Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ładne śliczne, zadbane kobiety, fajne, miłe wykształcone i SAMOTNE

Polecane posty

Gość gość
18:29 oo teraz tak, wymienione przez Ciebie kobiety to prawdziwe piękności.. Wszystkie to chodzące 10tki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lauraa273232
Bar Rafaeli mnie się np. nie podoba ;) Szału nie ma. Przesliczna wg mnie jest Lili Colins- dla mnie ideał urody. Jeśli chodzi o polskie aktorki Marta Żmuda- Trzebiatowska bije wszystkie na głowe, może przed śmiercia Anna Przybylska jej dorównywała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lauraa273232
Kto jeszcze... Anna Dymna w młodości była piękna. Emily Browning też jest bardzo ładna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie Anna Czartoryska i Weronika Książkiewicz. Od Marty osobiście skromnie uważam się za ładniejszą:-PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lauraa273232
A ta Gisele Bundchen jest paskudna moim zdaniem... okropna i tyle z twarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lauraa273232
No Anna czartoryska też jest ładna. Ale Marta Żmuda- wg mnie ładniejsza. Co do Weroniki Ksiazkiewicz- ladna ,ale nie piekna, juz widac po niej wiek poza tym bo na 20 lat juz dawno nie wyglada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ja wiem, po prostu ma trochę większy nos niż te wszystkie dziecięce typy urody, ale to jej dodaje jakiejś szlachetności i wyrazistości. Taki skandynawski typ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No co Ty, Marta ma strasznie nisko osadzone łuki brwiowe, trochę kartoflowaty nosek, trochę też zaburzony owal twarzy, ale uchodzi za taką polską J. Lopez bo ma lekko latynoska kolorystykę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lauraa273232
Kwestia gustu, dla mnie Marta ma przepiekna twarz, a ten nos wlasnie jej dodaje uroku, nie wszystko musi byc jak od linijki zeby bylo ladne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta z linka taka przeciętna, nic oryginalnego, po prostu ładna blondynka i tyle. Na ulicy widuję ladniejsze :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:49 ciekawe co byś powiedziała o mojej buzi :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lauraa273232
nie wiem, może bym Cię oceniła gorzej, jak widać w tym temacie kazdy ma inny gust :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lauraa273232
W sumie od tych co wyzej wymieniłam, wg mnie malo jest takich ktore je przebijaja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ogólnie te same osoby są wymieniane jako ładne i te same jako nieładne. Więc jednak nie jest to tak bardzo sprawa gustu :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lauraa273232
Generalnie tak, ale to juz jest kwestia umowna, kto jest ladniejszy od kogo, tak jak ktos wyzej pisał, ze Marta Zmuda-Trzebiatowska jest taka sobie, a wg mnie jest bardzo ladna, wiec tak sobie mozna dyskutowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lauraa273232
Sa tez osoby o kontrowersyjnej urodzie jak Claudia Schiffer w mlodosci. Wielu sie podobala i byla jakas tam ikona seksu swojego czasu, a wg mnie ma brzydka, szwabska urode

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:04 nie no w tym momencie to co napisałaś wg mnie kwalifikuje cię jako osobę niepoczytalną i nie mającą prawa głosu :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko brzydko się zestarzała jak tak przeleciała po zdjęciach i jest zdecydowanie za chuda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ładne śliczne, zadbane kobiety, fajne, miłe wykształcone x ja pracuje w korpo, zeby teraz nalesc faceta musiala bym chyba nie wiem zwolnic sie z pracy,,,, nie ma szans... 27 lat, jestem zabiegana i nie mam na to czasu, to nie tak ze cos ze mna do bani po prostu wypadam z uczestnictwa w towrzystwie i dlatego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Emily Browning ma jakieś zaburzone proporcje, dużą głowę i wygląda jak jakaś postać z komiksu ale na pewno nie piękna kobieta :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moje obserwacje mowia mi ze kobiety teraz nie chca zakladac rodziny moze coniektore ale to rzadkosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak ja kocham takie generalizacje, przeciez kobieta mogla sie skupic na pracy, opieka nad rodzicami, siostra, nie kazdy ma taki sam start w zyciu... ludzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam tak że w czasie studiów w innym mieście nie miałam czasu na imprezy. Dosłownie w czasie pięciu lat studiów wyszłam wieczorem na miasto około 10 razy. Potem miałam czas w miarę regularnego chodzenia do klubów i wtedy poznałam mojego byłego. Teraz znów nie mam za bardzo czasu ani z kim wychodzić bo większość znajomych to pary, albo pary z dziećmi. Mam trochę koleżanek singielek jak ja, ale jakoś coraz mniej chce się nam zarywać noce. (To ja ta ładniejsza od Marty Ż-T :-P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ładne śliczne, zadbane kobiety, fajne, miłe wykształcone x sa same bo puszczaja sie na lewo i prawo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
(To ja ta ładniejsza od Marty Ż-T jezyk.gif ) x jaaasne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:12 nie uwierzę póki nie zobaczę? :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są same bo mają odrealnione wymagania. Mam taką koleżankę byłem z nią na stażu fajnie nam się zawsze gadało,ogólnie fajna uśmiechnięta dziewczyna z niej była. Minęło jakieś 5 lat skończyła studia ,tatuś kupił jej nowe autko mama załatwiła pracę w urzędzie miejskim. Spotkałem ją na imprezie chciałem się przywitać to udawała ,że mnie nie zna. Nie rozumiem dlaczego jeśli kobieta osiągnie coś w życiu od razu myśli o sobie w kategorii jakiegoś bóstwa. Nie znam żadnej pary w której to kobieta więcej zarabia albo udostępnia swoje mieszkanie partnerowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×