Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niestała      czytaczka

Karuzela

Polecane posty

Gość gość
też z neta: 80-latek ożenił się z 20-latką i noc poślubną spędzają w hotelu. Wśród personelu tegoż hotelu trwają zakłady, czy pan młody przeżyje tę noc. Nad ranem na schodach prowadzących do recepcji pojawia się panna młoda. Na drżących nogach słania się trzymając się poręczy. - Co się stało? - pyta zaniepokojona recepcjonistka. Na to panna młoda płaczliwym głosem: - Jak mówił, że oszczędzał 60 lat, to myślałam, że ma na myśli pieniądze. x :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a teraz stosownie do okoliczności xBył sobie fanatyk wędkowania. Pewnego dnia dowiedział się o fantastycznym wprost miejscu, małym jeziorku w lesie, gdzie ryby o wielkości niesamowitej same wskakują na haczyk. Nie mógł się już doczekać weekendu, zakombinował w pracy, pozamieniał się na dyżury, nastawił budzik na 4 rano, po długiej podróży odnalazł małe jeziorko w lesie, rozstawił wędki i czekał... godzinę... drugą godzinę trzecią... wreszcie spławik drgnął... wędkarz szarpnął... i wyciągnął ogromną nadzianą na haczyk kupę. Zaklął szpetnie i zauważył, że z tyłu ktoś za nim stoi. Był to miejscowy. Wędkarz z żalem powiedział: - no patrz pan, taki kawał drogi jechałem, tyle wysiłku, kombinowania, i co? KUPA... Na to gościu: - A bo wie pan, z tym jeziorkiem związana jest pewna legenda. Otóż niech pan sobie wyobrazi, przed 1 wojną światową żyl tu chłopak i piękna dziewczyna, kochali się niesamowicie. Ale wzięli go do wojska. Po jakimś czasie nadeszła wiadomość że on zginął na froncie. I proszę sobie wyobrazić, że ona przyszła tu, nad to jeziorko i z wielkiego żalu się utopiła! - Niesamowite - odparł wędkarz - Ale to jeszcze nie koniec proszę pana! Otóż po wojnie okazało się, że chłopak przeżył, był tylko ranny. przyjechał tu, dowiedział się o wszystkim, przyszedł tu, w to miejsce na którym pan siedzi, i z żalu i wielkiej miłości również sie utopił! - To szokująca historia- powiedział wędkarz - ale co z tą kupą - A to nie wiem. Widocznie ktoś nas.rał. x :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Niestała Czytaczka hejterską napastliwość wywołała sama,swoją bezczelną ignorancją.To nie pierwszy przypadek,gdy wypowie się na jakiś poważniejszy temat,a jak ktoś jej zarzuca,że nie ma racji i napisze swoje zdanie,to Niestała spiertala,tłumacząc się że albo nie ma siły,albo że forum rozrywkowe i nie będzie dyskutować tutaj na poważne tematy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skończcie już piertolić bo wyrzygać się można na to sztuczne oburzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21.23 sztuczne to jest dorabianie ideologii do zwykłego sk****ysyństwa dla płyty się wyprzedać z człowieczeństwa chooy tam że usunęła , jej życie ale po chooya to mówi w czasie premiery płyty po chooya w ogóle to mówi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wielki salon sprzedaży, wchodzi klient, podlatuje do niego wypachniony doradca i pyta w czym może pomóc. k - chciałem kupić rekawiczki d - czy mają to być rękawiczki damskie czy męskie k - męskie d - skórzane, czy materiałowe, czy może wełniane k - raczej skórzane d - a kolor, są brązowe, czarne, beżowe, granatowe, zielone ... k - prosił bym o czarne d - czy życzy pan sobie ocieplane, lub tylko z podszewką, a może sama skóra k - z podszewką d - czy mają być gładkie czy z wzorkiem k - niech będa z wzorkiem d - a wzorek ma być na całych rękawiczkach czy tylko z brzegu ----Klient zaczyna się troszkę niecierpliwić---- k - z brzegu d - proszę mi jeszcze powiedzieć ..... Nagle w sklepie słychać łomot powstaje zamieszanie, wpada zasapany facet taszcząc ze sobą kibel wraz ze spłuczką wyrwany z kawałkiem ściany i podłogi, rzuca to wszystko na ladę i mówi jednym tchem. Tak wygląda mój kibel, płytki na ścianie i podłodze widać rodzaj i kolor spłuczki, zwróćcie Państwo uwagę na ułożenie i i kolor fug, sedes i sznurek przy spłuczce, du.pę pokazywałem wczoraj, a teraz sprzedajcie mi rolkę papieru toaletowego. x tez z neta można zdechnąć ze śmiechu :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyraziliscie swoja opinie pincset razy, od rana co 10 minut. Teraz idzcie zrobic kupe, dosyc tej polityki zapracowane ludziki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestała to nie kobieta tylko jakis babochłop i to tępy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ad. gość co się tu buldoczy (ten od babochłopa) Projekcja – narcystyczny mechanizm obronny; przypisywanie innym własnych poglądów, zachowań lub cech, najczęściej negatywnych. Projekcja często uzasadnia agresywne zachowania poprzez podbudowywanie wiary w agresywne nastawienie całego świata i konieczność samoobrony. Staje się to wówczas według Freuda źródłem zaburzeń paranoicznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
gość dziś Dużo wpisów jest sensownych, niestety mam wrażenie że Niestała Czytaczka nie podźwignęła swojej racji. Obrała taktykę dyskutowania z napastliwymi hejterami, zupełnie pomijając polemikę z ludźmi którzy piszą sensownie. To prawda. Dużo wpisów jest sensownych i to bardzo dobrze, bo to świadczy o tym, że nie wszystko w narodzie umarło. Jest tylko jedna rzecz. Po pierwsze dokładnie to ja to teraz przejrzałam. Po drugie nie widzę powodu, żeby bronić swoich racji. Ja mam swoje zdanie, Ty masz swoje. Ja nie zaglądam Tobie do łóżka i kuchni, Ty też racz zająć się budowaniem swojego szczęścia. Szanujmy swoją odmienność po prostu. Nie widzę celu żebyśmy mieli się nawzajem przekonywać, które racja jest ważniejszą racją. To jest do czegoś potrzebne komuś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wróżę gościowi świetlanej przyszłości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahahahahaha niestała jak zwykle najpierw coś piertolnie od rzeczy o czymś o czym nie ma żadnego pojęcia a potem łaskawie pozwala innym mieć odmienne zdanie. :-D Co za wybitny intelekt. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A na uczuciowym piszą, że Natalia dobrze zrobiła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała     czytaczka
Nie obrałam taktyki dyskutowania z napastliwymi hejterami. JA z nimi zawsze dyskutuję. To może mi nie podnosi ciśnienia, ale w sytuacji kiedy mam coś trudnego realnie do zrobienia, czy przemyślenia, oni są świetną odskocznią w tle tego co ważne. Nie wiem jak to wytłumaczyć. Odpowiadając na zaczepki i zerkając jak to się wszystko kotłuje mam wrażenie, że zaglądam do słoika z robakami, które się wiją i skręcają i są takie zabawnie bezradne w tym tańcu. To dosyć surrealistyczne odczucie ;) Przepraszam, jeśli ktoś się poczuł pominięty, ale trudno odpowiadać na każdy wpis na kilku stronach kiedy zagląda się na chwilę dwa czy trzy razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Nie zaglądam na uczuciowy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Czas zakończyć ten dzień. I oby kolejny był równie udany. :) Czego i Wam życzę :) Jeden z najpiękniejszych a może i najpiękniejszy utwór TCM https://youtu.be/oUFJJNQGwhk Spokjnej nocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale gość już poleciał I dobrze; 5 minut spokoju będzie :P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jednym słowem się odmużdżasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naucz się jeszcze znaczenia słów hipokryzja i surrealizm to może przestaniesz robić z siebie idiotkę, choć to raczej mało prawdopodobne 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Dlatego pisałam,że to lewacka chorągiewka:ONie pierwszy raz walnęła coś podobnego,a jak ktoś jej przedstawiał odmienny pogląd,nawet bez wyzwisk i rzeczowo,to zawsze spiertalała,bredząc,że to forum to nieodpowiednie miejsce na takie dyskusje,albo że zmęczona po pracy i nie ma siły na rozmowę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Był siku i wrócił :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:53 bo Ci żyłka w du/pie pęknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona cała jest surrealistyczna i zaskakująca oraz nigdy nie robi tego czego można się spodziewać a że ludzie spodziewają się że ona myśli więc wychodzi zawsze na idiotkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestała ma w sobie to coś...;) Z tego co widzę, jaracie się nią już od rana :D Ja tez tak chcę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to dopiero zaskoczenie
Mnie dopadła smutna konstatacj.a Niestała Czytaczka jest wykreowana przez Nowego czy Błędnego na kogoś inteligentnego. A dziś się okazało że ten król jest nagi. I za przeproszeniem prostszy niż pospólstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pł
A mimo to nie możesz o niej przestać pisać, siedzisz tu cały dzień i "Niestała to, Niestała tamto" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dwaj panowie na temacie? Zamawiam obu :classic_cool: :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×