Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Starania o dziecko 2016 2017 cd cd

Polecane posty

Gość gość
Ines, Majka, teraz tylko trzeba czekać. Co miesiąc to samo, idzie obłędu dostać... Zwykle miewam @ w ok 28dc. Ostatnio miałam w 32, teraz jest 30. Najchętniej testowałabym dzisiaj popołudniu, ale chyba nie ma sensu, prawda? Zaczekać do rana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ines, Majka, teraz tylko trzeba czekać. Co miesiąc to samo, idzie obłędu dostać... Zwykle miewam @ w ok 28dc. Ostatnio miałam w 32, teraz jest 30. Najchętniej testowałabym dzisiaj popołudniu, ale chyba nie ma sensu, prawda? Zaczekać do rana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość majka
Chciała bym już widzieć na święta 2 kreseczki taki by byl piekny prezent ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość majka
2 kreski najlepszy prezent na swieta by byl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość majka
Wiem że to bez sensu ale nie mogę Ci powiec ze to głupi pomysł bo sama tak robię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Staranka
Dziewczyny, nawet w dniu okresu nie ma pewnosci, ze test wyjdzie. 2 dni przed okresem mialam negatywny, w dniu cien cienia do dojrzenia pod lupą, a robilam najczulsze! Musicie uzbroic sie w cierpliwosc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość majka
Ja 1 grudnia początek @ między 12 a 16 powinna być owu cykle w ostatnich mc od 26 do 28 dni temp mierze dopiero od 13 grudnia i zawsze jest 36,9- 36, 1 pisze że podwyższona temp to może być oznaką ciąży. Szyjke mam wysoko a niby przed @ powinna być nisko chociaż też zaczęłam badać ja dopiero w tym cyklu więc się nie znam za bardzo. Niby objawy jakieś są i duże nadzieję ale z każdym testem rozczarowanie. Czemu J taka niecierpliwie jestem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość majka
W 1 ciazy robiłam test 2 dni po spodziewanej @ nie stresowalam się tak stwierdziliśmy że jak będzie to będzie a teraz to ja do głowy dostaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ines, Majka, teraz tylko trzeba czekać. Co miesiąc to samo, idzie obłędu dostać... Zwykle miewam @ w ok 28dc. Ostatnio miałam w 32, teraz jest 30. Najchętniej testowałabym dzisiaj popołudniu, ale chyba nie ma sensu, prawda? Zaczekać do rana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ines Kilka razy wkleiła mi się wiadomość :-/. Czyli nie mam co teraz w ogóle sprawdzać. Pewnie się wydłużył cykl z tych nerwów... Ja w ogóle nie umiem sobie "zbadać" cyklu. Trzeba obserwować śluz, mierzyć temperaturę i badać szyjkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 32 lata. Jakos myslalam ze skoro za pierwszym razem tak ciezko bylo to tym razem uda sie odrazu... a tym czasem od lipca nic :( co mc sie nastawiam ze bez cisnienia ze nie licze a potem tydzien przed @ zaczynam testowac ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość iwona
hej. no To fakt w tym wieku mam juz prawie 5 latke. moja ukochana Milenusie:-) nie wiem co bym bez niej zrobila:-( moje oczko w glowie;-) kurcze gosc majka a mialam nadzieje ze sie udalo. mamusiaA ja z corcia tez dlugo sie staralam i teraz czuje ze Bedzie to samo:-( Dziewczyny to forum tak Strasznie dziala ze juz mnie wkurza:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość iwona
moze przeniesmy sie na inne bo tu jak sie zaczyna nowa str to idzie nerwicy dostac:-( Np na takie gdzie mozna wrzucic jakies foty i ustawic suwaczki,ktore odliczaja daty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość majka
Najlepiej będzie jak przestaniemy chodzić do sklepów i kupować testy to nie będzie kusilo żeby zrobić :) faktycznie jak wchodzę na forum to mam jeszcze więcej myśli o ciąży ale muszę się wygadać bo w psychiatryku wyląduje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość iwona
ja mam jeden w łazience:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość majka
Iwona ty niedobra kobieto wyrzuć go :) nie no obłęd z tymi testami niby wiesz że za wcześnie a i tak robisz ah te baby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ines MamusiaA, ja mam dokładnie tak samo! Niby wiem, że teraz są marne szanse, a jednak chcę testować. Dziewczyny, co tu zrobić, jak sobie odpuścić...:-P. Hmmmm....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość iwona
Gosc majka nie nie nie nie zrobie go narazie bo to dopiero 19dc:-) dziewczyny przeniesmy sie na forum fajnamama.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ines a czy na tym forum będzie można założyć osobny wątek? Żeby się tam nie wcinać, tylko spokojnie kontynuować naszą konwersację. Oszalałam, ale chyba po pracy kupię test i id razu będę testować, nie czekając na rano...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość majka
Ines a ile ci zostalo do @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ines Majka, ja miałam zazwyczaj @ w 28-29dc, ale w ostatnim cyklu spóźniał się i był aż w 32. Dziś jest 30dc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość majka
To może sproboj nawet jakbyś miała teraz 32 to by było 2 dni przed @ więc myślę że już raczej może wyjść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ines tak zrobię. Mało prawdopodobne, ale czekanie mnie zabija. Same wiecie. Ja tu w robocie wysiedzieć nie mogę :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość majka
I jak ines zrobiłaś test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ines o 16.00 kończę pracę. Myślę, że tak o 16.30 będę mogła zrobić. Nigdy nie myślałam, że tak będę świrować. A Ty ile masz dni do terminu spodziewanego @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość majka
5 dni :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ines Buuu, jedna kreska :-(.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość majka
Ehh tylko sie nie załamuj powtórz za dwa dni :) trzymam kciuki napewno się uda:) dziś przerabialam to samo jedna kreska i jeszcze kazalam kupic test mężowi jak wróci z pracy ale zrobię dopiero w pon musze wytrzymać bo jak znowu zobaczę 1 kreche to się załamie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ines Majka, jesteśmy szalone :D!!! Okej. Na razie się nie martwimy. Chociaż ja podejrzewam, że @ przyjdzie u mnie za dwa dni. Tego dnia będzie burza hormonów i płacz, już to widzę :P. Niemniej jednak kupiłam dwa testy w razie czego haha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ines Majka, jesteśmy szalone :D!!! Okej. Na razie się nie martwimy. Chociaż ja podejrzewam, że @ przyjdzie u mnie za dwa dni. Tego dnia będzie burza hormonów i płacz, już to widzę :P. Niemniej jednak kupiłam dwa testy w razie czego haha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×