Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sonka91

Czerwcówki 2017

Polecane posty

Ja ruchów jeszcze nie czuję. Tzn mam jakieś tam dziwne jakby odczucie w brzuchu ale sama nie wiem czy to to. No i czuję też lekkie gilgotanie ale to też może oznaczać że skóra się rozciąga na brzuchu. Także czekam na takie pierwsze prawdziwe stukniecia. Z Hania czułam bardzo nisko i na dodatek zaczęło się od jej czkawki i to było takie systematyczne. Niby to druga ciąża ale człowiek wcale nie jest wszystkiego pewny i nic mądrzejszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośćsylwia
Tak świętokrzyskie;) czy wy też macie często zawroty głowy? Po raz kolejny mi się przytrafiło w sklepie że musiałam opierać się na wózku. Myślałam ze zaraz upadne. Nawet teściowa to zauważyła bo była ze mną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćpaula
Ja 2 razy zemdlalam kilka razy musialam szybko wyjsc zeby nie pasc ;) ja 28lat to 3 ciaza mam corke ktora 10lat skonczy 11 czerwca rok temu poronienie takze bardzo czekalismy na ta nasza kruszynke :) jestem z pod Poznania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja lepiej nie będę wspominać swojego porodu żeby nie wystarczyć pierworodek, chociaż każdy poród inny więc tym razem liczę na luz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tą ciąża udało się dosłownie za pierwszym razem bo z córką nam zeszło jakoś pół roku. A tutaj jak zobaczyłam test to nie mogłam uwierzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorry źle zinterpretowalam początek wypowiedzi Pauli i myślałam że dwa razy podczas porodu zemdlalas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) ja mam kilogram na minusie, u mnie 16tydzień :) caroline29 to mamy niedaleko do siebie, kiedyś często na basen do kozienic jeździłam :) ja mieszkam teraz w Siczkach to na trasie na Radom :) Paulina512 ja do tej pory utrzymuje kontakt z dziewczynami z forum luty2013, też przeszłyśmy na fb :) ja nadal nie mam zbytnio apetytu, tabletki łykam w kratkę bo mi niedobrze, czasem w głowie też mi się zakręci, ja mam już 2 dzieci, córka 4 latka a syn 2 :) i jedno i drugie to zimowe dzieci, bo córka ze stycznia a syn z listopada... teraz czerwiec... zobaczymy jak to będzie :) ja mam 31 lat :) ja mam ciuszki po dzieciach, tylko wózek mam do bani ale teraz zastanawiam sie nad dwuosobową przyczepką rowerową którą można zmienić na wózek i dla małej dzidzi dokupić hamaczek do środka... bo to mi się przyda jeszcze a wózek? nie planuje więcej dzieci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia9292
Tak mi sie wydawało bo czasami przyjeżdżamy niedaleko. Mój mąż pochodzi ze Świętokrzyskiego i chyba z tamtym okolic mniej więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Moje konto ja mieszkam przy trasie na warszawe :) Co do wyprawki to w marcu zaczne kupowac :) mysle ze z wasza pomoca sie uda bo jestem totalnie zielona, ciuszki pampersy smoczek to wiem a reszta heh to czarna magia ale damy rade, co do pirodu to narazie sie tym nie stresuje ale pozniej sie zacznie. A jak u was z cisnieniem? Kurcze u mbie wysokie 130/80 przed wizyta w piniedzialek kupie cisnieniomierz i musze zaczac regularnie mierzyc . Milego snieznego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośćsylwia
U mnie ciśnienie jest przeważnie 115 /65 to chyba nie jest zle. Ale dzisiaj wyrżnełam orła. I to jeszcze na schodach. Dobrze że poleciałam na tyłek a nie do przodu;) tylko guza mam bo uderzylam głową w futrynę:( ach ta zima;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćpaula
A mnie przeziebienie rozlozylo co polecicie co mozna w ciazy gardlo mnie boli slaba jestem spiaca kiepsko sie czuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny !! jestem po usg ...!! nie chce sie nakrecac....ale babeczka powiedziala mi ze prawdopodobnie dziewczynka....nie na 100 proc....nie widzi chlopca..widzi takiego malego siuraczka..ale to nie jest siuraczek jej zdaniem....ale zebym nie cieszyla sie na przod....w Szweccji nie daja 100 procent..w razie zeby nie zaskarzyc ....ale po prostu poplakalam sie .....nei wiem co mam myslec.......ale neiejset potwierdzony chlopak tak czy siak.a ktorym bylam tak przekonana..gorzej jak sie eraz nakrece na dizewzynke a okaze sie jednak chlopak....zeby bylo zdrowe i wszystko w porzadku jest z dzidzia.....ech...oszaleje dzisiaj..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macie tak ze pewnego dnia brzuch wydaje wam się mniejszy niż wcześniej ? Ja tak właśnie mam i sir martwię. .. do tego czuje się od 2 dni słabo, zaspana i bezsilna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Ja rano mam bardzo maly brzuch tylko zjem śniadanie to zaraz mi wywala :) GoscSylwia uważaj na siebie dobrze ze tylko tak sie to skonczylo mimo wszystko napewno tez taki upadek nie wygląda zaciekawie. Czasami lepiej nie znac plci bo potem czlowiek ma myśli mieszane, a twoje przeczucia nie musza sie potwierdzić z ust , moze poprostu jeszcze nie nakręcaj sie z tym co mowil gin. Aby bylo zdrowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gośćpaula w ciąży to niewiele na przeziębienie można. Domowe sposoby, syrop z cebuli, dużo Wit C i może inhalacje z soli fizjologicznej? Warto mieć inhalator bo przy dzieciach też się przydaje często. Ja w zeszlej ciąży jak szłam na wizytę to miałam często podwyższone ciśnienie ale to w związku ze stresem. Teraz póki co raz miałam wysokie na początku a to dlatego że wybrałam się na wizytę rowerem. Jechałam wolno itd ale jednak. Oczywiście dostałam opier... Ja rano zawsze mam brzuch mniejszy a jak tylko coś zjem to wywala. Największy jest wieczorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goszka to ja Ci z całego serca życzę tej córeczki! Ale tak jak piszesz, najważniejsze żeby było zdrowe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośćsylwia
Gość paula ja na przeziębienie tylko herbate z cytryna i miodem i pomoglo a i oczywiście się wygrzewalam ile się dało;) goszka cieszę się ze masz dużą szansę na tą wymarzoną córkę;) tam macie jeszcze jakieś usg później czy nie? Bo nie znam się;) u mnie też mam tak że rano brzucha nie widać wcale a wieczorem to baniak;) caroline29 na początku sie wystraszyłam ale nic się nie stało tylko tyłek jeszcze boli;) paulina512 ja w pierwszej ciąży też wybrałam sie raz na rower do kościoła. Jak wróciłam to taki opieprz zebrałam od mamy ze szok. Ale byłam w 8 mies wiec nic dziwnego ze się zdenerwowała. W drugiej ciąży wybrałam się rowerem do mamy co mieszka 25 km ode mnie. Nawet 2 tyg przed porodem jeszcze jeździłam. A w tej ciąży mam mega stresa przed jakimkolwiek szybszym ruszaniem. Raz musiałam podbiegnąć do syna bo mi wyszedl z auta i chcial od razu przejść a jechały auta i bałam się że nie zdążę. To takie miałam ciężkie nogi że ledwo dobiegłam. A czemu tak się dzieje nie mam pojęcia w poprzednich ciążach ******ie sprawial mi kłopotu a teraz byle co i mam stracha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
etraz bylam na prywatnym..takze panstwowo powinnam miec polowkowe jeszcze....obaczymy jak to wszystko wyjdzie ale am nadzieje ze za 2, 3 tygodnie bede miala jeszcze jendo badanie .....oszalalam juz po ciuchu w sercu... a jak okaze sie to prawda...nie wyobrazam sobi szczescia ....naprawde....cud ! ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośćsylwia
No fajnie by było;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, Jestem tu nowa. Mam termin na 1 czerwca i od wczoraj jestem na zwolnieniu ze względu na silne skurcze. Powinno być ok, ale mam odpoczywać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Optymistkaa85
goszka , życzę Ci żeby na kolejnym USG została potwierdzona mała cipuszka :D Ja mam wizyte w poniedziałek , ale u tej ginki na NFZ , więc nie spodziewa się cudów. U niej USG trwa max minutę :/ ale pod koniec stycznia idę prywatnie na połówkowe i tam na pewno dowiem się więcej. Mam nadzieję, że dzidzia się pięknie rozwija. Mdlości nadal mam okropne :( Wymioty wróciły :( coś okropnego,już tracę nadzieję,na dobre samopoczucie w tej ciąży... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Olgusia. To odpoczywaj, odpoczywaj! Optymistka moja gin na NFZ to samo. Usg trwa minute. Na dodatek ja nawet dziecka nie widziałam bo ma tylko swój monitor dlatego też idę prywatnie na polowkowe i też mam nadzieję dowiedzieć się kto tam siedzi, żeby pomału kompletowac wyprawkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośćsylwia
Witaj Olgusia;) ja chce iść prywatnie za 2 tyg na polowkowe a za 3 będę miała u swojego;) mój gin jak robi usg to nic nie powie nie pokaże a jak mowi do pielęgniarki to tak cicho jakby to tajemnica byla aż się dziwię ze on to slyszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze nie wiem, czy będzie chłopczyk, czy dziewczynka. Jest mi wszystko jedno. Na razie mam jednego synka w domu (3 latka). Dziewczyny, też się boję, jak to będzie z dwoma maluchami w domku :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studentka2602
Szanowne Panie. Jestem studentką V roku Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, na kierunku Dietetyka. W mojej pracy postanowiłam zająć się oceną sposobu żywienia i stanu wiedzy żywieniowej kobiet w ciąży. W związku z tym zwracam się z prośba o wypełnienie poniższej ankiety. Ankieta jest w pełni anonimowa, a zebrane w niej informacje posłużą mi jedynie do napisania pracy magisterskiej. Dziękuję https://www.webankieta.pl/ankieta/256260/ocena-sposobu-zywienia-i-stanu-wiedzy-zywieniowej-kobiet-ciezarnych.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Olgusia 65 dostalas jakies leki? A skąd jesteś? Pierwsza twoja ciaza? Ja tez nieraz mam wrażenie ze odczuwam lekkie skurcze ale biorę nospe wiec jest lepiej . Sporo czerwcowek cos dawno się nie odzywa . Dziewczyny zaglądacie tu jeszcze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agula181
Zaglądam zaglądam, ale.nie zawsze moge cos pomoc i napisac bo jestem w pierwszej ciąży do tego straszna panikara ze mnie :-( jestem w 19t4d a sama nie wiem czy czuje ruchy czy to nie ruchy i sie martwie. Nie jestem osoba szczupla i mam nisko lozysko czytalam ze to tez moze skutkowac pozniejszym odczuwaniem ruchow ale nie zmienia to mojego nastawienia i strachu ze cos bedzie nie tak :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośćsylwia
Ja tez się trochę martwię bo ostatni raz czułam maluszka w zeszły wtorek z tym że ja nie wiem gdzie mam łożysko ani nic. Wiec moze też mam na przedniej ścianie lub nisko i nie czuję tak dobrze. Jedyne co czuje to czasem jakieś drobne ruchy bądź przemieszczenia. A wczesniej czułam te kopniaczki a teraz nie za wiele. U mnie dziś 18t6d. Niby z każdą kolejną ciążą czuje się te ruchy wcześniej i tak bylo tylko przestalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Optymistkaa85
Ja dziś po wizycie - wszystko ok - chłopak potwierdzony ;) Wcześniej prywatna ginka mówiła że chłopiec, dzisiaj ta na NFZ , więc uważam , że to już na 100 % . Jutro siostra (w ciąży) przyjedzie , po wszystkie ciuszki po mojej córeczce ,mi się już te rózowe sukieneczki nie przydadzą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdaróża
Dziewczyny! Chyba poczułam moje maleństwo :) :) :) A nawet zobaczyłam :) trzy małe kopniaczki po prysznicu i kremowaniu. ... hmmm czy mogę się mylić ? Myślę że to było to ;)) Pozdrowienia 18t2d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×