Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiurek86

Gyncentrum i nie tylko, nowy wątek 2.2

Polecane posty

Gość dredzik84
Dziewczyny powodzenia na transferach i betach! U mnie piękne słońce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sunshine_111
Żadna z nas dziś nie betuje? Małami? Ja już mam dość tego czekania... Za 1 i może 2 razem cieszyłam się, że mogę być w ciąży. Teraz to już tylko czekanie na wynik, bez radości, więc chcę wiedzieć jak najszybciej, żeby zakończyć tortury...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu zapytałam. Mnie powiedziała, by najpóźniej do 18 zrobic bete by w tym samym dniu był wynik. A ja juz po transferze w domu. Łóżeczko rozłożone, tv włączone i tryb "leniuchowanie" załączony. Miałam podane 2 mrożaczki 3-dniowe. Dr G. powiedział by bete zrobić 10 dnia. Czyli w przyszły czwartek. Zatem do...czwartku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzymam kciuki za betujace. My właśnie wróciliśmy z Ostravy po punkcji. Klinika i personel super, punkcja tez. Niestety z 5 pęcherzyków tylko jedna komórka... Justkrk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justkrk to trzymam kciuki za tą jedną komórkę. Mnie boli podbrzusze, jak na @ :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sil ja tez momentami czuje sie okresowo. Pocieszam sie tym ze objawy okresu a ciazy są identyczne także nic straconego. Nie ma co sie napalać ale trzeba mimo wszystko wierzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sunshine_111
Justkrk trzymam kciuki, żeby się komóreczka pięknie zapłodniła i dzieliła! Yeti odpoczywaj:) Kasiurek, testuję jutro, a Ty? Ja nic nie czuję, może minimalnie jajniki, generalnie to zero :( Żeby już było jutro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sil-dziękuję za informacje o AH i EG. Tak też czytałam i moja decyzja jest podyktowana lekturą artykułów,forów i długim biciem się z myślami. Nie udało się z tym wszystkim, to może spróbuję bez tego. Może to będzie ten czas? Mało zostało mi nadziei, chodziło mi po głowie, żeby dać sobie juz spokój, ale próbuję ostatni raz. A co do intralipidu, to zdania lekarzy są rozbieżne. Ja badalam NK, miałam wynik 16. Dr J stwierdziła, że intralipid " odwraca pamięć immunologiczną"organizmu, że Nk atakują ten intralipid, a nie zarodek. Ale ja po każdym kolejnym wlewie czułam się coraz gorzej- miałam wielogodzinne migreny, które zaczynały się już w trakcie wlewu, ostatnio wymioty. Wiec wole do stymulacji brać encorton, póki co z nosiłam go bez problemu, a też jest to immunosupresant. Zresztą sp. Dr Gryga tez był przeciwko intralipid owi. Zwrócił uwagę, że przy wyniku NK jest przypis" na podstawie publikacji literaturowych". Poza tym ja mam Mthfr i powinnam uważać na poziom homocysteiny, a intralipid to przecież olej sojowy. Naprawdę nie wiem czy jeszcze kiedyś go wezmę, czy ktoś mnie przekona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sunshine_111
Pipi, mam takie samo zdanie na temat wpuszczanie tłuszczu do krwi przy mutacji MTHFR, ale lekarze jak na razie mi mówią, że to nie ma znaczenia... Ale mi akurat w tym momencie stanęła beta (przyrastająca regularnie, ale wolniej niż powinna, więc zarodek pewnie i tak był wadliwy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki Dziewczyny, jedyny plus to to, ze mija "jedyna" jest wysokiej jakości. Sil nie myśl o objawach, sama widzisz ze sa takie same na @ jak na ciąże :). Musimy przyciągać nasze dzieciaczki nawet guy optimism siada. Ja po wyjsciu z sail pooperacyjnej dowiedzialam sie od męża ze było 5 pięknych pęcherzyków i ze ze wszystkich pobrali a za pół godziny ze embriolog dzwonił, ze jest tylko 1 komórka...te sinusoidy sa naprawdę ciężkie. Musi y wierzyć :). Sunshine kciuki trzymane za jutro. justkrk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W takim razie Sunshine trzymam kciuki. O której będziesz miała wynik? Zacznij dobra passę na ten cykl :) Ja testuje w środę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sunshine_111
Tylko ja jestem taka niecierpliwa? :) ehh A jak nic nie wyjdzie, to jeszcze może będę mieć nadzieję, że to jest mój 6,5 dpt, bo w końcu transfer miałam późno i może akurat dzidzia kończy się zagnieżdżać - trochę jednak późno by to już było. No cóż, na progesteron muszę iść, a nie mam na tyle silnej woli, żeby powiedzieć becie nie... Badanie zrobię ok. 8 00. Wyniki mogą być ok. 11 00 - 13 00 na necie. Będę odświeżać milion razy, chyba, że wezmę relanium i zasnę, ale ostatnio zauważyłam, że nawet po 2 (transfer) jestem sprawna ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yeti dziękuję że zapytalas:)..to nie wiem czemu mi powiedzieli że najpuzniej i 19..:/teraz trzymam za Ciebie kciuki aby ten 13 okazał się dla Ciebie najszczesliwszym dniem :) Sunshine ja też jutro robie bete..strach się bać :/..a gdzie robisz? Hope jak po spotkaniu? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sunshine_111
Aniu, ja robię u siebie w Diagnostyce - najwygodniej mi z tymi wynikami online. A Ty robisz w Gyn? Trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w gyn będę robiła ale dopiero wieczorem...i mnie w przychodni wynik jest na drugi dzień :/...Ja za Ciebie kochana też trzymam mocno kciuki :* będzie dobrze:) To będzie twój 6dpt 5 dniowych maluszków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak wam idzie z tym fragminem?ja mam już takie zrosty na tym brzuchu ze każdy kolejny zastrzyk coraz bardziej boli..:/przez całą ciaze robić zastrzyki..to sobie tego nie wyobrażam..i jeszcze w brzuch:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sunshine_111
Aniu to będzie mój 7 dzień po transferze 2 pięciodniowych (1 wczesna blastka i 1 morula), tylko taki wczesny, bo badanie o 8 00 a transfer miałam o 17 00. Ja mam Clexane, ale też coraz więcej siniaków i prawie za każdym razem boli/szczypie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkasia
Dziewczyny, Byla ktoras z Was u dr Sydora w Gync? Ciezko tam z terminami do immunolga...macie jakies doswiadczenie co zleca za badania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania ja też mam zrosty i boję się każdego zastrzyku bo bardzo boli. Tyle szczęścia że mąż doszedł do mega wprawy przy nich i że praktycznie nie mam siniaków. Kochana te zastrzyki można też robić w uda i chyba w ramiona. Jak dziewczyny mają przypisaną heparynę na całą ciążę to często zmieniają miejsce zastrzyku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sushine to spokojnie możesz już robić bete czyli my obie zaczynamy?; ) Sil to dobrze że można też w inne miejsca bo nie wyobrażam sobie kloc w taki duży brzych..:) myslalam ze tylko mozna w brzuch.. Sil a Ty w piątek robisz?nie chcesz wcześniej?..wiem że się boisz..:/dziś dziewczyny dobrze :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiurek86
Ja już tez mam dość tych zastrzyków. Spróbuje sobie zrobić jutro w udo :) ale tam chyba będzie gorzej bo twarda skóra. Ja raz robię sama, raz mąż mi robi. Zauważyłam ze jak jestem rozluźniona to mniej boli. Zadupilam sie z utrogestanem. Złe policzyłam i mam 3 globulki. Chyba nie mam wyjścia i muszę jutro zrobić betę. Najwyżej rano wezme tylko 1 globulek a jak beta będzie pozytywna to podjade do Czech. Hmm miałam inne plany no ale nie mam wyjścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania ja w środę mam dostać @. Jak rano nic nie będzie to popołudniu lub w czwartek pojadę na betę. Jutro na pewno nie pojadę. Wtorek jest dla mnie nie do przejścia po poprzednich porażkach. No to dziewczyny skoro jutro aż 3 bety, to trzymam kciuki. A kiedy Małami betuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe czyli jutro 3 bety?;)..kciuki kochane zaciskam za nas. :D..mi maz robi zastrzyki sama nie mam odwagi :p dziś mi zrobił takiego siniaka :/ ale Stara się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zobaczymy co to będzie. Ja oczywiście pójdę o 10 rano a wynik powinnam mieć jakoś koło 13. Trzymam za nas kciuki. Ale sie boje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkasia
&&& za bety!! Ja probowLam w udo...nie mialam odwagi wbic :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny trzymam mocno kciuki za Wasze pozytywne bety :) Ja na szczęście nie mam problemy z zastrzykiem, robię sobie sama i mogę wbić wszędzie jak będzie trzeba to nawet w czoło haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×