Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Starania o dziecko 2016 2017 cd cd

Polecane posty

Gość M i s ia
Ines moje objawy co okres inne. Dziś rozpiera jak na @ wiec czekam. Jak ma przyjść to niech przyjdzie a nie robi nadzieję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość majka
I jak Ines dostałaś @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M i s ia
Teraz mam takie bóle ze nospe musiałam wziąć a okresu brak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M i s ia
Ines miałaś podobnie jak ja i co? Zaraz zwariuje z bolu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Majka, Misia - zrobiłam test, jedna kreska :-(. A @ dalej brak...nie wiem, co jest :-(...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapomniałam się podpisać - Ines.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ines Misia i jak - nadal nic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M i s ia
Mi w końcu przyszła...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ines Misia, znam ten ból :-/. U mnie @ nie ma, ale psychicznie czuję się prawdopodobnie tak, jak Ty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość majka
Eh dziewczyny mi zostało 3 dni dziś znowu zrobiłam test ale nie wiem czy mógł wyjść źle bo wczoraj wypiłam lampkę wina. Normalnie nie piję ale ze wigilia to jakoś tak wyszło i dzis zapomniałam o tym i czy przez to mógł wyjść negatywny ? Albo jeszcze za wcześnie poprostu. Wykoncze się z tym czekaniem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ines Majka, chyba to kwestia tego, że jest jeszcze za wcześnie. Jest jeszcze nadzieja :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ines Mam wielką nadzieję, że chociaż u Ciebie się udało! Czekamy jeszcze trzy dni :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość majka
Mam nadzieję i wiarze ze się uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ines ja też w to wierzę :-)!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość majka
Jak tam dziewczyny ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ines ja poszłam spać po 12 i wyobraźcie sobie, że spałam do teraz...codziennie rano wstawałam, ale nie miałam możliwości pospać i chodziłam zmęczona. W sumie to mogłabym jeszcze spać i spać :-(. Okresu nadal brak :-(. Tu już jest coś nie tak... A jak u Ciebie, Majka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ines chyba mam już pierwsze oznaki okresu - plamienie. Dużo się spóźnił :-(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Staranka
Hej. Iwona, powiedzieliscie rodzicom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość majka
Ja we wt powinnam dostać @ jak narazie żadnych objawów jak na@ a zawsze 2 dni przed mialam. Znów zrobiła bym test ale cale szczescie nie mam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ines Majka, trzeba cierpliwie czekać :-)!! Jak lecą święta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona25lat
Hej u mnie dobrze. Powiedzieliśmy rodzicom bardzo sie ucieszyli :))) od razu jakoś mnie to tez podniosło na duchu ze każdy nam dobrze życzy. Dziewczyny zycze Wam || kresek !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M i s ia
Święta do D... Babcia meza zmarła w 1 święto na dodatek ten ból @. Muszę wysłać meza na badania i iść w końcu do jakiegoś lekarza... Jak tam majka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M i s ia
Święta do D... Babcia meza zmarła w 1 święto na dodatek ten ból @. Muszę wysłać meza na badania i iść w końcu do jakiegoś lekarza... Jak tam majka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ines Iwona, bardzo dziękujemy!! Oby Nowy Rok przyniósł wszystkim nam upragnione dwie kreseczki. Misia, bardzo mi przykro :-(. Ja kilka lat temu miałam podobną sytuację... Powiedziałam wczoraj mężowi, że dajemy sobie czas do marca - przesunął do lata. Później lekarz. Ja też mam bolesny, ale i bardzo skąpy @ w tym m-cu. Dawno tak nie miałam. Co Wy na to, żeby postanowieniem każdej z nas było - nie martwić się, trochę wyluzować? Ale tak z ręką na sercu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ines dziewczyny sprowadźcie mnie na ziemię, proszę! Znowu zaczynam świrować, a dopiero co mówiłam o wyluzowaniu... Mam plamienie zamiast @ i zaczęłam czytać na forum czy to może być jednak ciąża. W 29dc miałam plamienie, myślałam, że to @, później nic, w 34dc plamienie i dzisiaj - 35dc też skąpo, prawie nic. W 32 lub 33dc testowałam i nic (po dłuższym czasie była druga kreska, ale wiem, że to jest fałszywe, ehhh :D). Co myślicie o tych plamieniach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona25lat
Hej wszystkim Ines to moze wybierz sie na betę :) Staranka a zapomniałam wczesniej zapytać na kiedy masz wyliczony termin ? U mnie dobrze cieszę sie ze juz po świętach i ze czułam sie w miarę na tyle by nie przespać całych dni świątecznych. Póki co mam czasem mdłości a wymioty ustąpiły wiec długo mnie nie trzymały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Staranka
Iwona, na 27 lipca, a ty? Ja dzis umieram na bol glowy... Chetnie oddam wymioty i glowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona25lat
Staranka według usg mam na 3 sierpnia, a na wizycie w angielskiej przychodni wyliczyli mi na 27 lipca wiec dopiero bedzie cos bardziej konkretnego po kolejnym usg :) ale pewnie będziemy w tym samym czasie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość majka
Hej dziewczyny :) dziś ma przyjść @ (oby nie) :) wczoraj robiłam test i negatywny. :( dziś w nocy ok 3 obudził mnie straszny bol podbrzusza jeszcze nigdy tak silnego nie miałam na początku @ dopiero gdy się rozkrecal wiec biegiem do lazienki sprawdzic a tam zamiast krwi pelno bialego sluzu. Bolało tak z pół godziny. Teraz nie boli już nic. Tak się stresuje żeby @ nie przyszedł... A co u was ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×