Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy niski wzrost skresla faceta nawet jak jest mega przystojny?jak myslicie?

Polecane posty

Gość gość
Czy niski może być seksowny? Dwa słowa. Lenny Kravitz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
176 jest normalny, problem byłby przy 166

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 170 i jak bylam mlodsza I przebieralam to wzrost nie byl az taki wazny, raczej ladna twarz, fajne wysportowane cialo. A jak zaczelam szukac partnera na powaznie, Na meza i na ojca moich dzieci to na mniej niz 190 nie patrzylam, no moze sie dalam na kawe zaprosic przy 187. Moze to i prymitywne i takie zwierzece ale szukalam dobrego materialu genetycznego, prawdziwego samca zeby czuc sie przy nim bezpiecznie. Wysoki, facet jest mega sexy i mozna sie W niego wtulic, zalozyc fajne szpilki itd. To wazne moim zdaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20.04 ale pustak z ciebie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta cała Siwiec tez ma malego faceta. A moglaby miec wysokiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20.13 Hahaha zabolalo Albo jestes niskim facetem albo dziewczyna niskiego faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi nigdy nie podobał się nicy faceci, zawsze miałam dużo wyższych id siebie. Aż spotkałam swojego wtedy przyszłego męża. 174 cm, razem 15 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie podobaja mi się niscy mężczyźni, ani niskie kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To oksymoron. Nie może niski facet być przystojny !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A po co mi facet 180 albo więcej przy moim 160? Totalnie nieporęczne to to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mnie się zawsze niscy i ładni podobali, a męża mam wysokiego i jest może co najwyżej przystojny. Miałam chłopaka o wzroście 170 cm i miał na tym punkcie mały kompleks ale mnie to nie przeszkadzało, był super. Za to moja siostra ma ledwo 160 cm i zawsze spotykała się z chłopakami mającymi minimum 180 cm wzrostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie przesadzajcie, że facet 176 cm to taki niski. Sama mam 177 cm i większość facetów jest niższa lub mojego wzrostu. Poza tym przy kobiecie, która ma ok 160 cm, zbyt wysoki facet nie wygląda dobrze, bo to jeszcze bardziej podkreśla, jaka jest niska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1,76 centymetrów wzrostu, to nie tak mało. Znam kilku mężczyzn, którzy mają tyle samo. To optymalna granica. Co innego - 1,67 centymetrów, taka przewrotność cyfr, no, to już ta różnica byłaby widoczna. Ale, wzrost - wzrostem, a chemia, w momencie poznania, chemią. Jeśli spotkają się osoby, które czują, że będą ze sobą szczęśliwe, dobrze jest im w swoim towarzystwie, chcą się poznawać, to wzrost nie będzie miał tu nic do gadania. Nawet może być niezauważalny. Poza tym, ilość kresek na centymetrze jest czymś, na co nie ma się wpływu. Często jest tak, że ten, kto jest wysoki - chciałby być niższy, a niższy - choć odrobinę wyższy. Coż. Wzrost podany przez Autorkę wydaje się być normą. Wielu mężczyzn, tak mi się wydaje, jest podobnego i jakoś nie widzą w tym nic złego, nie mają kompleksów. Ale, jak pisałam, wszystko jest kwestią chemii. Jak dwie połówki na siebie wpadną, te dobrane doskonale, to wzrost będzie miał najmniejsze znaczenie. Zresztą, postrzeganie człowieka, poprzez tego oto typu rzecz, jest krzywdzące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poza tym przy kobiecie, która ma ok 160 cm, zbyt wysoki facet nie wygląda dobrze, bo to jeszcze bardziej podkreśla, jaka jest niska. Xxxxx Ta. Chciałabyś. Ja mam 158 a mój mąż 189.I co z tego, że jestem niska. Jak on mnie kocha, a ja jego. I mogę zawsze ubrać szpilki nawet bardzo wysokie. A dzieci są ładne po mnie, wysokie po mężu, czyli udały nam się. Zazdrościsz, bo sama piszesz, że wszyscy są wzrostem albo równi tobie albo niżsi.widocznie wysocy wola niskie i już wszyscy zajęci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
176 cm to jest niski mężczyzna - jak dla mnie, tak niski mężczyzna nie jest przystojny. Tak samo kobieta poniżej 167 nie jest piękna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak samo kobieta poniżej 167 nie jest piękna. Xxxx Piękno jest rzeczą względna. Piękne jest to, co się komu podoba. Nie jesteś facetem, więc nie wypowiadaj się, jakie kobiety podobają się facetom i co oni uważają za piękne i czego szukają w kobietach. Chyba, że szukasz dziewczyny, wtedy szukaj takiej, której wzrost ci odpowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
176 cm to jest normalny średni wzrost. W połączeniu z urodą super. Sorry, ale bardzo wysoki wzrost wcale nie jest atrakcyjny, jak każde zbyt duże odchylenie od średniej. Na bardzo wysokich facetów lecą zresztą niskie kobiety, co jest logiczne z biologicznego punktu widzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
faceta skreśla chamstwo, zły charakter, brak szacunku do ludzi, do kobiety... a nie wzrost... Sama mam 164 cm wzrostu i jak bym poznała wspaniałego człowieka, który jest o głowę niższy ode mnie to bym zdecydowała się na zwiazek z nim i byłabym najszczęśliwszą osobą na świecie. Ale ja osobiście cenię inne wartości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie facet poniżej 180 cm jest nie do przyjęcia, tym bardziej jeżeli ma być ojcem mojego syna, nie naraze dziecka na kompleksy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
176? Karakan? Serio? Myślałam raczej o fazecie poniżej 1,70.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisałam - jak dla mnie - nie uznam kobiety poniżej pewnego wzrostu za piękną. Oczywiście, inni mogą gustować w małych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem tak: dla (większości )kobiet wzrost jest ważny ale można brak centymetrów nadrobić charakterem i/lub pokaźnym portfelem i/lub pozycją społeczną. Np. Pan Putin ma 168.9 cm (sprawdźcie w necie jak nie wierzycie;)) Lenin natomiast 165cm Macron (prezydent francji) ma 175cm ...i co? a no nic - żyli/żyją i mają/mieli żony/kochanki i się nie przejmują Myślę że jest wiele kobiet co dałyby sobie rękę obciąć żeby być pierwszą damą. Poza tym dla jednych kobiet liczy się wzrost dla innych charakter a dla innych jeszcze co innego. Moim zdaniem swój musi trafić na swego i już- nie ważne że on ma np. 190 a ona 160 w kapeluszu jak są szczęśliwi to co komu do tego? A taki facet który ma 165? On nie ma prawa mieć wymagań/ideału? Pewnie, że ma prawo- prawda, miej będzie kobiet którym będzie się podobał ale z drugiej strony czy wszystkie gwiazdy filmowe/ piłkarze podobają się wszystkim? Mi się np. Lewandowski nie podoba ale są kobiety, którym się podoba...i git. Polecam komedię Czarny kot, biały kot (1998), gdzie występuje wątek wzrostu i miłości;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Przy kobiecie 160cm wysoki facet zle wyglada, bo jeszcze bardziej podkresla to jaka jest niska". Whaaat?! Mialam faceta o 30cm wyzszego i wszyscy, doslownie wszyscy mowili, ze wygladamy super. A pary gdzie kobieta ma np 160-165 a facet 180-185 wygladaja wedlug mnie NAJLEPIEJ. Mozecie uwazac faceta 176cm za wysokiego lub przystojnego ale nie opowiadajcie bajek :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dyskusja jest głupia. Uroda jest najważniejsza, a wzrost 176, to nie 160.. Już widzę jak ktokolwiek wybiera tyczkę 2 m o urodzie kartofla zamiast kogoś o urodzie młodego Brada Pitta, bo ma tylko 175 :D Takie rzeczy, to tylko na kafe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to w moim przypadku tak by wlasnie bylo :-D jeszcze zalezy co rozumiesz pod pojeciem kartofla. Ale akurat twarz Brada nie jest dla mnie argumentem, poza tym facet w moim przekonaniu musi miec chociaz troche dluzsze nogi i wieksze stopy ode mnie a przy wzroscie 175cm to graniczy z cudem. Wiec ten argument dla mnie pada, poza tym nikt tu nie mowi o 2m I jakims patyczaku xD zeby nie bylo rozumiem tez facetow ktorym nie podobaja sie male dziewczyny, to ich prawo przeciez :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te przykłady z Messim, Tomem Cruisem, Putinem i resztą polityków to jakaś kpina naprawdę hahahahahah :D Przecież nikt nie wątpi, że niski facet jest w stanie odnieść sukces, mieć żonę i dzieci. Rozmawiamy o tym kto jest PRZYSTOJNY. Jeśli dla was to jest miarą przystojności to gratulacje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość021

Z Leninem to zły przykład, bo wtedy to był normalny wzrost.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość5

Pamiętajcie, panie, inteligencję dziedziczy się po matce, więc kobieta, która - pomimo preferencji - mówi jak ostatnia chamka, że 176 to karakon pokazuje tylko, że nie nadaje się na nic więcej niż ONS, a już najmniej na matkę dziecka faceta na poziomie.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misiaka M

No tak bo tylko faceci mogą mieć wymagania, a jak kobieta powie, że woli wysokich/szczupłych/brunetów/leworęcznych itd to już jest pustak😒

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lila
Dnia 10.10.2016 o 17:27, Gość gość napisał:

znam faceta ,ktory jest bardzo przystojny i ogolnie na plus ,ale ma jedną wade -ma tylko 176 cm wzrostu.karakan poprostu....

A ty ile masz wzrostu ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×