Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Starania o dziecko 2016 2017 cd cd

Polecane posty

Gość gość
Ines mam problem z dodaniem wiadomości :-(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość majka
Ooo Ines gratulacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość majka
Ines a robiłaś z porannego moczu ? Ja bym chciała dziś znów zrobić ale nie mam testu dopiero później kupie i nie wiem czy jest sens. A może kilka godzin nie sikania wystarczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ines Majka, może lepiej zaczekać do rana? Ja robiłam dzisiaj rano. Jadę zaraz na hcg. Mam nadzieję, że wynik będzie jeszcze dzisiaj. Zobacz, ile po terminie @ mi wyszło...w sumie to nie wiem czy ten ostatni test nie pokazał już dwóch kresek. Ja popatrzyłam po chwili - była jedna i odłożyłam. Może ta druga pojawiła się po kilku minutach. Mam nadzieję, że beta wyjdzie ok. Majka trzymam kcuki za Ciebie. Trzeba wierzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość majka
Postaram się poczekać ale z tą cierpliwością u mnie ciężko. Fajnie ze u ciebie chociaż 2 kreski. Powodzenia na badaniu i daj znac jaki wynik bo powinien juz dzis być :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ines Majka, już po, wynik powinien być miedzy 14 a 15. Pani mówiła, że ginekolodzy radzą powtórzyć po 3 dniach, żeby zobaczyć przyrost. Czekam na Twoje dwie kreseczki!!! :-) Ja jestem wierzącą osobą i ostatnio mocno modliłam się o te dwie kreseczki. Teraz muszę modlić się, żeby wszystko było dobrze. Wiara czyni cuda :-)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona25lat
Ines gratulacje myśle ze to na pewno ciąża :) spytaj tylko lekarza o te plamienie ale na pewno bedzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ines, dziękuję, Iwona :-)! Cały czas mam nadzieję, że plamienia już więcej nie będzie. Czyli powinnam iść od razu do lekarza? Czy czekać aż coś więcej będzie można powiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ines dziewczyny, kojarzycie może, ile prawidłowo powinno wyjść mi hcg przy cyklach ok. 28 dni (ostatnio 32). Ostatni @ 23.11. Pierwsze plamienie, dosłownie lekki ślad było 20.-21.12. i teraz, czyli 26.-27.11.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Staranka
Iwona, a gdzie bedziesz rodzic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Staranka
Ines, gratuluje! Przy plamieniach idz od razu do gina. Moze masz niski progesteron i przepisze luteine.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ines Staranka, dziękuję :-)! W którym tygodniu zobaczyłaś serduszko? I kiedy zaczęły się u Ciebie nudności i wymioty? Patrycja, dziękujemy :-)!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ines dziewczyny, wyszło mi 438,5 i od ostatniego @ wychodzi mi 35 dni. Myślicie, że jest OK?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość majka
Sprawdziłam w Internecie to norma na 4 5 tydz ciąży :) gratulacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ines dziwny jest ten przedział. Dla 6 tygodnia: 158-31795 mlU/ml.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ines ale ostatni @ miałam 23.11. nie powinnam mieć już większego hcg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Staranka
Ines, wymioty od 7 tyg. Jutro zacznie sie 11 i nie mijaja. Serduszka nie widzialam na 1.wizycie, tylko plamke. Na pogotowiu widzialam przed polowa grudnia. Obys lagodnie przechodzila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ines Staranka, licząc od ostatniej @ mam 35 dzień ciąży. Czy moje hcg nie wyszło za niskie? 438,5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ines pytam o nudności, ponieważ od kilku dni mnie to męczy. Ciągle mi niedobrze i ciągle bym spała. Wychodzi na to, że jestem w 5 tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gizeelcia
Hej Wam! I u mnie @ się spóźnia. Powinnam dostać w poniedziałek. W poprzednim cyklu przyszedł w 34dc a dzisiaj mija 36dc i jak narazie to piersi bolą a powinny przestać he może się udało :) Aa i w zeszłym tyg wystąpiło brazowe jednodniowe plamienie i od tamtej pory nic cisza ;) jutro robie test i się okaże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ines Gizelcia, u mnie też było plamienie, brzuch pobolewa i piersi bolą przeokropnie, a sutki inaczej wyglądają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gizeelcia
Gosc inees Ja też miałam ostatni @ 23.11 :D A co ile masz cykle ?? U mnie mija 36dc dzisiaj i cisza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gizeelcia
Gosc ines Tylko ze u mnie plamienie było tydzień temu zamiast w dniu spodziewanego @ he Mnie tylko piersi bolą a brzuch nie boli jedynie czasem coś zakłuje .. ;) czekam do jutra ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gizeelcia
Gosc ines A mierzylas temp w pochwie ?? Ja już glupieje z tą temp raz tak a za 10min jest inna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ines, Gizelcia zwykle miewam co 28, 29 dni, ale ostatnio miałam 32 dni, stąd myślałam, że teraz też się spóźnia :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ines Gizelcia, ja tylko robiłam testy, nie mierzyłam temperatury. Wcale Ci się nie dziwię, że szalejesz. Ja też szalałam :D. A Ty masz długie cykle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ines znowu mam problem z dodaniem wiadomości :-(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Staranka
Ines, bete trzeba powtorzyc po 2 dniach, to zobaczysz, czy przyrasta. Sprawdz sobie wedlug norm. Ja chyba mialam podobnie. Nie stresuj sie! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×