Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Beata z rolnik szuka żony bohaterką reportażu Superwizjera Czarna Wdowa

Polecane posty

Gość gość
Pożyczki nabrała, ojciec musi spłacać, pampersy są mega obciążeniem, a zabawki w ogrodzie ma takie że fiu fiu, moje dzieciaki takich nie widziały. Mały chodzi normalnie do przedszkola, a ona pracowac nie może ... ?!? dobrą ciemnotę na tvs wciska, żeby kaskę dostać, tacy to wszędzie się pchają i zahamowań nie mają..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na tym filmie jakas mloda- farbowany punk mówi na nią ciocia i ze tym autykiem ona się zajmuje. A modliszka gada o jakiejs przyjaciolce co na basen ja wyciaga i duzo pomaga, niejaka Ania. Pewnie chodzi o blondyne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:53 Sam żeś debil. Becia na filmiku (z września) sama gada że gówniak sra w pory i dlatego nosi pieluchy bo nie sygnalizuje potrzeby wysrania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
''Szanowni Państwo W odpowiedzi na Państwa pytania dotyczące programu "Rolnik szuka żony" pragniemy poinformować, że nie posiadamy żadnych informacji jakoby utożsamiana z bohaterką materiału z "Superwizjera" pani Beata była karana, albo ma postawione jakieś zarzuty.'' Źródło: Rolnik szuka żony TVP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie, ta młoda zajmuje się małym cały dzien (pewnie po przedszkolu) i gotuje a co na to B.? no pracować nie może, więc szuka bogatego jelenia (kolejnego)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma to jak na dzieciaka brać ludzi za portfel i udawać skrzywdzoną przez los. Co za y****a szuja z tej Beci. A ci co ją bronią widać nic nie lepsi, takim pluje w twarz. Jeden worek i na dno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Swoją drogą, ja nie wiem co w niej widzą co niektorzy faceci, normalnie brak słów.. mój mąż jak tylko ją usłyszał parsknął śmiwchem i skwitował - co za debil? Wygląd też tragiczny. Szok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest dobra w te klocki co widać po zgryzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakaś gófniara z wygoloną głową mówi że zajmuje się tym małym, odbiera go z przedszkola, gotuje mu obiady i bawi się z nim w domu Co robi matka wtedy Czarna Wdowa jeśli nie pracuje ? ja też mam dziecko i nawet przez myśl by mi nie przeszło żeby jakaś nastolatka odbierała moje dziecko z przedszkola, zajmowała sie nim, gotowała i bawiła W takim razie po co ona nie pracuje ? Co robi w czasie gdy wygolona nastolatka zajmuje się jej dzieckiem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Piniendzy" na życie nie ma, musi prosić o nie. Ojciec nie ma za co przyjechać do niej,bo spłaca jej długi. Ona kasy nie ma, żeby do dziadka wnuka zawieźć, ALE kasę na podróże ( min 2) na nagrania do rolnika ma, kasę na dojazd do Marka i ma serce zostawić chorego synka na 5 dni...(tyle u Rolnika mają Panie być).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michalss
Twój mąż tylko tak przy tobie parska bo wie że tyś głupiutka i łykasz wszystko tak samo jak jego speerme... a na boku przykro mi ,żę cię muszę uświadomić ale puka co popadnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:49 nosz kurfa jasnowidz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurwa idiotko rp dziecko ma 4 lata nie jest zeosniete z matka pepowina ani,cyckiem tez gp nie karmi. Pewnie jestes z topiku oi kobusowej, masz taki sam styl pisania o kims jak te psycholki co ogladaja namietnie vlogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michalss
siedem dziewcząt z albatrosa tyś jedynaaaaa ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zapomnij jeszcze zgłaszaczu zgłosić na policję faktu zniesławienia przez kuzynkę jej pierwszego męża, ona także oskarżyła sepleniarę o zamordowanie kuzyna. Michaś dewiancie, jak cię kręci seplenienie to załóż Fundację Mój fetysz to wada zgryzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Beata rządzi dziś wieczorem. Nie karmcie trolla ;)splamionego krwią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michalss
dziś pozostał mi po tobie smutek żaaaaaaal... ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcialybyscie miec taka rodzine i przyjaciol jak Beata, ktora broni zawsze i wszedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na profilu Rolnika nadal trwa cenzura, tvp nie mogąc zatrzymać juz lawiny pozwoliła na zamieszczanie komentarzy mówiących że Beata to czarna wdowa. Kasuje natomiast komentarze wytykające konkretne błędy popełnione przez TVP np. dotyczące zmanipulowanego opisu kondydatki Beatki przzedsawionego na ich profilu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michalss
Co w tym dziwnego, że dwóch jej mężów popełniło samobójstwo, policjanci zginęli i świadkowie nie żyją . Mężowie zostawili spadki to i podróżowała. Za swoje podróżowała i imprezowała. W Rolniku szukała swojej miłości bo jej wcześniejsze miłości nie żyją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szymonlecinasex
Widziałem ją wczoraj o 23 na stacji Orl** w Polanicy z Szymonkiem z rolników jak się myziali. Czyżby uciekali za granice? Czechy? Niemcy? dzieciaka z nimi nie było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
http://www.tvs.pl/tv/misja-zdrowie-sezon-5-odc-2 od 9 minuty. Bidulka... Dom, ogród, samochód, małolata odprowadzająca synka i zajmująca się nim, gotująca obiady, przedszkole "pod nosem". Rzeczywiście bida panie, bida... Rozbawił mnie szanowny tatuś Beatki. "córka nie może pracować". Nosz q-mać ! Beatka nigdy nie mogła pracować ! Chyba, że mięśniami kegla... ;) Tatuś spłaca długi Beatki a przepraszam komornicy nie widzą domu, działki ? Pewnie przepisane na szanowną Mamusię lub Tatusia Beatki... Jak żyć ludzie ? JAK ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jestem znajoma Beaty,a tym bardziej jej obronczynia,ale pisanie w taki sposob o chorym dziecku,to gruba przesada.Los podwojnie skrzywdzil tego chlopca.Choroba i rodzicielka z przeszloscia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×