Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiurek86

Gyncentrum i nie tylko, nowy wątek 1

Polecane posty

Gość gośćkasia
Just a co do za klinika w Katowicach?,nigdy o niej nie slyszalam,drogo tam,specjalisci dobrzy,jakie leki daja do ivf?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkasia
Niop Peonia...teraz to nawet wizyta serduszkowa mnie nie uspokoi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Linkaa to dokładnie ta witamina. Polecam:) ala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Iwcia bidulko- trzymaj się :-( strasznie mi przykro... Allessa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwcia bardzo mi przykro... :( <> Odnosnie intralipidu to ja juz mam metlik w glowie... przy ostatnim crio mialam podany w dniu transferu ale nie wiem czy to pomoglo czy nie ale udalo sie... teraz sama nie wiem czy mam go brac przy kolejnym crio czy nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peonia czyli ty bierzesz z witamin holistic, femibion natal 1 i kwas foliowy 15 mg tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja mam opinie od immunologa o mutacji, ze byly poronienia, moze uda mi sie zalatwic jakos clexane czy fragmin na ryczałt.. podejde do ginekologa do ktorego chodzilam zanim przyszlam do kliniki i zobaczymy. Spróbuje rowniez u lekarza poz, mam fajna lekarke, moze sie uda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olusia mam mutacje C677T w obu allelach genu w układzie homozygotycznym cokolwiek to znaczy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Madzia, leczę sie w Katowicach ale invitro będzie w Czechach, ma byc taniej niż w pln, mam wstępny cennik wyglada na to ze 1500 tańiej niż u nas. Nie ma pakietów, płaci sie za to, co wykonają. Leczenie i protokół w Katowicach a zabieg w Czechach. Just

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasia, leczę sie w polishclinic u młodego lekarza Artura Chełmickiego. Praktykuje rownież w Londynie. Trafiłam tam po kilku klinikach w Krakowie, znajomi polecili. Super gość. Empatyczny, niezarozumialy, ciepły i cierpliwy. Możesz pytać o co chcesz i ile chcesz. Ceny maja chyba jak wszędzie na Śląsku. Wizyta z usg 150 zł, inseminacja 750. Just

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasiu co do leków ja przy protokole krótkim mam póki co Gonal, pózniej wstępnie Menopur, Cerotide i byc moze Ovitrelle. Moze uda sie bez Encortonu. Just

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GoscMadzik w GynC nie badają. Mi w Arte powiedzieli, że to się bada tylko w trakcie badań klinicznych. Podłącza się usg na ileś czas (o ile dobrze pamiętam) i zapisuje się przebieg, przyspiesza się i wówczas widać czy były skurcze. Ale skurcze występują chyba o 60-70 % pacjentek. Mnie poinformowano, że wszystkie kliniki na świecie wykorzystują leki na skurcze odkąd wprowadzono in vitro. I robi się to w ramach pakietów. W Arte podają np. Papawerynę domięśniowo przed transferem. Ja miałam podobny wynik NK. Wg Provity to zły wynik. Wg Artemin - wynik prawidłowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martirybka
913,5 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Martirybka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwcia głowa do góry .. Ty musisz po prostu odpocząć i wrócić za jakiś czas ! Trzymaj się tam! Peonia jutro mam 7dpt myślałam żeby zrobić w pt ale chyba poczekam do poniedziałku na bete. A w pt może sikacza zrobię :p A jak Ty się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MartiRybka piękny wynik bety :) nic tylko sie cieszyć. Ola, ja z witamin biorę te co wymieniłaś i zwykła wit b6. Ancias, lepiej zrobić bete niz sikanca. To chyba jesteś kolejna do pozytywnej bety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Just, to chyba jakaś nowa klinika? Nigdy o niej nie słyszałam. A w Polsce w ogóle nie wykonują zabiegów? Jest to cała klinika, czy tylko gabinet z 1 lekarzem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Peonia to klinika z wieloma specjalistami M.in. Od leczenia niepłodności. robili invitro, teraz chyba wstrzymali przez zmiany w rządzie. Skończyli chyba te rządowe a my nie chcemy czekać stad Czechy. Pan dr ma tam przyjaciela z 16 letnim doświadczeniem w invitro. Straciliśmy 2 lata i ze względu na wiek i amh szkoda każdej chwili. Just

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba nie dodało posta? Polis Clinic to klinika z wieloma specjalistami, M.in.od leczenia nieplodnosci. Just

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jednak dodało ;) just

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peonia wiem że lepiej z krwi ale mój mąż wyjeżdŻa w sobotę na jakiś czas i też chciałby wiedzieć. Ostatnim razem też tak robiłam, pierwszy sikacz i była już blaadaaa kreseczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Just a możesz przybliżyć cennik bo ceny są b.rozbieżne dziewczyny w artvim w Kra płacą ok 11 tys a w Artemidzie w Bb ok 4 tys :) ale to jest jakoś klinika połączona z ta w czechach? Wsumie super rozwiązanie jak PISuary będą chciały namieszać :D Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Just a możesz przybliżyć cennik bo ceny są b.rozbieżne dziewczyny w artvim w Kra płacą ok 11 tys a w Artemidzie w Bb ok 4 tys :) ale to jest jakoś klinika połączona z ta w czechach? Wsumie super rozwiązanie jak PISuary będą chciały namieszać :D Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×