Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ładne śliczne, zadbane kobiety, fajne, miłe wykształcone i SAMOTNE

Polecane posty

Gość gość
dziś x to ile ty masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taodtrzeciejrandki
10:45 No właśnie. Niestety naprawdę mało takich. Mężczyźni są dziś słabi, zagubieni, a męskość kojarzą z agresją, jedzeniem mięsa, piciem piwska i bluzganiem. Po prostu z moimi cechami urodziłam się w złym czasie i złym miejscu żeby kogoś znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10 54 -Wiec scharakteryzuj tego mezczyzne, jakie cechy posiada i co robi, bo mam wrazenie ze wy same nie wiecie czego chcecie. Konkretne cechy i atrybuty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taodtrzeciejrandki
Napisałam, ideałem wydaje się być Tomasz Wolny. Oczywiście nie wiem jaki jest w związku ale wydaje się być kochającym odpowiedzialnym mężem i ojcem, który nie przedkłada imprezek i kumpli przed rodzinę, do tego jest inteligentny, taktowny, ma poczucie humoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taodtrzeciejrandki
I oczywiście przystojny. Taka kompilacja cech to naprawdę rzadkość, a myślę że sama jestem jej żeńskim odpowiednikiem. Tylko nie zarabiam tyle ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko nie zarabiam tyle x a ile zarabiasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taodtrzeciejrandki
15:49 to pytanie jest niedyskretne i nie będę na nie odpowiadać. Och och ile razy nie byłam dziś zagadywana... faceci się odwracają w autach żeby mnie obejrzeć z góry do dołu, i tyle z tego bycia ładną pożytku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś [10:35 Wiec co jest z Toba nie tak? Nie rozumiem :( Jestes zbyt wraliwa i czula?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ktory wie
W takim razie zapraszam na pogaduchy na prv, dzieci z tego pewnie nie będzie, ale może coś........ zagubionelisty(małpa)vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta od 3 randki musisz byc w rzeczywistosci strasznie pusta i zaptrzona w siebie taaak faceci patrza na Ciebie i peniskami merdaja.... boze co sie z tymi kobietami dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taodtrzeciejrandki
19:08 o dzięki za info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta od 3 randki A propo co robisz w weekend?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taodtrzeciejrandki
Spokojne rzeczy, posłuchałam muzyki, byłam na rowerze, pogadalam z rodziną, posprzątałam w chacie, jutro przychodzi do mnie koleżanka albo gdzieś pójdziemy, muszę jeszcze coś zrobić do pracy, może film obejrzę. A co? Co za przesłuchanie? Kolejny co szuka haczyka i chce mi wykazać że tak naprawdę to jest coś nie tak ze mną? Ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie nie szukam chaczyka. Nigdzie nie mówie że jesteś nie normalna jestem ciekaw. Jaki film?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taodtrzeciejrandki
Nie wiem , pewnie jakiś dla pustych i zaopatrzonych w siebie ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jaki tytul?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taodtrzeciejrandki
Jak upolować faceta będąc najpiękniejszą i najmądrzejszą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie mozna go znalesc? Ja przegldam sasiedni topik "Od 3 tygodni zmieniłem zasady swojego życia. " i zastanawiam sie gdzie autor poznaje te wszystkie kobiety. Tez tak chce, szkoda bo mam prace co ogranicza mi kontakt z ludzmi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taodtrzeciejrandki
Myślę że ludzie którzy co tydzień imprezują mają większą szansę kogoś poznać. Ale ja bardzo ciężko funkcjonuje w nocy a potem długo odchorowuje zarwaną noc, mimo że piję mało i nie jaram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś tak, dobrze wiem że są takie kobiety, jak i mężczyźni, którzy mają jakieś kompleksy, choć wiedzą dobrze, że są z czapy :) Ale są nieśmiali, bardzo. Może rozwiązanie to znaleźć drugą osobę, która będzie bardzo cierpliwa i konsekwentna w umacnianiu poczucia pewności siebie drugiej osoby, niezawodna. Jeśli chcesz zagadaj do mnie na priv: ekahau@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ktory wie
"A co? Co za przesłuchanie? Kolejny co szuka haczyka i chce mi wykazać że tak naprawdę to jest coś nie tak ze mną? Ha" Facet zapytał ze zwykłej ciekawości, chciał zagadać, może zacząć dyskusje na ten temat a Ty od razu widzisz w tym drugie dno i atak. Więcej dystansu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo POlki sa beznadziejne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taodtrzeciejrandki
9:33 dyskusje na temat weekendowych zajęć? hahaha tak, zwłaszcza że wcześniej wyskoczył z tym że jestem pusta. Bardzo to zachęca do dyskusji :-) nie udało ci się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ktory wie
Napierw spowiadasz się jak na przesłuchaniu, by w następnym zdaniu zapytać czy to przesluchanie. Zglupialem. Ktos Ci zarzucił ze jesteś pusta ? Ktoś o nicku "gość" ? Założyłas ze to ta sama osoba, dlaczego ? Facet zapytał o film, a Ty lub ktoś się podszywajacy (może? ) odpowiedziałas złośliwie. Wiesz ze po tych kilku zdaniach można sobie wyrobić zdanie o człowieku ? Na kafe nie widać kto jak wygląda, wiec trzeba wykazać się osobowością. Niestety u Ciebie to leży. Co z tego ze ładna wykształcona inteligenta, zadbana, itd... jak okazuje się ze jest się złosliwa jedzą. Po jaką cholerę Wam kasa awanse ładne nogi drogie perfumy jak wraca się do pustego domu . Popracujcie nad osobowoscia. Atrakcyjne ciało jest dobre do łóżka na jeden lub kilka razy lecz jak widać po tym topiku to za mało. Niech kazda z Was zrobi rachunek sumienia i niech wpisze tu swoje WADY. Ciekaw jestem jestem kto potrafi być krytycznym wobec siebie i przyznać się do tego publicznie. Bo jak narazie czytam same ohy i ahy i jacy faceci są beznadziejni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taodtrzeciejrandki
10:59 po czym to wniosłam? Po poczatkach postow (ta od 3 randki i wers pod spodem tekst) oraz bliskim odstępie czasowym postów. Tak, w końcu pisać komuś że jest strasznie pusty jest okey, ale jak ta osoba zada pytanie "czy szukasz ja mnie haczyka", to jest dowód na to że ma denną osobowość. Możesz sie cieszyć ze swojego wybitnego toku myślenia, gratuluję znalezienia przyczyny tego że od roku jestem sama :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ładne śliczne, zadbane kobiety, fajne, miłe wykształcone i SAMOTNE Ja taka jestem i naprawde, po prostu unikam zlych facetow i jestem bardzo ostrozna. JEstem dobra osoba i nie chce byc skrzywdzona. Mam 29lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cały ten temat jest nielogiczny Ładne śliczne, zadbane kobiety, fajne, miłe wykształcone i SAME??? - to niemożliwe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taodtrzeciejrandki
O dziś faktycznie ktoś z ulicy mnie zagadał, zaproponował podwiezienie, powiedział że bardzo ładnie wyglądam. I co? Takie akcje są co jakiś czas, że znajdzie się jakiś podrywacz czyli 5% z tych co się patrzą, ale co, ja mam znaleźć kogoś na ulicy? Uroda przyciąga wzrok i to tyle, dobrze ktoś napisał. Ale po chwili każdy taki gościu stwierdza że nie jestem dla niego. Nie jestem taka jak się spodziewa po atrakcyjnej dziewczynie. Ja też nie jestem zainteresowana podrywaczami. A żeby kogoś poznać na studiach czy gdzieś to po prostu nie miałam szczęścia. Dalej tylko słyszę, jak to możliwe że takie osoby jak ja są same, że o mnie to powinni się bić, no i co. Nie te czasy, nie to miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×