Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Starania o dziecko 2016 2017 cd cd

Polecane posty

Gość Staranka
Iwona, u mnie tak samo. Te swieta odbywaja sie jakby obok mnie, a ja sie niczym nie przejmuje. Milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość iwona
hej. u Nas byl leniwy weekend,odpoczelismy,zregenerowalismy sily a dzisiaj znow powrot do rzeczywistosci.:-( ja jutro dopiero bede robila zakupy ale swieta u mamy wiec troche mniej obowiazkow;-) dzisiaj po pracy robimy z corcia obiecane pierniczki,wiec pewnie bedzie ubaw ;-) a i maz kupil nam pieska(malego shihtzu). zajeci wszyscy psiakiem zapomnielismy o dniach plodnych i owulacji:-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość iwona
hej. u Nas byl leniwy weekend,odpoczelismy,zregenerowalismy sily a dzisiaj znow powrot do rzeczywistosci.:-( ja jutro dopiero bede robila zakupy ale swieta u mamy wiec troche mniej obowiazkow;-) dzisiaj po pracy robimy z corcia obiecane pierniczki,wiec pewnie bedzie ubaw ;-) a i maz kupil nam pieska(malego shihtzu). zajeci wszyscy psiakiem zapomnielismy o dniach plodnych i owulacji:-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość iwona
hej. u Nas byl leniwy weekend,odpoczelismy,zregenerowalismy sily a dzisiaj znow powrot do rzeczywistosci.:-( ja jutro dopiero bede robila zakupy ale swieta u mamy wiec troche mniej obowiazkow;-) dzisiaj po pracy robimy z corcia obiecane pierniczki,wiec pewnie bedzie ubaw ;-) a i maz kupil nam pieska(malego shihtzu). zajeci wszyscy psiakiem zapomnielismy o dniach plodnych i owulacji:-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość iwona
monikagosc ja Ci powiem ze moze faktycznie sa jakies skutki uboczne ale tez sa pozytywne strony:-) czasem nie ma sie co nakrecac:-) Ja sama je kiedys bralam i nie zauwazylam zeby cokolwiek sie działo. Ale jesli nie sprawdzisz sama na swoim organizmie to sie nie dowiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosc iwona wiadomo że jak nie spróbuję to się nie przekonam ale teraz przed świętami, między świętami to nie bardzo, bo pewności nie mam jak to na mnie podziała. mam pewne sprawy do pozałatwiania także wolę byc przytomna. jak wróce na lutego do polski to będę próbowac. słyszałam też że castagnus może wpływac na obniżenie prolaktyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość iwona
monika gosc a jak wysoka masz prolaktyne? jest duzo lekow na jej obnizenie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość iwona
Monika castagnus tez obniza prolaktyne no a dodatkowo z tego co wiem ma w skladzie wyciag z owocow niepokalanka mnisiego,ktory dziala na przysadke mozgowa i duzo kobiet go sobie Chwali m.in za regulacje @, bezbolesny @ i pomaga zajsc w ciaze. lek ziolowy,delikatny no i jest wydawany bez recepty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość iwona
monika a w ktorym dniu cyklu mialas badanie? no i powiedz mi czy robilas np testy owulacyjne,dla sprawdzenia Czy owu wystepuje?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwona ja mam boleści przed@, ale mam regularne. mowiłam o tym endo, i przez to mówił że niekoniecznie prolaktyna może byc powodem niezachodzenia w ciąże. stweirdził, że nie jest bardzo podwyższona. i badałam ją 4 dni przed okresem... o tym też mu mowiłam. w 2-4 dniu okresu mam iśc zrobic badania które mi zlecił. testów nie robiłam, nawet nie wiem jak to działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość iwona
monika to nie jest wysoka norma. wiem ze sa one rozne własnie w kazdej fazie cyklu. na podwyzszona prl moze wplywac wiele czynnikow m.in stres jak i stosunek dzien przed. a testy owu dzialaja na takiej samej zasadzie prawie jak ciazowe pokazuja czy wystapi owu,jak sa dodatnie tzn Ze Owu wystapi w ciagu 24h. moze sprobuj te testy czasem owulka moze sie przesunac z wielu powodow:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosc iwona no właśnie mówił że na to podwyższenie może miec wpływ wiele czynników, także nie koniecznie to może byc powodem niepowodzeń. może zbadam sobie jeszcze ją wtedy jak pójdę badac te inne co mi zlecił :) w sumie zakupię te testy to potestuję ;) dzięki Iwona :) :) takie testy to też rano sie robi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość iwona
Zrob,nie zaszkodzi. a Testy najlepiej kup sobie na Allegro bo niestety w aptekach nie najtansze:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość iwona
monika testy Owu najlepiej o stalej porze ale nie rano. W aptece nawet do 30zl za 7 szt. a na allegro po 1zl;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yhm, teraz kupię w aptece albo rossmanie, a resztę na allegro. :) dzięki. choc czytałam różne opinie o tych testach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Staranka, raźniej mi :) Gratulacje z racji usłyszenia serduszka ! Ja schudlam 2kilo ale już wraca wszystko do normy... Nudności są mniejsze i występują sporadycznie. Wymioty występują tylko jak za dużo zjem. Generalnie trzymam się zasady "malo a często" i działa. Czyli wymioty i jazda bez trzymanki była u mnie przez 2tyg. Oczywiście może jeszcze wrócić podobno ;) Czopki z Torecanu mi mega pomogly, z tym że ja miałam wymioty pod wieczór więc aplikowalam o 15 i było git . Kudłaczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ines Bardzo miło jest czytać Wasze posty, mimo, że mówicie o tych mniej przyjemnych momentach :-D! Jak senność można spokojnie znieść, tak już przy wymiotach można najeść się strachu...żeby maluszkowi to nie zaszkodziło. Ja jestem przed @ i znowu mam ogromny apetyt. Masakra...zjadłabym całą lodówę. Czy któraś z Was też tak ma/miała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kasa na święta!!! www.forsa.exhl.pl/l/9/kasanaswieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem tu nowa...2 cykl starań o upragnionego dzidziusia...mam 28lat, mąż 34 lata...niby żadnych przeciwwskazań.... tylko ta nadzieja i stres......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Staranka
Kudlaczek, dzieki. No ty to widze masz lagodne przejscia. Ja sie czuje bez zmian. Schudlam juz 6 kilo. Rano zapodaje torecan. Zdarza sie 2 lub 3 razy haft, wiec jest poprawa. Jem odrobinke. Pije wode lub sok bananowy. Ogolnie czuje sie bezsilna, tylko bym lezala. Na nic nie mam sily...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ines Lena, ja jestem trochę młodsza, mąż w wieku Twojego i staramy się od lata. W tym cyklu wiem, że się nie udało. Zaczyna mi się dłużyć...w którym dc jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Staranka
Dodam, ze mdlosci czuje bezustannie i zoladek to chyba juz nigdy nie dojdzie do siebie. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena 12362
Gość-jestem w 16dc...to już końcówka dni płodnych więc zostaje tylko czekać...też miałam się latem starać ale zawsze coś wypadało aż w końcu powiedziałam dość-nigdy nie ma idealnego momentu na dziecko.Dziś mój mąż powiedział, że będziemy starać się siłami natury do lipca 2017 r. a później idziemy do lekarza na specjalistyczne badania....trochę popadamy w obłęd...ale tak bardzo chcę II.....a TY w którym dc jesteś? Intensywnie się staracie??? Czy jak Wam się ,,przypomni''?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! jestem tu nowa :) jestem mamą trzyletniego synka a teraz staramy sie o rodzenstwo. Jest to nasz 6 mc staran i juz mam dosc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ines Lena, masz rację, zawsze znajdzie się jakiś powód na "nie", ale nie ma na co czekać. Staramy się intensywnie od lipca, a mąż wie od dwóch cykli, że tak bardzo mi zależy :-D. Teraz mam 28dc, zwykle w tym dniu przychodzi @, ale ostatnio miałam w 32dc. Byłam jakiś czas temu profilaktycznie na cytologii i usg - okazuje się, że przyczepiła się do mnie jakaś bakteria, którą teraz leczę i w dodatku lekarz znowu zwrócił uwagę na moje jajniki, które są drobnopęcherzykowe. Póki co mam się nie przejmować i starać. Jeśli nie wyjdzie jakoś do marca, to wtedy będziemy się badać. Ja też swojego czasu byłam okropnie załamana...ale teraz trochę wrzuciłam na luz. A Ty kiedy ostatnio byłaś u gina? Masz regularne @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ines Mamusia, a za pierwszym razem staraliście się czy to była niespodzianka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ines Staranka, jak się dzisiaj czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona25lat
Hej witam nowe dziewczyny fajnie ze dołączyliście :) U mnie od dwóch dni straszny ból dziąsła bo wychodzi mi 8 ... próbuje jakoś przeboleć ale jest cieżko wczoraj wieczorem umierałam. Poza tym cały czas nie mam ochoty na jedzenie gotowanie itp wlasnie wzięłam sie za obiad dla męża i zaliczyłam pierwszego pawia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×