Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niestała      czytaczka

Karuzela

Polecane posty

Nie piszecie prawdy, co mnie, przyznaję, boli:( trudno:-O nigdy nie wybierałam między chłopakami a najzwyczajniej w świecie ich analizowalam :) wszystko odczytujecie zbyt płytko, a szkoda, bo można byłoby z tego forum zrobić naprawdę świetne miejsce do pogadania na różne tematy :) do poznania ludzi o różnych poglądach, do dyskusji, która marzy mi się ale naprawdę na poziomie, bez obrazania, z konkretnymi argumentami :) dziś udało się chociaż ciut ciut, dobre i to, szkoda że kosztem Czytaczki, która zrobiła w życiu rzeczy, na które raczej nie byłoby mnie stać, tak wspaniałe żeby była jasność :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak została pewnie zakonnica:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na co by cię nie było stać?Mąż zrobił ci dziecko i siedzi na granicą co to za małżeństwo? ty w ciąży jesteś a latałas za Panem Nowym że wlazł na ciebie.... O czym ty sloninko piszesz... W życiu prawdziwym codziennym szuka się przyjaciół nie na hejterskim syfie...:-O Spamowanie, wyzwiska i hejty wszystko pochodzi od was. Bo wam wolno bo wy święte krowy srajace złotem i mirą:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Słodka ? A prosiłam. Chcesz mi załatwić wyjazd z kafe ? :) Spoko. I tak czas na jakąś zmianę, tylko pomysłu nie mam na jaką :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O boziuniu słodki czyraczkA modkiem tez mi coś, w takim syfie to wstyd sie do tego przyznawać :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zmiana? :-D Kwoka już na straży... :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Mogę być modką, mogę być na stanowisku, mogę być kim tylko chcesz ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Amstaff pierdział, srał po fasolce te dwie matrony się podniecały. Podobały się wam jego zesrane kalesony j kłamstwa? Do dziś Koke jest na forum o czym Niestała wie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie została zakonnicą,tylko teraz to już pewne,skrobała się.Słowianka dwoma wpisami to potwierdza.Dyskusja jest w wiadomym temacie,a Słowianka pisze,że NC zrobiła coś na co ją nie stać było by,oraz że coś co mogło by zamknąć wielu usta.Możliwe że jej się na mejlach zwierzała,że usunęła,i bardzo cierpiała,że straciła,przez to wiele.Może zrobiła to dla kariery corpobiurwy,i teraz oprócz corpo,kafe i swoich koncertów,nic nie ma,i wraca codziennie do smutnych czterech ścian.🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pł
To goście mają teraz zajęcie na całe tygodnie pt. co Słodka miała na myśli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś W tym sporze Słowiance odpuśccie,Płockowi też.Okazują ludzkie uczucie,pokazali w jakimś stopniu klasę,natomiast Niestała Skrobaczka usprawiedliwia z calych sił,te lewackie propagandy aborcyjne!Sama się pewnie skrobała,dlatego teraz zagłusza sumienie pseudogodnością i wolnym wyborem,możliwe że przez wyskrobanie nie może już mieć dzieci,może dlatego też została samotną babą?Takie najgłośniej drą się za liberalizacją aborcji,bo tym zagłuszają sumienie do.czego sie doprowadziły.Ja nigdy nie usunęła bym dziecka dla kaprysu,wiem czym się wiąże życie seksualne,i wiem co to antykoncepcja i jak sie jej używa.A jeśli bym zaszła to wzieła bym to na barki,dziecko to dar.Zobaczcie na Słowiankę,to jej 3?4?Dziecko?Będzie jej ciężej bo tyle maluszków na głowie,to wielki obowiązek,a ona kwitnie z tego powodu.Postawa Niesrałej godna politowania. xx Podpisane Widmo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś O boziuniu słodki czyraczkA modkiem tez mi coś, w takim syfie to wstyd sie do tego przyznawać --a co ty myślisz,że to był przypadek?że z fridziochem sobie tu wpadały,ostentacyjnie pisały"pora przewietrzyć"i wpisy które im nie pasowały,ginęły z prędkością światła?że skradzione od Widmo,ósemkowy spamy Kokeja tak szybko zostały za miecione,i tematy gdzie lizał SW po anusie też?że wpadka fridziocha ze spamowaniem ciotek ścianami tekstów z wikipedi,ot tak szybko przypadkiem została zamieciona?a z drugiej strony pedofilskie tematy na Nowego do dziś wiszą?Nowy jak pisał,że NC,ma coś wspólnego z mod/era/cją,to się chyba nieopacznie wygadał,dlaczego na karuzeli są równi i równiejsi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Płock po kiego się wracasz? Pisdo w spódnicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest jakas banda bezrobotnych prawicowych zjepow z karachana, albo innego wykopa. Przewodzi im najwieksza maciwoda tego forum, niejaki kreska widmo. W grupie trole zagegaja kazdego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warci siebie. Płock to jakiś niebieski spalony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Płock to nie jest żadna świeżynka,która tu się przybłąkała,zagubiona w internecie.To jest dawny wyjadacz z tego towarzycha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wielkie stanowisko NC.Phi!Corpobiurwa.Może dochapała się jakiegoś stołka kierowniczego w Corposzczurowni i się wozi.Może i to zaimponuje kościelnej śpiewaczce Słowiance,aleCiekawe jakim kosztem,a może czyim,ma stołek?W corpo stołeczki dostaje się nie za wyniki,tylko za lizanie doopy tym co są wyżej i podpiertalactwo współpracowników.Pracowałam troche w centrali jednego z banków to co nieco wiem🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prawicowe zjepy? no cóż... po kolei usunąć ciązę, potem rok o tym milczeć, potem wydać płytę i sruuuu , zrobić aborcyjne wyście z szafy korealcja czasowa nie jest przypadkiem Przybysz zrobiła to wszystko kierując się konformizmem żeby płyta się sprzedała, żeby popłynął kesz sprzedała swoją aborcję za sukces płyty i profity i nie każ tego komuś zrozumieć i przyjąć a nawet bić brawo i nic ma do tego prawicowośc , lewicowość to bardziej ogólne zapatrywanie nie mające nic wspólnego z polityką mało komu chodzi tu o to by kobiety rodziły z gwałtów , pomimo chorób, ciężkich wad, zagrożenia życia większości chodzi o egoizm tej kobiety o interesowność bo gdyby o to nie chodziło aborcję przeżyłaby wraz z partnerem w czterech ścianach swojego domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ruski mafioso wybrał się na ryby i jak to ruski mafioso miał dwa grube złote łańcuchy na szyi, na każdym palcu złoty sygnet, a w kieszeni gruby rulon dolarów - oczywiście same setki. Wziął ze sobą trzy flaszki. Zimno było, więc obrócił je po kolei. Oczywiście upił się i usnął. Budzi się, a tu nie ma łańcuchów, sygnetów, ani dolarów. Zadzwonił z komórki po swoich ludzi i nie minęło pół godziny, a podjechały cztery czarne mercedesy w każdym po pięciu ludzi, wszyscy z kałachami. Po naradzie stwierdzili, że to najprawdopodobniej ktoś z okolicznej wsi obrobił szefa. Wpadają do wsi i pytają o sołtysa. Ktoś z miejscowych wskazał dom pośrodku wsi. Wpadają do sołtysa, a tam na ganek wychodzi facio w kufajce, na szyi ma dwa złote łańcuchy na każdym palcu sygnet, a z kieszeni kufajki wystaje mu rulon 100 dolarówek. Przeładowali broń i pytają skąd to wszystko ma. Sołtys mówi: - No nie uwierzycie chłopaki. Idę sobie przez las z psem na spacerze a tu nad brzegiem jeziora leży jakiś facet w trupa pijany i ma to wszystko przy sobie. No to go obrobiłem, na koniec zerżnąłem w dupę i poszedłem do domu. Chłopaki patrzą pytającym wzrokiem na szefa. Szef podchodzi do sołtysa, przygląda się chwilę błyskotkom i mówi: - To nie moje. :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu nie chodzi o aborcje, ja tam uwazam ze obecny kompromis jest ok, mam w doopie jakas pania Przybysz, a protestujace w weekend kobity przeginaja. Cecha charakterystyczna prawicowego zjepa jest raczej narzucanie swoich mniejszosciowych pogladow w formie nagonki sztucznego tlumu, pomowien, dyskredytacji i lustrowania adwersarzy. I to wlasnie ma miejsce teraz na Karuzeli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Namnozylo sie was tu zjepy jakbyscie rozmnazali sie przez paczkowanie. Cud na Ero :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś ahtung! niezalogowany pedofil na tematte :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I kolejny prawiczek zjep z "achtungiem" :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przynajmniej juz wiadomo, ze pisiorsko- katolsko- pro lajfowe ryje robia Petrova :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dużo wpisów jest sensownych, niestety mam wrażenie że Niestała Czytaczka nie podźwignęła swojej racji. Obrała taktykę dyskutowania z napastliwymi hejterami, zupełnie pomijając polemikę z ludźmi którzy piszą sensownie. Rozumiem taktykę. Lepiej podkreślać obecność wulgarnych hejterow by pokazać że zwolennicy kompromisu to wściekła dzicz a ci proaborcyjni to elita.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Nowy,bucefale,tu nie chodzi o poglądy polityczne,czy są lewicowe czy prawicowe,czy może centrowe.Tylko o przyzwoitość i człowieczeństwo.Na wstępie pisałam że jestem za aborcją,ale w określonych przypadkach,takich które są w obecnej ustawie,a za szmaciarstwo uważam domaganie się prawa do aborcji na życzenie,gdzie"wyskrobię się bo była zupa za słona",albo"byłam pijana,zapomnieliśmy gumy,wpadło,trudno,wyskrobię się".A kij w mrowisko włożyła Niesrała,głupawo wybielając Przybysz,która tak na prawdę szum aborcyjny wykorzystała do promowania siebie i nowej płyty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×