Dorota, dokonczyl sufit, nabrudzil jak cholera bo troche ... nie wiem jak sie mowi... papier scierny byl w robocie... ooo szlifowal. Poza tym jestem strasznie 😡 Zawsze parkuje tylem. Po wycieczce pojechalam do sklepu zeby kupic wszystko na pieskow mlem mlem. Jako ze byla pozna pora to miesc na parkingu od cholery. Postanowilam isc na latwizne i przodem zaparkowac :O A ja niezbyt w tym dobra i przytarlam cacko 😭 Chyba da sie wypolerowac ale i tak jestem 😡 na siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rety! I co ja mam zrobić? Obrazić się? Podlizywać? A może walnąć w ten RUDY łeb? ? ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie bić się tu proszę ! Wystarczy jedna spuchnięta ręka, więcej nie trzeba ! Cudny dzień, słoneczko, ciepełko. Trzy pralki prania wyschły do wieczora, prasowanie zostawiłam na lepsze czasy. Pająki pogoniłam, ale na tym moje zapędy porządkowe się skończyły. Na odkurzacz ani siły ani ochoty, nie mówiąc o działce. Mania pewnie popracowała solidnie, aż zazdroszczę. Anulka, fajnie że Ci pogoda i towarzystwo dopisało. Po fotkach widać, że znów rybożercą jesteś. Niech jeszcze niedziela Ci miło minie. Kwiatki przed domem to pewnie różaneczniki, fotki małe, to niezbyt widać, ale listki mi na to wskazują. No i pora roku. Ładnie ten Twój "skwerek" wygląda ! Yoanka - pewnie do Anina D. wywieziesz, tam zawsze coś do roboty się znajdzie. Kwiatki po lecie sprzątnąć, może jakie cebulaki zasadzić... Masz rację - przy robocie o smutkach się zapomina. Sprawdzę, może Mania już jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Optusiu dopiero siadłam bo zamiast klikac bawiłam sie w ozdabianie butelek bo cos tam trzeba zlewac wiec niech juz bedą w ladnych butelkach .No i robotki juz odstawione i czekaja na odbior :D A na działce nic nie zrobiłam bo zadzwoniłam do siostry zeby przyjechała poodychac swiezym powietrzem no i tak na lezaczkach posiedziałysmy , zle znosi ten stan obecnie wiec staram sie ja wyciagac z domu kiedy tylko sie da zeby tam sama nie siedziała ,lat ma juz duzo i zdecydowanie nie bardzo jej ta samotnosc wychodzi :(Moze jutro cos podziałam bo slubny do roboty wiec z małym ruszymy jak najszybciej . No moze i dobrze robisz z e cos tam delikatnie probujesz rozruszac reke bo cholibcia wszedzie gadają o rehabilitacji a Tobie nic nie zalecił paskuda :( Yoanka no najlepiej walnąć :D Anoola no jeno w ten durny łeb walic !!! zeby nowy sliczny samochod juz porysowac to trzeba było sie starac wwwrrr. No a kwiatek cudny a tez mi sie cała rabatka podoba , no w reszcie jakis ład i skład masz przed domem . Hihi znaczy juz zaczynasz szykowanie sie na przyjazd kolezanek :P:P Heheh no i zwyczajowo musi poszczuc człeka jedzonkiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serdecznie zapraszamy do gabinetu pielęgnacji ciała Massaya na Mokotowie,ul,Sobieskiego 112 a I piętro. To mały kameralny gabinet,który ma w swojej ofercie zabiegi odchudzające dla Pań i Panów -body wrraping. Zabieg składa się z peelingu solnego,okładu z błota z Morza Martwego(owijanie folią),serum oraz krem na zakończenie zabiegu. Może być wzbogacony sauną/kocem infrared czyli podgrzanie ciała z okładem w saunie. Dodatkowo oferujemy: masaż relaksacyjny masaż czekoladowy masaż kamieniami wulkanicznymi refleksologię depilację woskiem Lycon karboksyterapię mezoterapię oczyszczanie skóry peelingi chemiczne kosmetykę białą Serdecznie zapraszamy ! Massaya tel 515010314 DLA NOWYCH KLIENTÓW ZABIEGI 30 % TANIEJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak, samochód.... zapomniałam napisać o tej szkodzie Anulki. Nie masz takich brzęczyków w aucie, które informują o odległości od przeszkody ? T ylko B. się nie chwal, bo będzie miał używanie !!! Maniu - dobrze robisz, że ją wyciągasz z domu. To chyba lepsze niż miałabyś iść do niej. Wiek tu raczej nic nie ma do tego. Dziec***ewnie zajęte biznesem ? A co Ty już zlewasz ? Wisienki ? Jutro ma być tak samo ładnie - to nadrobisz na działeczce. Ja mam jutro wyjazdową niedzielę z seniorkowem, niedaleko, ale tam zawsze jest tak dużo różnych grup, że to trwa i trwa. Ale w sumie dobrze - nie będzie czasu na rękę patrzeć. Maniu - myślę, że jak mam cały cas jeszcze bandaż nosić, to na ćwiczenia jeszcze za wcześnie. Idę do wyrka, bo już zimno mi się robi tak siedzieć. A tam wypachnione słoneczkiem piernaty czekają. Jeszcze niedzielna kawa dla futrzaka ( _)O, (_)O, (_)o, i wszystkim Kruszynkom - słonecznej niedzieli !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, niby sie rozciagam a zakwasy mam po wczorajszej wycieczce :O Fakt ze w japonkach szlam i stopa inaczej pracowala ale no do diabla nie myslalam ze az taka stara jestem! Ciekawe jak tam Joli mama, czy mocno mnie przeklina :P Jeszcze za wczesnie na dzwonienie bo wczoraj wieczorem szli na pijanstwo :p Do Agnieszki... A ja wczoraj grzeczna. Piotrus pomalowal sufit, jest slicznie. Musze porzadnie lazienke sprzatnac, to plan na dzis. Aha, mlem mlem ugotowac :P Yoana 🌻 zaraz walic w rudy leb... a moze czesciej wpadac, popisac kilka slow wiecej :O Nie myslisz ze wypadaloby? Opty 🌻 a co wieloryb moze jesc? Mniejsze rybki rzecz jasna :D:D Babcia miala sznycelka z kury a ja ... no rybke :P Dzieki za skwerek ;) i tam minimum roboty, to najwazniejsze. Facetowi powiedzialam zem roslinny len wiec wiedzial co mi tam posadzic :P Mania 🌻 jak speedy Gonzales... juz dla Opty zrobilas? Nic sie nie delektujesz! Joli mama tez dopiero od dwoch lat jest wdowa. I z tego co mowla dobrze im sie razem zylo. Glos zadrzal jak opowiadala ale dala rade... Nie musisz Yoanki podpuszczac.... przyjedzie i bic bedzie 😭 i co ja zrobie? Ano wrrrr. Pozniej wywleke cacko z garazu, moze umyje i zobacze czy taka pasta zejdzie to musniete 😭 Wstyd! No sluchaj, kazdy na FB wstawia glownie fotki zarcia to ja Wam tyz ;) Opty, nie kazalam instalowac brzeczykow bo uwazalam ze po tylu latach mi nie potrzebne a ten samochod jednak wiekszy, buzke ma dluzsza.. Mam nauczke - parkowac tylem :P Co prawda to tez jaja bo mam kamere do cofania a w niej nic nie widze :P nie moge sie przyzwyczaic bo okulary sloneczne mam polaroidy i musze zdjac. i powinnam normalne okulary zalozyc... juz wole korzystac z bocznych lusterek :P Masz racje, nic B nie powiem.... dzis sa jego imieniny... 😘 za kawe 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry:) Juz jestem w koncu uporlam sie z papierzyskami,ktore spedzaly mi sen z powiek zdalam do urzedu,trwalo to dlugo ale na sczczescie mam juz za soba.W tygodniu dostarcze tylko jedne dokumenty i czekamy na decyzje.Nie pisalam dosc nerwowy tydzien,a czlowiek w nerwach nie porafi sie na niczym skupic. Anoolka:) dzieki za kawe,fotki obejrzalam z przyjemnoscia.Poleciala slinka na widok porcji ryby zwlaszcza tej z frytkami:) Ja tydzien temu myslam ze posmakuje w knajpce nad Wisla,w koncu zamiast ryby ,byla pizza na wyjezdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anoolko za fotki dziękuje . Ładnie masz koło domu ,kwiatki ,te białe obficie kwitną . Opty ,po woli musisz uzbroić się w cierpliwość .Jedną reką nie wiele można zdziałać ,a lepiej chorej ręki nie przesilać . Na kolacji siedzialam przy lekarzu neurochirurg ....teraz na emeryturze.Zapraszał mnie do siebie .Nabył z Niemiec aparaturę i prądami leczy. -Medycyna niekonwencjonalna.Ponoć odnosi sukcesy .Musze to przemyśleć .... Wczoraj tez było milo..... towarzysko ,pośmialiśmy się .Czas szybko upłynął.Zdjęcia mi nie udały sie za ciemno w ogródku .Córcia dała nam cieple koce -przydały sie .Muzyka na żywo super ,piosenkarka miała piękny głos i z przyjemnością ją słuchałam . Za chwilkę wybywamy do Chałupek ,muszę pospieszyć się .Dziś jest Jarmark Staroci nad Odrą ,jak kazdej jesieni . Może jakies fotki będa i coś ładnego wypatrzę .... Teraz zostawię pozdrowienia dla wszystkich Kruszynek ,miłej niedzieli . 🌼 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniu:) Jesli chodzi o diety,ja swojemu mezowi stosuje odkad zachorowal.Powiem ze od czasu choroby zmienily mu sie calkowicie nawyki zywieniowe,a w szpitalu nauczyl sie jesc zupy mleczne ,ktore robie do dzis.Sama nieraz skube platkow owsiane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nutka:) Dzieki za fotki stol przypadl mi do gustu,kolezanka ma podobny tyle ze w innym odcieniu.Wazne ,ze zajmuje malo miejsca,i ladnie komponuje sie z i innymi meblami. Zycze udanych zakupow na wyjezdzie. Opty:) Pisalas roznicy cen w sklepach tej samej marki.U nas jest tak samo.Dziwi mnie to poniewaz reklmuja dany towar,w gazetkach promocyjnych,to wedlug mnie powinien obowiazywac we wszystkich placowkach.Mam tu na mysli dawny Polo Market,w jednym sklepie ciastka po 7 zl ,w drugim te same za 12zl.podobnie z miesem.Odnosnie miesa chyba calkowicie sie juz odzwyczailam.Wczoraj robilam golabki z miesem ,i ryzem.Okazalo sie ,ze te miesne nie maja dla mnie zadnego smaku. Goda:) Mam nadzieje ze tez uda nam sie spotkac na zjezdzie za rok,fajnie byloby sie spotkac.W tym roku wakacji nie mialam ,moze za rok uda sie nadrobic.Pomalu koncze,trzeba zrobic sniadanie,pozniej planuje wykorzystac reszte kapusty ,ktora mi zostala,poddusic na masle z pieczarkami,na farsz do pierogow. Yoanka:) Sagus:) Boncia:) Pozdrawiam serdecznie zycze milego dnia i udanego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja poproszę taką śliczną herbatkę i idę pod kołderkę. Zimno mnie od popołudnia trzęsie... może herbatka z miodem mnie rozgrzeje. Palić mi się nie chce, poza tym termometr ponad 20 pokazuje, więc o paleniu nie ma mowy. Impreza fajna, ale zdecydowanie wolę takie, na których jest dużo mniej zespołów, takie zadęcie mnie męczy. Kawa śliczna już jest - to idę się rozgrzewać. Jak nie zasnę - to wpadnę poczytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniu, ten kwiatek to słonecznica, albo , za przeproszeniem delosperma :O Można kupić na Allegro, idealne na skalniak, miałam je dwa lata temu, ale wydeptane i przez psy/koty obsikane, padły :O Megi, oj, jak bardzo bym chciała od mięsa się odzwyczaić 😭 Nie da rady :O Nutka, przyjemnie spędzasz czas, miło poczytać :D Opty, tak, zlewałam wiśnie i aronię, wiśniówka niezbyt dobra, słodka i spiritem wali, nie wiem, czy zdąży się ustać, czasu cholernie mało :O Aronia za to idealna, dałam korzeni, wcale spirtu nie czuć, jakby kilka lat leżakowała :D Ale cóż, wisienki mają być 😭. D na szczęście w piątek z kuleżankami wieczorem się umówiła, a wczoraj na basen i do sauny. Dziś miała jakieś tam pracowe sprawy, to już ostatni tydzień studenckich wakacji, niedługo już regularna praca się zacznie. Sami w Wawrze byliśmy, ja włączyłam farelkę i spać poszłam, a MDM z garażu suche segregowane kompletował. Dziś mieliśmy iść na spacer po Żoliborzu, z przewodnikiem, fajne są, płaci się, co łaska, ale ten mój chłop to OSZUST 😡 Niby go tak w krzyżu bolało, bo się przerobił 😠, ruszać się nie mógł 😡 Anoolka, piękna WIELKA WODA . . . :) A w przyszłym tygodniu to duchem z Wami będę, później pewnie też, bo umrę 😭 Mój rozkład to : poniedziałek 10 godzin, wtorek 10 godzin, środa 24 godziny, od razu w czwartek na 10 godzin, piątek doba, w sobotę rano wracam i PADAM. Niedziela doba i od razu w poniedziałek rano na 10 godzin. To są zastępstwa, bo miałam wolne w czerwcu Kreta) , lipcu (bratanica) , sierpniu (rodzice). No i tydzień będzie w październiku, bo do rodziców muszę pojechać. No, jak dożyję, rzecz jasna 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yoanka no z Ciebie to jakis stachanowiec niesamowity a dlaczego Ty wszystkie zastepstwa oddajesz w jeden tydzien. Skalniaki mnie nie podniecają bo u mnie nie ma słonca bo tyle drzew wiec jeno roslinki do cienia wodolubne zakupuję .A sperma juz tez mnie nie ciekawi :D A jak D juz z kulezankami gania to i humorek sie poprawi . Własnie wyszli goscie co moja naleweczka wisniowa popijali i jakos na moc jej nie narzekali i tym razem nikt nie mowili ze słaba :D ale pestkami wali mocno . Opty Ty mi tu nie choruj bo przecie jak słyszałam to do piernikowa sie wybierasz :D A jak po imprezach chodzisz znaczy z drowa jestes :D Wisienkowa juz była zlana jakis czas temu a teraz bede porzeczkowke zlewac ale jej mam mało bo porzeczek na krzaczku mało było . No wyciagam z domu bo przecie ta jedyna siostrzenica pracuje i to w durnych godzinach w iec tez czasu jej brak a siostra mocno sie zagubiła w nowej rzeczywistosci :( Megi moje slubne nieszczescie to jest w sprawach zywnosciowych nie reformowalny bo on mało jesc nie moze bo mu szkodzi i z dietami zawsze jest problem bo niby je dietetyczne i dojada normalne . Nutko to mozna sie spodziewac ze z Jarmarku jakiec cuda przywieziesz :D,Teraz tak jest ze na ogrodkach lokale maja koce jakby co mozna sie opatulic :D Anoola no co Ty wymyslasz z tym FB ja nigdy zadnego zarcia nie wstawiam i moi znajomi tez nie :P:Pnajwyzej kwiatki i dekupazki :P EE co mam sie delektowac jak tu znajomki przyciagneli klosz od lampy stojacej do renowacji i na dodatek on jest z jakiegos drewna ale juz wiem co robic :D takie troche wyzwanie :D bo lampa ma przeszło 40 lat :D a znajomek wymyslił ze ja potrafie to z robic :D a co wiadomo ze potrafie :D A Yoanka i bez podpuszczania moze Ci nawalic :D bo to młode jeszcze i nigdy nie wiadomo co moze zrobic taka młodka :D I co z samochodem ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jo, naleweczkę ! Wolę nie ryzykować, bo potem na wyjazd nie starczy. Miodem i imbirem się leczę, już mnie nic nie trzęsie, to sprawdzam, co tu się dzieje. A tu wszystkie śpią !!! Yoanka... niech Ci tego DUCHA na cały tydzień starczy !!! i jeszcze na dłużej... Panie Boże, dziękuję Ci, że mogłam pracować w zawodzie nie wymagającym takiej katorgi !!! A z Kleszcza prawdziwy oszust ! Nie wiedziałam, że tak się kwiatek nazywa. Muszę sprawdzić, czy długo kwitnie, bo ładny. Megi - jeżeli uporałaś się z dokumentacją - to będziesz miała więcej czasu dla siebie ? Na to liczę. Pewnie, że od mięsa można się odzwyczaić. Ja już sobie powrotu do niego nie wyobrażam, a czuję się o wiele lepiej. Zupy mleczne - to raczej nie przepadam, ale kaszę mannę na gęsto to bardzo chętnie. Ryż z masłem, cukrem i cynamonem - mniam ! Mleko - to raczej do budyniu albo kakao. Nutko - ale miło spędzasz czas ! Niech Ci się uda coś ładnego wypatrzyć - na pewno będzie cieszyć taki zakup. Na temat takiego leczenia prądami się nie wypowiadam, bo nic na ten temat nie wiem. Anulka - aż musiałam poczytać co to ta polaryzacja. Pewne musisz się do tej kamerki dostroić, to na pewno pomaga przy parkowaniu. No i nauczona doświadczeniem - będziesz pewnie bardziej ważna. Niech Ci pasta pomoże w zlikwidowaniu tej "muśniętej" wpadki ! A co jeszcze oprócz sznycelka i ryb w wielorakiej postaci w takich knajpach nad wielką wodą podają ? No, jest Mania.... Przecież jestem zdrowa, tylko zimno mnie trzęsie - a to jeszcze nie choroba przecież. Dopiero może się wykluć. To profilaktycznie pół słoika miodu opróżniłam, dobry, lipowy, pachnie i smakuje... A Yoanka po takich maratonach do grudnia - to na nic nie będzie miała siły, najwyżej na LB. Idę powygniatać materac, może co poczytam. Spokojnego poniedziałku !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, ciagle chodze w pelnych butach bo w pracy takie wymogi. W sobote mialam japonki i chyba to jest powodem mojego bolu! Jeszcze dzis laze jak kaczka. Po prysznicu jakas sprawniejsza sie sobie wydawalam ale godzina za kierownica i z samochodu wylazlam jak stara babuszka! Mania, zamknij sie!!!! W pracy sie nabijaja, majac seksualne podklady :O:O A ja biedna nie pamietam co to jest :O Megi 🌻 obejrzalam fotki od Ciebie, fajnie wygladacie ale te kolorowe kury najlepsze :D He he, z frytkami to byl sznycel z kurczaka :D U nas ceny tez rozne, w zaleznosci od sklepu. Widac teraz na Was kolej nauczyc sie negocjowac cene. Nigdy sie nie placi co pisze… zawsze trzeba pytac o znizke. Wiem, nie kazdy potrafi ale oplaca sie! U rzeznika czy w piekarni place ile pisze ale meble czy sprzet kuchenny lub samochod – nigdy! Nutka 🌻 dzieki, wiesz, kolo domu “specjalisty” mi urdekorowali. Mieli zrobic wiecej ale nie mialam kasy, pozniej podlapali duzy kontrakt i nie jest dokonczone. Ale nic, to, jak odloze troche to sama zrobie. Wywale trawe, wysypie kamyszki i poloze gdzie niegdzie takie plyty zeby po nich mozna isc do licznikow na gaz i swiatlo. Bo jakby “spisywacze” nie mieli dojscia to by mnie ukarali :O:O To takie plany jakbym nad wielka wode sie nie przeprowadzala. Tak sobie wymyslilam zeby miec jak najmniej trawy do koszenia bo na emeryturze nie bedzie mnie stac miec pana do koszenia 😭 Jak mi zostanie podworko to jakos sobie zrobie… mam nadzieje. NIE KUPUJ NIC NA JARMARKU!!! Bo to niby sie podoba a pozniej okazuje sie ze nastepne “przydasie” i tylko kurz trzeba scierac :P Yoana 🌻 jaki problem jak ktos do gory nogami? Myslisz ze kawa z kubka sie wyleje???? Tylko stawiaj a ja zapewniam ze sie nie wyleje :P Prepraszam, czy to dla mnie wisienki? A kwiatek to nie wiem jak sie nazywa ale rosnie tylko przy slonych wodach, podobno :O tak mnie uswiadomiono. I nie skalniak bo tam ziemia byla… Zreszta czas tak szybko leci ze nie wiedzac kiedy a zobaczysz na wlasne oczy :P Kazdy chlop to oszust, nie wiedzialas? Oj, wez Ty moze lepiej zaloz jakas firme sprzatajaca czy cus???? Bo tak robic??? Ja bym nie potrafila i raczej na zasilek bym poszla :O:O Jak Ty jeszcze zaleglosci odrabiasz to kiedy kangurowo odrobisz???? Opty 🌻 zgadza sie herbatka jak malowana ale zamiast miodu jakiej gorzoly do niej nalej! Oooo dobrze sie “pomodlilas” Ja tez Bogu dziekuje ze mnie jakims nocnym ;) pracownikiem nie zrobil. A moze sadzonke kwiatka z kangurowa se ukradniesz. Mysle ze w Polsce nie ma zakazu przywozenia tak jak u nas? Powrotu do miesa sobie nie wyobrazasz??? A raczka sie ladnie zrosla??? 😡 na drozdzowkach??? W kazdej knajpie sa dania dla bezmiesnych i bezrybnych, nie martw sie, do niczego nie bedziesz zmuszana :P Jak nie to z domu kanapke se bedziesz brala i gapila sie jak my z Yoanka bedziemy sie obzerac :P Mnia 🌻 no ja mam takich znajomych co podobno (ja nie wiem bo nie jestem na FB) gdzie tylko pojda to zawsze fotki zarcia ze niby AZ TAK bywaja! Czyli jak masz pelno roboty to niedlugo milionerka zostaniesz? A co ma byc z samochodem? Skrobniety ale nie wgiety :O Czyli chrzest bojowy 😭 No co mam zrobic? Leciec po nowy??? Nauczka 😡 zeby tylem parkowac :P (_)> 🌻 (_)> 🌻 (_)> 🌻 (_)> 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×