Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Beata z rolnik szuka żony bohaterką reportażu Superwizjera Czarna Wdowa

Polecane posty

Gość gość
To ona jest w 100%. Teraz nawet telewizja nie wie jak wybrnąć z tej sprawy stad wydali ten smieszny komunikat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bruk
No pewnie, że jestem. Aleś mnie rozgryzła. Ty to masz łeb nie od parady. Pogratulować. Ale merytorycznie. Nigdzie takowego oświadczenia nie ma. Poza tym nie przypominam sobie, abym kogoś tu na forum obrażała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"wada wymowy (w reportażu Superwizjera tego nie słychać)", to moze obejrzyj reportaz jeszcze raz, to uslyszysz wade wymowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wlasnie kilka osob z jej ex rodzin zmarlych mezow potwierdzily, ze to ona. Natomiast nie zgadzam sie na pisanie o niej per morderczyni, gdyz nigdy nie byla o nic takiego oskarzona, ani skazana. Te smierci sa baaardzo zagadkowe, ale nie ma zadnych dowodow, ze ona maczala w tym palce, wiec oskarzanie jej wiaze sie z odpowiedzialnoscia karna. I kazdy taki proces by wygrala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:37 i 15:39 do matki swojej też mówisz per ''stara locho'' prawda? bo skoro do kobiet jako takich szacunku nie masz to zapewne tak, tak więc serdecznie współczuję twojej rodzicielce że wydała na ten świat takie coś jak ty patologiczny paproszku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja matka na szacunek zasługuje, w przeciwienstwie do ciebie z****** pierdusnico. Wymysl cos lepszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bruk nie wypowiadaj się skoro nie masz o żadnych oświadczeniach pojęcia bo zapewniam cię że takowe zostały wydane i była już o tym dyskusja i potwierdzenia zamieszczane tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli sądzisz że kogoś zabolą lub zakują słowa nic nieznaczącego pasożyta to jesteś w błędzie, mów do ręki paprochu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic nie boli tak jak prawda i nic tak szybko nie wychodzi na jaw jak zbrodnie, zwłaszcza jeśli oprawca ma tak wielkie parcie na szkło jak p.Beata ( jest tak brzydka i pusta, że tylko brudas z hektarami mógł dać sie omotać -patola przyciąga patole jak magnes szpilki )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:12 i vice versa pierdusnico bez ambicji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Beata Duda to Bruk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o koszmarze się nie opowiada :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet pasuje. Za chwile ( jesli nie juz) wyląduje na bruku hahahahahahahahahahahahahahahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jutro pojade pod jej dom i porobie zdjęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam zamiar wyslac jej paczke tylko nie wiem co, zdechła mysz to nie przejdzie bo zacznie smmierdziec w drodze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jej wyślę pokrwawioną lalkę z oberwaną głową :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Desperacja i rozpacz
Czy kobiety w Polsce są tępymi dzidami, czy tylko tu na forum jest ich skupisko? Ja jestem Beatą, jakby co. Załóżcie podpaski, bo kisiel w gaciach będziecie mieć, pisząc ze mną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Producenci starają się teraz w ekspresowym tempie przemontować niewyemitowane jeszcze odcinki, żeby było jej w nich jak najmniej. --- szkoda :( nie bedzie naszej gwiazdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
producenci wycięli fragment gdzie Czarna Wdowa zapytała - zrobić zupę grzybową ?- :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:51 hahahahahahahahahahaha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona jest piekna kobieta mimo tego zgryzu, bardzo kobieca. Mam nadzieje ze jej nie wytną z następnych odcinków. A zeby nie było kobieta to pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ładna ona jest i napisałam to ja kobieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Beata jesteś tu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Beata tu pisze na 100% łatwo poznać patologiczne rynsztokowe słownictwo osoby psychopatycznej. Powód? 1)chce zatrzymać za wszelką cenę falę w jej mniemaniu"hejtu" 2)boi sie wyjsć z domu w obawie przed linczem więc musi czymś zabić czas 3)obczaja sytuacje i udaje niewiniątko żeby w razie odcięcia od kurka z kasą i braku funduszy na nianie i pampersy błagać kafeteriuszy o 1%podatku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myslicie, ze ona moze tu byc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×