Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiurek86

Gyncentrum i nie tylko, nowy wątek 2.2

Polecane posty

Dziewczyny, u mnie żaden lekarz nie przepisywał mi fragminu czy clexane bo poroniłam jak to piszesz Rubiney, ani ze wzgledu że mam żylaki a tym bardziej że mam mutację Mthfr. Dopiero gdy wyszedl mi czynnik V leiden dostałam uprawnienia do refundacji. SP dr Gryga też powiedział że ten wynik daje mi prawo do zniżki a nie to co wyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesołku, no w niedzielę stopa mi spuchła, ale może dlatego że długo stałam, dużo chodziłam. Ale już przeszło na szczęście, odpukać aby się nie powtarzało. A u Was dziewczyny jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety nie udało się..nie mam już sił na nic..wszystko stracilam nie wierzę już w nic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkasia
O matko :-( Ania ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yeti, ja również odpoczywam ja mam 2×1estrofem, i co 3 dni zmiana 2 plastrów " system 50 ", 3×2 utrogestan, i 3×1 duphaston, a i tak jak ty dołączono mi 1 zastrzyk fragminu. Ponadto Wit D, Magnez, natal1 i 2×1folik Ania &&&

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aniu, wiem co czujesz....trzymaj sie mimo wszystko!!! Ala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą dzwonili do mnie z Gyn...a ja mówię że chcą się dowiedzieć czy palę papierosy? :) Na to się tak uśmiałyśmy z panią z recepcji! Okazało się że potrzebują te dane do kwalifikacji do programu. Mają refleks!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sunshine_111
Aniu, strasznie mi przykro Kochana :( Doskonale wiem, co czujesz :( ehh smutny ten dzień :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu mocno tulę. Mnie cały dzień nic nie bolało, teraz zaczęło boleć podbrzusze :( Ciekawe czy będą dzwonić z GynC do wszystkich czy tylko do tych u których ciążę udało się uzyskać. Ja w trakcie kwalifikacji odpowiadałam na pytania o używki w tym papierosy :) (jeśli mówimy o kwalifikacji do programu rządowego).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aniu :( trzymaj sie!! Justkrk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maniofranio
Sun, Ania tulę mocno :( nie tak miało być :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu współczuję serdecznie. Sun, nie za wcześnie robiłaś betę? Może jeszcze pójdzie w górę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Klee
Ania, trzymaj się :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu:( przykro mi.... Czas...potrzebujesz czasu by się pozbierać i znów zacząć walczyć o to co Ci i nam wszystkim sie należy.... wierzę że zły los kiedyś się od nas odwróci. I wreszcie wyjdzie słońce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu :( brak mi słów na pocieszenie - zdaje sobie sprawę z tego jakie to trudne , tym bardziej że wszystko rozbija się o kasę, bardzo mi przykro :( jak będziesz chciała to jutro napiszę Ci o adopcji - może póki co to jest wyjście , ale dzisiaj nic nie pisze, a Ty wyplacz się i przytul mocno do męża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu bardzo mi przykro. Myśle, ze żadne słowa cię teraz nie pociesza. Po prostu nie poddawaj sie i walcz o swoje marzenia. Zawsze sie spełniają ale czasami trzeba trochę poczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sunshine_111
Aniu, a ja nie mogę przestać myśleć o tej Twojej polipowatości macicy czy jakoś tak Ci ten lekarz na histero czy scretchingu powiedział. Może pójdź do jakiegoś dobrego ginekologa, który tego nie zlekceważy, przepisze terapię hormonalną, bo to chyba sugerował tamten lekarz, i jak to się wyleczy, to może uda się po prostu naturalnie i żadne in vitro nie będzie potrzebne :) No cały czas o tym myślę... Spróbuj! Może to jest właśnie przeszkodą... Trzymaj się kochana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ania 3maj się :( Dziewczyny jak wygląda samopoczucie po laparoskopi...na drugi dzień jest juz ok czy chodzi sie tydzień okrakiem? Kiedy można iść do pracy? Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Klee
Myślę, Ania, ze Sunshine może mieć rację. Wiesz, w Gync. nie zajmują się raczej diagnostyką, dla nich rozwiązaniem na wszystkie problemy jest inseminacja i in vitro. Przynajmniej ja mam takie doświadczenia niestety. Poszukaj dobrego ginekologa i może faktycznie wystarczy wyleczyć tę polipowatość. Trzeba próbować innych dróg. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×