Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ładne śliczne, zadbane kobiety, fajne, miłe wykształcone i SAMOTNE

Polecane posty

Gość gość
dokladnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie kobiety jak w temacie juz od najmlodszych lat maja powodzenoe u chlopakow i maja rowniez chlopakow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś x tak to wlasnie wyglada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co to za duma, robota w urzędzie miejskim? Albo otrzymanie auta? Sorry. Nie mierz wszystkich miarą jakiejs swojej koleżanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
grzmocenie piczki jest fajowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja takie kobiety poznaje tylko na seks latwo je poderwac sa latwe jesli sie je otworzy i zbuduje zaufanie potem tylko roochanie i pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:32 Zdarzają się takie pary. Miałam świetną pracę, nowocześnie urządzone mieszkanie, samochód z salonu, a on jeszcze studiował. Byłam pokorna i cierpliwa. Teraz on zarabia 3 razy tyle co ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomijając ostatni post jakiegoś prawika. Takie kobiety strasznie się dystansują nawet na głupi taniec się nie chcą zgodzić jeśli odstajesz od ich poziomu. Problem się pogłębia bo świat staje się bardziej pro kobiecy. W szkole czy na studiach kobieta ma znacznie łatwiej (przez naszą głupią naturę). W pracy to samo. Nas tylko z każdej strony szczują bo ty musisz to ,tamto i tak właśnie rodzą się te chore wymagania. Z każdej strony wmawia się kobiecie jaka to nie jest świetna i później im odwala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś tzn ile zarabia ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W moim otoczeniu są takie trzy kobiety.... wszystkie jedynaczki...czyżby osoby chowajace się w pojedynkę były mniej elastyczne, jeśli chodzi o związki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:12 12 k

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To przy zarobkach 4 k miałas auto z salonu i nowoczesne mieszkanie? :-]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo ma pewnie 15 lat więcej od niego :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jestem zadnym prawikiem, ucze sie od mistrza https://www.youtube.com/user/UwodzeniewdzienTV/videos x ostatnio poznalem taka babke dom mieszkanie, samochod za 300 tys.ona 33 lata ja zarabiam niecalem 3tys. Ona weszla w moja gierke, wiedzialem ze nie ma sensu sie w to pakowac wiec wykorzystalem to tylko do seksu spotykalismy sie 4 miesiace tylko na seks. Pozwolila mi na anal i wiele wyuzdanch rzeczy, wiec nie obrazaj mnie. bo mam sukcesy z kobietami bardzo fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ktory wie
A ja mam pytanie, które może było? Jak takie kobiety radzą sobie z seksem? Nie potrzebują? mają przyjaciela od seksu czy od czasu do czasu wyrwą sobie kogoś na imprezie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie potrzebuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś :O jak to? ładna kobieta? to ile masz lat???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesli taka kobieta jak w temacie nie ma nikogo to Les Wybrzydza Jest bierna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ktory wie
To że wybrzydza to dla mnie jest zrozumiałe, lepiej byc samemu niz z kimś na siłę, mezalians nie wchodzi w grę. Wybrzydzanie nie jest jedynym "problemem" zwykle tak bywa że mają muchy w nosie, są "gwiozdami" i mają syndrom księżniczki. Zapomina że wyglad to troche za mało, by utrzymać faceta na dłuzej o czym sie nie raz przekonała. Nieszczęściem dla faceta jest związać się z taką kobietą. Owszem atrakcyjne ciało do łózka jest swietne, ale kiedy budzi sie rano obok niej to facet zaczyna chłodno kalkulować i wychodzi mu na to ze będzie sie przy niej męczył. Więc odpuszcza, a ona nawet nie wie dlaczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ohohoho to ciekawe bo jedyny facet z jakim byłam i z jakim doszłam do etapu trzeciej randki (wcześniej z nikim nie byłam na trzeciej randce), chciał zakładać ze mną rodzinę, ale to ja go zostawiłam. I jak , teoria się sypie? Albo może jestem brzydactwem? Haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj A co to za duma, robota w urzędzie miejskim? Albo otrzymanie auta? Sorry. Nie mierz wszystkich miarą jakiejs swojej koleżanki. x ona pewnie wcale nie była dumna. też znam parę osób, które były na tyle nieciekawe, że jakbym gdzieś je zobaczyła, to bym udawała, że ich nie widzę. ale autor komentarza nie dopuszcza takiej myśli i wymyslił sobie, że chodzi napuszona, bo dostała auto i nędzną pracę w urzędzie (swoją drogą ciekawe masz kryteria sukcesu życiowego :::)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facetowi było ze mną dobrze do tego stopnia że nawet po rozstaniu mówił że ma bardzo miłe wspomnienia i że było mu ze mną bardzo miło. No tylko ja nie jestem karierowiczką, jestem atrakcyjna fajna i miła, ale nie zarabiam tyle żeby ktoś miał mieć kompleksy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8:23 zwyczajnie, czasem myślę że fajnie by było np dziś mieć seks, ale to nie jest jakas potrzeba tak silna żebym miała ją realizować. Idę spać, śni mi się sej erotyczny i tyle. Sam seks to też przecież jest zaspokojenie na chwilę więc jaki to ma sens? Jak kogoś poznaje kto mi się podoba, to wtedy mi się włącza silniejszy pociąg, ale tak to nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ktory wie
10:07 Slub, a potem seks raz na kwartał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś jak to tylko do 3 randki dalej nie brnelas? czemu go zostawilas? ile ty masz lat? tzn nie mailas z nim seksu jak tylko 3 randki czy wlasnie bierzasz tak facetow tylko na seks do 3 randki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem skąd te insynuacje i co wy macie z tym seksem. To był mój pierwszy partner, byłam z nim dziewicą a zostawilam z wielu powodów m in takich że czułam się mniej ważna od imprezek i chlania. Nie doceniał mnie w ogóle a miał dobrą wierną dziewczynę z czystym sercem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś ile masz lat? To czemu się rozstal z Tb skoro "tak mu milo i dobrze bylo"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś :O wiec nadal jestes dziewica???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×