Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mania

Pięćdziesięciolatki odchudzamy się nadal część 4

Polecane posty

Gość gość
ja tylko na kawe narazie, po weselu jestem wczorajsza, a nawet poza wczorajsza, jeszcze chyba przeziebilam sie i siedze zasmarkana.... tak to jest, kiedy sie udaje mlodke i odwala poranne skakance z banda dzikiej mlodziezy...hehe...no ale raz sie ma takie wesele , pocierpie:) i Anoolko nie krzycz na mnie brak czytanki, bo leb mi i tak sie rozwala...i nie myslcie, ze od alkoholu....bo prawie nie pilam, no moze szampan i wino...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W drodze do pracy mam pisać ? ? ? Właśnie dojechałam, a tu jeszcze zamknięte, bo od ósmej. Zimno, to w aucie siedzę. Nadgorliwość gorsza niż faszyzm :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja, ledwo zywa, nawet nie widzialam, ze mnie wylogowalo, i nie mialam sily na przepychanie, wychodzi na to ze przepych dopiero 6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yoanka no roslinki jednak najbardziej nie lubia ludzi bo wszystko inne dają radę wytrzymac .No plan masz zajefajny :D Goda no tylko ile tego winka i szampana wypiłas ze łeb napitala :D Anoola no czego na mnie sie wydziera przecie to je prawda ze jestes staruszka i to na dodatek wredna i wyjatkowo upierdliwa ":P:P eeee takich ludzikow co sie popisują swoim statusem i bywaniem to ja akurat na fejsie nie mam :D hihi dzis dopadłam juz Okupanta i mamy dograne co z tym fantem mamy robic bo ja z malowaniem nie wejde zanim Okupant mi nie pomocuje całosci no i jak nic milionerka bede :P i tak se mysle ze na to konto juz se spodnie kupie bo takie wynalazłam akurat na mnie i na dodatek kolan nie opinają :D a jutro wyjazd do Płocka sie szykuje ale to jak zwykle wpadamy i wypadamy bo dzieciunek do Kutna musi jeszcze dojechac . Optus no to masz spust na miodek ja jakos entuzjasta nie jetem i wolałabym naleweczka sie kurowac , A kaszkę manna lubię u Koksika jak zrobi z mleka prosto od krowy jeny jaka smakowita :D:D hihi a jak przyjedziesz to mozemy ryz gotowac :Dbo juz dawno takiego nie jadłam a tez lubie tylko ja nie z masem a smietaną . Nutko i jak zakupiłas cos na jarmarku ?? a dlaczego Ciebie na fotkach nie widze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Anulka !!! Jeszcze trochę, to będę się zastanawiać, czy tę wizę wyrabiać... Goda - no super, że z młodzieżą dałaś radę ! A nie można było dnia wolnego na wypoczynek po weselisku sobie załatwić ? Zmęczenie przejdzie - a miłe wspomnienia zostaną. Yoanka - widać że kwiatki mają mięsiste łodyżki - to sobie w suszę dadzą radę. Szkoda że z psami u Ciebie nie wygrały. Może znów nasionek naskubiesz i od nowa będziesz hodować. Maniu - i Ty też się temu miodkowi dziwisz ? Komu powiem - to gębę rozdziawia, że niemożliwe... Ale pewnie wszyscy myślą, że to taki słój litrowy... o nie, to taki wysokością jak od dżemu, ale szeroki jak litrowy, nie wiem ile zawiera. Dzisiaj się jeszcze do niego dobieram. Ja ze śmietaną niczego nie jem, więc i ryż mi nie pasuje. A u Ciebie najlepsze są leniwe - więc już nie psuj tradycji ! Z masełkiem ! Rozumiem, że Ci Okupant lampę naprawia ? A taki drewniany abażur - to mocno światło ogranicza ? Nutko - dzięki za fotki. Ładnie tam pod parasolami. A na jarmarku - upolowałaś coś ? Pewnie kilka razy trzeba się przejść wśród tych zbiorów, żeby wreszcie coś do człowieka przemówiło ? Telefon się ze mną rozgadał... ani się spostrzegłam, jak godzina minęła. Ale piękna kawa stoi - to mogę iść poleżeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia J
U mnie reqwelacyjny wynik przyniosło zastosowanie Foreverslim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma kawy bo mam tu urwanie czlonka!!! Teflon siedzi w pokoju i .... mial pomagac a SIEDZI! (_)> 🌻 (_)> 🌻 (_)> 🌻 (_)> 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No kurcze, znowu grzebali w systemie, naprawiali to co zepsute nie bylo i w ten sposob zmarnowali mi dwie pierwsze godziny bo nic nie moglam zrobic 😡 Wreszcie troche opanowane :P Goda 🌻 bidulko, coz w naszym wieku … zaraz, zaraz, przeciez Ty gowniara.. ale w moim wieku niedospanie sponiewiera bardziej niz gorzalka 😭 Ja nie na Ciebie a na Yoanke o czytanke wolalam. Ty to jeszcze sie starasz ale Yoanka to nas calkowicie, cieplym moczem!!!!! Yoana 🌻 kawa 😘 sliczna, nie wylala sie choc do gory nogami :P A Ty sobie pisz w jakiej pozycji chcesz, nawet w drodze do pracy :P Jestes nie lepsza od kleszcza :O Tez kombinujesz jak kon pod gore :P Ciekawe kto kogo nauczyl… Ty kleszcza czy kleszcz Ciebie? To jak wczesniej przyjdziesz to wejsc nie mozesz? O pani! To ja mam lepiej… znam wszystkie szyfry otwierajace drzwi i szyfr do alarmu ktory juz mi sie zatarl w pamieci ale co sie dziwic jak tu juz sa przed 5 a przed piec to ja 😴 Mania 🌻 to Ty jestes wredna bo ciagle sie mnie czepiasz 😭 a ja taka biedna wiewioreczka buuuu Ja tez nie mam znajomkow co tylko na pokaz. Nawet Joli mama mowila ze ja taka fajna ;) I bezposrednia (pewnie jak napita ;) ) Widac wycieczka ze mna przypadla do gustu. Na nastepna sobote tez jestesmy umowione a okna? Ano musza poczekac :P No to spodnie sobie kup zanim milionerka zostaniesz bo jak sie kasy dochrapiesz to spodni juz moze nie byc :O Opty 🌻 ???? Co to??? Kanapeczki nie odpowiadaja??? To golonke dostaniesz :D:D:D a odwrotu juz nie masz :P Bilet zaplacony, leciec mus :P A czemu nie jesz nic ze smietana? Uswiadom mnie zebym Ci jakies zupy ze smietana nie zrobila :P 2 I tak sobie pisalam, pisalam i pisalam... no ale chociaz mam co wkleic a nie tak jak pani kleszczowa :P 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie poklikam bo po dzisiejszej jezdzie jestem tak wymieta z e jeno chce mi sie wyra a durna po powrocie pojechałam jeszcze na działke a tam zmarzlam i guzik zrobiłam , jak stara tak durna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mania, a podobno podróże kształcą :D Anoolka, Mania ma rację. To Ty jesteś ta WREDNA I UPIERDLIWA bliźniaczka :P Co mam pisać ? Że jestem skrzyżowaniem woła roboczego z kurą domową ? Nie odchudzam się, to i nawet pyszczyć nie mogę :O Chociaż akurat dzisiaj to mam co napisać :P I to wszystko prawda, bo takich cyrków to nie da się wymyślić :O Ale od początku - wracam dziś z roboty, jadę na parking, wielka tablica - brak miejsc, no nic to, abonament mam, podjeżdżam, a tu pan parkingowy wyłazi, drapie się po łysinie i mówi, że NIE MA ! 😡 No to ja mu na to, że ABONAMENT, a on, że przecież wczoraj wieczorem wróciłam, to teraz powinnam JUTRO wrócić ! I to Z PRETENSJĄ ! Jeszcze coś tam nabzdyczony pod nosem bulgotał, że on myślał, że nie wrócę , chyba go zmylił mój uśmiech numer cztery - czyli profesjonalizm + empatia, wiecie, jak się tyle pracuje, to tak pysk zastyga, no, ale jakoś się otrząsnęłam i syczeć zaczęłam, za myślenie to ja płacę, tylko za parkowanie, szlag by trafił ! Kilka słów powszechnie uważanych za obraźliwe też padło, pan swój samochód wyprowadził i wjechałam. Normalnie chyba WSZYSCY za wyrobnika mnie mają 😡 Zwykle jak jadę na dyżur, to mówię, że wracam następnego dnia, wtedy parkingowi wiedzą, że mają dodatkowe miejsce, biorą 15 złotych za każdą rozpoczętą godzinę, ludzie do teatru walą, to i płacą. Ale skończyło się ! Oczywiście, dziś nie mówiłam 😠 No, ale nic. Zaparkowałam, idę do domu i już w podwórku leci za mną jakiś facet i woła - proszę pani, proszę pani ! No, czasy, kiedy mężczyźni za mną po ulicy gonili to już przeszłość, myślałam, że nie do mnie, przyspieszyłam, a ten dalej leci. No to zwolniłam, bo jeszcze mógłby nie daj Boże, NIE DOGONIĆ, a nie wiadomo, kiedy jeszcze jakiś chłop za mną poleci :O No to dopadł mnie przy naszych schodach i nawija, że on z tym panem rozmawiał i jeszcze chce z nim rozmawiać, to ja na to, czemu MNIE goni, a nie tego pana ? Na to on, że u nas światło się pali, a nikt drzwi nie otwiera, a on z tym panem porozmawiać musi. Pytam, o co chodzi, a on dalej swoje, że z TYLKO panem musi rozmawiać. Rozejrzałam się, czy jakiej ukrytej kamery nie ma, nie było, to się wkurzyłam, nie chce ze mną gadać, to niech się odczepi, goni mnie, nadzieje robi, a później gadać nie chce, a że jeszcze mi się wątroba gotowała po tym parkingu, to go od małych szowinistów wyzwałam. A on się pyta, dlaczego od małych ? Nie był ciekaw, dlaczego od szowinistów :P Myślę, wariat, zaczęłam po schodach już boczkiem wchodzić, a ten wreszcie mówi, że on w sprawie klepki. No to pytam, czy piątej, a on się wyprostował i rzekł dobitnie : klepka barlinecka. Co miałam robić, też się wyprostowałam i jeszcze dobitniej odpowiedziałam : najlepsze kasztany są na placu Pigalle. Chłop jakoś tak sklęsł w sobie i zamamrotał, że on jednak z tym panem musi porozmawiać . . . Myślę, matrix, chłop mi przejście blokuje, chyba krzyczeć zacznę, na szczęście mąż drzwi otworzył, już po nogach sikał, bo wszystko słyszał. Drzwi nie otwierał, bo jak chłop pukał, to w łazience był, a później to z zainteresowaniem słuchał :O Okazało się, że ten chłop to fachowiec, którego mężowidło do przełożenia płytek w przedpokoju najął, jutro ma zacząć, przy okazji MDM poprosił o polecenie jakiegoś malarza, bo w przyszłym roku malowanie uskuteczniamy, może panele wymienimy i tenże fachowiec klepkę barlinecką zaproponował . . . Mąż zgodę ode mnie uzależnił, chłop jest z ekipy remontowej naszej spółdzielni, kojarzy mnie i MDM, stąd to zamieszanie :D No. . . . :O Kawa ? http://previews.123rf.com/images/zaretskaya/zaretskaya1411/zaretskaya141100247/34032413-love-design-beautiful-pastry-with-cinnamon-stick-on-white-plate--Stock-Photo.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yoanka !!! Niech Cię codziennie takie przygody spotykają - żebyś je mogła opisywać. Uśmiałam się, aż mi się oczy spociły ! " goni mnie, nadzieje robi, a później gadać nie chce"... dooobre ! Anulka - jaki mus, bilet se przepadnie i już. Kanapeczki.... Śmietana jest fuj w KAŻDEJ zupie, nawet w pomidorowej. Bez śmietany jest smaczniej - spróbuj. A poważnie - nie wiem, nie umiem tego racjonalnie wytłumaczyć, ale nie przepadam za nią - i już. Mogę mieć przecież takie widzimisie - nie ? A Ty się tak moim menu nie przejmuj, nie dam sobie krzywdy zrobić. Będzie dobrze !!! Maniu - no to Cie podróż sponiewierała ! A po kiego licha jeszcze na działkę lazłaś - to nie wiem.... Wypocznij ! Dostałam dzisiaj w seniorkowie woreczek cebulek tulipanów, takich z przydomowego ogródka, nawet nie wiadomo jakie kolory. Chyba zrobię specjalne pole gdzie je umieszczę, bo ze swoimi za bardzo nie chcę mieszać. No i te cebulki nie są zbyt duże - może to wszystko botaniczne ? Ciekawe jak tam Ziutka - tydzień niedługo minie jej zamknięcia... Nutka nic nie pisze, czy się dodzwoniła, przypuszczam, że nie. Pewnie komórki też pod wydziałem i po jakimś czasie. To miałoby zresztą sens. Przepiękna kawusia z ciasteczkiem na dobry początek dnia już podana - to idę wyjeść trochę wisienek z nalewki. Zlałam dzisiaj - ale muszę mocno dosłodzić, bo taka "wytrawna", że uszy stawia na baczność. Owoce zasypałam cukrem - co się z nich wydobędzie, to doleję do nalewki, wtedy będzie zjadliwa. Dobrej nocy Kruszynki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pogoda piekna, pojechalam sobie zaplacic rachunki, czas troche minal a ja niby zajeta a opier… sie :O Mania 🌻 a dawno bylas w doope kopnieta???? Yoanka 🌻 wiesz, jak ja sobie na Manie tak noge rozbujam to i przy okazji Ciebie moge kopnac! Ci dam wredna i upierdliwa….. :D:D no widzisz, w pracy masz caly czas parkowac :D Ot zlodzije! A czy “pan” wie gdzie Ty pracujesz czy moze za “nocna” pracownice Cie bierze? :D:D:D:D najlepsze kasztany…… dawno sie tak nie usmialam :D I najgorsze ze jak tak najserdeczniej sie smialam to jakas stonka zadzwonila… nie moglasm zachowac powagi :D:D na glupia wyszlam, czyli wszystko w normie :P Kawa 😘 sliczna ale czego Ty mnie chcesz tak utuczyc? Prawda Opty 🌻 takie czytanki powinny byc CODZIENNIE! Ok, smietany nie bedzie, nie przejmuje sie, ja bede pchac wozek a Ty bedziesz do niego wrzucac to co przez gardlo Ci przechodzi :P I zeby do kanapki bylo :D Tez bym wyjadla troche wisienek :P 2 Coby piskow nie bylo... (_)> 🌻 (_)> 🌻 (_)> 🌻 (_)> 🌻 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anoolko, dzieki za kawe, ledwo na oczy widze, sponiewieralo mnie nie alkohol i malo snu, lecz przyczepil sie jakis paskudny wirus, glowa nawala , z nosa wiadrami i gardlo boli:( normalnie siedzialabym na chorobowym, ale wczoraj w pracy byl powzny konflikt žz jednym takim, i oddali mi przerobic jego ekspertyze, ktora musimy wyslac na g***** bo za kilka dni rozprawa, a ja nawet mysli nie moge pozbierac w przerwie miedzy kichniem, powiedzialam, ze jak chca zeby polowa zalogi poszla w moje saldy to niech bedzie, siedze w pracy, wiec wybaczcie, ze nie pisze, zreszta oczy lzawia sie i na ekran nawet nie chce sie patrzec, a musze szybko przeczytac trzy tomy sprawy:( i potem napisac :( Yoanko, no zacznij ty pisac ksiazki, mozecie razem do spolki z Anoolka :) niesamowite, jak umiesz opisac, usmialam sie do lez, nawet mi ulzylo, nos sie przeczyscil :) kiedy dojde do siebie, to opisze ,wesele bylo swietnie :) nawet kasiadz w kosciele podziekowal, ze bez zbednego przepychu i jak on to powiedzial "z otwartym sercem", kasiadz, a raczej mnich z klasztoru Bernardynskiego byl niesamowity, jeszcze nie bylam na takim slubie :)znikam wszystkim milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goda 😘 (tylko mnie nie zaraź :P) Koniecznie zrob sobie krojona cebule z miodem i wsadz do lodowki. Na nastepny dzin juz masz syrop gotowy ktory najszybciej i najlepiej leczy!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mania, wczoraj przez wlasna glupote nie pisalas to rano nadrabiaj bo jak nie tooooo 😡 Bo ja jutro przez wlasna glupote nie napisze. Rano, jadac do pracy "tasowalam" sie z takim samym cackiem ale w wiewiorczym kolorze. Ladne, czyste a moje? Od nowosci nie myte! No i po pracy sie zawzielam i ... moze nie umylam ;) ale ladnie opier... kurcze, powinnam se malucha kupic czy swift :D! Dachu za cholere nie moglam umyc a nie ryzykowalam na jakas skrzynke stawac bo na bank bym ze zeby wychlastala! I juz pod koniec zaczelo mnie w karku i barku bolec - SKS jak nic! No to teraz powygniatam kanapke i siebie nakarmie bo psiurki juz nakarmione ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czesiaaa
mam pytanie czy któraś z pięćdziesiątek próbowała radiofrekwencji? chce się przejść do spa soleil i nie wiem czy to na starszą skórę też zadziała? u córki efekty z tamtąd były super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skarbelki Wsie ;)🌼 o Mam jeszcze sajgon do 3 w nocy ....bo wyjeżdżają 😭 Już jesteśmy w Grodzie od poniedziałku ,no i niestety D musi skrócić pobyt z powodu pracy :( Ale...i tak było i jeszcze jest fajnie .Pojechali na zakupy a ja zostałam z piesiem - jest boski :-P . o Ale ja się nie nadaję na takie tempo ...wszystko w biegu , szczęście , że Luby D taki opanowany bo zwariować można by było :-D:-D o Nie poczytałam ale nadrobię - jak wyjadą , bo najpierw muszę odespać :-P , bo piesio pobudkę robi o 6 - wskakując do mojego wyrka i dokładnie się wita - czyli ozorem myje uszy , gębę ...takie 23 kg jak wskoczy na brzuch a dokładniej na pęcherz to ...:-D:-D Ale jest taki kofany i mądry , że szok:). o Pozdrawiam i zostawiam siarczystego 👄 dla Wsiech;) Jutro wieczorem powinno WSZYSTKO wrócić do normy - oby tylko szczęśliwie zajechali. o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczor:) Zajrzalam tylko pomachac. Maniu:) Dopiero teraz doczytalam ze bylas wczoraj w Plocku,szkoda ze sie nie zdzwonilysmy,moze znajdowalam sie w poblizu.Od kilku dni truja nas ,nawet na klatkach wisialy w ubieglym tygodniu ogloszenia,zeby bez potrzeby nie wychodzic z domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megi na w Płocku byłam dokładnie poł godziny w tym wizyta lekarska i nawet nie było szans na krotkie spotkanie bo do Kutna jechalismy jeszcze, bo Dzieciunek w pracy był i tak mi tylko skrecił na Płock , no to w Kutnie poszlismy na obiad i połazilismy troche ,a ze jazda autostrada to mi wsio grało w srodku przy tej predkosci ot ja niezwyczajna do predkosci to mi potem jeszcze szumiało w lbie :( Anoola nie piskaj na mnie i nie wyzywaj bo cholibcia cos za bardzo mnie muli :( dzis wyprawiłam małego no i znowu ległam a jak juz wstałam to biegiem obiad szykowałam i juz na nic czasu nie było :(nawet kompa rano juz nie w łaczam bo i tak nie mam czasu zagladnac . Hi hi no to musisz se jakis podescik sprawic do mycia autka z gory < a dlaczego do myjni nie jedziesz ??? Jutro mam wizyte u lekarki i bede prosic zeby cos mi zmieniła bo ile mozna spac :( Godus u nas jest THERAFLU i on dobrze likwiduje te najgorsze objawy przeziebienia i mozna jakos funkcjonowac . Yoanka no Ty jestes niesamowita :D tez oplułam tablecik rano jak czytałam :D Ciekawe co ten facio o Tobie pomyslał :D Optus jak małe cebulki to nie wiadomo czy zakwitną ?? no polazłam ale mało co zrobiłam ale dzis zaczeło kropic wiec z czystym sumieniem zostałam w chacie , no i wiadomo czym sie zajełam :D ja zawsze zasypuje owoce cukrem i potem owocka smaczniejsze a i nalewka lepsza :DKiedy planujesz nawiedzic piernikowo ?? Sagus no to musisz tu duzo naklikac po takiej przerwie , a moze piesia Ci w spadku zostawią :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×