Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Beata z rolnik szuka żony bohaterką reportażu Superwizjera Czarna Wdowa

Polecane posty

Gość gość
Na fb RSzŻ zabrał głos w dyskusji napisali: " Uważajmy z bezpodstawnymi oskarżeniami bo możemy naprawdę zrobić komuś krzywdę. Pamiętajmy o tym zam=nim coś napiszemy. To moja wielka prośba."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zwracam się do tego idioty, któremu ta czarna zmora się podoba - idż załóż kółko adoracji psychopatów, zaproś m.in. żonę Trynkiewicza, jesteś dewiantem skoro pociągają cie takie potworki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie widze komentarzy topik sie zacina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zwracam się do tego idioty, któremu ta czarna zmora się podoba - idż załóż kółko adoracji psychopatów, zaproś m.in. żonę Trynkiewicza, jesteś dewiantem skoro pociągają cie takie potworki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
k***************a nic nie widze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hop hop LUDZIE Z KAFETERII , jesteście WIELCY, do wszystkich informacji się dokopiecie, jesteście super, w grupie siła !:) Mam więc pytanie za 100 punktów do Was, czy ostatni PARTNER /(mąż?) Pani Beaty, ten który jest ojcem jej 4letniego syna, jest żyjący? Bo w opisie Pani Beaty na fb Rolnika, jest zaznaczone, że poświęciła się wychowywaniu syna, po tragicznej śmierci męża (pół roku po ślubie). Po śmierci którego męża zajęła się wychowywanie syna? Bo raczej nie Dudy (zmarł w 2008) a syn jest z 2012... Wierzę, że coś znajdziecie na temat, ja nie mogę się doszukać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niby gdzie ? Chyba juz usuneli xxx No jasne, że usunęli. Nie poczekali przecież na Ciebie z usuwaniem. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:48- tak, jest żyjący. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję za informację, na temat 3 Pana/konkubenta/ojca - to nie jest tak źle z tą Panią. Może da Rolnikowi pożyć ;] Nie wszyscy mają jednakowe kręgosłupy moralne, nie widzą problemu w tym, że ktoś bliski umiera (przy nich!), nie opłakują, tylko bawią się (imprezy, wyjazdy na narty), nie mają oporów, żeby pójść do tv (rszż), ech... samo życie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O tym panu było już tutaj wspomniane kilka razy wcześniej. :) Całe dochodzenie nawet zostało przeprowadzone co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ładna jest Beata, nawet mi jej seplenienie nie przeszkadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W fakcie byl wczoraj artykul o niej i wszystko potwierdzili ze to ona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Beata Duda morduje męzów i świadków ,Czarna Wdowa rób screena :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Beata Duda zamorduje Marka Walczaka żeby zgranąć jego hektary rób screena i zgłaszaj IP :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe kogo wybrał? Pewnie ta czarna wwdowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy na fb wszystkie komentarze zostaly usuniete?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli śledztwo zakończone, to jednak inna osoba, brawo dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co tam dzis o Betty powiecie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten Jarosław Bławicki, słyszałam prawdopodobnie ze jest ojcem jej dziecka Igora, jest dłużnikiem. Ktoś wkleił na Kafe link dot. jego długów. Z tego co mówiła w programie na TVS jest w złej sytuaccji finansowej, kupowanie pampersów dla dziecka jest już dużym obciązeniem finansowym, a jej ojciec powiedział, że płaci za nią długi ponad 700 zł, miesięcznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daj link do tego programu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie mozna ogladnac nasza ,,gwiazde'' ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tutaj na Kafe są na pewno jej znajomi, którzy ją zaciekle bronią, wśród nich jest jej koleżanka taka blondynka z długimi włosami. Jest wśród jej znajomych na facebooku. Na profilu oficjalnym Rolnika, zanim jeszcze dyskusja została zablokowana a komentarze usunięte, broniła je z całych siłj. Myslę, że tutaj się też udziela. Ja nie twierdzę, że ona zabiła swoich mężów bo nie mam na to dowodów, ale dla mnie wszystkie hipotezy przedstawione w Superwizjerze TVN są przekonujące. Wg mnie to, że zadawała się z gangsterami, imprezowała po śmierci mężów, straszyła ludzi jest oburzajace. Dobrze zdawała sobie sprawę, że była bohaterką programu nakręconego przez dziennikarzy śledczych a mimo to pchała się do bardzo popularnego programu, Sama jest sobie winna temu, że wokól niej zrobiło się głośno i że ludzie ją publicznie linczują i wyzywaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pampersy na dziecko nie masz, prosisz o wsparcie fiansowe,o 1% z podatków, twój ojciec płaci twoje długi, nie ma nawet pieniędzy na no żeby odwiedzać często wnuka, to masz na adwokatów żeby wytaczać sprawy o zniesławienie indywidualnym osobom i mediom ? Kto w to uwierzy. Straszenie ludzi chyba masz we krwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Komentarz z linkiem nie pojawia się na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×