Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zimowita

Przed pięciesiątką i chetne do gubienia kilogramów

Polecane posty

Gość zimowita
jejku mnie na wieczór też nosi. Zaraz zrobię sobie kisiel bo to mniejsze zło niż zjedzenie jakiś słodyczy wrrrr Baja jak lepiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zimowita- niestety nie lepiej,ale mam nadzieje,ze to jednodniowy kryzysna ssanie zwiazane z @ ,ktora nie chce ciagle przyjsc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zimowita
O to może i u mnie na @ tyle,że po tych hormonach to nie wiem jak z tym okresem.Trzeba przeżyć ten ciężki czas i się wspierać. Ja nie łudzę się,że do nowego roku schudnę bo to dla mnie najtrudniejszy czas. Zjadłam kisiel i jest mi lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasami kiedy jestem w pracy robie sobie taki kisiel-goraca chwila,ale dzis to by nie pomoglo. Jutro musi byc juz dobrze,ale jestem przerazona tym jak strasznie nie chce mi sie cwiczyc. No czegos takiego to sie nie spodziewalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobilam chociaz zestaw rehabilitacyjny cwiczen. Jako imitacje kominka zapalilam swiece.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luka67
Czesc z rana!Kobietki,nie podchodzcie tak do tego histerycznie-troche wiecej luzu,bo na sciskod***e mało co wychodzi.Ja odkad przestałam byc na diecie chudne i nie gloduje.Staram sie jesc rozsadnie ,smacznie,zdrowo i nie przesadzac z iloscia.Zereszta pierwsze 6 kg stracilam bedac dwa mies.poza domem i jadłam co stołowka serwowała(a wcale nie było to wyszukane jedzenie)zrezygnowalam całkowicie ze słodyczy i procz 2 owocow dziennie nic nie podjadalam.Codziennie rano spacerowałam ok 2 km i tyle.Tak ze przestancie wyszukiwac jakies specjalnie dietetyczne potrawy,ukladac wyszukane jadłospisy i katowac sie cwiczeniami,bo komplikujecie sobie zycie i wpedzacie w poczucie winy.Jezeli cos nie jest wg.Was takie do konca dietetyczne to zjedzcie tego mniej.Wydaje mi sie ,ze 1500 kcal i jakas ulubiona forma ruchu 2 razy w tyg. i powoli powinna waga ruszyc,a wtedy to juz konsekwencja i sukces gwarantowany:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzenie68
Dzisiaj pochmurno i depresyjnie, ale co tam głowa do góry i do przodu. Wczorajsze pilnowanie wnuka przebiegło spokojnie, chociaż miałam trochę obawy. Dietetycznie poniżej krytyki , mąż zrobił kolację ( oczywiście tłustą , leczo z kiełbasą i jajkami ) i jak tu odmówić , na dodatek robiłam jeszcze tort raffaello dla teściowej i trzeba było popróbować. Dzisiaj przyjęcie u teściowej , zobaczymy. Luka zgadzam się z Tobą lepiej jeść w miarę normalnie ale mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny :-)) Luka,ale my wlasnie tak robimy. Jak widzisz nasze jadlospisy nie sa idealne. I pizza sie trafi,i placuszki a i przepis na fajne ciasto. Ostatnie nasze jeczenie bardziej bylo spowodowane kiepskimi nastrojami zwiazanymi z pora roku. Zgadzam sie,ze ostry rezim nic dobrego nie przyniesie. Ja np wczoraj mialam dzien jedzenia,ale dzis sie juz ogarniam,mam troszke lepszy humor i pewnie pomimo lekkiego wzrostu wagi dzialam dalej. Marzenie,pewnie dawno nie mialas doczynienia z takimi maluchami. Wyszlas z prawy,ale szybko dzieci rosna i bedzie tylko latwiej. Milego dnia. A gdzie reszta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowaja85
Hej Kobiety ! Baja żeby mi to było ostatni raz !!! HAha i kto to mówi nie ?U mnie dzisiaj mży jest ohydnie chce mi się spać więc szału nie ma , zjadłam już płatki z mlekiem , 2 kromki z szynką i papryką, wypiłam kawę i szkl wody i 2 cukierki od kumpeli, myślę kobietki że ogólna chandra minie dopiero po wszystkich sw u mnie przynajmniej wcześniej nie ma szans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria512
polecam sprobowac koktajli warzywnych na warzywkubek.pl - znacząco pomagaja w odchudzaniu, sprawdzilam na sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zimowita
Hej, Luka masz racje nic na siłę a jak się do tego podejdzie z głową to się wszystko da. Ale właśnie ta głowa szwankuje :( Ja dzisiaj wstałam rano z ogromną migreną. Pokręciłam się, zobaczyłam,ze za oknem ładnie. mialam pójść do ogrodu ogarniać , Niestety bol ze mną wygrał i polożyłam się do łóżka. Teraz wstałam i jestem nieprzytomna. Już nie pamietam abym tak długo spała. Na szczęście głowa mnie prawie nie boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dziewczyny, Luka podzielam Twoją opinię, schudłam sporo, w niecały rok 20kg, na początku trzymałam reżim jednak na dłuższą metę się tak nie da, wiąc wykorzystuję dni wolności na mojej diecie, a prócz tego na legalu mogę jeść czekoladę, w ramach dozwolonych węgli i tak mogę zjeść 70g czekolady, więc to dla mnie bomba. Zimowita sen to najlepsze lekarstwo! Baju odpisała mi ta doktorka i ma termin na 12 listopada i ja tam pojadę. Nie wiem jak z mojej wsi się wydostanę, muszę ogarnąć dojazd jakiś nocleg ale tam będę, basta. Dziewczyny nie macie pojęcia jak się cieszę! WOW to odpowiedź na moje poszukiwania ”szukajcie z znajdziecie” stwierdzam, że prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciu,czy mozesz tu napisac o kim mowa,bo ja jednak do tego podchodze troche sceptycznie. Chcialabym poczytac o tej kobiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poczytaj sobie, niekoniecznie aurikuloterapia (w otyłości)jeśli nie będziesz przekonana to znaczy że nie dla Ciebie. Chociaż ona stosuje też normalne leczenie, suplementację wg Zięby itp. Ja mam nadzieję na ew. homeopatię, te misy są ekstra i gongi i kamertony, co tam wyjdzie, jestem otwarta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdrowieprzedewszystkim
Najważniejsze Jest Odchudzanie Zdrowe i Skuteczne Bez jo-jo. Moje drogie cały czas apeluję nie stosujcie tabletek i proszków to bardzo szkodliwa chemia typu DNP czy Chiński Meizitang, błędne koło, pewna choroba i efekt jo-jo!!!. Różne diety typu: Dieta proteinowa dr Dukana, Dieta 1000 kalorii ,Dieta 1200 kcal, Dieta 1500 kcal i inne prowadzą do odwitaminizowania i odmineralizowania organizmu z powodu mono-diety to bardzo nie zdrowe. Z własnego doświadczenia jeżeli już to zachęcam do zaparzania i picia naturalnego suszu Ziół Tybetańskich ale tylko suszu i oryginalnych Tibetan Herbs. Nigdy tabletki czy proszki typu DNP, Meizitang, Zelixa, T3, Retard, Alli, Term Line, Colominal, Vitaslim, Alveo, Elvia, Lida, Linea, Sibutril, Sibutramin, Adipex, Novoslim, Asystorslim, Meridia i …..itp TRUCIZNY. TO TOKSYCZNE (CHIŃSKE I NIE TYLKO) ALE ZAWSZE CHEMICZNE SRODKI. Stosujcie zawsze tylko parzony naturalny susz ziołowy oraz dodatkowo oprócz ziół trochę ruchu to naprawdę klucz do szybkiego i zdrowego schudnięcia bez jo-jo no i oczywiście mądre efektywne normalne odżywianie. Światowa organizacja zdrowia ( WHO ) oficjalnie uznała zioła Tybetańskie za zdrową naturalną i bardzo skuteczną metodę odchudzania oraz skuteczny sposób zmiany metabolizmu człowieka na szybki nagradzając je w 2014 roku pierwszym miejscem w kategorii – „Natural Product for Slimming”. Ja ostrzegam przed chemią a namawiam na naturalny susz ziołowy TibetanHerbs , ponieważ przez 5 miesięcy bez diet i bez wyrzeczeń pijąc Tybetańskie Zioła i dbając o trochę ruchu schudłam i odmieniłam naprawdę swoje życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bello231
Ważyłam ponad 120kg 168cm to dużo wiem ale na szczęście mam już to za sobą i ważę teraz 70kg odchudzałam się ponad 6 miesięcy oczko.gif nie powiem na początku było ciężką ale później zamówiłam sobie suplementację African Mango http://afrikanmango.pl i dzięki niemu mój apetyt zmniejszył się oczko.gif a ja mogłam spokojnie się odchudzać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowaja85
Dzień Dobry jak tam panie nikt nie pisał wieczorem? myślałam że znowu będę mieć zaległości w czytaniu a tu cisza, jak tam wam kobiety? zważyłam się i 97,100 kafe mi się wiesza cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem tak senna, że nic mi się nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc. Moj kryzys byl dwudniowy.Az plakac mi sie chcialo,a nie potrafilam przestac jesc.O maly wlos nie zmarnowalam 4 tygodni pracy. Na szczescie dzis rano ostatkiem sil i rozsadku zmobilizowalam sie by pojsc na rower.Zachecila mnie pogoda-w koncu troszke slonka po tylu dniach deszczu.Przejechalam 18 km.Humor mi sie poprawil.Po poludniu przeszlam z kolezanka 10 km.Jedzenie rowniez opanowane,bedzie dobrze. Dziewczyny,co u Was? Cos cicho tu dzis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilka_69
Hej! W tym tyg. odrabiam zaległości w pracy po L4 i padam jak wrócę, a komputer odmówił mi wczoraj współpracy i nie wysłał posta którego napisałam. Dziś mam miesięcznicę zdrowego odżywiania. Napisałyście, że do naszych celów trzeba podchodzić z głową i myślę, że to naprawdę nie slogan! Mam bardzo dobre samopoczucie dzisiaj, bo miesiąc minął jak z bicza trzasł, głodna nie chodzę, jem to, co lubię, tylko regularnie i waga uprzejmie spada:) Od początku nie miałam żadnej wpadki jedzeniowej i nawet nic mnie za bardzo nie kusiło. A to wszystko pewnie dlatego, że naprawdę jem, a nie się głodzę. Jakaś szczęśliwa dziś jestem i trochę dumna z siebie. Mam nadzieję, że zarażę Was optymizmem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilka-gratuluje miesiaca bez wpadek.A jaki masz spadek wagi? Bije od Ciebie energia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luka67
Witam kobietki z rana i gratuluje spadkow wagi.Ja trzymam abstynencje słodyczowa i we wtorek chciałabym zobaczyc jakis mały ubytek na wadze. Zimowita,dzieki za przepis na sernik,wyprobuje przy wiekszej okazji,bo na razie pieczenie zawieszone.Wczoraj na obiad zrobiłam to danie http://www.qchenne-inspiracje.pl/2016/10/bakazan-gong-bao-czyli-moja-wersja.html i powiem ,ze bardzo mi smakowało.Staram sie ograniczac mieso na rzecz warzyw,kasz,roslin strakowych,ryb . Co do rekodzieła(poczytałam topik) to kiedys robilam na szydełku i drutach całkiem udane serwety,wyplatałam z wikliny papierowej,robiłam kwiaty z bibuły,malowałam witrazyki zelami,zrobiłam pare butelek i doniczek technika de cupage ...słowem lubie te klimaty.Ksiazki pochłaniam nałogowo,jezeli nie jest to słowo pisane to audibook przy gotowaniu lub pracach ogrodowych.Lubie tez kino,ale przyznam ze ostatnimi czasy nic mnie nie zachwyca:( No to sie rozpisałam troche o sobie z nad owsianki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry. Luka-wlasnie zainteresowal mnie ten przepis,kiedy pojawil sie na blogu. Nawet kupilam orzechy nerkowce. Co prawda bardziej myslalam o tym z kurczakiem,chociaz chyba masz racje,ze powinno wykorzystyac sie wiecej warzyw. Moze dzis wyproboje. Swojego czasu rowniez popelnilam kilka rzeczy metoda decoupage,niestety powrot do drutow mi nie wychodzi. A najbardziej kiedys wlasnie je lubilam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luka67
Ja dałam ziemne solone.Na drutach juz nie robie,bo oczy nie te,a i nie ma sensu-serwetki nie modne,a na lumpie piekny sweterek za grosze mozna wyłowic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowaja85
Lilka wielkie mega gratulacje że się tak mocno trzymasz super powinnyśmy wszystkie brac z ciebie przykład zamiast biadolić, słuchajcie mnie wczoraj znowu napadło na słodycze zżarłam 2 kawały czekolady mlecznej choć tyle że kolacji nie jadłam, już miałam się ochote poddać już miałam to rzucić ale zauważam że wieczorem przestaje być tak głodna jak na początku, kiedyś nie wyobrażałam sobie wieczoru bez kolacji, a teraz mi coraz łatwiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luka67
nowaja,po to sa te 5-cio daniowe jadłospisy,zeby napadow głodu nie było.Ja sama wiem,ze jak odpusze czasem, z braku czasu, sniadanie to pozniej zjem na obiad duzo wiecej niz planowałam i do wieczora mnie nosi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×