Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Beata z rolnik szuka żony bohaterką reportażu Superwizjera Czarna Wdowa

Polecane posty

Gość gość
Blondynka to jej siostra a nie kolezanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
''Czyli śledztwo zakończone, to jednak inna osoba, brawo dla wszystkich.'' xxx Jaka inna osoba? Czytasz w ogóle co piszesz czy problemy z logicznym wyciąganiem wniosków są u ciebie na porządku dziennym? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
blondynka to jej siostra a nie koleżanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna osa
Gdyby nawet ta kobieta została w domu Marka to z taką opinia we wsi życia by nie miała. Marek prędzej czy później poszedłby po rozum do głowy i ja pogoni. To kwestia czasu. Jak możnaby było żyć z tak znienawidzoną osobą ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ZNOWU SIĘ ZAWIESZA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, odtwarza się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najśmieszniejszy był moment jak Beata na filmiku powiedziała, że dzieci autystyczne nie umierają w wieku 10 czy 15 lat tylko dożywają dorosłości (chyba niestety) aż prowadząca się obruszyła jak to usłyszała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aż muszę obejrzeć. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Blondynka to jej siostra jakbyscid nie wiedzialy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak podniecamy się Beata Duda morduje ludzi a teraz udaje matke polkę umęczoną :D🖐️ rób screena i biegnij na policję, no już, sapiertalaj hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michalssssssssss
mam tak nudne, c*****e i g****o warte życie że dzień w dzień przesiaduję na topiku którego nie popieram i nieudolnie próbuję rozpocząć rozmowę z ludźmi tu się udzielającymi bo jako życiowy pasożyt nie mogę liczyć na zainteresowanie nikogo więcej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
michalssssssssss idealnie się opisałeś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już zgłosiliście fakt pomówienia waszej przyjaciólki do prokuratury czy na policję ? Pomówienie jest przestępstwem ściganym z oskarżenia prywatnego. Oznacza to, że wyłącznie od pokrzywdzonego zależy czy sprawa przeciwko sprawcy przestępstwa zostanie wszczęta czy też nie. Prokurator zajmie się sprawą tylko wtedy, gdy wymaga tego interes społeczny. Prokuratura się tym nie zajmie, bo zajmuje się pomówieniami prywatnych osób tylko wtedy gdy wymaga tego ważny interes publiczny. Ale za to może na nowo przetrzepać rzeszłość wesołej wdówki i moze coć jednak znaleźć. Zawsze możecie wytoczyć sprawę o pomówienie z oskarżenia prywatnego, tylko że to kosztuje a podobno raszpla nie ma na pampersy, no chyba że znajdzie nadzianego wielbiciela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sympatyczna ona, nie wyglada na morderczynię. Powiedzcie sami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie obejrzec rolnika online. Tylko nie na tvp bo tam sie tnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie że nie wygląda,żaden psychopata nie wygląda bo potrafią sie świetnie dostosować do wizerunku , to ich gra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenaaa12
To prędzej ja wyglądam na pstchopatke niz Beata a muchy nie zabije. Naprawde myslicie ze ona byłaby zdolna do takich rzeczy? Nie wiem czemu ale bardzo mnie ta historia poruszyła moze dlatego ze tak bardzo można by sie pomylić co do kogoś. Na tym filmie gdy mowi o swoim byłym nieżyjącym mężu i o obecnym facecie i grzybkach wyglada na mega wyrachowana kobietę a tutaj taka sympatyczna kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziecko już dawno nie robi w pampersy debilu. Nie wiesz a morde otwierasz zeby sobie poszczekac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nie polega na tym czy ktos wygląda czy nie, ja znam faceta który ma 2 metry wzrostu, łysy, tatuaże, jeździ bmw szybko a jest potulnym misiaczkiem w dodatku grzecznym, miłym i kulturalnym. Nie da sie ocenić bo ktoś wygląda a ktoś nie ta robi z siebie pokrzywdzoną przez los matkę , a jest psychopatką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mowię wyłącznie o wyglądzie ale zachowaniu.caly czas uśmiechnięta i serdeczna dla ludzi. W ogole po co ona szła do tv skoro taka śliska historia sie za nia ciągnie ?! Przeciez nawet gdyby miała cos za uszami nie zrobi nic Mareczkowi ani nikomu innemu bo 3 nieboszczyk by jej nie uszedł na sucho .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michalssssssssss
hihihi wiem że się idealnie opisałem :classic_cool: siedem dziewcząt z albatrosa tyś jedynaaaaaa! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
''Szanowni Państwo W odpowiedzi na Państwa pytania dotyczące programu "Rolnik szuka żony" pragniemy poinformować, że nie posiadamy żadnych informacji jakoby utożsamiana z bohaterką materiału z "Superwizjera" pani Beata była karana, albo ma postawione jakieś zarzuty.'' Źródło: Rolnik szuka żony TVP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pożyczki nabrała, ojciec musi spłacać, pampersy są mega obciążeniem, a zabawki w ogrodzie ma takie że fiu fiu, moje dzieciaki takich nie widziały. Mały chodzi normalnie do przedszkola, a ona pracowac nie może ... ?!? dobrą ciemnotę na tvs wciska, żeby kaskę dostać, tacy to wszędzie się pchają i zahamowań nie mają..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×