Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiurek86

Gyncentrum i nie tylko, nowy wątek 2.2

Polecane posty

Gość gość
Dzięki Kasiurek za odpowiedź mi właśnie raz mówią ze ma znaczenia raz ze nie ma i bądź tu człowieku mądry:(pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasiurk86 , jeżeli miałaś transfer na niepękniętym pęcherzyku , to Twój organizm nie produkował progesteronu , i może suplementowałaś się zbyt małą dawką .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sil , czy Ty miałaś także progesteron w zastrzyku ? Ile Cię wyniosła cała procedura (zabieg i leki) w Artemidzie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smutasky Ja kiedyś czytałam o tych monitorach ale wszystkiego kupić się nie da tym bardziej przy bliźniakach☺ A wózek już macie? Jak Twoja dieta? Dalej musisz badać cukier ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Linka ja mam ten schreching w piatek wiec Ty jestes przede mna i bede czekala na Twoja relacje...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Linka ja mam ten schreching w piatek wiec Ty jestes przede mna i bede czekala na Twoja relacje...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malami to super, idziemy prawie równo:) a na którą godz. masz? u kogo dziś miałaś wizytę? Sil robisz jeszcze bete przed wizytą? Która następna do bety? Yeti Ty w czwartek?:) ktoś jeszcze? Dziewczyny po scretchingu miałyście @ w terminie czy się opóźnila?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zażywam lutinus, 3x1. Od dnia punkcji. Nic więcej z progresteronu. Jutro jadę na kolejną betę. Jakoś w poniedziałek tak się przestraszyłam. Wolę posprawdzać. Wizytę mamy w poniedziałek u dr G-K. Ja po scratchingu @ dostałam w zasadzie prawie normalnie. Tyle że ja zaczynałam długi protokół to na mnie patrzeć za bardzo nie można, bo i antyki i gonapeptyl zażywałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolcia...do końca tego tygodnia będziemy mieć wózek. W sumie już wszystko mamy skompletowane. Wzięłam się za pranie a mój zaczął prasować bo tego jest pełno. A Wy kiedy wózek i całą resztę kupujecie? Cukier mierze co 2 dzień i czasami mam podwyższony (na szczęście rzadko) dietę staram się stosować choć ostatnio zaś ciągle głodna jestem :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Linkaa...tak 10dpt to czwartek. I na czwartek planowalam bete. A mam pytanie, czy któraś zauważyła u siebie tzw. Plamienie implantacyjne... Ciekawa jestem jak to wygląda i którego dnia było. Nie pytam bez powodu, choć jeszcze żyje nadzieją....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Linka mam na 16 i dr Gr bedzie mi go robil....dzisiaj tez bylam u niego na wizycie..i jestem pod mega wrazeniem...ale zobaczymy jak to bedzie...narazie musze nabrac sil pod wzgledem psychicznym... xxx Ania jak tam sie czujesz Kochana?:* xxx Kasiurek 3mam kciuki za ten transfer:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas jeszcze daleko musimy pomalować pokój a ciągle brakuje mężowi czasu..... Mam troszkę ciuszków butelki, smoczki pamperasy i chusteczki. Za tydzień chcemy jechać po mebelki do ikei :) Łóżeczka mam wybrane a wózek kupimy na końcu jeżeli nie znajdziemy blisko używanego to zamawiamy nowy. Właśnie szukam wyposażenia łóżeczka ale tyle tego jest że nie mogę się zdecydować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie miałam. Jak wydawało mi się że miałam, to nic z tego nie wychodziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Yeti dzisiaj plamiłaś czy wcześniej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Yeti w której dpt cyklu miałaś crio ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Justkrk, a jak Ty się czujesz, kiedy planujesz robić betę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja planowo powinnam betowac w przyszlym tyg w czwartek (14dpt), ale w weekend mam termin @ więc zobaczymy... w tym tyg 3 razy brzuch byl jak na @...modlę się i rozmawiam z kropką mając nadzieję, ze zostanie z nami. justkrk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sil kupiłaś Penalen gardło i tamtym verde spray? Powinno pomóc. Kuruj się! ☺ trzymam kciuki za dzisiejszą betec:). Justkrk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yeti76
takie jakby plamienie zauważyłam wczoraj - 8dpt; dziś też na wkładce plama taka brunatna...... ehhhhh na okres jakby za wcześnie - ale przez te wszystkie leki nigdy nic nie wiadomo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak Sil, tantum w sprayu jak bardzo Cię boli, jak trochę to kup Prenalen gardło dla kobiet w ciąży. Justkrk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapowiadają mi sie piękne urodziny, bo moj dzidziuś ma sie dobrze :) myślałam, ze nie dojadę , takie mdłości i wymioty miałam cale rano. Do Katowic jechałam z miska na kolanach. Z tych nerwów, juz od 3 nie spałam i śniło mi sie, ze rodziłam, ale zamiast dziecka był ptaszek!!! Szok, co za durne sny w tej ciąży sie ma!!! Ale grunt, ze dzidziuś żyje :) Baśka, ja mam 16.10, a ty kiedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peonia to swietujemy razem ja tez mam urodziny 16.10 :-) fajnie ze z dzidziusiem wszystko dobrze teraz tylko do przodu :-) dziewczyny mi gin na przeziebienie w ciazy pozwolil lykac rutinoskorbin, tantum verde na gardlo w sprayu i sok z malin. Ale owocow i nie za duzo troche do herbaty. Aha i w ciazy nie wolno pic herbaty z lisci malin bo moze powodowac skurcze. Ja sok z malin mialam od mamy taki prawdziwy. Kobietki trzymajcie sie dzielnie. Ale jak juz same nie umiecie sobie poradzic idzcie do lekarza. W razie czego przepisze anyybiotyk dla kobiet w ciazy bo jakies zapalenia sa grozniejsze dla dziecka w wczesnej ciazy niz antybiotyk. Buziaki moje kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Peonia pięknie :)gratuluję!! Justkrk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sil, jak masz telefon do dr G to napisz do niej smsa co mozesz brac. Nie wszystko na poczatku ciazy mozna. Ja tantum verde i hasco sept spray bralam teraz czyli po 24 tygodniu. Prenalen syrop, tabletki do ssania może to możesz, mleko z czosnkiem masłem i miodem, wode cieplą z cytryną i miodem, syrop z cebuli, płukanie gardla wodą z solą to lepiej stosuj. Wczesna ciąża to jest, więc leki ograniczać lepiej. Bo na tantum czy hasco sept pisze ze w ciazy ich stosowanie dopiero po konsultacji z lekarzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×