Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sonka91

Czerwcówki 2017

Polecane posty

Gość agula181
U mnie zaczyna sie 18tc, wizyte mam dopiero 19.01 chyba oszaleje do tego czasu :-( wtedy powinnam poznac juz plec. Co do ruchow to sama nie wiem czy je czuje, to moja pierwsza ciaza i nie umiem jeszcze ocenicz czy to dzidzia... dziewczyny a meczy Was moze zgaga? Jak sobie z tym radzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Na zgage lekarz mi powiedzial zebym napila sie koli najlepiej z puszki pare razy tak zrobiłam i lepiej sie czułam. Wyczytalam tez ze migdaly pomagają, kupiłam je raz i tez miałam wrażenie ze mi przeszła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćpaula
Czy ktoras z was nadal bierze luteine dopochwowo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agula181
Ja bralam dopoki nie dostalam podraznienia, teraz jestem juz 18t5d i moja ginka chce zebym odstawila duphaston i wrocila do luteiny bo podobno jest najbezpieczniejszym lekiem dostepnym w ciazy. A czemu pytasz? Masz.jakies obawy odnosnie luteiny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzencia85
Cześć, jestem nowa i długo zwlekalam z napisaniem czegokolwiek (pierwsza ciąża obumarla 10 tydzień) ale chyba zaczynam powoli dojrzewać do myśli że tym razem się uda. Termin mam na 19 czerwca. Pozdrawiam wszystkich ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inita
Cześć dziewczyny też dołączam do Was, mam pierwszą ciążę i termin na 11 czerwca. Fajnie że założony jest taki wątek ;) Czy też cierpicie na bezsenność?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośćsylwia
Witam nowe koleżanki;) marzencia współczuję straty. Miejmy nadzieje ze wszystko bedzie ok;) co do bezsenności wcześniej owszem miałam małe problemy ale teraz mam problem z nadmiarem snu;( ciągle obawiam się czy nie ma u mnie tej slynnej cukrzycy ciążowj. Ale chyba by mi lekarz zwrocil uwage gdyby było coś nie tak. Bo oprócz tego ze dużo śpię to też ciągle pić mi się chce. Następna wizyta za 2 tyg to zapytam gina czy mam się czym martwić;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia9292
Witajcie dziewczyny. Ile do tej pory przytyłyście? Ja też męczę sie ze zgaga ale pomaga mi na nią cola albo fanta. Wiem, że to nie zdrowe ale po tym jest mi tylko lepiej. A w ciąży to raczej normalne, że się dużo spi ogólnie kobiety w ciąży sa bardziej ospale i zmęczone a to, że duzo pijesz nie powinno Cie niepokoić. Nasze organizmy pracują na pełnych obrotach i dlatego odczuwamy bardziej zmęczenie, głód itd. Nie ma co na sile wyolbrzymiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośćsylwia
Narazie sie nie martwie bo wyniki mam ok a w moczu cukru brak ( a w razie cukrzycy byl by tam). Mnie też czasem męczy zgaga ale nie jest to częste i zwykła woda pomaga;) ja w 15 tyg nie mialam nic na plusie ale cos mi sie wydaje że przy kolejnej wizycie juz bedzie. W domu nie mam wagi dlatego też nie mam pojęcia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goszka191903
Hej dziewczyny ! U mnie koncowka 18go tygodnia ;p pojutrze rozpoznanie plci...chociaz wiem na 99 proc ze jest to chlopak...wiem , powtarzam sie....ale ciagle spedza mi to sen z powiem jakby nie patrzec.... na plusie niestety juz 4 kg..... dodatkowo te swieta to wszystko.....ech.... ruchy wyczuwalne od 3 dni...delikatne..ale sa..;p GOŚĆ Sylwia - ciekawa jestem jak u Ciebie, czy znasz juz płeć? mialam przez kilka dni wysyp na twarzy....dzisiaj wszystko wygląda pięknie, jakbym nigdy problemów nie miała z cerą...... pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki U mnie 15 tc i 2 dzień. Na plusie mam coś około 3.5 kg. Mam nadzieję, że nie będzie więcej jak 13 kg na samym końcu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanko... a mianowicie termin porodu mam na 26 czerwca, a umowę w pracy do 30 czerwca. Na zwolnienie planuje iść od lutego. I teraz pytanie czy jet możliwość podpisania umowy kiedy będę na zwolnieniu? Szefowa mówi, że po powrocie z macierzynskiego podpiszemy umowę. .. tylko wtedy tak naprawdę od 1 lipca nie będę już pracownikiem. Czy ktoś wie jak to rozwiązać? Pozdrawiam serdecznie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina512
Hej dziewczyny. Dołączę i ja. Termin na 27.06. Mam 26 lat i to moja druga ciąża. Mam córeczkę 1,5 roku którą urodziłam 24 czerwca, równe dwa tyg przed terminem. Tym razem liczę na chłopca ale najważniejsze żeby było zdrowe. Jak będzie dziewczynka też będę szczęśliwa. Jeśli chodzi o samopoczucie to już o niebo lepiej bo męczyły mnie straszne mdłości i wymioty, do tego niedawno doszła jelitowka więc póki co mam 3 kg na minusie. Tą ciążę przechodzę całkiem inaczej niż pierwsza. W poprzedniej piersi bolały mnie jeszcze zanim wiedziałam, że w niej jestem a w tej np zaczęły boleć strasznie dopiero teraz. Pozdrawiam Was wszystkie i mam nadzieję, że nasza grupa przetrwa. Sama byłam w grupie czerwcowki 2015, potem przeszlysmy na Facebooka i mamy świetny kontakt do dziś a niektóre nawet poznały się w realu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inita
Ja przytyłam na chwilę obecną 3 kg i też bym chciała przytyć jak najmniej w miarę możliwości :) Postanowiłam już ograniczać słodycze bo na początku żelki były moim rarytasem :) sądziłam że będzie chłopak ale wczoraj się dowiedziałam że na 70 % dziewczynka ;) Paulina512 witamy, nie wiedziałam że takie forum kafeteryjne może mieć taką moc w znajomościach później :) fajnie :) kinkietka jak wyglądają kwestie prawne w Twoim wypadku nie mam pojęcia, ale może znajdzie się tu ktoś wiedzący :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Optymistkaa85
16+1, jeszcze nic na plusie ;) ale teraz pewnie się zacznie. Brzuchol jest już okzały. Mdłości nadal dokuczają . Do tego ostatni tydzień męczyłam się z grypą.. straszne .. ból, głowy mięśni,gorączka :( Mam nadzieję ,że z dzidzią ok . Pomagałam sobie tylko apapami ... bez nich by sie nie obeszło .. Wizyta za 6 dni.. a potem kolejne USG prenatalne u prywatnej ginki, pewnie pod koniec stycznia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćpaula
Ja po wizycie o luteine tak z ciekawosci pytam bo ja ciagle biire a to 17 tydz i na 99% dziewczynka ;) ale upewnimy sie za 3 tygodnie na polowkowych bo ponoc zdazaja sie przypadki ze do 18tyg potrafia.jaderka. zejsc ale lekarz mowil ze na kego bedzie dziewucha ciaza idealnie sie rozwija i dzidzia rosnie jak na drożdżach jestem szczesliwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćpaula
A i na plusie jakies 5 kg :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośćsylwia
Hej goszka ja nie znam jeszcze płci. Za 2 tyg będę miała usg to może się dowiem;) co do ruchów to czuję tak od początku17 tyg ale dopiero od 3 dni czuje już konkretnie;) paulina 512 to fanie ci się złożyło że drugie dziecko będziesz miala w tym samym mies co pierwsze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćpaula
Paulina zobacz mamy te same imiona i obydwie dwojke dzieci w czerwcu hehe tylko ja corke 10lat twmu urodzilam 11 czerwca a teraz termin na 17

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe no widzisz paula to trochę nas łączy;) Z jednej strony się cieszę, że też w czerwcu a z drugiej myślę żeby nie było to tylko w ten dam dzień bo takie łączone urodziny to już nie to samo. Mąż ma 23 czerwca, moja córka 24 a teraz termin na 27. O ile nie urodze wcześniej jak z Hania. Ogólnie to coraz częściej zaczynam myśleć o porodzie i mnie to przeraża. Bo teraz już wiem co mnie czeka. Ogólnie trochę mnie to wszystko przeraża. W sensie z 2 letnia córka i noworodkiem... Ale trzeba dać radę. Potem będą się razem bawić to będzie więcej luzu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy było już coś na temat wieku? Ile macie lat? I skąd jesteście? ( jak nie chcecie podawać miasta to może jakieś okolice )?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia9292
Ja w tym roku skończę 25 lat. Jestem w trakcie przeprowadzki do Rzeszowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Witam nowe czerwcowki :) u nas 17 tydz , dzis miałam wizyte ale plci nie poznałam, kolejna za 3 tyg i polowkowe w lutym ale to juz prywatnie :) wizyta wypadł dobrze, serduszko slyszalam a to najważniejsze a co do kilogramów to tragedia przez miesiąc 3 kg wiecej to razem juz z 6 kg masakra :( Ja jestem z okolic Radomia dokladnie Kozienice i za miesiąc kończę 30 lat a to nasze pierwsze maleństwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośćsylwia
Ja mam 26 lat;) jestem z okolic Staszowa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia9292
Staszów. To chyba Świętokrzyskie czy sie mylę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdaróża
17t3d ruchów nie czuje chyba ze czasem coś dziwnego ale nie mam pewności Przytyłam 1kg. Brzuch widać a biust urósł ponad 2 rozmiary :) 29.05 kończę 27 lat a termin mam na 10.06 :) świętokrzyskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agula181
18+6 i tez.sama nie wiem czy to ruchy czy nie. Ja we wrzesniu skończyłam 28lat, pierwsze dziecko bardzo wyczekane :-) a jestem z Bielska-Białej :-) wizyta za dwa tyg i polowkowe dzien po wizycie moze dowiemy sie kto sie chowa w brzuszku. Na dzien dzisiejszy przytylam ok 3kg wazac sie wieczorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam jak wcześniej wspomniałam 26. Mieszkam w Zlotowie. Woj Wiekopolskie. Jestem dzisiaj strasznie zmęczona. Tak bym się kimnela chociaż chwilę. No ale niestety moje dziecko mi nie pozwoli. A mąż jeszcze w pracy. Ja mam ciągle na minusie jakieś 3 kg ale już coś tam zaczynam przybierać. 18 stycznia mam wizytę u mojej gin na NFZ i nie liczę na to że dowiem się płci bo sprzęt ma przestarzały. Ale idę prywatnie 27 na polowkowe i w zasadzie też prenatalne więc liczę na to, że się wtedy dowiem. W zeszłej ciąży dowiedziałam się właśnie po 19 tyg. Wtedy też zaczęłam zakupy. Co miesiąc coś. I powiem Wam że się ledwo wyrobilam ze wszystkim bo trochę tego jednak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×