Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ładne śliczne, zadbane kobiety, fajne, miłe wykształcone i SAMOTNE

Polecane posty

Gość gość
Chociaż popatrzyłam teraz na zdjęcia Tori i chyba zapamietalam ją w jakimś wyjątkowo korzystnym ujęciu:-P A co, mamy rozmawiać o naszych sasiadkach albo kolezankach ze studiów i może jeszcze wklejac ich zdjęcia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ładne śliczne, zadbane kobiety, fajne, miłe wykształcone i SAMOTNE x ja taka jestem.. Czemu? Jestem osobą nieco konserwatywną, troszke trzymającą na dystans, mogę się zaangażować tylko z kimś kto myśli jak ja i traktuje miłość poważnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:43 no właśnie, ludzie oceniają te aktorki, że są atrakcyjne i one tak się czują. Mimo to w lustrze i tak widzą, że maja małe biusty (obie są prawie płaskie), a oprócz tego Natalia ma bardzo krótkie nogi.. W lustrze kobieta zawsze dostrzeże swoje 'defekty' mimo, że jest ładna, bo kobiety po prostu takie są.. Dążą do ideału, a ideałem jest sylwetka lalki barbie + jak na dzisiejsze standardy trochę większy tyłek. To wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:49 Tori jest wyjątkowo brzydka, co widać w każdym jej filmie. Ale to moje zdanie, tobie może się podobać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:56 no sorry jak się nudzisz, to pooglądaj sobie konkursy piękności i zobaczysz jaka sylwetka jest faworyzowana dla 'naj'. A poza tym gdyby tak nie było, to skad te wszystkie operacje plastyczne? Wyciąganie żeber, powiększanie biustu, tyłka, a nawet wydłużanie nóg u Azjatek? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokladnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:19 twój związek z nim rozpadnie się przy pierwszym poważnym lub mniej poważnym problemie. I mowę to japońskie kobieta w podobnej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś czemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś x czekam na Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z kolei jestem bardzo ostrożna z facetami oto dlaczego jestem sama. Co nie oznacza ze nie chodze na randki. Umawiam się i szukam tego ktory bedzie mi pasowal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:54 według ciebie. Wg mnie nigdzie nie jest powiedziane że 10/10 może otrzymać tylko kobieta z dużym biustem. Płaską nazwałabym Keire Knightley i Kate Hudson przed operacją, a nie Peet i Portman. Parę lat temu bodajże wg magazynu i stosownych badań People Rosie Huntington -Whiteley została uznana za najseksowniejszą kobietę na świecie. A biust ma mały. Także wg mnie masz jakieś zboczenie biustowe. Kobieta z małym biustem może być niesamowicie seksowna i atrakcyjna. I na odwrót, kobieta z dużym może nie mieć sex appealu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:35 3 najczęstszy powód rozwodu "gdy kariera kobiety rozwinęła się bardziej niż mezczyzny".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:03 problemem może tu być choroba psychiczna, a nie tyłek czy nogi. Choroby psychiczne są nieatrakcyjne i nieseksowne. Cameron Diaz też nie ma idealnej figury, ale myślę że jest odbierana jako atrakcyjna i seksowna. (Jako trochę młodsza :-P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:01 sexowna nie znaczy idealna. Posta tym ta Rózia wcale do naj (piękniejszych) się nie zalicza, bo sexowna to może i jest. A tamte obie są płaskie, prawie nic tam nie mają. Uf zebrało mi się na ktytykę, nie chciałam :) i tak są piękne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś ile masz lat? nie obudz sie jak bedzie za pozno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro są tu samotne dojrzałe kobiety to mam putanie? Poważne pytanie. Czy uważacie ze możliwy jest dzisiaj tradycyjny związek, ale nie taki gdzie kobieta nie może znaleźć pracy lub "zarobi tyle co na przedzzkole". Czy kobieta dobrze zarabiajaca byłaby w stanie zrezygnować z yego i stać się przykladna kura domowa. Oczywiście przy założeniu ze mężczyzna zarabia wystarczająco dużo. Czy dla faceta który ma pieniądze są tylko dwie alternatywy. Albo związek z taką która to żadnej pracy się nie nadaje i chętnie zostanie w domu, czy na partnerski związek z inteligentną kobieta. Czy inteligentna wykształcona kobieta widziała by się w roli tradycyjnej matki i zony, Pani domu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:07 ale idealnego człowieka nie ma, nie istnieje. jakieś masz wygórowane wymagania po prostu :-P ja daję wszystkim wymienionym osobom 9 i 10 na 10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:10 przez maksymalnie trzy lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:10 to zależy od kasy. Jeśli byłoby jej wystarczająco dużo żeby realizować swoje hobby i unikać sobie nudę, to czemu nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:16 są. Żadna z nich nie dorównuje Bar Rafaeli, jest idealna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jakie macie hobby panie wspaniale:) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:30 mocno subiektywna opinia. Poza tym to ten sam typ urody co Giselle Bundchen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:44 chyba żartujesz, Bar ma krągłości, naturalny duży biust i bardzo kobiecą buzię i w ogóle jest kwintesencją kobiecości. Giselle ma piękne ciało choć brakuje jej tu i ówdzie, a z twarzy jest trochę męska..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 17.10 tak, gdyby mąż opłacał mi składki ZUS:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17.39 :) fizyka kwantowa, cywilizacje pozaziemskie, jazda konno, taniec, opera, narty, fotografia, historia Polski - czasy Dagone. Kiedyś jeszcze kino lat 60-80 i poezja rosyjska :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17.10 raczej nie, chyba że po załamaniu nerwowym (pytanie o inteligentną i wykształconą kobietę, zajmującą się tylko domem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:10- 2 lata przy założeniu, że kasy jest naprawdę dużo i można sobie urozmaicać życie wyjściami na wernisaże, wystawy, krótszymi i dłuższymi wyjazdami, kursami rozwoju osobistego, bankietami, itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:49 ma słodki mały dziecięcy nosek i też dość dziecięce usta. Jest ładna, ale myślę że na żywo nie zrobiłaby większego wrażenia niż np młoda Laetitia Casta, Cindy Crawford albo Angelina Jolie. Bar jest mimo wszystko taką sympatyczną dziewczyną z sąsiedztwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×