Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

kupujcie dobre foteliki samochodowe!

Polecane posty

Gość gość
"Moja córka by mnie chyba wyśmiała, gdybym w wieku 9 lat ją do samochodu w fotelik wpakowała. "" No jak ja tego nauczylas to na pewno. Skad ona ma wiedziec jak ma byc? Dzieki wzorvom ktore dajesz. Jakby jezdzila caly czas w fotelikuto by uwazala ze tak ma byc,nie dyskutowala by bo bys byla dla niej autorytetem. Ale widocznie jest inaczej skoro uwazasz ze 9 latka by cie wysmiala! Brawo mamo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najgorsza jest nieświadomość wielu rodziców, moja córka jak nie jest zapięta w foteliku, a ruszę to od razu krzyczy STÓJ, jeszcze się nie zapięłam. wiem że musi być zapięta, bo tak stanowią przepisy i wie że to dla jej dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super,że piszecie o bezpieczeństwie i fotelikach. Mi sprzedawca doradził dla dziecka Cybexa bo chyba jeden z bezpieczniejszych. Wózek mam Anexa Sporta i poza bezpieczeństwem stanowią piękny duet. Dobre firmy wózkowe mają adapterki do najbezpieczniejszych fotelików.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Anexa pasują wszystkie bezpieczne fotele tylko trzeba dobrać odpowiednie adapterki. Wózek super- polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Temat o bezpieczeństwie i fotelikach, a ktoś i tak wpierdzieli reklamę tego badziewnego wózka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jaką podkłądke polecicie jak dziecko wyrośnie z fotelika???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zadne podkładki, to jest mega niebezpieczne. Zupełnie nie chronią dziecka. Kup dziecku fotelik albo jak naprawde nie chcesz to jest takie urzadzenie Smart Kid Belt , poczytaj i obejrzyj sobie https://smartkidbelt.com/ to jest o stokroć bezpieczniejsze niż podkłdka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W dzisiejszych czasach to już chyba nikt nie wozi dzieci na poddupnikach czy na fotelikach z marketu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mylisz się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdziwilabys się. Ludzie nie mają wiedzy o bezpieczenstwie dzieci albo nie maja kasy na drogie foteliki. Moja koleżanka, po studiach i fajna babka a z fotelików sie śmieje mowiac ze i tak nic nie daja. Crash testy jej nie przekonuja bo o a jako dziecko jeździła bez fotelika i zyje. Takze roznie to jest z ta świadomością ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kayette28

dobry fotelik samochodowy to podstawa dlatego my zakupiliśmy go w sklepie Foteliki Warszawa gdzie pomogli nam wybrac odpowiedni a dodatkowo go nam zamontowali 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria9e

Nie wiem czy wiecie ale teraz jest moda na foteliki rwf czyli tyłem do kierunku jazdy w wyższej grupie wagowej. Co o tym myslicie?

Moze ktoś z Was moze coś polecić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sowiak

nie wiem czy moda, czy rodzice mają większą świadomość o wożeniu dzieci w fotelikach. Sami kupiliśmy rwf fotelik concord reverso plus 0-23kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Kto poleci dobry i nie drogi fotelik. Taki nie za miliony? Dobrze że ktoś odświeżył temat bo akurat jestem na kupnie.od 9 do 36 kilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walerka99

 My w tym sklepie kupiliśmy własnie większośc rzeczy. Zajrzyjcie koniecznie na sklepkubus. Te wózki sa mega dobrej jakości i zdecydowanie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×