Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Starania o dziecko 2016 2017 cd cd

Polecane posty

Gość gość
Gizelcia temperatura skacze w ciągu dnia dlatego powinno się mierzyć po conajmniej 6 h snu w ciągu 5 min od wstania najlepiej jeszcze w łóżku. Inne temp nie są ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Buuu coś kafe nawala :-(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kicia
hej mogę dołączyć do staraczek 2017?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ines Staranka, planuję zrobić betę w pt rano i popołudniu umówię się na wizytę do gina. Nie za wcześnie na wizytę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ines Hej Kicia, jasne!!!!! Powiedz coś o sobie :-). Ile czasu się starasz, ile masz lat, kiedy testujesz i czy masz już dzieciaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kicia
hej- staram się od pół roku a teraz z obserwacją cyklu jakieś dwa miesiące mam cykle 28 dniowe , ostatnio @ spóźniała mi się dwa dni i niestety nie udało się a wy dziewczyny serduszkujecie też po owulacji czy przerwa do kolejnego cyklu słyszałam różne opinie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kicia
ines a ty w piątek pewnie będziesz wiedziała czy się udało to twoja pierwsza ciąza ? ja dopiero w środku cyklu jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ines kicia - tak, to moja pierwsza ciąża. Zastanawiam się czy iść do lekarza w piątek czy dopiero w 6 tyg. ciąży, czyli z końcem stycznia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gizeelcia
Gosc ines Mierzyłam temp ale we święta zapomniałam więc pomiary już nieważne ;) dzisiaj rano sprawdziłam i około 8 miałam 36.7 po pół godziny cos 36,9 a potem po 10min 37. Więc już nic niewiem. A ponoć temp musi sie utrzymać do okresu i po nim 37 lub powyżej a u mnie nie ma takiej więc niewiem czy to ciąża czy okres przyjdzie po tygodniu spóźnienia .. o szaleć można :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kicia
ines- ja bym poszła w piątek ,pewnie zrobisz bete i lekarz oceni jej wzrost , brałaś jakieś suplementy wcześniej tzn oprócz kwasu foliowego? ja planuje zrobić w styczniu w 3 dc badanie hormonów , czy wszystko ok i czemu nam się nie udaje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gizeelcia
No ja mam cykle przeróżne. Jak mialam torbiel to nawet po 21dniach przeszedł. Po anty czyli w pazdzierniku @ dostałam w 33dniu. Zaś w listopadzie dostałam w 34dc czyli dzień spóźnienia był ... i w tym miesiącu powinnam dostać raczej w poniedziałek czyli w 34dc a dzisiaj 36dc i zero bólu brzucha jak na zbliżający się @ ... no jedynie piersi dokuczają. Możliwe że się spóźni. Dlatego jutro robie test i się dowiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona25lat
Ines super jeszcze raz gratuluje :) Do gina bym poszła na Twoim miejscu, pewnie nic jeszcze nie zobaczysz ale przynajmniej dostaniesz cos na plamienie, a wtedy będziesz spokojniejsza. U mnie wymioty były tylko dwa dni a tak to bardzo rzadko częściej mdłości. Według miesiączki to byłam na usg w 7 tyg i wtedy widziałam serduszko. Staranka będę rodzic w Polsce, na początku czerwca wracam juz na stałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ines Kicia - u mnie hormony w miarę OK, ale mam drobnopęcherzykowe jajniki, cokolwiek to oznacza. Zawsze miałam średnio regularne @. Kupiłam i niestety nieregularnie brałam kwas foliowy, cynk i selen. Lekarka radziła dodawać szczyptę soli himalajskiej do wody, ociupinkę i pić olej z wiesiołka. Mężowi kupiłam witaminy dla mężczyzn chcących powiększyć rodzinę :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ines Iwona, na razie plamień brak ufff :-). Ale oczywiście warto pójść. Gizelcia, w takim razie czekam z niecierpliwością na jutrzejsze testowanie. U mnie co chwila były zmiany, raz brzuch bolał jak na @, raz w ogóle nie bolał. Piersi bolą przeokropnie, ale w jednym cyklu już tak miałam. Majka, jak tam u Ciebie? Staranka, Iwona - jak tam Wasi mężowie? Mój się ucieszył, ale na razie się nie nastawia...liczyłam na większą radość :-D. Ja ciągle bym o tym mówiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kicia
ines dziękuje ci za rady z tą solą himalajską - trzymam za ciebie kciuki ... mam nadzieje zostać także mamą w 2017 a na forum można dowiedzieć się więcej niż u gina i czasami te rady są naprawdę pomocne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ines kicia, nie można się poddawać. Myślałam, że będę miała duży problem, a tu po 5 miesiącach starań jest :-). Oby było dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Staranka
Ines, moj sie bardzo cieszy. Dlugo sie staralismy, wiec bylismy przygotowani na efekty w koncu. Iwona, a z jakiego miasta pochodzisz? Jesli mozna zapytac. Pozdrowionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość majka
Hej dziś jakas zdolowana chodze. Powinnam dostać okres a nie mam ani żadnego bólu jak zwykle przed. Zrobiłam test niestety nie z porannego moczu bo oczywiscie nie wytrzymalabym i 1 krecha:( chciałabym zrobić rano jutro ale jak zobacze znów negatyw to się załamie chyba. Ale póki nie ma @ to mam nadzieję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ines Majka, ja też robiłam test w dniu spodziewanej @, to wyszła jedna kreska. Czekasz odpowiedni czas, zanim wyrzucisz test? Staranka, ja podejrzewam, że do mojego jeszcze nie doszło :-D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona25lat
Mój maz tez sie bardzo cieszy bo juz długo sie staraliśmy a tak naprawdę rodzina jest dla nas najważniejsza. Ja jestem z Łodzi i tam będę rodzic a Ty Staranka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a nie możecie się po prostu jak normalni ludzie kochać z facetem i zrobić sobie test ciążowy jak się okres spóźni minimum 2 tygodnie? Bo tak to oujeć można i z tego stresu i podniecenia g****o wyjdzie, a nie dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość majka
No i moja nadzieja umarła przyszedł okres...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kicia
hej majka- ja na forum jestem nowa w sumie dziś dołączyłam do was - rozumiem cię mi też niedawno nie udało się zobaczyć dwóch kresek a tak czekałam na nie w grudniu jeszcze w tym roku chciałam żeby się udało niestety ... ale mam nadzieje że kolejny cykl nowe szanse nowe nadzieje a ty długo się starasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gizeelcia
Dziwny mam śluz biały i lekko wodnisty. I zaczyna coś kłuć w jajniku ... Kurcze oby @ nie przyszedł ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M i s ia
Gratuluję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ines Majka, bardzo współczuję i tulę :-(. Kochana, nie załamuj się. Kolejny miesiąc może być Twój! Uwierz, że będzie. Gizelcia, to jeszcze o niczym nie świadczy. Czekamy do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M i s ia
Laski jak odpowiadacie na pytanie typu kiedy będziecie mieć dzieci, bo ja już k***icy dostaje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Staranka
Ja lubuskie. Szkoda, ze sie nie spotkamy na porodowce:-P Dobrej nocy wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ines Dziewczyny, spać nie mogę i zaczynają mnie męczyć myśli...będąc już w ciąży brałam globulki Betadine, przez dwa tygodnie - zaczynałam zaraz po owulacji. Dodatkowo w sobotę wzięłam dwie przeciwbólowe, myśląc, że to na ból związany z @ :-(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i znowu forum się zacina :-(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×