Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Starania o dziecko 2016 2017 cd cd

Polecane posty

Gość Staranka
Iwona25, gratuluje!!! To jedziemy podobnym torem:-) Sluzem sie nie martw, u mnie tez sie nie przelewa:-) A bol brzucha jest normalny, jesli nie plamisz. Mnie tez pobolewa. Macica musi sie rozciagac. Mialas juz wizyte?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Misia, rzeczywiście tu niezbędna jest opieka endokrynologa. Badanie prolaktyny przede wszystkim. Może spróbuj zapisać się do endo na fundusz? Chociaż tyle w obecnej sytuacji... Ciężko jest cokolwiek radzić :-(. Ines

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Iwona - gratulacje :-)!!!! SUPER SUPER SUPER! Ja nadal czekam na wyniki bety. ines

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona25lat
Dzieki kochane za słowa otuchy i gratulacje. Szczerze to myślałam ze juz nigdy nam sie nie uda a tu niespodzianka. Wizyty jeszcze nie miałam mam zamiar dopiero sie umówić na 6 tydzien by cos zobaczyć, mieszkam w UK wiec idę prywatnie do polskiego gina by wszystkiego sie dowiedzieć . Bóle brzucha mam ale na szczęście nie plamie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też nadal mam bóle, przez co trochę watpię, że nam się udało. No ale na razie czekam. Wolałam zrobić od razu betę. Wyniki już powinny być...czekam i czekam :-D. ines

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona25lat
Ines trzymam kciuki trzeba wierzyć ze sie uda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic z tego :-(..... Przy wyniku jest wpisane: <0.100 Czyli totalnie brak hormonu w organiźmie :-(. Ines

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To teraz pytanie, dlaczego @ się tak spóźnia :-(... Ines

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona25lat
Ines przykro mi :( wiem jakie to trudne bo nam przy 11 cyklu dopiero sie udało dlatego nie poddawaj sie na pewno przyjdzie czas ze Ci sie uda czego Ci zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dam sobie jeszcze trochę czasu. Jestem pod opieką internistki - na razie kazała brać cynk, selen oraz stosować sól himalajską, olej z wiesiołka i olej lniany. No szkoda, że nie teraz...no i niepokoi mnie opóźnienie. ines

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Staranka
Ines, przykro mi...:-( Ale trzymam za ciebie kciuki! Tez co miesiac zalamywalam sie. Ja nie bralam nigdy olejow. Nie trzeba ich w jakies dni cyklu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona25lat
Staranka- a Ty w którym jesteś tygodniu? Byłaś u gina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oleje mam brać codziennie. Przed testem myślałam, że jak nie teraz, to nic nie szkodzi. A już wracając z pracy chciało mi się płakać i teraz też mam ochotę zamknąć się w łazience i beczeć. Pewnie na tym się skończy...:-(. Już w nocy dzieciaki mi się śnią. Pewnie Wy macie/miałyście to samo. Okropne uczucie :-(. Ines

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję Wam bardzo za pocieszenie :-)! W ogóle to mam beznadziejny humor dzisiaj :-(... Ines

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Staranka
Ines, przytulam...Doskonale cie rozumiem. Ja mialam okres 20 pazdziernika. Jutro sie zacznie 6 tydzien. Wizyte u gina mam 30.11. Dotychczas ciaze potwierdzily dwie bety. 17.11 wyszlo 114,3, zas 21.11 - 534. Do tego nie mam okresu. Bromek wyregulowal moj cykl. Ostatni cykl wynosil 28 dni, a 4 poprzednie po 27. Wczesniej cykle sie wahaly od 26 do 36, wiec nieregularnie, choc srednia to 31.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona25lat
Staranka wychodzi na to ze dzieli nas kilka dni :) ja @ miałam ostatnio 19 października ale cykle mi sie wydłużyły do 34 dni, dzis jest 36 dzien wiec wyliczyłam ze jest 5t 1d A masz juz jakies objawy? Ja oprócz pobolewania brzucha mam pobolewanie piersi głownie okolic sutków i ich wrażliwość. Mam czasem takie burczenie w brzuchu takie bąbelki Poza tym moja temp ciała jest ciagle na poziomie 37,3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyryczałam się i trochę mi lepiej :-). Ale tylko trochę...:-P. Cieszę się Waszą radością :-):-):-). Piszcie na bieżąco :-)! Ines

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Staranka
Ines, super, ze jestes taka optymistyczna:-) Tobie tez sie uda! Przyjdzie czas na kazda z was. Czasem to troche dluzej trwa... Iwona, to genialne! :-) Bedziemy szly leb w leb! Musimy sie wspierac i opowiadac na biezaco :-) Moje objawy...hmm...Tylko jedno sprawilo, ze podejrzewalam ciaze. Zwykle przed okresem mialam 2-3 dni plamienia. Tym razem nie bylo. Teraz, gdy juz wiem, czuje podwyzszona temperature, piersi raczej sa malo bolesne (inaczej niz zwykle). Nie dostrzeglam implantacji. Przy corce byla. Co do wieku, juz najmlodsza nie jestem...33 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona25lat
Ja tak samo nie dostrzegłam zagnieżdżenia wiec myślałam ze cykl znowu stracony, poza tym juz nie nastawiałam sie ze kiedykolwiek sie uda. W sumie to chyba będę spokojna po wizycie u gina mam zamiar zapisać sie na koniec przyszłego tygodnia. A zapomniałam ja jeszcze dosc często chodzę siusiu i kilka razy zauważyłam biały śluz na papierze ale na bieliźnie nie mam póki co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak z Waszym apetytem :-)? Ines

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Staranka
Iwona, pare razy widzialam bialy budyniowy sluz. Poza tym robie sie szybko zmeczona wieczorem i senna, a w dzien mam energie. Raz mi sie przysnelo po poludniu:-) Bylam na basenie, ale nie sprawialo mi to przyjemnosci...bo zimno, brrr:-) Jestem wrazliwa na temp. Co do jedzenia, dzieki Bogu poki co zero mdlosci...Mam apetyt na ryby i mieso, zas w ogole omijam slodkie, bo ble:-) Z corka bylo odwrotnie - do 5 miesiaca wymioty, utrata 15 kg, tylko jaja i pomarancze. To dluga historia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona25lat
Ja rownież nie mam mdłości, jeśli chodzi o jedzenie to jem normalnie oprócz tego ze około tygodnia temu nie smakowały mi pomidory były jakies ziemiste zepsute i póki co nie mam na nie smaka, maz tez je jadł i twierdził ze sa dobre ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Staranka
Wiem, ze to wczesnie, ale jakies przeczucia co do plci? Albo imiona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona25lat
Szczerze mówiąc mi obojętne chciałabym zeby po prostu był dzidziuś bo bardzo długo juz sie zalamywalam ze sie nie uda, maz mówił ze chciałby chłopca na początek ;) ale jak bedzie dziewczynka to bedzie córeczka tatusia. Jeśli chodzi o imiona to mamy od x czasu ustalone ze dziewczynka bedzie Alicja a dla chłopca jeszcze nie mamy. A Ty jak planujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona25lat
A jeszcze ciekawi mnie jak podchodzicie do kupowania ubranek czy za wcześnie oznacza cos złego ? Czy lepiej poczekać do bezpiecznego czasu. Nie ukrywam ze marże od dawna o kupieniu chociaż jednej bluzeczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Staranka
Iwona, jak kupisz jedna bluzeczke, nic sie nie stanie:-) Ja poki co nie mysle o zakupach. Zaglebiam sie w ksiazkach i gazetkach ciazowych:-) Zawsze marzylam o corce i mam. Choc do ostatniego USG lekarz wmawial mi chlopca. A teraz cieszylabym sie niezaleznie od plci. Hania marzy o siostrzyczce:-) Nawet wybrala imie Natalia. Maz tylko nie jest przekonany...Dla chlopca nie mam pomyslu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kumenka
Witam. Dziś obudziłam się i nie bolały mnie piersi. Pierwsze co zrobiłam to zmierzyłam temperaturę. A tam 36,9. Czyli spadła bardzo. To było około 7 rano. @ dostałam właśnie teraz. I jest dół :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość24
hej dziewczyny :) my tez zaczelismy starac sie o dzidziusia. Robiłyscie badania hormonow przed ciaza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona25lat
Hej jak u Was dzis samopoczucie jak staranka? Czy ktos testuje na dniach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Staranka
Kumenka, przykro mi...Znam to uczucie az za dobrze. Ja od paru dni przysypiam po poludniu...Rano zalatwiam sprawy, corka do szkoly, a potem spadek energii:-) Jeszcze za tydzien robie jej 7 urodziny i zamierzam znajomym oznajmic. Juz bede po wizycie. Iwona, a co u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×